برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر malavan.ehsan

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
البته بايد بجاي كلاه بردار، از كلمه دزد استفاده ميكردم كه حق مطلبو ادا كنه ، خيلي هم خوشگل ٢٤ري انلاينه انگار نه انگاررر بايد جواب پس بده اما هر چيزشعاري ميگه جز پاسخگو بودن درباره سرقت پول هاي مردم!!! پي تي رو هم لحظه اي داره دنبال ميكنه ، از همينجا سلام عرض ميكنم خدمتت و به اميد ديدار!!!

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
براي من ابلاغيه نيومدهه!!! ميدونيد چرا اينجا اينقدر ساكته؟؟؟ من در پيام اخرم در پي تي زدم كسي از اين كلاه بردار خبر نداره ؟؟!! سه نقطه پاپتي به من پيغام داده چرا به من ميگي كلاه بردار؟؟؟؟!!! فكر كننننن!!!!! به من ميگه پيامتو پاك كن تا جوابتو بدم .... من هم گفتم ١٥ تومن دلار ٤تومني به بيت من هم نيست كه بخوام به تو كلاه بردار باج بدمم!!!! دليل سكوت اينجا به نظرم اينه به همه گفته چيزي نگيد جوابتونو بدم اما دوستان اين كلاهههه بردار موظفه جواب بده حالا شده ١٠٠٠٠٠ تومن زده باشيد براش پس به اين جماعت شارلاتان باج نديد و كسي خبري داره بياد بگه!! اگر گروهي هم هست پيگيري چيزي ميكنه منم عضو كني! من اسفند سرم شلوغ بود نتونستم برم اما بعد عيد ثانيه ثانيشو از رفتنم گزارش ميكنم!!!
پیغام خصوصی بهتون دادم

xshya

Registered User
لایک‌ها
38
چقدر حیف این امتیاز و مخصوصا داشتن مشتریهایی که چند ده یا صد میلیون خرید میکردند از دست دادن اینها واقعا جای تاسف دارد خیلیها ارزو دارند چنین موقعیتی حتی کمتر بدست بیارند که نمیتوانند
البته وکیل قبلیشون هم کارشو بلد نبود این خوشتیپ کرواتیه هم که...;)

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
البته ایشون که هیچی
ولی یکی از مشکلات عدم ثبات اقتصادی خصوصا قیمت ارز میشه این نمونه این دوستان
مشتری خرید میزنه مبلغ رو پرداخت می‌کنه
نیم ساعت بعد نرخ ارز تغییر می‌کنه
حالا فروشنده میمونه و نرخ ارز جدید
همین الان هم خیلی ها به مشکل خوردن از یکی دو سال قبل
مخصوصا واردات برنج که از نزدیک میبینم
بدهی دارن به طرف پاکستانی
یا واردات ماشین

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

xshya

Registered User
لایک‌ها
38
خب اگر احیانا ایشان هم بقول شما بهمچین مشکلی برخورد کردند خب فقط تقصیر خودشون است چون کافی بوده داخل تاپیک فروششان برای مثال یک خط نوشته اضافه کنند که برفرض اگر تا فلان ساعت یا روز تغییری در قیمت فلان ارز بعد از پرداخت وجه توسط مشتری صورت گرفته مشتری باید مابه تفاوت افزایش نرخ ارز را حداقل بعد از تحویل سفارش پرداخت کند. و یا هرطور که خودشان صلاح میدونستن
بهر حال یک ضمانتی باید شکل بگیرد که هم فروشنده و هم خریدار راضی باشند و ضرری متوجه هردو هم نشود

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
احسان فروزان و ابراهیم فروزان کارش همین بود که مثلا فروردین ماه از 200 نفر سفارش میگرفت یه مبلغی مثلا 500 میلیون یا 1 میلیارد میشد
بعد 6 ماه الافشون میکرد آخرش که شاکی میشدن و حرف شکایت و اینا میگفت برگشت میزنم تو گمرک گیر کرده و از این حرفا !

