برگزیده های پرشین تولز

طرفداران ایتالیا - لاجوردی پوشان بی همتا

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
خب بازی رو 0-2 تو زمین نروژ بردیم تا اولین گام برای یورو 2016 رو محکم برداشته باشیم کنته هم اولین برد رسمیش رو تجربه کرد

بحث فنی راجع به سیستم و دعوت کردن بازیکنا و ترکیب تیم زیاده اما فعلا هیچی نمیگم فقط اینو میگم به سیستم 352 اعتقاد ندارم

تبریک به همه اتزوریها
اینم تصاویر و لاین اپ بازی :
1538d0db-1477-3423-be12-914ceb62656d.jpg 35ca5102-5d12-3189-ae7f-1af13a9f05fd.jpg 253dd3b1-8a9d-3588-8046-b05834dbfdf5.jpgnorewzayitlaiiijuki.jpg

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

منم تبریک می گم برد رو فقط یه سوالی ذهنم رو مشغول کرده مارکیزیو دعوت نشده بود احتمالا نیمکت تیم هم نبود چون شماره 8 رو داده بودن به یکی دیگه :|

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
سلام دوستان

منم تبریک می گم برد رو فقط یه سوالی ذهنم رو مشغول کرده مارکیزیو دعوت نشده بود احتمالا نیمکت تیم هم نبود چون شماره 8 رو داده بودن به یکی دیگه :|
مارکیزیو بازی با اروگوئه کارت قرمز گرفته بود این بازی محروم بود مگرنه امثال جاکرینی یا فلورنزی بازی نمیکردن

Ali502

Registered User
لایک‌ها
148
زازا چند موقعیت خوب خراب راحت می تونستیم 5-6 گل به نروژ بزنیم

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
a0fb6b4a-cafa-323f-9d23-17e7c1f001fb.jpg

عکس پراندلی رو دیدم خیلی دگرگون شدم اصلا ریش گذاشته یه جوری شده خیلی غمگینه :general505: الان توی گالاتاسرای هستش
این همه مربیه تیم ملی دیدم اما از همه بیشتر پراندلی دوست دارم خیلی با شخصیت خیلی با وقار و خیلی جنتلمن بود :general504: حیف که بازیکنا نابودش کردن حیف:general602:

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
نمی دونم من چرا با پراندلی حال نمی کردم شاید چون با تیمش خاطره ساز نشد هیچ کار مهمی نکرد تقصیر خودش نبودا نه فرصت بهش دادن و نه بازیکن تاپی داشت
تو مربیا اول آریگو ساچی بعدش مارچلو لیپی

che226

Registered User
لایک‌ها
419
mario-balotelli-g.jpg
خیلی وقته از شوتای استثنائی سوپر ماریو خبری نیست
امیدوارم هرچه زودتر به روزای خوب خودش برگرده

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
یه موقعی مدافع ایتالیایی معروف بود تو دنیای فوتبال ، امشب کلا سوتی بود خط دفاع ایتالیا فقط فلورنزی خوب بود . چوب خشک بهتر از دارمیان جلو توپ میگیره .
معلوم نیست کونته با این تیم چکار میکنه و چی تو سرشه ، یه جوری بازی میکنن انگار 3-0 از حریف جلو هستن .
دو بازی دوستانه با اسپانیا و آلمان و دو بازی ناامید کننده ، نه دفاع منسجم نه حمله نه هماهنگی .

1459251853_064452_1459278277_noticia_grande.jpg

.

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
یه موقعی مدافع ایتالیایی معروف بود تو دنیای فوتبال ، امشب کلا سوتی بود خط دفاع ایتالیا فقط فلورنزی خوب بود . چوب خشک بهتر از دارمیان جلو توپ میگیره .
معلوم نیست کونته با این تیم چکار میکنه و چی تو سرشه ، یه جوری بازی میکنن انگار 3-0 از حریف جلو هستن .
دو بازی دوستانه با اسپانیا و آلمان و دو بازی ناامید کننده ، نه دفاع منسجم نه حمله نه هماهنگی .

1459251853_064452_1459278277_noticia_grande.jpg

.
سلام

ایتالیا هنوز هم مدافع های خوبی داره اما کنته احمقتر و لجبازتر از اونیه که بتونه از این مدافعها کار بکشه

امروز ایتالیا 3-4-3 بازی کرد وقتی با 3 تا دفاع بازی میکنی باید هر سه دفاعت قدرتی و یارکوب باشن ضمن اینکه هماهنگی سیستم 3 دفاعه از 4 دفاع سختره اما تو این بازی غیر از بونوچی نه دارمیان و نه اچربی خصوصیت دفاع قدرتی رو ندارن اصلا دارمیان تو دفاع سه نفره جایی نداره باید جای پیستون ازش استفاده میکرد نه تو دفاع سه نفره تازه این سه نفر هم اصلا با هم هماهنگ نیستن اگر کیلینی و بارزالی برگرده مطمئنا دفاع ایتالیا خوب میشه
کنته مربی لجباز یکدنده و فاقد تنوع تاکتیکیه الان مثلا به خیال خودش اومده از 352 سوئیچ کرده به 343 دو بازی با این ترکیب جدیدش گند زده احتمالا این اخرین بار باشه از این سیستم استفاده کنه و این سیستم برا همیشه پروندش مختومه میشه و باز برمیگرده به 352 یی که انگار ایه براش نازل کردن 3 دفاعه باید بازی کنه:general710:

