برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر vahid_mc

وضعیت
موضوع بسته شده است.

patriot1112

Registered User
لایک‌ها
87
اصن این اقا اول کار گفت گوشیه خودمه.بعد گفت گوشیه دوستم بوده دسته من بوده.خو اگه دوسته شماست گوشیو بفرست واسه من پول دوستتو بعد بده بهش

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
منم یه گوشی فرستادم براشون الان پیام دادم میگه پول همرو میدم
تا فردا

Sent from my iPhone using Tapatalk
حامد دستم بهت نرسه . به ما چوب کبریت میخوای بدی کلی ادا اصول داری برا ملت گوشی میفرستی . یالا ادرس بده پاشم بیام بپوکونمت :))

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
از همین جا جا داره تشکر کنم از اون بنده خدایی که گفت این se رو نگیر از این دوستمون!
الان 2-0 از خودم جلو هستم

جواد.

Registered User
لایک‌ها
210
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
دوستان عزیز خواهشمندم فقط و فقط و فقط خرید و فروش گوشی را یا به صورت حضوری و یا از طریق سایت های واسطه مثل ایسام و یا از طریق یک واسطه معتمد در پرشین تولز انجام بدید
دقیقا 99 درصد شکایت ها در پی تی مربوط به خرید و فروش لوازم الکترونیکی و گوشی هست
با اینکه کار به شکایت کشیده شده ولی امیدوارم فروشنده عزیز هم دغدغه خریداران را درک کنند و رضایت انها را جلب کنند.

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
بنده هم امروز رفتم پلیس فتا و نامه گرفتم به دادستانی تا دستور پیگیری بدن و تمام مدارک رو تکمیل کردم رفتم پلیس فتا و تحویل دادم دیگه خودشون پیگیری میکنن و انشالا دستگیر که شدن و گوشی بنده رو که الان فکر کنم نزدیک 6 میلیون شده قشنگ پس میدن که دیگه فکر کلاه برداری به سرشون نزنن

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
IMG_0517.JPG

اینم عکس صبح که رفتم دادستانی

Saman89

Registered User
لایک‌ها
50
پروندش بیفته به جریان کارش تمومه.شما هم رضایت نده بزار بیفته دنبالت برای رضایت گرفتن.شما هم نده یک ماهم بره زندان برد بزرگیه برات

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
خوب امروز از پلیس فتا تماس گرفتن و ادرس ایشون رو در اوردن قرار فردا باز برم پلیس فتا برایه تکمیل شکایت و پرونده بفرستن تهران

Saman89

Registered User
لایک‌ها
50
چی شد دستگیرش کردی این شخصو ؟. گوشی رو پس داد ؟
اگه گوشی رو پس داد خسارات وارده به گوشی و عدم استفاده از گوشی در این مدت که حدود ۳ میلیون میشه رو هم پس بگیر

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
این عکسایی که شما گزاشتی خودش جرمه برادر
این کارها خیلی زشته و برای خودت مشکل درست میکنی
قرار نیست که هر کاری میکنی اینجا عکس بزاری
برای گرفتن حق خودت جار نزن دوست عزیز
شاید شما تازه داری از این شکایت ها میکنی ما از سال 88 تا 93 کلی راه دادسرا و پلیس آگاهی و فتا رفتیم
عکس هارو بردار و به خودت مشکل درست نکن

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
سلام واقعا تاسف بر انگیزه بدتر این که اعتبار بقیه افرادی که امتیاز بالایی دارن هم زیر سوال برده میشه این طور!
ما که سعی کردیم یه ریال از کسی نخوریم پولمون برکت نداره وای به حال این پول ها که این طور از مردم بگیری o_O

patriot1112

Registered User
لایک‌ها
87
خوب بالاخره سروکله اقای سعید محمودی پیدا شد بعد از بستن کلی از حساباش و پیگیری امروز خودشو داییش زنگ زدن بم برای رضایت و‌پس دادن پول که البته نه پولو وس میگیرم نه رضایت میدم تازه اول بدبختیاشه

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
خوب بالاخره سروکله اقای سعید محمودی پیدا شد بعد از بستن کلی از حساباش و پیگیری امروز خودشو داییش زنگ زدن بم برای رضایت و‌پس دادن پول که البته نه پولو وس میگیرم نه رضایت میدم تازه اول بدبختیاشه

بنده به شخص کل مبلغ که کلاه برداری کرده میدم بهت ولی رضایت نده تا بگیریمش مادرش به عزاش بشونیم الان گوشی که از بنده کلاه برداری کرده شده 7 میلیون

vahidtools

Registered User
لایک‌ها
828
ای بابا . همه ی ما گرفتاریم . وضعیت بازار اصلا خوب نیست. اون عزیزانی که به نوعی کلاه سرشون رفته کاملا حق باهاشونه. ولی توی این شرایط بد ایشون که اعلام ورشکستگی کرده و قطعا باید به شخص با اشخاص بیشتری بدهکار باشه . یک همچین شخصی بالاخره از طرف خانواده یا فامیل بدهی ها رو میپردازه. من با ایشون معامله داشتم . مطمئنم کارش از روی عمد نبوده و بخاطر گرفتاری و مشکل مجبور شده . شما هم لطفا محض رضای خدا باهاش مصالحه کنید تا مشکلات هر دو طرف بالاخره حل بشه . با تهدید کردن و رضایت ندادن و به دام انداختن و انتقام گرفتن به عقیده من صحیح نیست . چه بسا که یکی از همکاران خودم بخاطر فشار بده کاری و خانواده خودکشی کرد و دستش از دنیا کوتاه شد . لطفا کمی رئوف و باگذشت باشید . همه ی ما به نوعی قربانی این خرابی بازار هستیم تا انشاللله فرجی بشه و اتفاق های خوبی در انتظار هممون باشه. تشکر

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
ای بابا . همه ی ما گرفتاریم . وضعیت بازار اصلا خوب نیست. اون عزیزانی که به نوعی کلاه سرشون رفته کاملا حق باهاشونه. ولی توی این شرایط بد ایشون که اعلام ورشکستگی کرده و قطعا باید به شخص با اشخاص بیشتری بدهکار باشه . یک همچین شخصی بالاخره از طرف خانواده یا فامیل بدهی ها رو میپردازه. من با ایشون معامله داشتم . مطمئنم کارش از روی عمد نبوده و بخاطر گرفتاری و مشکل مجبور شده . شما هم لطفا محض رضای خدا باهاش مصالحه کنید تا مشکلات هر دو طرف بالاخره حل بشه . با تهدید کردن و رضایت ندادن و به دام انداختن و انتقام گرفتن به عقیده من صحیح نیست . چه بسا که یکی از همکاران خودم بخاطر فشار بده کاری و خانواده خودکشی کرد و دستش از دنیا کوتاه شد . لطفا کمی رئوف و باگذشت باشید . همه ی ما به نوعی قربانی این خرابی بازار هستیم تا انشاللله فرجی بشه و اتفاق های خوبی در انتظار هممون باشه. تشکر
اولن که گوح خورده کلاه برداری کرده هیچ مشگل مالیم نداره
دومن پیام میدادیم بهش میگفت بیا چیزمو بخور
به... که برشکست شده مگه هرکی برشکست شد باید بیاد گوش مردوم ببره بره .... بده
من به شخصه پول نمیخام ولی اگه گیرش بیارم کاری باش میکنم که بفهمه با کی طرفه

vahidtools

Registered User
لایک‌ها
828
اولن که گوح خورده کلاه برداری کرده هیچ مشگل مالیم نداره
دومن پیام میدادیم بهش میگفت بیا چیزمو بخور
به... که برشکست شده مگه هرکی برشکست شد باید بیاد گوش مردوم ببره بره .... بده
من به شخصه پول نمیخام ولی اگه گیرش بیارم کاری باش میکنم که بفهمه با کی طرفه