برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر malavan.ehsan

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
مشکل از اون شخص نیست

مشکل از خود شاکیاست

جوری شده که شاکی حاظر شده نصف کمتر مبلغو بگیره و رضایت بده این کلاه بردار هم وختی میبینه اینظوریه طولش میده و کشش میده که خود شاکی به نصف مبلغ هم راضی باشه
:D
تو فکر میکنی اگر فضا را اینطوری نشون بدی میتونی روی شاکی ها تاثیر بذاری؟
کدوم خری آخه حرفت را باور میکنه
هیچ خری رضایت نمیده خیالت راحت

خدا میدونه این کلاهبردار چند تا اکانت تقلبی برای فضاسازی در این سایت داره

Last edited:

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
یکی به من بگه چرا زندان نیست چرا مملکت ما دزد پروره اخه چرا همچین کسایی که کلاه بردارن میزارن ازاد تو جامعه بچرخن فقط باید انفرادی انداخت همچین ادم هایی رو چرا بیرونه الان

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
این یارو الان بیرون از زندانه و بدون شک میخواد کارهایی بکنه که بتونه پول بیشتری بالا بکشه و به هر نحوی پول کمتری پس بده یا اصلا پس نده.

الان چیزی که در این فروم میبینم اینه که داره اوضاع رو یه طوری نشان میده که شاکی ها با نصف پول هم رضایت بدند.

خواهشا حواستون رو جمع کنید و بدانید که همه چیز را میشه فتوشاپ کرد و هیچ حرفی را باور نکنید.

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422

آخه آدم بیشعور قبل از حرف زدن اون عقل نداشتتو ازش استفاده کن کجای پست من تاثیر گذاشتن رو شاکی بود ؟ در صورتی که بدتر شاکیرو تحریک میکنه برای ندغادن رضایت !

یه سرچ کوچولو میزدی میدیدی اولین نفری که تاپیک زد برای شکایت از این آدم من بودم اولین نفری که توی تاپیک سفارش گیریش شاکی شد من بودم و پستای قبلمم برو بخون

خر تویی که بدون اطلاع داشتن از موضوعی دهنتو وا میکنی و همینطوری تهمت میزنی

بله خر زیاده چندتارو میخوای نشونت بدم تو همین گروهی که هستیم و ببینی اوایل حتی میگفتن چند برابر پولمونو حاظریم بدیم احسان بره زندان ولی الان میگن رضایت دادیم

این خر نیست پس چیه ؟ حیف اجازه ندارم توی گروه ادت کنم که بیای ببینی کسایی که ادعا میکردن جونمون بره رضایت نمیدیم خاک تو سرشون بشه معلوم نیست راضی شدن چقد بگیرن و رضایت بدن

یکی به من بگه چرا زندان نیست چرا مملکت ما دزد پروره اخه چرا همچین کسایی که کلاه بردارن میزارن ازاد تو جامعه بچرخن فقط باید انفرادی انداخت همچین ادم هایی رو چرا بیرونه الان

پارسال باباش سند گذاشت و اومد بیرون کلا قانون تخیلی ایران همینه

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
مثل این که زدم تو خال دوستان

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
مشکل از اون شخص نیست

مشکل از خود شاکیاست

جوری شده که شاکی حاظر شده نصف کمتر مبلغو بگیره و رضایت بده این کلاه بردار هم وختی میبینه اینظوریه طولش میده و کشش میده که خود شاکی به نصف مبلغ هم راضی باشه

كدوم شاكي من نديدم ... اين xxxxx رو تا گوشه زندون نبينيم ولش نميكنيم ...

mirkazemi

Registered User
لایک‌ها
40
سلام دوستان دقیقا مشکل از شاکیاست دوسال پیش شکایت کردیم گروه ساختیم تا کسی خبری پیدا کرد یا اتفاقی افتاد بهم اطلاع بدیم ولی بعضیا نامردی پولشونو نصفه گرفتن و شکایت پس گرفتن حتی به ما هم خبر ندادن الآنم شنیدم تو اینستا دارن. کار خودشونو ادامه میدن دادگاه ها خودشون باعث پرورش کلاهبرداری و دزدی میشه وگرنه این همه شاکی فردا با این شرایط یه سری دادگاه میزنم ببینم پیگیر هستن این همه تعریف میکنن از خودشون

