• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

عرضه انواع سخت افزار با گارانتی اصلی و نازلترین قیمت-ایران سخت افزار

sasanoc

Registered User
لایک‌ها
383
0pvf_2012.jpg
شرکت AMD در راستای معرفی نسل جدید خود اقدام به معرفی FCH یا همان چیپ جنوبی خوب با سری X370 که برای رده محصولات High End در نظر گرفته شده است، عرضه خواهد نمود شرکت AMD قصد دارد دو تراشه در قالب بسته های محصولاتی متفاوت عرضه نماید اولین محصول پردازنده ترکیبی AMD با اسم رمز: Bristol Ridge و پردازنده رده Desktop با اسم رمز: Summit Ridge برای سوکت AM4 که همراه می باشد با 1331 پین که کاملا طراحی متفاوت برای نسل جدید می باشد.
بعد از معرفی نسل جدید APU های AMD که پرچم دار آنها AMD A12-9800 می باشد با دو ماژول که در هر ماژول ما شاهد هسته های فیزیکی می باشیم در این APU که از نسل جدید پردازنده های گرافیکی GCN Polaris استفاده خواهد شد فرکانس استاندارد این پردازنده ترکیبی 3.8 GHZ و در حالت افزایشی (توربو) 4.2 GHZ خواهد رسید. توان مصرفی این پردازنده: 65 وات اعلام شده است و در حالی که از نسل جدید حافظه های اصلی پر سرعت DDR4 نیز پشتیبانی خواهد نمود.
شرکت AMD به تازگی تراشه یا پل جنوبی X370 برای رده گران قیمت و پر سرعت خود ZEN که از سوکت AM4 پشتیبانی میکند معرفی نموده است پیش از این AMD تراشه های B350 و A320 را برای رده های ارزان قیمت و میانه معرفی نموده است تا سبد محصولات خود را تکمیل نماید، شرکت AMD به این موضوع اشاره کرده است تمامی تراشه ها دارای مصرفی کمتری نسبت به نسل پیشین می باشد و همچنین از ویژگی های جدید اضافه شدن قابلیت امنیت جدیدی ، پشتیبانی از USB 3.1و NVME و SATA Express پشتیبانی خواهد نمود. پردازنده های ترکیبی و Desktop شرکت AMD در اوایل سال میلادی 2017 و نیمه دوم سال میلادی 2017 عرضه خواهند شد مهندسی ساخت تمامی این پردازنده های 14NM که توسط شرکت GF تولید خواهد شد.

aliarya

Registered User
لایک‌ها
109
ببخشید شما بورد حرفه ای برای amd دارید چه نو و چه استوک؟ منظورم 990 , 970 هست

sasanoc

Registered User
لایک‌ها
383
ببخشید شما بورد حرفه ای برای amd دارید چه نو و چه استوک؟ منظورم 990 , 970 هست
سلام خدمت شما
M.B-ASROCK-970-PRO-3=277.000 گارانتی شرکتی الماس ایران
M.B-ASUS-970-PRO-GAMING-AURA=437.000 گارانتی اصلی تابا

aliarya

Registered User
لایک‌ها
109
فقط این موارد موجود دارید نو یا دست دو؟ ازراک مدل بالاتری ندارید

sasanoc

Registered User
لایک‌ها
383
فقط این موارد موجود دارید نو یا دست دو؟ ازراک مدل بالاتری ندارید
بله
تمام کالاها آکبند و با گارانتی هستند
مدل بالاتر هم نه قربان
فعلا این دو مدل که بهترین های 970 هم هستند با گارانتی و آکبند، موجود هستند که نقدیم کنیم

aliarya

Registered User
لایک‌ها
109
بله
تمام کالاها آکبند و با گارانتی هستند
مدل بالاتر هم نه قربان
فعلا این دو مدل که بهترین های 970 هم هستند با گارانتی و آکبند، موجود هستند که نقدیم کنیم
بله برد ایسوس بهترین برد 970 هست ولی برد ازراک هم بهترینه ؟ بهتر بگم مزیتش رو نسبت به هم قیمت های ایسوس و ام اس آی داره ؟

