برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر malavan.ehsan

qatreh

Registered User
لایک‌ها
20
آقای حس بد بنده خودم این بسته ای که میگیو دارم ولی بحث چیز دیگه ای هست

ده ها بار گفتن این آقا داره کلاه برداری میکنه از 1 سال پیش 10 ها تاپیک زده شد ولی هیچ رسیدگی ای نکرد پرشین تولز
خود من و بقیه به اعتبار همین پرشین تولز به حساب ایشون پول واریز میکردیم که وختی به مشکل خورد پرشین تولز میگفت به ما ربطی نداره !!!!

شما بهتره وختی خبر نداری دخالت نکنی
بله درسته
من خودم دیدم که بعضی از همین فروشنده های معتبر وقتی امتیاز منفی گرفتن بعد چند وقت امتیاز منفیشون پاک شده
خب این پاک کردن امتیاز منفی در اختیار کیه؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
بله درسته
من خودم دیدم که بعضی از همین فروشنده های معتبر وقتی امتیاز منفی گرفتن بعد چند وقت امتیاز منفیشون پاک شده
خب این پاک کردن امتیاز منفی در اختیار کیه؟

خود من به احسان امتیاز منفی دادم 24 ساعت نشده پاک شد !

کلا این سیاست پرشین تولز هست که نزاره کسی احساس بی اعتمادی کنه چون اونوخ کاربری نمیاد به سایت و درش بسته میشه واس همین این کارارو میکنه

Rick Sanchez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سوالی که هست اینه که ایا سایت پرشین تولز در مورد این نوع کلاهبرداری ها مسئولیتی رو قبول میکنه و پیگیری انجام میده؟؟؟ در غیر اینصورت ایا فروختن اکانت های فروشنده معتبر یک چیز مضحک و بی معناست؟؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
سوالی که هست اینه که ایا سایت پرشین تولز در مورد این نوع کلاهبرداری ها مسئولیتی رو قبول میکنه و پیگیری انجام میده؟؟؟ در غیر اینصورت ایا فروختن اکانت های فروشنده معتبر یک چیز مضحک و بی معناست؟؟

خلاصه بهت جواب بدم :

سوالی که هست اینه که ایا سایت پرشین تولز در مورد این نوع کلاهبرداری ها مسئولیتی رو قبول میکنه و پیگیری انجام میده؟؟؟
خیر و میگه به ما ربطی نداره ( مدرک و اسکرین شات و ... موجوده )

اکانت های فروشنده معتبر یک چیز مضحک و بی معناست؟؟

بله : )

SHAM

Registered User
لایک‌ها
86
سلام
دوستان به کجا رسیدن؟
خبری نشد از ملوان؟

iranmehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
حتما سریعتر شکایتتونو بکنید و 100% توی شکایت هم قید کنید که پرشین تولز همکاری داشته با ایشون و ما هم به اعتبار انجمن پرشین تولز و تایید این انجمن پول به حساب ایشون واریز کردیم

از پاسخِ شما سپاسگزارم.

بشود توی اين يکی دو هفته برای شکايت به دادسرا می‌روم. هرچند اين احساس را دارم که اين بنده خدا کارش به مشکل برخورده و هدف کلاه برداری نداشته است. نمی‌دانم دوستان در اين باره خبر درست دارند يا نه؟ [ خوشبينی زيادی :) ]

چون پس از تغيير «فروشنده معتبر» به «محروم از فعاليت تجاری» نام کاربری آقای فروزان، من تلفنی با ايشان گفتگو کردم و اينگونه که گفتند چون سفارش‌ها نرسيده از وی خواسته شده تا آنها را تحويل نداده، سفارشِ تازه نپذيرد. پس از پيگيری مدير ارشد هم تاييد کردند؛ با اين توضيح که پيگيری کنيد (از فروشنده) و گمان می‌کنيد زمان تحويل کالا طولانی شده به دستگاه‌های قضايی شکايت کنيد.