حالا تو این 6 ماه چی شد ؟
اصلا سفارشی در کار نبوده و با این مبلغ و سرمایه مفتی که گیرش اومده بود زمین میخریده و میساخته یا خرید و فروش ارز و زمین و مسکن !
@malavan.ehsan

حتی به خود منم پیشنهاد همکاری داد

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
دوستان بازم میگم گول زبون چربش نخورین کلاه بردار حرفه ای هستن

mirkazemi

Registered User
لایک‌ها
40
دوستان خبری ازش دارید دادگاه چیزی نفرستاده ابلاغیه مجتمع قضایی هم که جواب نمیدن اگر پولی گرفتین شما به ماهم خبر بدین ۱۴ماه گذشت از خریدمون

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
دوستان بازم میگم گول زبون چربش نخورین کلاه بردار حرفه ای هستن
وقتی وثیقه 6 میلیاردی گذاشته اومده بیرون بدون چه خبره
دوستان خبری ازش دارید دادگاه چیزی نفرستاده ابلاغیه مجتمع قضایی هم که جواب نمیدن اگر پولی گرفتین شما به ماهم خبر بدین ۱۴ماه گذشت از خریدمون
با وثیقه بیرونه

mirkazemi

Registered User
لایک‌ها
40
رضایت گرفته از کسی هیچکس خبر نمیده
حداقل اگر پول گرفتن بچه ها بیان بگن تکلیفمون بدونیم چیه

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
اون پولی که من بهش دادم ارزشش یک سوم شده
هر روز دعا میکنم که خدا جواب این کارش رو بده
انشا الله خدا یک مریضی بهش بده و در این دنیا هم عذابش کنه

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
اون پولی که من بهش دادم ارزشش یک سوم شده
هر روز دعا میکنم که خدا جواب این کارش رو بده
انشا الله خدا یک مریضی بهش بده و در این دنیا هم عذابش کنه

خیلی هااین مشکل را دارن

n-95

Registered User
لایک‌ها
176
چجوری گرفتین کی گرفتین
راه ارتباطی چی بود آدرس تلفن بما هم کمک کنید
سلام
برای من چون ب کارت پدرش واریز کردم. بعد شکایت حساب پدرش مسدود شد ومجبور شد سریع پول بده.
اون موقع هم میگفت از پسرش خبر نداره

black-black

Registered User
لایک‌ها
227

بیخیال شو دادا.این پولی که ازت رفته ارزش استرس و حرص خوردن های بعدش رو نداره.الان من هزارو یک مشکل دارم همش به خاطر حرص خوردن از دست زمین و زمونه.
فقط درس عبرتی برات بشه بشینی طبق قاعده معامله کنی.99 درصد معاملات الان حتی معاملات کلان قاعده و اصول نداره.

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
بیخیال شو دادا.این پولی که ازت رفته ارزش استرس و حرص خوردن های بعدش رو نداره.الان من هزارو یک مشکل دارم همش به خاطر حرص خوردن از دست زمین و زمونه.
فقط درس عبرتی برات بشه بشینی طبق قاعده معامله کنی.99 درصد معاملات الان حتی معاملات کلان قاعده و اصول نداره.
من به هیچ وجه بیخیال نمیشم.
با وکیل پیگیری میکنم

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
چرا چرتو پرت میگی؟
همین امثال شما هستن که گند زدن به ایران که کلاه بردار زیاد شده
بیخیال میشین که طرف از عالمو آدم پول میکشه بالا یه لیوان آبم روش
حتی اگر 10 هزار تومن کلاه برداری کرده باشه شما 10 میلیون هم خرج کنی آخرش همرو. ازش پس میگیری خسارت و سود و ....
البته احتمالا از طرف خودشی که این حرفو میزنی راحت باش

بالا