sasanoc

Registered User
لایک‌ها
383
بله برد ایسوس بهترین برد 970 هست ولی برد ازراک هم بهترینه ؟ بهتر بگم مزیتش رو نسبت به هم قیمت های ایسوس و ام اس آی داره ؟
تغریبا تمام مکس فرکانس پردازنده ها دست بردهای ازراک هست و این نشون دهنده کیفیت بالای طراحی اون هست
اما این برد ایسوس از کارت صدای قویتری برخورداره نسبت به مدل پیشنهادی از ازراک

aliarya

Registered User
لایک‌ها
109
تغریبا تمام مکس فرکانس پردازنده ها دست بردهای ازراک هست و این نشون دهنده کیفیت بالای طراحی اون هست
اما این برد ایسوس از کارت صدای قویتری برخورداره نسبت به مدل پیشنهادی از ازراک
اتفاقا کارت صدا تازه خریدم برای اینکه بخاطر صدا مجبور به انتخاب برد نشم. منم دنبال ارزاک هستم فقط سری اکسترم و دلوکس چیزای خوبی هستن . ولی اگر برد مناسب نبود کارت صدا رو میفروشم و ایسوس رو ازتون میگیرم. فقط اینکه فروشگاه اینترنتی فافا این برد رو زده 423 تومن. تازه یه ماه پیش 409 زده بود که تموم کرد و باز جدیدش گرونتر شد. ولی دلیل ارزونیش رو نمیدونم.

sasanoc

Registered User
لایک‌ها
383
اتفاقا کارت صدا تازه خریدم برای اینکه بخاطر صدا مجبور به انتخاب برد نشم. منم دنبال ارزاک هستم فقط سری اکسترم و دلوکس چیزای خوبی هستن . ولی اگر برد مناسب نبود کارت صدا رو میفروشم و ایسوس رو ازتون میگیرم. فقط اینکه فروشگاه اینترنتی فافا این برد رو زده 423 تومن. تازه یه ماه پیش 409 زده بود که تموم کرد و باز جدیدش گرونتر شد. ولی دلیل ارزونیش رو نمیدونم.
خیلی هم خوب
من در خدمت هستم
البته موجودی بردهای am3+ واقعا کمه و زودتر اقدام کنید خیالتون راحتتره

spiderman2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
سلام
کارت گرافیک ارزون چی دارین؟
دسته دوم هم باشه مهم نیست

sasanoc

Registered User
لایک‌ها
383
سلام
کارت گرافیک ارزون چی دارین؟
دسته دوم هم باشه مهم نیست
سلام
ارادت
برای چه کاربری؟ و تا چه قیمت؟
امکاناتی که مد نظر هم دارید بفرمایید اگر فقط یک کارت گرافیک ساده به منظور فقط راه اندازی سیتم میخواید مثل پورت اچ دی ام ای داشتن و یا حجم مموری و اینه dx11 بودن

spiderman2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
سلام
ارادت
برای چه کاربری؟ و تا چه قیمت؟
امکاناتی که مد نظر هم دارید بفرمایید اگر فقط یک کارت گرافیک ساده به منظور فقط راه اندازی سیتم میخواید مثل پورت اچ دی ام ای داشتن و یا حجم مموری و اینه dx11 بودن