همچنين چون من خودم چندين سال است از «ابزارهای فارسی» خدمات گرفته‌ام و هيچگاه مشکلی نداشته ام و جدا از کوتاهی گردانندگان انجمن و اشتباه خودم، بيشتر به مديرهای انجمن بازارچه گمان بد دارم.

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
سلام من به خاطر مشغله كاري نتونستم برم شكايت دوستان خبري ميديد از وضعيت؟

xshya

Registered User
لایک‌ها
38
وقتی فروشنده اجازه داشته و دارد همینطور بصورت مداوم سفارش جدید بگیرد ( مخصوصا اینکه مقدار زیادی پول بحساب بانکیشان واریز میشود) بدون اینکه سفارشهای قبلی و گذشته را تحویل بدهد آنهم بعد از گذشت چندین ماه خودتان حساب کنید چند میلیارد پول بحساب این اقا واریز شده و چقدر هم شاکی باید داشته باشند...... خب معلوم هم نشد واقعا بخاطر مشکلات گمرک و تحریم ایران سفارشها نرسیده یا اینکه واقعا ایشان قصدشان.........
حرف مدیرها این بوده که چرا بعد از گذشت حتی چند روز از نرسیدن و تحویل ندادن سفارشها از فروشنده شکایتی نشده؟
و اینکه این فروشنده ها محدودیت زمانی برای گرفتن سفارش ندارند یعنی بدون اینکه سفارشهای قبلیشان را کامل تحویل داده باشند دوباره سفارش میگیرند؟؟؟ باید قوانین بازارچه برای فروشنده سختگیرانه و دقیقتر باشد
پست شکایت از این کاربر هم از قسمت بازارچه منتقل بشود بهتره حداقل ادرس دقیقی از دادسرایی که از این اقا شکایت شده انجا نوشته شده

xshya

Registered User
لایک‌ها
38
اطلاع دادن ادرس دادسرایی که انجا از این اقا شکایت ثبت شده تغییر کرده است

و البته از مدیران هم توقع انجام کار خارج از توانشون نداشته باشید بهر حال اینجا اصلا و ابدا یک فروم کاملا ایرانی و اسلامی نیست
مثلا کافیه وقتی یکی از کاربران کافر ایرانی نما اینجا حتی جرات توهین به مقدسات هم پیدا کنن و شما هم جوابشونو بدین اونوقت برای چندین سال دسترسیتان به بخشهایی از فروم گرفته خواهد شد... همانطور که گفتم اینجا نه یک فروم کاملا ایرانی و اسلامی است و نه همه کاربران و مدیرانش اینطور هستند...

Last edited:

iranmehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
با درود،

من در حال پيگيری هستم ببينم کالای من در کل خريداری شده است يا نه! برای همين با اينکه دادخواستم هم کمابيش آماده است، آن را ثبت نکرده‌ام.

گويا بزرگوارانی هم که شکايت کرده‌اند، اينجا سر نمی‌زنند. من سرانجام تلگرام را روی دستگاه راه انداخته‌ام، اگر کسی نشانی تلگرام گروه را دارد، سپاسگزار می‌شوم پ.خ. بزند و هماهنگ کند تا من هم به گروه بپيوندم. بويژه که دو سه پرسش و نياز به راهنمايی دارم.

پاينده باشيد.

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
سلام من چند روز پيش پيگيري كردم شكايتمو و گفتند با وثيقه ٢ ميلياردي ازاد شده... دوستان اطلاعي دارند؟ اقاي ملوان زبل اگر اين پيغامو ميبيني بيا و جوابگو باش.

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
دوستان احسان به شما هم پیام داده تو این هفته؟

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان احسان به شما هم پیام داده تو این هفته؟
من پيام دادم و پاسخ داد و پس از تحويل يك سري حرف هاي بي ربط كه ميخوان منو زمين بزنن و ... گفتم حالا وضعيت سفارشم چي ميشه ديگه سين نكرد و در اونيكي تاپيك نوشتم بقيشو

xshya

Registered User
لایک‌ها
38
چه ربطی داره؟!

سلام! شما کلمه اول اون جمله را بخوانید!نوشتم مثلا....و البته برای شما ننوشتم برای اونی نوشتم که در قوانین سایت مینویسه بیاحترامی به ادیان...انگار که غیر از اسلام هم دین دیگری وجود داشته باشد....

من پيام دادم و پاسخ داد و پس از تحويل يك سري حرف هاي بي ربط كه ميخوان منو زمين بزنن و ... گفتم حالا وضعيت سفارشم چي ميشه ديگه سين نكرد و در اونيكي تاپيك نوشتم بقيشو

چه انتظاری دارین؟ شما خودتون رو بگزارین جای اون بنده خدا که تازه از حبس بیرون امده ان هم با وثیقه سنگین چطور میتونین اینقدر سریع رضایت همه اشخاص شاکی را جلب کنید باید پول داشته باشند که اینکارو انجام بدهند بلاخره بهشون فرصت داده شده و مخصوصا اینکه خیلی از این شاکیها حرف از دلار 14000 هزار تومانی میزنند خب گرفتن رضایت از اینها و تهیه اینمقدار پول مشخصه براشون سنگین است

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
سلام! شما کلمه اول اون جمله را بخوانید!نوشتم مثلا....و البته برای شما ننوشتم برای اونی نوشتم که در قوانین سایت مینویسه بیاحترامی به ادیان...انگار که غیر از اسلام هم دین دیگری وجود داشته باشد....

چه انتظاری دارین؟ شما خودتون رو بگزارین جای اون بنده خدا که تازه از حبس بیرون امده ان هم با وثیقه سنگین چطور میتونین اینقدر سریع رضایت همه اشخاص شاکی را جلب کنید باید پول داشته باشند که اینکارو انجام بدهند بلاخره بهشون فرصت داده شده و مخصوصا اینکه خیلی از این شاکیها حرف از دلار 14000 هزار تومانی میزنند خب گرفتن رضایت از اینها و تهیه اینمقدار پول مشخصه براشون سنگین است

كسي كه فرصت بخواد با زبون و استدلال و ادب درخواستشو ميده نه با جواب ندادن و سين نكردن و عدم پاسخگويي من بالاي ١٥ ميليون زدم براش حتي يك معذرت خواهي ساده نكرده دوست عزيز، حرف ١٤ هم الان بتونه جبران كنه با دلار ١٤ كه چندوقت ديگه بايد با دلار ٢٠ به بالا جبران كنه كه داستانش پيچيده تر ميشه...

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
از پاسخِ شما سپاسگزارم.

بشود توی اين يکی دو هفته برای شکايت به دادسرا می‌روم. هرچند اين احساس را دارم که اين بنده خدا کارش به مشکل برخورده و هدف کلاه برداری نداشته است. نمی‌دانم دوستان در اين باره خبر درست دارند يا نه؟ [ خوشبينی زيادی :) ]

چون پس از تغيير «فروشنده معتبر» به «محروم از فعاليت تجاری» نام کاربری آقای فروزان، من تلفنی با ايشان گفتگو کردم و اينگونه که گفتند چون سفارش‌ها نرسيده از وی خواسته شده تا آنها را تحويل نداده، سفارشِ تازه نپذيرد. پس از پيگيری مدير ارشد هم تاييد کردند؛ با اين توضيح که پيگيری کنيد (از فروشنده) و گمان می‌کنيد زمان تحويل کالا طولانی شده به دستگاه‌های قضايی شکايت کنيد.

همچنين چون من خودم چندين سال است از «ابزارهای فارسی» خدمات گرفته‌ام و هيچگاه مشکلی نداشته ام و جدا از کوتاهی گردانندگان انجمن و اشتباه خودم، بيشتر به مديرهای انجمن بازارچه گمان بد دارم.

مدیران کلا در این انجمن از معاملات هیچ گونه نفع مالی ندارن حتی ۱ ریال و حتی حقوق یا پورسانتی دریافت نمیکنن چه همکاران و چه مدیران و کلا مدیریت در این سایت به صورت افتخاری هست . توی امضاء بسیاری از مدیران این مورد ذکر شده . مدیران حتی حق واسطه شدن در یک معامله رو برای تضمین اون معامله به هیچ عنوان ندارند و نخواهند داشت . این مورد در قوانین بازارچه اومده و کلا معاملات کلا کاربر به کاربر انجام میشه .

تگ فروشنده معتبر هم که پرشین تولز میده بابت ارايه مدارک هویتی - یک کارت بانکی و ادرس کامل و شماره تلفن ثابت و همراه هست . یعنی اون کاربر احراز هویت انجام داده و در صورت بروز مشکل مدارکی وجود داره و در صورت درخواست دادگاه خود پرشین تولز برای دادگاه ارسال میکنه . دقت کنید هیچ یک از مدیران حتی من سایر مدیران به مدارک دسترسی مدیریتی یا حتی رویت اونها رو ندارند . این مورد در تاپیک فروشنده معتبر کیست ؟ به صورت دقیق شرح داده شده .

خود من به احسان امتیاز منفی دادم 24 ساعت نشده پاک شد !

کلا این سیاست پرشین تولز هست که نزاره کسی احساس بی اعتمادی کنه چون اونوخ کاربری نمیاد به سایت و درش بسته میشه واس همین این کارارو میکنه

موقعی که امتیاز منفی میدید توی شرح و عنوانش به درستی بنویسید . دلیل رو واضح بگید . اینجا این موضوع رو رک عرض میکنم بسیاری از فروشنده ها از این عدم شرح دقیق سوء استفاده میکنن و اقدام به گزارش تخلف اون امتیاز میکنن پاک میشه .

از نوشتن عنوانی مثل : حروم خور - الفاظ رکیک - هر گونه تکه کلامی بد - عدم انجام کار - ناراضی و امثال این موارد اجتناب کنید .

مثلا کاربری اقدام به خلف وعده در تحویل یک سرویس و یا کالا میکنه :

عدم تحویل به موقع سرویس و خلف وعده : به عنوان عنوان

شرح : شرح مورد رو بنویسید .

iranmehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
مدیران کلا در این انجمن از معاملات هیچ گونه نفع مالی ندارن حتی ۱ ریال و حتی حقوق یا پورسانتی دریافت نمیکنن چه همکاران و چه مدیران و کلا مدیریت در این سایت به صورت افتخاری هست . توی امضاء بسیاری از مدیران این مورد ذکر شده . مدیران حتی حق واسطه شدن در یک معامله رو برای تضمین اون معامله به هیچ عنوان ندارند و نخواهند داشت . این مورد در قوانین بازارچه اومده و کلا معاملات کلا کاربر به کاربر انجام میشه .

تگ فروشنده معتبر هم که پرشین تولز میده بابت ارايه مدارک هویتی - یک کارت بانکی و ادرس کامل و شماره تلفن ثابت و همراه هست . یعنی اون کاربر احراز هویت انجام داده و در صورت بروز مشکل مدارکی وجود داره و در صورت درخواست دادگاه خود پرشین تولز برای دادگاه ارسال میکنه . دقت کنید هیچ یک از مدیران حتی من سایر مدیران به مدارک دسترسی مدیریتی یا حتی رویت اونها رو ندارند . این مورد در تاپیک فروشنده معتبر کیست ؟ به صورت دقیق شرح داده شده .

سپاس از پاسخ و روشنگری شما. گرچه تا سال ديگر جا داشت. ;)

با اين همه گرچه من يکی به اشتباه خودم، آگاه هستم و شما را مقصر نمی دانم، بپذيريد شما هم کمی کوتاهی و آسانگيری کرده ايد. بويژه درباره ی حذف نوشته ی دو نفر که من خودم ديدم و توضيح ندادن پيرامون آنها. انگار اتفاقی نيفتاده است. چه تعداد ديگر بوده من نمی دانم. مديريت، مسئوليت دارد.

پاينده باشيد.

بالا