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
سال 91 یا 92 بود توی فروم به خاطر یه بچه 2 میلیون ضرر کردم , اخرین باری شد که , اینجوری معامله کردم توی این فروم یا هرجایی تو نت !
من نمیدونم شما رو حساب چی انقدر واریزی داشتید به این طرف ؟ اشتباه اول از طرف شما بوده ! یکی زده 8 میلیون یکی 3 تومن ! امتیاز بازارچه یه چیزی مثل خاله بازی میمونه , قانون کشور ما هم طرفدار دزده !
اینجور افراد کلاهبردار که تشریف میبرن زندان اوین , اونجا مثل دانشگاه میمونه براشون , علاوه بر اینکه هر چیزی که یاد نگرفته بودن از ادمای کلاهبردار مثل خودشون یاد میگیرن , یه پا وکیل ام میشن ! تمام راهو چاهو یاد میگیرن , بعضیاشون هم شغلشون میشه زندان رفتن , بعضیا با سند , بعضیا با مرخصی , میان بیرون بیشتر کلاهبرداری میکنن برمیگردن تو
پولشون رو سرمایه گذاری میکنن با پولی که از شما دزدیدن , چندسال میمونن عین تنبل خونه و هتل 3 ستاره , توی بهترین منطقه تهران , با ابو هوای خوب , غذای خوب , بندای ترتمیز , بعدم یکیو میفرستن با نصف مبلغ رضایت شمارو بگیره , چون به قول خودشون موندنشون اون تو که برای شما پول نمیشه !
من انقدر از این ادما دیدم , به نظر من مبلغی که سر شما کلاه گذاشته چیزی نیست که , با نصف مبلغ راضی نشید , راه رو برای دزدی این افرادو کسایی که شغلشون زندان رفتنه هموار نکنید , به هیچ عنوان رضایت ندید

mirkazemi

Registered User
لایک‌ها
40
چندسال باهاش کار میکردیم بعد طبق پرونده نمیدونم حالا اون مبلغ بچه ها از کجا درآوردن ولی طبق پرونده و نامه دادگاه مبلغ کلاهبرداری خیلی کمتر از اونه که بچه ها گفتن

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
این بابا همون موقع سفارش من رو هم پیچوند و پولم رو خورد. کسی میتونه راهنمایی کنه چی کار باید بکنم برای شکایت و ...؟؟

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
چندسال باهاش کار میکردیم بعد طبق پرونده نمیدونم حالا اون مبلغ بچه ها از کجا درآوردن ولی طبق پرونده و نامه دادگاه مبلغ کلاهبرداری خیلی کمتر از اونه که بچه ها گفتن
یک نگاه به مبلغ وثیقه بندازی مبلغ کلاه برداری دستت میاد

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
کسی تونسته پولشو درست‌حسابی پس بگیره؟!
هنوز میشه شکایت کرد؟!
اره کسایی که شکایت کرده بودن میگیرن چون مجبوره در مقابل قانون پولو پس بده
اره برو شکایت کن بهترم هست

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
تنها راهی که میتونی به پولت برسی اینه که شکایت کنی

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
میشه راهنمایی کنید برای شکایت چی کار باید کرد؟ چه مدارکی لازمه؟

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
میشه راهنمایی کنید برای شکایت چی کار باید کرد؟ چه مدارکی لازمه؟
باید به دادسرای جرایم رایانه ای شکایت کنید
اصل کارت ملی همراهتون باشد
یک پرینت هم از حسابتان بگیرید که مقدار دقیق پول هایی که به طرف انتقال دادید را در متن شکایت بنویسید

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860

اشتباه نکن این مملکت همه طرف دزدن تا مال باخته
پسر عموم تصادف کرده کلی دردسر و چهار ماه خونه خوابیدن رفته بیمه کاراشو کنه پولشو بگیره
بعد دادگاه و... قرار شده 50 تومن بدن از طرف بیمه
اونم از بیمه زنگ زدن گفتن میخوای همون 50 تومن یکسال دیگه میدیم ولی میخوای بیا رضایت بده 30 تومن الان نقدا بدیم
البته مبلغ ها اگه پاینه رضایت ندین کلا بزارید قشنگ دهنش سرویس شه

اینم اضافه کنم اون دوستانی که با یه فعالیت کوچیک و پرداخت مبلغ میشن فروشنده معتبر دیگه انتظاری نمیشه داشت

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
درود بر دوستان عزيز... خبر اينكه امروز پيامك اومد حكم اقا دزده صادر شد... چند روز ديگه ابلاغ ميشه بهتون اطلاع ميدم...

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
درود بر دوستان عزيز... خبر اينكه امروز پيامك اومد حكم اقا دزده صادر شد... چند روز ديگه ابلاغ ميشه بهتون اطلاع ميدم...
با نهايت تاسف اشتباه ديدم شماره ي پرونده رو

Sajadreferee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر کی آدرس اصلیشو میخواد به این شماره واتس آپ پیام بده
۰۹۳۶۴۴۰۶۳۸۰
منم دنبالشم بدجور . شماره اصلیشو دارم . آدرس خونشم دارم

بالا