برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر chaning

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
نمیدونم شما ثابت کن که تو دوساعت آسیب نزدی
اوکی شکایت میکنم اونجا برات ثابت میکنم وقتی تشریف اوردی شهر بنده. شما ثابت کن اصلا سالم فرستادی که نمیتونی پس تو حمل نقل اسیب دیده که به عهده شماست بری از تیپاکس که بیمه کردی خسارتتو بگیری.

مدیران گرامی این کاربر عملا از بنده کلاه برداری کرده بنده پیشنهاد دادم کارت رو پس بگیرن و یا مقداری از مبلغ کم کنن ولی ایشون قبول ندارن بنده شنبه از طریق پلیس فتا از ایشون شکایت میکنم ایشون از اینجا باید بن بشن طبق قوانین فروم

@Hamid2day

man v to

Registered User
لایک‌ها
308
به همین صورت شما هم میتونستید به کارت آسیب زده بوده باشید
؟
برای 14aug هست
فایل اصلی اطلاعات دقیق تاریخ روی فایل هست متاسفانه حجمش زیاده امکان آپلود نیست
حجم بالای فیلم رو میتونین با نرم افزار کاربردی مشابه کاهش بدین و براحتی آپلود کنین

chaning

Registered User
لایک‌ها
122
اوکی شکایت میکنم اونجا برات ثابت میکنم وقتی تشریف اوردی شهر بنده. شما ثابت کن اصلا سالم فرستادی که نمیتونی پس تو حمل نقل اسیب دیده که به عهده شماست بری از تیپاکس که بیمه کردی خسارتتو بگیری.

مدیران گرامی این کاربر عملا از بنده کلاه برداری کرده بنده پیشنهاد دادم کارت رو پس بگیرن و یا مقداری از مبلغ کم کنن ولی ایشون قبول ندارن بنده شنبه از طریق پلیس فتا از ایشون شکایت میکنم ایشون از اینجا باید بن بشن طبق قوانین فروم

@Hamid2day
کلاه برداری ؟
بنده هم پیشنهاد پس گرفتن رو دادم شما قبول نکردین ! حتما کاری کردین که اسرار دارین اول مبلغ رو پس بگیرین هیچ فروشگاه یا شخصی قبل از مرجوعی کالا مبلغ رو برگشت نمیزنه شما که انقد قانون و اصول رو بلدین و دوستانتون
به نظر منم از هر راهی سریعتر به نتیجه برسیم
با توجه به اینکه شما به هیچ صراط مستقیم نیستید بنده هم ترجیح میدم از طریق قانون پیش بریم بلکه قانون بتونه مشکل من و شمارو حل کنه

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
بنده هم پیشنهاد پس گرفتن رو دادم شما قبول نکردین !
شما میگی کارت رو بفرست سالم باشه پولتو میدم این کجای دنیا دیده شده ؟ اگه هدفت حل کردنه مشکله یه واسطه معتبر از همین بازارچه انتخاب کنیم شما پولو بزن به حساب اون من کارت و میفرستم برات

kiarash71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
شما میگی کارت رو بفرست سالم باشه پولتو میدم این کجای دنیا دیده شده ؟ اگه هدفت حل کردنه مشکله یه واسطه معتبر از همین بازارچه انتخاب کنیم شما پولو بزن به حساب اون من کارت و میفرستم برات

شما که کلا میخوای از ایشون شکایت کنید
کارت رو اول واسش بفرستید شاید در سیستم خودش کاملا سالم و اوکی باشه اینطور پولتون هم کامل برگشت میزنه
اگرم سالم نباشه و نخواد هزینه رو برگشت بزنه شما باز هم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌میتونید شکایت کنید
اما یک درصد اگه سالم باشه دیگه دردسری نداره