از بحث سیستم که بگذریم کنته تو لیست انتخابهاش هم خوب نیست من نمیدونم چرابه پارولو بازی میده ؟ یا حتی جاکرینی ؟ o_O بوناونتورا ستاره میلانه اما همیشه مورد بی مهریه کنته واقع میشه این بازی هم که قرار بود بازیکنه سرما خورده بود قبلها به اینسینه هم بازی نمیداد یا من نمیدونم چرا جووینکو که تو امریکا عالی بوده رو دعوت نمیکنه ؟

حالا وضع دفاع و هافبکامون خوبه مشکل اصلی فوروارده الان ایتالیا تو فقر شدید فوروارده

در کل امیدی به کنته ندارم وقتی گفت بعد از یورو از تیم ملی جدا میشم بسیار هم خرسند شدن :general601::D
فقط فاز چلسی فنا رو درک نمیکنم چرا اینقدر خوشحالن از اومدن کنته ؟ o_O

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
سلام

ایتالیا هنوز هم مدافع های خوبی داره اما کنته احمقتر و لجبازتر از اونیه که بتونه از این مدافعها کار بکشه

امروز ایتالیا 3-4-3 بازی کرد وقتی با 3 تا دفاع بازی میکنی باید هر سه دفاعت قدرتی و یارکوب باشن ضمن اینکه هماهنگی سیستم 3 دفاعه از 4 دفاع سختره اما تو این بازی غیر از بونوچی نه دارمیان و نه اچربی خصوصیت دفاع قدرتی رو ندارن اصلا دارمیان تو دفاع سه نفره جایی نداره باید جای پیستون ازش استفاده میکرد نه تو دفاع سه نفره تازه این سه نفر هم اصلا با هم هماهنگ نیستن اگر کیلینی و بارزالی برگرده مطمئنا دفاع ایتالیا خوب میشه
کنته مربی لجباز یکدنده و فاقد تنوع تاکتیکیه الان مثلا به خیال خودش اومده از 352 سوئیچ کرده به 343 دو بازی با این ترکیب جدیدش گند زده احتمالا این اخرین بار باشه از این سیستم استفاده کنه و این سیستم برا همیشه پروندش مختومه میشه و باز برمیگرده به 352 یی که انگار ایه براش نازل کردن 3 دفاعه باید بازی کنه:general710:

از بحث سیستم که بگذریم کنته تو لیست انتخابهاش هم خوب نیست من نمیدونم چرابه پارولو بازی میده ؟ یا حتی جاکرینی ؟ o_O بوناونتورا ستاره میلانه اما همیشه مورد بی مهریه کنته واقع میشه این بازی هم که قرار بود بازیکنه سرما خورده بود قبلها به اینسینه هم بازی نمیداد یا من نمیدونم چرا جووینکو که تو امریکا عالی بوده رو دعوت نمیکنه ؟

حالا وضع دفاع و هافبکامون خوبه مشکل اصلی فوروارده الان ایتالیا تو فقر شدید فوروارده

در کل امیدی به کنته ندارم وقتی گفت بعد از یورو از تیم ملی جدا میشم بسیار هم خرسند شدن :general601::D
فقط فاز چلسی فنا رو درک نمیکنم چرا اینقدر خوشحالن از اومدن کنته ؟ o_O

نه واقعا کنته پروندش مشخصه ، برای اعتبار خودش هم که شده تو بازی رسمی همچین سیستمی بازی نمیکنه ، هر چی باشه دیگه کور نیست ، اینا رو مایلی کهن هم میتونه تشخیص بده واضح بود تیم با این نفرات دفاعی و این سیستم به فنای عظمی میره ،
این بازیها هم دوستانه بود و مسلما نباید از امثال کیه لینی گذر کرد و دعوت نکردشون .
مشکل اصلی دیشب خط دفاع بود واقعا گلها تقدیم شدن به حریف ، تو خط هافبک اوضاع ایتالیا بدک نیست ولی حمله برهوته .

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
خوب دوستان با یک لشگر مصدوم باید مسابقات رو شروع کنیم
کار سختی داریم
ولی امیدوارم به فینال برسیم !!!

ali_gt65

Registered User
لایک‌ها
243
خدارو شکر از قرار معلوم بدون استرس صعود خواهیم کرد!
ب کوری چشم صداوسیما

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
عالی بودیم
فکر کنم هیچکس انتظار چنین بازی رو نداشت
جالب بود شب های قبل راجب مدعی ها حرف میزدن اصلا اسمی از ایتالیا نمی آوردن!!!

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
عالی بودیم
فکر کنم هیچکس انتظار چنین بازی رو نداشت
جالب بود شب های قبل راجب مدعی ها حرف میزدن اصلا اسمی از ایتالیا نمی آوردن!!!
هیمنه دیگه ایتالیا یک دفعه میاد بیش از انتظار ظاهر میشه
و یکجا هم میاد همه رو سرافکنده میکنه. همین متفاوت بودنش آدم رو مجذوب میکنه

ali_gt65

Registered User
لایک‌ها
243
امروز بازی سختی داریم فقط به دلیل حضور زلاتان
بی انصاف کل های خوبی بهمون زده!

بالا