قیمت که هرچی کمتر بهتر
حقیقش سیستم الان من مشخصاتش خوبه به جز کارت گرافیک که از سیستم قبلی مونده ، فنش کلا از کار افتاده و مدلش هم خاص هست فنش پیدا نمیشه ، فشار میاد به CPU و قصد دارم عوضش کنم
amd phenomII x4 3.4GHz Black Edition
Ram 2*2 DDR3 1333
Power Green 650B-US
MB Giga 770-UD3
VGA MSI nVidia 7300GS 512MB
مانیتورم 23 Full HD هست ولی پورت HDMI نداره ، VGA/DVI داره ، واسه همین پورت HDMI زیاد مهم نیست که البته الان همه کارت گرافیک ها پورت HDMI دارن دیگه
کاربرد من بیشتر اینترنت هست و درکنارش دیدن فیلم Full HD و فتوشاپ هم انجام میدم ، همین کارت الانم واسه دیدن فیلم مشکلی نداره و راحت پخش میکنه
میخوام کارت فن نداشته باشه که اصلا صدا نده ، اگه بشه باهاش دو تا بازی هم اجرا کرد مثل FIFA خوبه ، مثلا 450GTS که البته الان دیگه تو بازار فک کنم نیست
مدلهایی که تو سایت ها دیدم و قیمتاش مناسب تر بود 210/710 انویدیا بودن
شما چی پیشنهاد میکنین؟

sasanoc

Registered User
لایک‌ها
383
قیمت که هرچی کمتر بهتر
حقیقش سیستم الان من مشخصاتش خوبه به جز کارت گرافیک که از سیستم قبلی مونده ، فنش کلا از کار افتاده و مدلش هم خاص هست فنش پیدا نمیشه ، فشار میاد به CPU و قصد دارم عوضش کنم
amd phenomII x4 3.4GHz Black Edition
Ram 2*2 DDR3 1333
Power Green 650B-US
MB Giga 770-UD3
VGA MSI nVidia 7300GS 512MB
مانیتورم 23 Full HD هست ولی پورت HDMI نداره ، VGA/DVI داره ، واسه همین پورت HDMI زیاد مهم نیست که البته الان همه کارت گرافیک ها پورت HDMI دارن دیگه
کاربرد من بیشتر اینترنت هست و درکنارش دیدن فیلم Full HD و فتوشاپ هم انجام میدم ، همین کارت الانم واسه دیدن فیلم مشکلی نداره و راحت پخش میکنه
میخوام کارت فن نداشته باشه که اصلا صدا نده ، اگه بشه باهاش دو تا بازی هم اجرا کرد مثل FIFA خوبه ، مثلا 450GTS که البته الان دیگه تو بازار فک کنم نیست
مدلهایی که تو سایت ها دیدم و قیمتاش مناسب تر بود 210/710 انویدیا بودن
شما چی پیشنهاد میکنین؟
بسیار عالی
پیشنهاد بنده XFX-HD-5450-1GB هست
با گارانتی سازگار ارقام تقدیم میشه 95.000 تومان

spiderman2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
بسیار عالی
پیشنهاد بنده XFX-HD-5450-1GB هست
با گارانتی سازگار ارقام تقدیم میشه 95.000 تومان
مرسی
مدل دقیق + یه لینک از مشخصات دقیقش لطفا بدین که هم مشخصاتش رو ببینم هم ظاهر کارت رو
یه مقدار بیشتر اگه بخوام هزینه کنم چی میشه خرید؟ حدود130 تومان
جیفورس 710 مثلا نمیشه خرید؟ فکر کنم خیلی قویتر باشه از 5450

Last edited:

spiderman2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
موس بیسیم خوب که خیلی کوچک نباشه چی دارین و چند؟

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

sasanoc

Registered User
لایک‌ها
383
مرسی
مدل دقیق + یه لینک از مشخصات دقیقش لطفا بدین که هم مشخصاتش رو ببینم هم ظاهر کارت رو
یه مقدار بیشتر اگه بخوام هزینه کنم چی میشه خرید؟ حدود130 تومان
جیفورس 710 مثلا نمیشه خرید؟ فکر کنم خیلی قویتر باشه از 5450
خواهش میکنم
لینک دقیق

قطعا gt710 قویتر از این کارت هست اما با قیمت 130.000 تومن امکان تهیه ش وجود نداره

موس بیسیم خوب که خیلی کوچک نباشه چی دارین و چند؟

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk
تغریبا اکثر مدل ها موجودن شما انتخاب کنید و مدل رو بفرمایید

fireinpole

Registered User
لایک‌ها
936
سلام آقا ساسان عزیز gtx 950 و gtx 960 خوش قیمت چی داری؟

بالا