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
کارت رو اول واسش بفرستید شاید در سیستم خودش کاملا سالم و اوکی باشه اینطور پولتون هم کامل برگشت میزنه
اگرم سالم نباشه و نخواد هزینه رو برگشت بزنه شما باز هم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌میتونید شکایت کنید
ایشون پول رو بزنه به حساب یه واسطه مطمعن بنده حاضرم اینکارو بکنیم اگه مشکل توی سیستم ایشون نبود واسطه پولو برگردونه به من اگه هم مشکل بود پولو نگه داره تا از طریق قضایی مشخص بشه تکلیف

chaning

Registered User
لایک‌ها
122
خوب انتظار دارین کارت معیوب باشه پولتون رو بدم ؟
گفتم اون موقع تصمیم میگیریم چیکار کنیم
جالبه همون صفحه اول کاربری این پیشنهاد رو دادن اصلا توجه نکردین ولی الان بعد از تهدید و تهمت زدنتون ...
بازم مشکلی نیست شما کاربر واسطه پیدا کنید که هم شما هم بنده بهشون اعتماد داشته باشیم

chaning

Registered User
لایک‌ها
122
ایشون از همون اول تو پیام خصوصی رفتار عجیبی داشتن اسرار به برگشت زدن پول
بعد هم گفتن حاضرن مبلغی کم کنن یا هزینه تعمیر رو نصف کنن
حتما میدونن آسیب زدن که حاضرن هزینه تعمیر بدن یا از مبلغ کل کم کنن
انقدر عجیب بوده که چند کاربر به من پیام دادن در این رابطه

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
کلاه برداری ؟
بنده هم پیشنهاد پس گرفتن رو دادم شما قبول نکردین ! حتما کاری کردین که اسرار دارین اول مبلغ رو پس بگیرین هیچ فروشگاه یا شخصی قبل از مرجوعی کالا مبلغ رو برگشت نمیزنه شما که انقد قانون و اصول رو بلدین و دوستانتون
به نظر منم از هر راهی سریعتر به نتیجه برسیم
با توجه به اینکه شما به هیچ صراط مستقیم نیستید بنده هم ترجیح میدم از طریق قانون پیش بریم بلکه قانون بتونه مشکل من و شمارو حل کنه
عزیز دل
شما صحبت هاتون اصلا و ابدا منطقی نیست ! :D
حق کاملا با شاکی هست ...
توی 2 ساعت آخه کی میتونه آسیب وارد بکنه ؟!
و اینکه مگه خریدار مرض داره به کالایی که خریده آسیب بزنه که شما رو اذیت بکنه و خودش هم بیخودی توی دردسر بیوفته ؟!

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
لطف طرف مقابل رو به حساب اینکه طرف مقابل ریگی به کفشش هست نزارید !!
ایشون فقط میخوان کار با صلح و آرامش حل بشه که همچین پیشنهادی دادن ولی ...

chaning

Registered User
لایک‌ها
122
عزیز دل
شما صحبت هاتون اصلا و ابدا منطقی نیست ! :D
حق کاملا با شاکی هست ...
توی 2 ساعت آخه کی میتونه آسیب وارد بکنه ؟!
و اینکه مگه خریدار مرض داره به کالایی که خریده آسیب بزنه که شما رو اذیت بکنه و خودش هم بیخودی توی دردسر بیوفته ؟!
یعنی ایشون امکان نداره خواسته یا ناخواسته آسیب بزنن ولی این امکان برای من هست ؟
اگر موقع باز کردن بسته فیلم تهیه کردن اوکی باز قابل قبول تر هست ولی بازم امکانش هست
مگر اینکه از کل این دوساعت تا تست فیلم تهیه کرده باشن که اون موقع ثابت میشه مشکل از جای دیگه بوده

chaning

Registered User
لایک‌ها
122
لطف طرف مقابل رو به حساب اینکه طرف مقابل ریگی به کفشش هست نزارید !!
ایشون فقط میخوان کار با صلح و آرامش حل بشه که همچین پیشنهادی دادن ولی ...
بله درسته
منم مثل خودشون بهشون اعتماد ندارم
ولی شما از کجا اطمینان دارین که این حرف رو مزنید؟
به نظرم شما کاملا دارین یکطرفه قضاوت میکنید
همین که ایشون از همون اول تو پیام خصوصی بعد از پیشنهاد مرجوعی بنده تهدید به امتیاز منفی و شکایت کردن ( در این تاپیک هم همینطور ) خودش ثابت میکنه که قصدشون صلح و آرامش نبوده
شما تهدید و تهمت رو صلح و آرامش میدونین ؟

chaning

Registered User
لایک‌ها
122
کاربر @s.david.s
همین طور که به خریدار گفتم
کافر همه را به کیش خود پندارد
اینطور که شما و دوستان ایشون طرفداریشون رو میکنید احتمالا خودتون مشکلی دارین که فکر میکنید بقیه هم مثل شما هستن
اگر ممکن هست بگین دقیقا چه رابطه ای با خریدار دارین که بدونم چرا اطمینان دارین خریدار نمیتونن خواسته یا ناخواسته آسیب بزنن ولی من میتونم آسیب بزنم مرض دارم یا سرم درد میکند ؟
جالب هست تو این تاپیک پست های بی طرفانه اصلا مورد توجه نیستن فقط پست های یکسری افراد که ... !

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
ایشون از همون اول تو پیام خصوصی رفتار عجیبی داشتن اسرار به برگشت زدن پول
بعد هم گفتن حاضرن مبلغی کم کنن یا هزینه تعمیر رو نصف کنن
انقدر عجیب بوده که چند کاربر به من پیام دادن در این رابطه

کدوم کاربر پیشنهاد داده با واسطه من کارت رو برگردونم بهت؟ کو ؟ ده تا کاربر گفتن تقصیر شماست باید پس بگیری کارت رو چرا به اونا اشاره نمیکنی؟​

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند این شمای که امتیاز منفی داری اینجا نه بنده قطعا دلیلی داشته. الان با این چرت و پرتی که گفتی هیچگونه مصالحه ای نخواهم داشت شکایت صورت میگیره شما تشریف میاری اینجا تا زیارتت کنم. تمام.​

شما تهدید و تهمت رو صلح و آرامش میدونین ؟
شما از مریخ اومدی ؟ صلح و ارامش یعنی چی؟ میگم کارت و پس بفرستم میگی سالم باشه پولو میدم سالم باشه چرا باید پس فرستم؟ میگم ببر تعمیر پولشو میدم میگی نه میگم کم کن میگی نه یعنی برای ایجاد صلح ارامش باید چکار کرد دقیقا ؟

اینطور که شما و دوستان ایشون طرفداریشون رو میکنید احتمالا خودتون مشکلی دارین که فکر میکنید بقیه هم مثل شما هستن
همه عالم و ادم مشکل دارن و دروغ و تهمت میزنن شما سالمی یه تنه در مقابل ظلم وایستادی این همه ادم هم همه از دم دروغ گو و شیاد هستن

اعتبار و تخصص بنده هم مشخصه کالای که خریدم بچه نیستم اسیب بزنم.
10 سال تو ایسام قطعات فروختم بدون امتیاز منفی که اکثرا هم گرافیک بودن
رشته تحصیلیم کامپیوتر بوده
همینجا کلی معامله داشتم
مدرک مرتبط به سخت افزار و الکترونیک هم دارم از فنی حرفه ای.

chaning

Registered User
لایک‌ها
122

کدوم کاربر پیشنهاد داده با واسطه من کارت رو برگردونم بهت؟ کو ؟ ده تا کاربر گفتن تقصیر شماست باید پس بگیری کارت رو چرا به اونا اشاره نمیکنی؟​

