برگزیده های پرشین تولز

شرايط N73 ( اصل ، قيمت و .. )

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
رم 2 گیگ که زیاد گرون نیست برنامه موزیک پایرش ارزش داره؟موزیک پلیرش منو هاش جدیده یا یه نوع اپدیته؟
موزیک پلیرش تغییراتی کردی. اگه اشتباه نکنم جلو و عقب رفتن آهنگ ها با جوی استیک انجام میشه. امکان نشون دادن Visualization و عکس آلبوم و چند تا چیز دیگه هم اضافه شده. کلید Multimedia هم مستقیما به موزیک پلیر میره. فکر کنم برنامه ی موزیک پلیر هم همیشه باز میمونه که بتونی هر وقت هدفون رو وصل کردی یا تو گوشت گذاشتی بدون دست زدن به گوشی و با ریموت موسیقی رو پخش کنی. البته فکر کنم از قسمت Equalizer یا با تسک منیجر میشه بستش.

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
خیلی ممنون از تو ضیحاتون
می شه نتیجه گرفت که سرعت گوشی اعصاب خورد کن نیست؟با سیمبیان های سریع اگه مقایسه بشه چجوریه؟

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
من دقیقا مقایسه نکردم. از N80 و گوشی های قدیمی تر از اون بهتره ولی نباید انتظار داشته باشین بتونه به خوبی گوشی هایی مثل N93، 5700 ، N95 عمل کنه. اگه برنامه های در حال اجرا کم باشن و رم فضای خالی مناسبی داشته باشه عملکردش خوبه. مشکلات سرعتش هم همونایی هست که تو پست 21 گفتم. باید آدم حساسی باشین که بتونه اعصابتونو خورد کنه...

metal snake

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . ببخشید ولی سوال من چیز دیگه ای بود.
طرز تشخیص اصل از بدل؟!

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
عمر باطری ان 73 در مقایسه با سونی اریکسون دبیلیو 810 چطورییه؟ مخصوصا هنگام پخش ترانه ؟منظور پخش با اخرین ولوم نیستا به طور کلی؟(البته پخش با اسپیکر هندز فری مد نظر نیست)

بالا