برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر pishini به علت کلاهبرداری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
چه فروشنده بی شعوریه . دیگه باهاش معامله نکنین

zaminz

Registered User
لایک‌ها
1,103
سلام.
دوستان ایشون پول بنده رو واریز کردن و من طبق حرفی که زدم با اینکه از طرف ایشون بسیار اذیت شدم اما امتیاز منفی ایشون رو پاک میکنم از همه دوستان که وقت گذاشتن برای تاپیک تشکر میکنم برای اهمیتی که دادن.
امیدوارم همه حساسیت خرید آنلاین و از راه دور رو متوجه باشند چه بسا صداقت و مسئولیت پذیری در این فعالیت حتی خیلی بیشتر از معامله حضوری در اینجا باید ملاک باشه و رعایت بشه.
با تشکر.

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
سلام.
دوستان ایشون پول بنده رو واریز کردن و من طبق حرفی که زدم با اینکه از طرف ایشون بسیار اذیت شدم اما امتیاز منفی ایشون رو پاک میکنم از همه دوستان که وقت گذاشتن برای تاپیک تشکر میکنم برای اهمیتی که دادن.
امیدوارم همه حساسیت خرید آنلاین و از راه دور رو متوجه باشند چه بسا صداقت و مسئولیت پذیری در این فعالیت حتی خیلی بیشتر از معامله حضوری در اینجا باید ملاک باشه و رعایت بشه.
با تشکر.
اشتباه میکنی و ظلم در حق بقیه اس که امتیاز منفی رو پاک کنی پس فردا یکی دیگه همین اتفاق شما براش میافته .....

clickestan

Registered User
لایک‌ها
613
سلام.
با تشکر.

بنظر من هم اشتباه کردید منفی رو پاک کردید.
فردا این اتفاق برای شخص دیگه ای هم میافته...
اون شخص هم مثل شما باید دو سه هفته ای اعصاب خودری بکشه و معلوم نیست پولش برگرده یا نه.
همچنین این ظلم به فروشنده های معتبر این سایته
کم کم که امار این جور مسائل اینجا زیادبشه دیگه کسی اعتماد نمیکنه چیزی از بازارچه این سایت بخره

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
من طبق حرفی که زدم با اینکه از طرف ایشون بسیار اذیت شدم اما امتیاز منفی ایشون رو پاک میکنم
با این کارتون مطمعن باشید این راه را برای بقیه هموارتر میکنید.
هیچ لزومی نداره امتیاز پاک بشهَ، به امتیاز توضیحات اضافه کنید که داستان این بوده و الان این شده. تمام/

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا