برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر smiley60

وضعیت
موضوع بسته شده است.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
اتفاقا شما هم می تونستید قبل از خرید مساله واسطه رو مطرح کنید
من فکر کردم منظور ارور calibration retry count هست [emoji52] ارور interface که اصلا هیچی نیست

Sent from my LG-H860 using Tapatalk
داداش در پست بالا توضیح دادم شما تضمین میدی فایل های من شش ماه دیگه یا یک سال دیگه بلایی سرش نیاد؟
یا اگه همین فردا مادربوردو بخوام بفروشم مشکل از اون بود شما به قیمت سالمش برداری؟
ارور اروره قبل خرید باید به اطلاع خریدار برسه و تصمیم اون موقع با خریداره اما کسی حق نداره برای من تصمیم بگیره چون اگه بعداً به مشکل خوردم فروشنده و شما که میگی ارور هیچی نیست نه پاسخ گو من میشید نه اصلا میتونید خسارتی که احتمالا بهم وارد میشه رو رفع کنید

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
درخواست بسته شدن تاپیک را دارم

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
داداش در پست بالا توضیح دادم شما تضمین میدی فایل های من شش ماه دیگه یا یک سال دیگه بلایی سرش نیاد؟
یا اگه همین فردا مادربوردو بخوام بفروشم مشکل از اون بود شما به قیمت سالمش برداری؟
ارور اروره قبل خرید باید به اطلاع خریدار برسه و تصمیم اون موقع با خریداره اما کسی حق نداره برای من تصمیم بگیره چون اگه بعداً به مشکل خوردم فروشنده و شما که میگی ارور هیچی نیست نه پاسخ گو من میشید نه اصلا میتونید خسارتی که احتمالا بهم وارد میشه رو رفع کنید
من تضمین می دم تا 1000 سال دیگه به خاطر این ارور هیچ مشکلی چه برای خود هارد و چه برای دیتا هایی که روش داری پیش نمیاد

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

BLACKY

Registered User
لایک‌ها
115
سایت های انگلیسی زبان چیز دیگه ای میگن

عزیز به سایت ها و مقالات هیچ توجهی نکنید
مهم تجربه هست
من خودم 10 ساله کارم کامپیوتر هست
و به شخصه و به جرات میتونم بگم این ارور توی هارد تنها اروری هست که به هیچ وجه برای اطلاعات و یا خود هارد مشکلی بوجود نمیاد
هر ارور دیگه ای بود میشد گفت هارد مشکل داره ولی این ارور فقط و فقط به خاطر کابل ساتا هست که با تعویضش کاملا مشکل حل میشه و اون عدد هم بیشتر نمیشه اگه کابل ساتا سالم بزنید به هارد

البته شما که حالا خداروشکر توافق کردید و مشکل هم حل شده فقط منم جهت اطلاع شما این موارد رو گفتم

موفق باشید
شب خوش

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
عزیز به سایت ها و مقالات هیچ توجهی نکنید
مهم تجربه هست
من خودم 10 ساله کارم کامپیوتر هست
و به شخصه و به جرات میتونم بگم این ارور توی هارد تنها اروری هست که به هیچ وجه برای اطلاعات و یا خود هارد مشکلی بوجود نمیاد
هر ارور دیگه ای بود میشد گفت هارد مشکل داره ولی این ارور فقط و فقط به خاطر کابل ساتا هست که با تعویضش کاملا مشکل حل میشه و اون عدد هم بیشتر نمیشه اگه کابل ساتا سالم بزنید به هارد

البته شما که حالا خداروشکر توافق کردید و مشکل هم حل شده فقط منم جهت اطلاع شما این موارد رو گفتم

موفق باشید
شب خوش
سلام
ممنون اما توجه کنید که بنده با سه تا کابل ساتا اینو تست کردم و هارد دیگه هم گذاشتم رو سیستم و بردم در خدمات کامپیوتری و در همه حالات سیستم ارور داد

والا اگه نگران فایلام نبودم برگشت نمیزدم چون سیستمو پسندیدم و الان دوباره عزای خرید سیستم گرفتم
اگه میدونستم مشکل صد در صد از هارده بازم موردی نبود حتی حاضرم هارد بدون مشکل برام ارسال بشه هزینه ارسالشم میدم اگر ارور سیستم برطرف شد سیستمو بر میدارم و هارد اضافی هم به هزینه خودش برگشت میزنم و البته پول کیس

اما این که بخوام با سیستم ارور دار (حالا هر اروری) کنار بیام مسأله شخصیه که حق دارم در موردش هر جوری میخوام تصمیم بگیرم و فروشنده باید منو قبل خرید از این مسأله آگاه میکرد

اون سایت هایی هم که عرض کردم فروم های خارجی تخصصی سخت افزارند و اونا هم به هر حال تجربه داشتن
ادیت: چند تا تاپیک فروش هارد تو همین بازارچه رو چک کردم اکثرا اسکرین شات کامل گذاشتن و هیچ کدوم ارور crc ندارن

Last edited:

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
سلام
ممنون اما توجه کنید که بنده با سه تا کابل ساتا اینو تست کردم و هارد دیگه هم گذاشتم رو سیستم و بردم در خدمات کامپیوتری و در همه حالات سیستم ارور داد

والا اگه نگران فایلام نبودم برگشت نمیزدم چون سیستمو پسندیدم و الان دوباره عزای خرید سیستم گرفتم
اگه میدونستم مشکل صد در صد از هارده بازم موردی نبود حتی حاضرم هارد بدون مشکل برام ارسال بشه هزینه ارسالشم میدم اگر ارور سیستم برطرف شد سیستمو بر میدارم و هارد اضافی هم به هزینه خودش برگشت میزنم و البته پول کیس

اما این که بخوام با سیستم ارور دار (حالا هر اروری) کنار بیام مسأله شخصیه که حق دارم در موردش هر جوری میخوام تصمیم بگیرم و فروشنده باید منو قبل خرید از این مسأله آگاه میکرد

اون سایت هایی هم که عرض کردم فروم های خارجی تخصصی سخت افزارند و اونا هم به هر حال تجربه داشتن
ادیت: چند تا تاپیک فروش هارد تو همین بازارچه رو چک کردم اکثرا اسکرین شات کامل گذاشتن و هیچ کدوم ارور crc ندارن

به نظر من کاریه که شده ، شما حداقل یه معذرت خواهی از این بنده خدا بکن . خیلی کارش درست بود که به این راحتی پولتو برگردوند وگرنه اینقدر مساله مهمی نبود .
بازم میگم دم فروشنده گرم برای من معتبر شد ؛ اگه قرار باشه روزی خرید کنم از ایشون خرید میکنم .

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
داداش شوخی می‌کنی دیگه ؟ مگه چی کار کردم که معذرت خواهی کنم ؟ این آقا منو تهدید می‌کرد که اگه امتیاز منفی بدی پولو نمی‌دم و ... تو سنت کمه هر کاری میخوای بکن و ...
این آقا همین الانشم به من ضرر مالی زد یه هفته هم الافمون کرد
دقیقا بابت چی معذرت خواهی کنم بگو تا بکنم

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
داداش شوخی می‌کنی دیگه ؟ مگه چی کار کردم که معذرت خواهی کنم ؟ این آقا منو تهدید می‌کرد که اگه امتیاز منفی بدی پولو نمی‌دم و ... تو سنت کمه هر کاری میخوای بکن و ...
این آقا همین الانشم به من ضرر مالی زد یه هفته هم الافمون کرد
دقیقا بابت چی معذرت خواهی کنم بگو تا بکنم
اگه شما نمیدونی با توضحیات بقیه بابت چی باید معذرت خواهی کنی ازش ، پ ولش کن چیزی نیست .
بابت اینکه میشد گذشت کرد چون مشکلی پیش نمی اومد ولی این وسط کلی هزینه پست و اعصاب خوردی و... به وجود آوردی.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
داداش من همین الآنم در حد خودم گذشت کردم یعنی میگی من تا این سیستم دستمه استرس از دست دادن فایل هامو داشته باشم دو ماه یه بار از هارد تست بگیرم
ببینم همه چی نرماله؟
شما میخوای گذشت کنی پولو بزن به حساب فروشنده بفرستمش برای شما
چطوره ؟
از کیسه خلیفه میبخشی؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
این تاپیک ختم بخیر شد لطفا از ایجاد پست خودداری کنید تا زمانی که توسط مدیر بسته بشه

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
اونایی که بنده رو مقصر میدونند لطفا این تاپیک رو مشاهده کنند
https://forum.persiantools.com/threads/هاردهای-1-و-2-ترابایت.930331/
این نمونه یه تاپیک بدون مشکل هست که حق خریدار هم ضایع نمیشه

به فروشنده پیشنهاد شد یه هارد سالم برام بفرسته هزینه ارسالشم خودم میدم تا سیستم تست بشه گفتن فعلا از برگشت کیس دست نگه دار تا ببینم چی میشه

بیشتر از این راه بیام ؟

Last edited:

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
با توافق طرفین بسته تحویل تیپاکس داده شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا