برگزیده های پرشین تولز

طرفداران ایتالیا - لاجوردی پوشان بی همتا

saxp

Registered User
لایک‌ها
342
داوری یک طرفه به نفع اروگوئه بود. قابل توجه اونهایی که میگفتند فیفا با استفاده از ناداوری اجازه حذف تیم های بزرگ رو نمیده!!!
اتفاقا من تو بازی قبلی همینجا گفتم اینها میخوان برزیل رو قهرمان کنن طوری برنامه چیدن که تیمهای قوی و دست و پا گیر حذف شدن این وسط هم داور یه کمکی میکنه بالاخره برزیل این همه پول خرج کرده

Ali502

Registered User
لایک‌ها
148
جز لعنت به داور دیگه حرفی برای گفتن ندارم سر ما رو بریدن

Ali502

Registered User
لایک‌ها
148
اتفاقا من تو بازی قبلی همینجا گفتم اینها میخوان برزیل رو قهرمان کنن طوری برنامه چیدن که تیمهای قوی و دست و پا گیر حذف شدن این وسط هم داور یه کمکی میکنه بالاخره برزیل این همه پول خرج کرده
با این حرفت کاملا موافقم

saxp

Registered User
لایک‌ها
342
یکی اینو بندازه تو قفس
52.jpg
ECUAMS2Gm.jpg

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
خب ایتالیا هم باخت حدس میزدم با اروگوئه به مشکل بخوریم نمیدونم مارکیزیو چرا اون خطایه بچه گانه رو انجام داد ؟ البته داور هم میتونست به کارت زرد اکتفا کنه اما بازیکنی مثل مارکیزیو هیچوقت شخصیت قهرمانی نداره میتونست تیمشو 10 نفره نکنه این شامل بالوتلی هم میشه دیدین که نیمه اول هیچکار نکرد یه کارت زرد هم گرفت و در شرف گرفتن کارت دوم بود که پراندلی با تیزهوشی تعویضش کرد
چه خوب گفت لوچیانو موجی مدیر سابق یووه که نباید به خارجی ها بازی داد امثال بالوتلی و تیاگو موتا خداییش این بالوتلی اینقدر بی خیال و بی غیرته که خیلی ازش بدم میاد خون ایتالیایی هم نداره دهها عکس کلیپ میارم که این بالوتلی تمرینات رو دور میزنه و به مسخره میگیره هیچوقت ارزوی موفقیت براش نمیکنم
نکته بعدی گازهای سوارز که الان سه گانه شد واقعا حقش کارت قرمز بود تو بازی هم علیرغم بازی با انگلیس هیچ کاری نکرد هیچکار اگه گتوزو مظهر غیرت تو بازی بود دندوناش رو خرد میکرد
تیم ایتالیا هم توی این دور از بازیهای تیم قدرتمندی نشون نداد اما اگه میومد بالا حدقل تا یک چهارم میرسید در مجموع خستگی بی انگیزکی و صد البته پیاده نکردن تاکتیکهای چزاره پراندلی باعث حذف ایتالیا شد
از چزاره پراندلی نمیخوام انتقاد کنم ولی اشتباهات کوچکی تو ترکیب ایتالیا داره یا بهتر بگم داشت چون خبرها حاکی از اونه که جنتلمن استعفا داده o_O
به هر حال پراندلی مربی خوبی بود

4 سال دیگه باید صبر کنم تا تو یه جام جهانی دیگه تیم محبوبمو رو ببینم :( انتظار برا کسی که به بازیها دقت میکنه و مثل یه مربی میگرده بازیکنهای خوب ایتالیایی رو نشون میکنه واقعا سخته
خداحافظ اتزوری :general503:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

واقعا حیف بود ....

بله پراندلی و آبته با هم استعفا دادند و به نظر من هم اون حرکت مارکیزیو کارت قرمز مستقیم نداشت و خطا تر از گاز سوارز نبود که حتی داور یه کارت کوچیک هم بهش نداد !

واقعا نبود یک هافبک جنگنده هم توی تیم حس می شد :(

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
بعد استعفای عجیب پراندلی حالا چند مربی هستند که کاندید مربیگیری تیم ملی ایتالیا شدن اسپالتی - الگری - مانچینی و زاکرونی o_O
یعنی هر کدوم از اینا مربی ایتالیا بشن پسرفتی به عقب داریم حیف شد پراندلی استعفا کرد مربی خوبی بود

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

ببین چی بوده که کاپیتان رو انقدر عصبانی کرده :|
-----------------

جدال در اردوی تیم ملی
JuiR1403958937zrojlu.jpg
بازيكنان كوچك قبل از اينكه به تيم ملى بيایند بايد در سرى آ خوب و فيكس بازى كنند و سپس راهی تیم ملی شوند. این گوشه ای از صحبت های جیجی بوفون سنگربان افسانه ای باشگاه یوونتوس بعد از حذف ایتالیا از جام جهانی بود.

بعد از ان نوبت به کاسانو رسید تا با بی ادبی جواب بوفون را بدهد : كاسانو : بازيكنان كوچك ؟؟ ما از تيم انگليس برديم وقتى كه تو نبودى."

بوفون افزود : در ٢٠ سال گذشته سابقه نداشته كه من با هم تيمی هایم بحث كنم و به سمت او هجوم ببرم، حالا شما فكر كنيد كه من در اين سن و سال چرا اين كار را كردم."

"بالوتلى الآن ٢٤ سال سن دارد و ديگر جوان كم تجربه نيست. خيلى زياد شده كه انتقادات و صحبتهاى مسخره آميزى درباره خودم و پيرلو و دروسى و بارزالى شنيده ام."

"معمولاً آوردن بازيكنان جوان به تيم ملى فشار زيادى دارد، و در اين شرايط شكستگى ( تُردى ) تيم بيشتر ميشود. من در تيم ملى زمانى بازى كردم كه در دو سال خوب كار كرده بودم و در تيم ملى هم نيمكت نشين بودم و سپس در تيم ملى بازى كردم كه براى من افتخار بزرگيست، اما اکنون يک بازيكن بعد از ٢-٣ نمایش خوب به تیم ملی دعوت می شود."

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
سلام دوستان

ببین چی بوده که کاپیتان رو انقدر عصبانی کرده :|
-----------------

جدال در اردوی تیم ملی
JuiR1403958937zrojlu.jpg
بازيكنان كوچك قبل از اينكه به تيم ملى بيایند بايد در سرى آ خوب و فيكس بازى كنند و سپس راهی تیم ملی شوند. این گوشه ای از صحبت های جیجی بوفون سنگربان افسانه ای باشگاه یوونتوس بعد از حذف ایتالیا از جام جهانی بود.

بعد از ان نوبت به کاسانو رسید تا با بی ادبی جواب بوفون را بدهد : كاسانو : بازيكنان كوچك ؟؟ ما از تيم انگليس برديم وقتى كه تو نبودى."

بوفون افزود : در ٢٠ سال گذشته سابقه نداشته كه من با هم تيمی هایم بحث كنم و به سمت او هجوم ببرم، حالا شما فكر كنيد كه من در اين سن و سال چرا اين كار را كردم."

"بالوتلى الآن ٢٤ سال سن دارد و ديگر جوان كم تجربه نيست. خيلى زياد شده كه انتقادات و صحبتهاى مسخره آميزى درباره خودم و پيرلو و دروسى و بارزالى شنيده ام."

"معمولاً آوردن بازيكنان جوان به تيم ملى فشار زيادى دارد، و در اين شرايط شكستگى ( تُردى ) تيم بيشتر ميشود. من در تيم ملى زمانى بازى كردم كه در دو سال خوب كار كرده بودم و در تيم ملى هم نيمكت نشين بودم و سپس در تيم ملى بازى كردم كه براى من افتخار بزرگيست، اما اکنون يک بازيكن بعد از ٢-٣ نمایش خوب به تیم ملی دعوت می شود."
اره مثل اینکه یه بگو مگو داشتن کلا دروسی و بوفون خیلی انتقاد کردن از بازیکنای ایتالیا مخصوصا انتقاد به بالوتلی
کاسانو هم که پسر بد فوتبال ایتالیاست البته الان بالوتلی بدتر از کاسانویه

saxp

Registered User
لایک‌ها
342
هر چند حرف بوفون رو قبول دارم ولی باید شرایط فعلی رو در نظر گرفت الان مثل قبل نیست که ایتالیا پر از بازیکن خوب باشه پراندلی میگفت این بازیکنهای جوان رو باید کنار بازیکنهای با تجربه بزاریم که این جوانها بتونن یه چیزی ازشون یاد بگیرن تا در آینده که بازیکنهای بزرگ مون از تیم ملی میرن بتونیم ازشون استفاده کنیم
متاسفانه یه سری انتقادها از حد خودش فراتر بره خطرناک هست و این تو کار مربی و روحیه و انگیزه بازیکنها هم تاثیر میزاره متاسفانه این انتقادها از قبل از جام جهانی به پراندلی و یه سری از بازیکنها بوده و هست بعد از بازی با کاستاریکا صدتا کارشناس اوردن که چرا پراندلی با این سیستم بازی میکنه باید 2-5-3 بازی کنه درصورتی که سیستم قبلی به خاطر اینکه کاستاریکا با 5 دفاع بازی میکرد جواب نداد ولی اروگوئه که 5 نفرمدافع نداشت شاید به اجبار با این سیستم بازی کردیم
تو ایتالیا برنامه درست میکنن و متاسفانه بازیکنها رو رودر روی هم قرار میدن و اینها خیلی بده
یا میان به بالوتلی لقب بدترین بازیکن جهان رو میدن و تو برنامه تلویزیونی از هم تیمش میپرسن به نظرتون چه کسی رو جایگزین بالوتلی کنیم شما حساب کنید چه اوضاعی هست

در کل پراندلی موفقترین مربی ایتالیا بود و آدم با برنامه و آینده نگری بود حیف شد که رفت

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

با این که پراندلی موفق شد تیمی رو که من حتی امیدی بهش نداشتم که بره جام جهانی رو به راحتی به جام جهانی ببره ولی در انتخاب بازیکن برای جام جهانی یکمی چه طوری بگم بد عمل کرد و به نظر من اگه واقعا نیاز به یک بزرگتر برای تیم داشت می تونست به جای کاستانو یک از بین الکس یا توتی رو انتخواب کنه مگه کاسانو چی داشت که در توتی و الکس نبود و یا همین خط زدن مهاجمی که کلی امید بهش بسته بودیم ؟!

به نظر من توی این موارد پراندلی نتونست موفق باشه و جام رو به راحتی از دست داد :(

واقعا دلم برای بوفون و پیرلو و بازیکنایی که شاید زبونم لال جام جهانی دیگه به خاطر سنشون نباشند می سوزه و آه و حسرت یک جام موند برای هواداری ایتالیا ...

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
گوشه ایی از کم کاریهای بالوتلی در تمرین تیم ملی ایتالیا :

4be2a5b5-3bd3-3fd3-8dda-09cbcc4b6c86.jpg troll_football_image_ab7741320dc70784e138bc8e6c78083b.jpg

واقعا مربیان تیم ملی ایتالیا همچین بازیکنهای بی غیرتی رو نباید به تیم دعوت کنند
متاسفم برای بالوتلی :general602:

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
همونطوری که لو کلوزه رو دعوت کرد و نتیجش رو دید اگه پراندلی هم توتی یا الکس رو دعوت میکرد مطمئنا خیلی از این بهتر می بودیم...

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
همونطوری که لو کلوزه رو دعوت کرد و نتیجش رو دید اگه پراندلی هم توتی یا الکس رو دعوت میکرد مطمئنا خیلی از این بهتر می بودیم...
الکس رو خیلی بعید میدونم میتونست مفید باشه چون استرالیا بازی میکنه با یه لیگ نه خیلی حرفه ایی الکس منتفی بود
توتی اگه شرایط اول فصلشو حفظ میکرد شاید میتونست کمک کنه اما نیم فصل به بعد تقریبا محو شد توتی هم منتفی بود
والا به نظرم لوکا تونی رو دعوت میکرد بهتر از توتی و الکس جواب میداد خوب برا ورونا داشت گل میزد

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
امشب بازی دوستانه داریم با تیم ملی هلند اولین مربیگیری کنته رو نیمکت اتزوری
شبکه ورزش بازیو نشون میده 23:15

1557242_10203460495285502_270571793288528878_o.jpg
نتیجه بازی هم اصلا مهم نیست به امید موفقیت کنته :general601:

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
بازی رو 0-2 بردیم هر چند که نتیجه اصلا مهم نبود
نکته هایی که بنظرم اومد یکی سیستم کنته که 352 بود فکر نمیکردم کنته مثل یووه از سیستم 352 برا تیم ملی ایتالیا استفاده کنه اما مثل اینکه قراره همین سیستم رو همیشه داشته باشیم که جالب نیست
نکته دوم تیم کنته مشخصا از تیم پراندلی جنگنده تر و جسورتر بود
نکته بعدی دعوت نکردن از بالوتلی بود که امیدوارم این روند ادامه پیدا کنه

اینم لاین اپ و عکسهای بازی:

capture_52.jpg c2e9d4b2-44c3-3b01-86d4-bc0677780382.jpg f234d517-9c9e-34fc-8a16-95b9c262c12b.jpg 491b95bd-5374-3abf-84ac-e1b0356ee72d.jpg

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
این ایموبیله چقدر خوش استایله! خیلی خوبه! الان دورتمونده؟
--------------
http://www.noorbala.com/1393/06/international-friendly-italy-2-0-netherlands/
فصل پیش تو تورینو بود اقای گل فصل قبل ایتالیا الان دورتمونده تمام کننده خوبیه به شرطی که زوج خوبی داشته باشه تو تورینو چرچی زوجش بود نصف گلهاشم به کمک چرچی زده بود تو این بازی هم زازا باهاش خوب همکاری میکرد

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
مقدماتی یورو 2016 ایتالیا تو زمین نروژ بازی داره اولین بازی رسمی کنته
گروه ایتالیا :
گروه H