• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش شروع مجدد کار تاپیک فروش کنسولها از هفته اینده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

taker-sos

Registered User
لایک‌ها
2,197
بازی های Driveclub و God of War 3 به صورت آکبند از آقا وحید گل خریداری شد منتظرم که برسه.
بله تایید میشه مبارکتان باشه

وحید جان PES 16 کارکرده داری ؟ قیمت ؟
نه عزیز فقط اکبند دارم 145

ببخشید قیمت بلادبورن ریجن 1 رو میخواستم
قیمت ریجن 1 هم 200

هدست گلد ps4 دارید ؟؟
قیمت با تخفیف ممنون :)
تمام شد هدست گلد تا بار جدید

بازی دستینی افلاینم وجود داره
نه عزیز فقط انلاین

Tenkei

Registered User
لایک‌ها
40
سلام وحید جان پی ام هم دادم جواب ندادی. قیمت این بازی ها رو لطف میکنی؟ فقط ریجن 1 هاشو می خوام.

Witcher 3
Bloodborne
GoWIII Remastered

Until Down
Nathan Drake Collection
Fallout 4
COD: Black Ops III
Divinity - The Original Sin
Rainbow Six - Siege

RSL

Registered User
لایک‌ها
14
سلام و خسته نباشید.
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی من یه PS4 میخوام بگیرم و آنلاین برام مهم هست!
1-اگه ریجن 2 ژاپن بگیرم باید اکانت ژاپنی بسازم برای آنلاین و همچین چیزیه؟ یا اینکه میشه انگلیسی هم اوکی کرد؟
2-بعضی از دستان گرفتن پلمپ و دارن آنلاین بازی میکنن و اگانت هم نخریدن..آیا همه دستگاه های پلمپ PS4 آفر خاصی برای آنلاین دارن؟(مثلا سه ماهه یا یک ساله روی خود دستگاه پلمپ هست؟)

ممنون.

MAD MAX 90

Registered User
لایک‌ها
94
سلام و خسته نباشید.
1-اگه ریجن 2 ژاپن بگیرم باید اکانت ژاپنی بسازم برای آنلاین و همچین چیزیه؟ یا اینکه میشه انگلیسی هم اوکی کرد؟
2-بعضی از دستان گرفتن پلمپ و دارن آنلاین بازی میکنن و اگانت هم نخریدن..آیا همه دستگاه های پلمپ PS4 آفر خاصی برای آنلاین دارن؟(مثلا سه ماهه یا یک ساله روی خود دستگاه پلمپ هست؟)

ممنون.
سلام دوست عزیز
ما کلا سه نوع ریجن داریم ریجن دستگاه ریجن دیسک و ریجن اکانت که هر کدوم کارایی خودش رو داره.شما میتونین روی هر دستگاهی با هر ریجنی هر اکانتی با هر ریجنی که خواستین بسازین شما برای اینکه بتونین محتواهای اضافی یا اصطلاحا دی ال سی ها یا همون دانلودبل کانتنت ها رو داشته باشین باید ریجن اکانت و دیسکتون یکی باشه و ریجن دستگاه اینجا مهمه نیست.اما ریجن دستگاه بر میگرده به سرورهایی که شما برای آنلاین بهش وصل میشین. مثلا دستگاه ریجن یک شما رو به سرورهای آمریکا وصل میکنه و استور آمریکا رو برای خرید میتونین استفاده کنین که مسلما قیمتها به توجه به منطقه ریجن ها و واحد پولیشون متفاوت.اما در مورد سوال دومتون که گفتین دوستان بدون پلاس آنلاین بازی میکنن باید بگم که ابتکار جالب سونی اینه که بازی هایی که بصورت Free to Playداده بدون نیاز به اکانت پلاس قابلیت آنلاین دارن. ی نمونه بسیار جالبش که من خودم خوشم اومده ازش بازیLoad outکه میتونین از بخش فری تو پلی دانلود کنین.در مورد آفر باید بگم که از قدیم تمام کنسول ها میتونستن 14 روز پلاس رایگان داشته باشن.اما برای خود من که تا این لحظه فعال نشد.

Tenkei

Registered User
لایک‌ها
40
بله دوست عزیز, اگه یکی از اکانت های روی کنسول پلاس داشته باشه می تونید با هر اکانتی برید تو و آنلاین بازی کنید.
در ضمن استور ژاپن پلاس 14 روز رایگان میده که میتونید هر دو هفته یکبار یه اکانت بسازید و بازی کنید. ولی دقت کنید که وقتی زمانش تمام شه تمام بازی هایی که به اون اکانت اد کردید تا اکانت رو شارژ نکنید غیر فعال میشه.

NoctisSasuke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
سلام دوست عزیز
ما کلا سه نوع ریجن داریم ریجن دستگاه ریجن دیسک و ریجن اکانت که هر کدوم کارایی خودش رو داره.شما میتونین روی هر دستگاهی با هر ریجنی هر اکانتی با هر ریجنی که خواستین بسازین شما برای اینکه بتونین محتواهای اضافی یا اصطلاحا دی ال سی ها یا همون دانلودبل کانتنت ها رو داشته باشین باید ریجن اکانت و دیسکتون یکی باشه و ریجن دستگاه اینجا مهمه نیست.اما ریجن دستگاه بر میگرده به سرورهایی که شما برای آنلاین بهش وصل میشین. مثلا دستگاه ریجن یک شما رو به سرورهای آمریکا وصل میکنه و استور آمریکا رو برای خرید میتونین استفاده کنین که مسلما قیمتها به توجه به منطقه ریجن ها و واحد پولیشون متفاوت.اما در مورد سوال دومتون که گفتین دوستان بدون پلاس آنلاین بازی میکنن باید بگم که ابتکار جالب سونی اینه که بازی هایی که بصورت Free to Playداده بدون نیاز به اکانت پلاس قابلیت آنلاین دارن. ی نمونه بسیار جالبش که من خودم خوشم اومده ازش بازیLoad outکه میتونین از بخش فری تو پلی دانلود کنین.در مورد آفر باید بگم که از قدیم تمام کنسول ها میتونستن 14 روز پلاس رایگان داشته باشن.اما برای خود من که تا این لحظه فعال نشد.

متاسفانه بعضی چیزایی که شما گفتین هم درست نیست :D

ریجن دستگاه به هیچ چیزی ربط نداره نه سرور نه Store. سرور رو که تو یه سری از بازیا خودتون میتونید انتخاب کنید که کجا باشید. و بقیه بازیا هم بهترین سرور رو برای شما انتخاب میکنن که مشکلی نداشته باشید که این میتونه هرچیزی باشه.

استور هم مربوط میشه به اکانت نه دستگاه. اگه شما اکانت ریجن 1 داشته باشید استور آمریکا مربوط میشه و ریجن 2 میشه اروپا

RSL

Registered User
لایک‌ها
14
سلام دوست عزیز
ممنون از توضیحات..
بیشتر میخواستم تفاوت ریجن 2 اروپا با ژاپن رو بدونم(نه کلا تفاوت ریجن ها)
فرقشون تو چی هست که تفاوت قیمت هم دارن؟!
نکته بعدی اینکه مثلا من دستگاه ریجن 2 ژاپن گرفتم و dlc جدید برای pes16(معمولا فری هست) راحت میشه اپدیت و استفاده کرد؟--مهمترین سوال اینکه دستگاه ریجن 2 ژاپن منو انگلیسی هست یا ژاپنی؟
بازم ممنون.

Big_End

Registered User
لایک‌ها
26
سلام
new 3ds و Sky3D موجود داری ؟ اگه هست قیمتو لطف میکنی
ممنون

mk96

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
سلام.آنچارتد ریجن 1 یا all موجود هست؟؟قیمتشو لطف میکنین؟

taker-sos

Registered User
لایک‌ها
2,197
سلام وحید جان پی ام هم دادم جواب ندادی. قیمت این بازی ها رو لطف میکنی؟ فقط ریجن 1 هاشو می خوام.

Witcher 3
Bloodborne
GoWIII Remastered

Until Down
Nathan Drake Collection
Fallout 4
COD: Black Ops III
Divinity - The Original Sin
Rainbow Six - Siege
سلام برایتان پیغام خصوصی فرستادم

DRIVECLUB { ریجن 2 قیمت 70 }
60 امکان داره
نه عزیز امکان نداره چون فروخته شد

سلام و خسته نباشید.

ممنون.
سلام
عزیز برای چی میخوای اکانت ژاپن درست کنی نه بازیهای ریجن 2 ژاپن هست نه اکانت اش بدرد میخوره
دستگاه هر چی بگیری اکانت یا امریکا بساز یا اورپا و به راحتی هم میتونی انلاین بازی کنی
روی دستگاه هیچ پلاسی نداره و باید تهیه کنی

سلام دوست عزیز
ممنون دوست عزیز

متاسفانه بعضی چیزایی که شما گفتین هم درست نیست :D

ریجن دستگاه به هیچ چیزی ربط نداره نه سرور نه Store. سرور رو که تو یه سری از بازیا خودتون میتونید انتخاب کنید که کجا باشید. و بقیه بازیا هم بهترین سرور رو برای شما انتخاب میکنن که مشکلی نداشته باشید که این میتونه هرچیزی باشه.

استور هم مربوط میشه به اکانت نه دستگاه. اگه شما اکانت ریجن 1 داشته باشید استور آمریکا مربوط میشه و ریجن 2 میشه اروپا
ممنون فرشاد جان

سلام
new 3ds و Sky3D موجود داری ؟ اگه هست قیمتو لطف میکنی
ممنون
سلام هیچ کدام موجود ندارم

سلام.آنچارتد ریجن 1 یا all موجود هست؟؟قیمتشو لطف میکنین؟
سلام بله 150 تومن

سلام
دسته 20th anniversary موجوده؟
سلام 190 تومن

RSL

Registered User
لایک‌ها
14
سلام
عزیز برای چی میخوای اکانت ژاپن درست کنی نه بازیهای ریجن 2 ژاپن هست نه اکانت اش بدرد میخوره
دستگاه هر چی بگیری اکانت یا امریکا بساز یا اورپا و به راحتی هم میتونی انلاین بازی کنی
روی دستگاه هیچ پلاسی نداره و باید تهیه کنی
سلام دوست عزیز
من هیچ بحثی رو اکانت ندارم و منظورم دستگاه هست!
1-تفاوت ریجن 2 اروپا با ریجن 2 ژاپن در چی هست؟
2-اختلاف قیمتشون برای چی هست؟
3-منو دستگاه ریجن 2 ژاپنی ، انگلیسی هست یا ژاپنی؟
4-تمامی بازیه های ریجن 2 ، روی دستگاه ریجن 2 ژاپن هم کار میده؟

مچکر

Amber Pachagh

Registered User
لایک‌ها
79
سلام
آقا وحید Mortal Kombat X Steelbook Special Edition ریجن 2 برای PS4 دارید؟ قیمت؟
ممنون

e.mehdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام دوست عزیز

مچکر
دوست من در اصل هر ریجن کتابچه های راهنمای مخصوص به ریجن خودشون رو دارن که مربوط به همون منطقه و زبان میشه.
و اینکه ریجن دستگاه هیچ ارتباطی با ریجن بازی ها نداره, ریجن بازی ها هم هیچ ارتباط و تاثیری بروی آنلاین بازی کردن ندارن! فقط آکانتی که شما خواهید ساخت تعیین کننده هست و بس.
کلن اختلاف قیمت بیشتر به خاطر میزان هزینه ی وارداتشون و سایر سیاست های بازار هست
زبان هم قابل تغییر هست تو منوی تنظیمات .

RSL

Registered User
لایک‌ها
14
دوست من در اصل هر ریجن کتابچه های راهنمای مخصوص به ریجن خودشون رو دارن که مربوط به همون منطقه و زبان میشه.
و اینکه ریجن دستگاه هیچ ارتباطی با ریجن بازی ها نداره, ریجن بازی ها هم هیچ ارتباط و تاثیری بروی آنلاین بازی کردن ندارن! فقط آکانتی که شما خواهید ساخت تعیین کننده هست و بس.
کلن اختلاف قیمت بیشتر به خاطر میزان هزینه ی وارداتشون و سایر سیاست های بازار هست
زبان هم قابل تغییر هست تو منوی تنظیمات .
ممنون از توضیحات ولی هرچی میریم جلوتر من گیج تر میشم!-- مگه نه اینکه بعضی بازی ها ریجن 2 هستن ؟ ، پس چطور ریجن دستگاه به ریجن بازی ربطی نداره!؟

اون 4 سوالم رو اگه خود فروشنده جواب بده ممنونش میشم.

nima19

Registered User
لایک‌ها
53
دوستان یک سوال داشتم
کیفیت دسته ps4 خوبه یا xboxone یا xbox360 میخوام یک دسته برای کامپیوتر بگیریم از بین این سه مدل و وقاعا موندم کیفیت کدوم بهتره منظورم امکانات نیست کیفیت جنس بدنه از لحاظ خرابی و ......
و اینکه تفاوت اصل و بدلشون در چیه

taker-sos

Registered User
لایک‌ها
2,197
سلام دوست عزیز

مچکر
سلام
فرق ریجن 2 اورپا با ریجن 2 ژاپن جای دکمه های ضربدر و دایره فرق میکنه
اختلاف قیمت انچنانی ندارن
بله تمام دستگاهی ps4 با هر ریجنی منو انگلیسی دارن
دستگاه ps4 هر بازی با هر ریجنی را اجرا میکنه

سلام
آقا وحید Mortal Kombat X Steelbook Special Edition ریجن 2 برای PS4 دارید؟ قیمت؟
ممنون
سلام 180
دوستان یک سوال داشتم
کیفیت دسته ps4 خوبه یا xboxone یا xbox360 میخوام یک دسته برای کامپیوتر بگیریم از بین این سه مدل و وقاعا موندم کیفیت کدوم بهتره منظورم امکانات نیست کیفیت جنس بدنه از لحاظ خرابی و ......
و اینکه تفاوت اصل و بدلشون در چیه
جفتشان کیفیتشان خوبه بستگی به سلیقه شما داره

سلام
قیمت دسنه ps4 پک کوتاه ریجن 3 مشکی چنده؟
سلام 160

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا