منتخب بازارچه

شکایت از کاربر malavan.ehsan

hamedf

Registered User
امتیاز - 100%
43   0   0
آقا مگه نمیگه ندارم هیچ مشگلی نداره وثیقه میلیاردی از کجا آورده گذاشته اومده بیرون

miladsharifitedi

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 0%
0   1   0
آقا مگه نمیگه ندارم هیچ مشگلی نداره وثیقه میلیاردی از کجا آورده گذاشته اومده بیرون
انتظار داری بیاد بگه اره دارم و نمیدم ؟
خوب همه کلاه بردارا این کارو میکنن پول ملتو میگیرن میبرن سرمایه گذاری و تهش هم ننه من غریبم بازی در میارن

Fyuz

Registered User
امتیاز - 100%
24   0   0
چندتا جوك بگم درباره اين كلاهبردار:
١/ ايدي تلگرامش : ehsangoodman!!! اخه گودددد من؟؟؟؟؟ حتما با خودش فكر كرده من چقدر خوبم كه فرار نكردم، البته فكر كردن به وثيقه ي ملكيشم بي تاثير نبوده تو اين ايدي
٢/ عكس پروفايلش مناجات با خدا: هرگز رشته اميدم از تو قطع نميشود...!!! يعني هنوز اميد داره پول ملتو بخوره و همچنان ما سرگردان باشيم... من هم اميدوارم اين رشته اشي اخرتم پاره بشه و با سر بري اونجايي كه لايقته: زندان...

٣شنبه دادگاه ميبينمتون دوستان.

Fyuz

Registered User
امتیاز - 100%
24   0   0
يه جك ديگه بگم براتون از اين كلاهبردار، اين داستان "حلال حروم حاليشه" پيام چند وقت پيششه خخخ:

"سلام
عذر میخوام متوجه نشدم وارد کردم فروختم چیه؟درست صحبت کنید این چه طرز صحبته مگه مریضم؟ با چه مدرکی چنین حرفی می زنید؟
من وظیفم تحویل هست و هر گونه مشکل رو پاسخگو باشم میتونید صبر کنید من دارم مشکلاتش رو حل میکنم که تحویل بشه امکان داره 20 روز طول بکشه نمیخوایین هم تصمیم با شماست تمام راه های ممکن رو پیگیری کنید جهت اثبات تهمتتون تا الان تهمت به این بزرگی یکی بهم نزده بود تمامی چند سال کار منو زیر سوال بردید مرد حسابی قرار بود اینطوری کار کنم الانش اینجا نبودم جواب بدم دیگه ما حلال و حرام خوردن رو حالیمونه شما اینم زیر سوال بردی جزء تاسف واقعا نمیدونم چی بگم"

haditools

Registered User
امتیاز - 100%
1   0   0
امروز اینترنتی چک کردم یک چیز جدید اضافه شده:

113 - نامه وارده از طرف «شخص پرونده» با موضوع «وصول لايحه» در تاریخ 1398/08/13 واصل و به شماره 1398168004554259 ثبت گردید
احتمالا طرف دفاعیه نوشته و تحویل شعبه شده

Fyuz

Registered User
امتیاز - 100%
24   0   0

miladsharifitedi

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 0%
0   1   0
يه جك ديگه بگم براتون از اين كلاهبردار، اين داستان "حلال حروم حاليشه" پيام چند وقت پيششه خخخ:

"سلام
عذر میخوام متوجه نشدم وارد کردم فروختم چیه؟درست صحبت کنید این چه طرز صحبته مگه مریضم؟ با چه مدرکی چنین حرفی می زنید؟
من وظیفم تحویل هست و هر گونه مشکل رو پاسخگو باشم میتونید صبر کنید من دارم مشکلاتش رو حل میکنم که تحویل بشه امکان داره 20 روز طول بکشه نمیخوایین هم تصمیم با شماست تمام راه های ممکن رو پیگیری کنید جهت اثبات تهمتتون تا الان تهمت به این بزرگی یکی بهم نزده بود تمامی چند سال کار منو زیر سوال بردید مرد حسابی قرار بود اینطوری کار کنم الانش اینجا نبودم جواب بدم دیگه ما حلال و حرام خوردن رو حالیمونه شما اینم زیر سوال بردی جزء تاسف واقعا نمیدونم چی بگم"
توی گروه تلگرام شاکیا خیلی باحا بود یه قضیه اینکه مثلا یه فاکتور خرید رو به 100 نفر داده بود حتی بدون تغییر !
همون یه فاکتور هم جعلی بوده !
کلاه بردار از این زرنگتر ندیدم

بالا