برگزیده های پرشین تولز

شغل شریفتون چی هست ؟؟؟؟

چه شغلی دوست دارین ؟؟

• Total voters
    202

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
شغل که راست و حسینی بیکارم پاره وقت در مغازه یکی از دوستام کمک لازم داشته باشه میرم پیشش .

هنرجورشته فیلم سازی هستم ترم 1 تنها کاری رو کره زمین هست که بهش علاقه دارم ولی هزینه هاش خیلی زیاده :)
واسه کار اولم که یه فیلم کوتاه حدودا 5 دقیقه هست برآورد کردم حدودا 2 ت هزینه داره که توش موندم :(

دادا زندگی خیلی سخت شده کاش همیشه 8 ساله میموندم یا حداقل یه ماشین زمان بود برمیگشتم عقب ...

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
سن که از 18 سالگی بگذره دیگه خوشی های زندگی و اون لذت های پاک و رویاها های عالی تموم میشه بعد 18 سالگی ادم یه افسردگی میگیره چون بعد این باید زندگی بسازی و سختی تحمل کنی و مسئولیت بپذیری کلا اونایی که زیر19 سال هستن دارن زندگی میکنن خودمم عاوه بر تدریس پروژه های دانشجویی انجام میدم اونم که ضعیف ترین قشر دانشجوین پولی توش نیست و مار تدریسم باید برم به یسری ... اموزش بدم که خالص مدرک گرفتن دانشجو داشتم معادله درجه 2 نمیدونس چیه کار تو دانشگاهم که رد کردن7 خان رستم و پارتی میخواد کلا تو ایران زندگی کردن دو حالت داره
: یا باید پول داشته باشی یا زور

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
دانشجوی مهندسی شیمی-پتروشیمی

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
دانشجوام پاره وقت تو بستنی تعمت کار میکنم بستنی قالب میزنم میدم دست مردم ، موقه هاییم که خلوته مشتری نیست لباس طویطی میپوشم وایمیستم دم مغازه مشتری جذب کنم:oops::(

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
asalkade.com خرید تلفنی عسل از زنبوردار09155869597

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
دانشجوام پاره وقت تو بستنی تعمت کار میکنم بستنی قالب میزنم میدم دست مردم ، موقه هاییم که خلوته مشتری نیست لباس طویطی میپوشم وایمیستم دم مغازه مشتری جذب کنم:oops::(
باید کار با حالی باشه ان شا الله خودتون مغازه بزرگی بزنید

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
بازم خوبه یه ماشین دارید :)
از هیچی بهتره ، با این حال از ما خیلی جلوترین :)
راستی آژانس یا کلا خطی درامدش چطوره ؟ کدوم شهر هستید ؟
شاید زدم توی این خط دیگه از بیکاری مردم :(
البته تو سن 31 سالگی دیگه یه لگن داشتن بهش نمیگن جلو افتادن ولی بازم خدارو شکر
اژانس قبلا خوب بود الان دیگه نمیصرفه قطعات ماشین خیلی گرون نزدیک 3 برابر شده الان یه دکه سیگار فروشی بزنی بهتره کار با ماشینه کار با ماشین هزارتا دردسر داره هر ان امکان داره تصادف کنی یا بدتر از اون یه ادم رو زیر کنی یه مشت ک.دست هم تو خیابون پیدا میشه هیچی از رانندگی حالیشون نیست مثل پیرمردای پرمدعا و زنا که اعصاب برات نمیزارن
من ابادان هستم تازه خوبه اینجا ترافیک نداره فقط دمه عیدی خیلی شلوغ میشه

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
اژانس قبلا خوب بود الان دیگه نمیصرفه قطعات ماشین خیلی گرون نزدیک 3 برابر شده الان یه دکه سیگار فروشی بزنی بهتره کار با ماشینه کار با ماشین هزارتا دردسر داره هر ان امکان داره تصادف کنی یا بدتر از اون یه ادم رو زیر کنی یه مشت ک.دست هم تو خیابون پیدا میشه هیچی از رانندگی حالیشون نیست مثل پیرمردای پرمدعا و زنا که اعصاب برات نمیزارن
ولیک امضاتون دیدم درسته سختی هست و دلخوشی نیس ولی باز به نظرم ادم باید به کمترین چیزای زندگیش خوش باشه ولی بیشترین لذت ها رو ادم قبل 19 سالگی میبره نه مسئولیتی -بیخیالی و... ادم که بزرگ میشه زندگی کم کم یجوری میشه نمیدوم تعریفش سخته انگار وارد دنیای دیگه ای شده ببخشید ولیک زیاد گفتم

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492

حاجی برزیل حال میکنیا...:D

alirenger

Registered User
لایک‌ها
104
به نظرم بهترین دوران تا قبل تموم شدن دانشگاس من تا وقتی دانشگاه بودم اصلن به هیچی فکر نمیکردم دانشگاه که تموم شد سربازی که رفتم و معاف شدم بعدش افسردگی گرفتم اصن از بیکاری.یه مدت توی شرکت مهندس ناظر فیبر نوری بودم 400 میدادن با بیمه خیلی کم بود اومدم بیرون که البته پشیمونم با 25 سال سن فعلا که بیکارمو الاففففف میخورم میخوابم اصن مملکت ریده شده:D

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
به نظرم بهترین دوران تا قبل تموم شدن دانشگاس من تا وقتی دانشگاه بودم اصلن به هیچی فکر نمیکردم دانشگاه که تموم شد سربازی که رفتم و معاف شدم بعدش افسردگی گرفتم اصن از بیکاری.یه مدت توی شرکت مهندس ناظر فیبر نوری بودم 400 میدادن با بیمه خیلی کم بود اومدم بیرون که البته پشیمونم با 25 سال سن فعلا که بیکارمو الاففففف میخورم میخوابم اصن مملکت ریده شده:D
حاجی بستگی داره شما کی به فکر بیفتی ، یکی از 18 سالگی به بعد این احساس بهش دست میده که سربار خانوادست و به فکر کار کردن و پول دراوردن میفته ، یکیم تا 40سالگی عین خیالش نیستو واسش مهم نیست که دستش تو جیب باباش باشه
خلاصه تا موقعی که احساس سربار بودن به ادم دست نداده خیال ادم راحته
شما چجوری دانشگاه رو تموم کردی سربازیم رفتی یه مدتم کار کردی تازه 25 سالته؟

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
اولین باری که در زندگیم کار کردم 18 سالم بود و توی یه کانون تبلیغاتی به عنوان طراح مشغول کار شدم
بعد از سربازی زدم تو کار کشاورزی ولی خیلی زود فهمیدم که راه من این نیست. بعد رفتم سراغ سوپرمارکت، ولی با اون هم نتونستم سازگار بشم
همینک خودم کانون تبلیغاتی دارم. ما که راضی هستیم، ایشالا خدا هم راضی باشه :دی
بنده سال ها گمان میکردم همانا حضرتعالی صادر کننده باشید !

بالا