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند این شمای که امتیاز منفی داری اینجا نه بنده قطعا دلیلی داشته. الان با این چرت و پرتی که گفتی هیچگونه مصالحه ای نخواهم داشت شکایت صورت میگیره شما تشریف میاری اینجا تا زیارتت کنم. تمام.​

شما از مریخ اومدی ؟ صلح و ارامش یعنی چی؟ میگم کارت و پس بفرستم میگی سالم باشه پولو میدم سالم باشه چرا باید پس فرستم؟ میگم ببر تعمیر پولشو میدم میگی نه میگم کم کن میگی نه یعنی برای ایجاد صلح ارامش باید چکار کرد دقیقا ؟

همه عالم و ادم مشکل دارن و دروغ و تهمت میزنن شما سالمی یه تنه در مقابل ظلم وایستادی این همه ادم هم همه از دم دروغ گو و شیاد هستن

اعتبار و تخصص بنده هم مشخصه کالای که خریدم بچه نیستم اسیب بزنم.
10 سال تو ایسام قطعات فروختم بدون امتیاز منفی که اکثرا هم گرافیک بودن
رشته تحصیلیم کامپیوتر بوده
همینجا کلی معامله داشتم
مدرک مرتبط به سخت افزار و الکترونیک هم دارم از فنی حرفه ای.
کاربر @a7up تو اولین پستشون لطف کردن
بله لطف کنید شکایت کنید
تمام صحبت های من ثابت شد
این جمله رو روبروی آینه برای خودتون تکرار کنید

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
از طریق یه واسطه مشکل رو حل کنید
هر دو عزیز بهتره یه نرمش نشون بدن و کمی لحنشون رو درست کن وگرنه با شکایت کردن هم خریدار وقتش گرفته میشه وهم فروشنده
همه چیز با صحبت کردن حل میشه

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,828
فروشنده ی عزیز ، واقعا فکر میکنی هر کسی که از مایه ی حق دفاع بکنه ، یعنی فک و فامیل و طرفدار خریداره؟

خیلی تابلوئه که غش در معامله صورت گرفته/

بنده نوشته های هم خریدار ، هم فروشنده رو خوندم.یه مقدار ریز بینانه نگاه کنیم ، مشخصه که چه خبره .فشار کجاست ، و صداقت تو کدوم کفه است .

فروشنده ی محترم ، بهتره برای اثبات شرافت و حسن نیّت تون ، یک نفر در انجمن رو بصورت فرد امین انتخاب کنید برای واسطه

پولو بزنید به حساب ایشون ،

خریدار هم کارت رو بفرسته برای شما .

Last edited:

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
از طریق یه واسطه مشکل رو حل کنید
هر دو عزیز بهتره یه نرمش نشون بدن و کمی لحنشون رو درست کن وگرنه با شکایت کردن هم خریدار وقتش گرفته میشه وهم فروشنده
همه چیز با صحبت کردن حل میشه
به نظرم همون پیشنهاد استفاده از واسط رو انجام بدید و قضیه رو تموم کنید.
با بحث و . . . به نتیجه نمیرسید.
ببینید دوستان خیلی از یوزرها لطف کردن این پیشنهاد رو دادن من هم مشکلی باهاش ندارم واقعا ولی از اول ماجرا ایشون یجوری حرف میزنه انگار یک درصد هم امکانش نیست کارت تو حمل و نقل اسیب دیده باشه یا یه مشکلی داشته و ایشون اطلاع نداشتن میگن قطعا تو خراب کردی! بعد یجور برخورد میکنن حرف میزنن انگارمن یه یوزر تازه وارد بی اعتبارم که قصد کلاه برداری دارم اونم برای همچین مبلغی ! من گفتم با واسطه بیا انجام بدیم ایشون گفتن اره کلا حرفات مشکوک بود چند نفر به من پیام خصوصی دادن در مورد این مشکوک بودنت ! این چند نفر بیان عمومی اعلام کنن خوب کجا هستن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا