• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

عضو شوید فعالیت کنید و پول دریافت کنید

hameche

Registered User
لایک‌ها
339
یک جوری دارید حرف از گوگل می زنید . فکر می کنید بنده روز اولم هست که دارم وارد این حیطه می شوم.
دوست عزیز بنده هفت ساله در زمینه کسب درامد دارم کار می کنم. و الان بالای بیست زمینه را کار کردم و توانستم از همه ی انها
کسب درامد بکنم.
هفت سال پیش مطلب می گذاشتم الانم می گذارم.
از موقعی که کپی پیست خالص بوده تا موقعی که گوگل پنگوئن. گوگل پاندا. مرغ مگس خوار و غیره. اومده
راه می برم جریام چیه و باید چگونه مطالبی زده بشه
عزیز با فردی داری کار می کنی. که این کاره است.
پس این کارا چیه. 4 مطلب تایید نمی کنی. بعد می ایی یک امتیاز کم می کنی. اینا یعنی چی
هر کی جای بنده بود. باید چی به شما می گفت
تقصیر من نیست که امتیازتون کسر شده چون خودکار برای هر مطلب تایدد نشده 0.25 تا کسر میشه با این حال براتون 2 امتیاز بیشتر در نظر میگیرم و اضافه میکنم

hameche

Registered User
لایک‌ها
339
4 مطلب از دو روز پیش تایید نشده اند. و الانم امروز 4 تا مطلب دادم که فقط یکی را تایید کرده اید.
کلا تا الان باید 7 امتیاز بابت مطالب بدهید. و یک امتیازم که الکی کم کردید. در مجموعه باید 8 امتیاز بدهید.
یعنی الان 19.5 امتیاز دارم باید بشود 27.5 امتیاز
باید امتیاز حتما این بشود
حتمنی نداریم :confused:
خیلی عجولید

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
تقصیر شما نیست. خود شما مطالب را نگاه می کنید و تایید می کنید. خودکار که سیستم انتخاب نمی کنه . می کنه
پس وقتی دست خودتان است. چرا مطالبی که در یک سطح هستند . تایید نشوند. کلا این پست ها را که الکی
و بدون دلیل پاک می کنید و تازه امتیازم ازش کم می کنید. بالاخره شاید به بنده نه .ولی جایی باید جوابگو وقتی
که بنده می گذارم باشید. چون تا الان هر چی توضیح دادید نتوانستید علت پاک کردن مطالب بنده را بگویید .
چون هیچ دلیلی ندارد که پاک بشوند تازه امتیاز منفی هم بگیرم. این یعنی هیچی . یعنی زحمت بکش اخرش .هیچی
کلا دارید سلیقه ای عمل می کنید. بنده عجول نیستم.
بلکه خیلی صبر دارم. ولی وقتی دارم با کسی کار می کنم. که هر چی می گوییم اصلا در اون زمینه جواب درستی نمی دهد
ایا دیگه حوصله ای می ماند.
خودتان را بگذارید جای بنده. بنده می گوییم بیایید پست بدهید. بعد شما مثلا 20 دقیقه وقت می گذاری و 7 تا پست می گذاری
بعد می ایی و می بینی بنده فقط 3 تا را تایید کردم. در صورتی که مطالب شما هر هفت تا در یک سطح بودند.
و همه عنوان عوض شده. مطلب کپی شده. عکس سیو شده بعد اپلود شده. تگ زده شده. و در اخرم دسته بندی انتخاب شده است
معلومه خودتان را بگذارید جای بنده می فهمید چه جریانی هست. تازه نه اینکه تایید نمی کنید. نمره منفی هم می دهید
این دیگه خدا شاهده از اون کاراست.
در اخرم سرعت سایتتان که همچنان اصلا خوب نیست. 3 دقیقه سایت را باز می کنیم اصلا باز نمی کند.
کلا این گونه بگوییم بنده از نظر خودم که واقعا هیچ کوتاهی نکردم. دوری می بایست رسیده باشم به حداقل پرداخت شما.
اون از نوشتن نظرات و نوشتن مطالب و زدن گزینه ی ارسال و دیگه بالا نیامدن سایت. اینم از اینکه مطلب بنویس و وقت بگذار
در اخرم بیا و ببین مثلا شما اومدی و تایید نکردی.
امیدوارم کمی رفتارتان را بهتر بکنید. و کمی حرفه ای تر رفتار بکنید.
در اخرم لطفا حداقل پرداختی را بکنید 10 هزار تومان تا بنده اولین نفری باشم بتوانم پول بگیرم تا اعتماد دوستان بیشتر بشود

hameche

Registered User
لایک‌ها
339
تقصیر شما نیست. خود شما مطالب را نگاه می کنید و تایید می کنید. خودکار که سیستم انتخاب نمی کنه . می کنه
پس وقتی دست خودتان است. چرا مطالبی که در یک سطح هستند . تایید نشوند. کلا این پست ها را که الکی
و بدون دلیل پاک می کنید و تازه امتیازم ازش کم می کنید. بالاخره شاید به بنده نه .ولی جایی باید جوابگو وقتی
که بنده می گذارم باشید. چون تا الان هر چی توضیح دادید نتوانستید علت پاک کردن مطالب بنده را بگویید .
چون هیچ دلیلی ندارد که پاک بشوند تازه امتیاز منفی هم بگیرم. این یعنی هیچی . یعنی زحمت بکش اخرش .هیچی
کلا دارید سلیقه ای عمل می کنید. بنده عجول نیستم.
بلکه خیلی صبر دارم. ولی وقتی دارم با کسی کار می کنم. که هر چی می گوییم اصلا در اون زمینه جواب درستی نمی دهد
ایا دیگه حوصله ای می ماند.
خودتان را بگذارید جای بنده. بنده می گوییم بیایید پست بدهید. بعد شما مثلا 20 دقیقه وقت می گذاری و 7 تا پست می گذاری
بعد می ایی و می بینی بنده فقط 3 تا را تایید کردم. در صورتی که مطالب شما هر هفت تا در یک سطح بودند.
و همه عنوان عوض شده. مطلب کپی شده. عکس سیو شده بعد اپلود شده. تگ زده شده. و در اخرم دسته بندی انتخاب شده است
معلومه خودتان را بگذارید جای بنده می فهمید چه جریانی هست. تازه نه اینکه تایید نمی کنید. نمره منفی هم می دهید
این دیگه خدا شاهده از اون کاراست.
در اخرم سرعت سایتتان که همچنان اصلا خوب نیست. 3 دقیقه سایت را باز می کنیم اصلا باز نمی کند.
کلا این گونه بگوییم بنده از نظر خودم که واقعا هیچ کوتاهی نکردم. دوری می بایست رسیده باشم به حداقل پرداخت شما.
اون از نوشتن نظرات و نوشتن مطالب و زدن گزینه ی ارسال و دیگه بالا نیامدن سایت. اینم از اینکه مطلب بنویس و وقت بگذار
در اخرم بیا و ببین مثلا شما اومدی و تایید نکردی.
امیدوارم کمی رفتارتان را بهتر بکنید. و کمی حرفه ای تر رفتار بکنید.
در اخرم لطفا حداقل پرداختی را بکنید 10 هزار تومان تا بنده اولین نفری باشم بتوانم پول بگیرم تا اعتماد دوستان بیشتر بشود
:confused::confused::confused::confused::confused::confused: جناب 7 سال سابقه دار عزیز
شما بگید پستی که به اسم پیامک هست و فقط چن تا خط اس ام اس داره چطوری تایید کنم؟حداقل بخودتون زحمت ندادین یکم بیشترش کنید:eek:

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوست عزیز بنده. پست را کپی می کنم و از سایت های دیگر می اورم. شاید کوتاه باشد. ولی تقصیر بنده نیست.
تازه شم اصلا حرف شما درست باشد. خوب
جریان اون چهار تا ورزشی چی . چرا تایید نشد. اصلا می گوییم تایید هم نمی کنید. درست
خوب حداقل امتیاز منفی ندهید.
این دیگه اخر شاهکار شماست.

این جوری باشد بنده به حداقل امتیاز نمی رسم هر پستی می گذارم نصفش تایید نمی شود بابتش هم امتیاز منفی می گیرم
جریان هم می شود این دیگه.
جناب 7 سال سابقه دار عزیز.
بعدم این گونه خطاب کردن مشکل دارد. بنده همیشه با شما با لقب دوست عزیز بحث کردم.
پس شما هم کمی بهتر رفتار بکنید. منظور از سابقه این بود با کسی کار می کنید که بالاخره بچه نیست و راه می برد جریان چی به چیه

دوست عزیز یک پیشنهاد به شما دارم امیدوارم قبول بکنید. بنده الان 20 امتیاز دارم و با توجه به قیمت امتیازات می شود 10 هزار تومان
بنده 3 هزار تومان را به شما شیرینی می دهم به عنوان اینکه کاری برایم پیش امده است و فعلا نمی توانم کار بکنم.
شماره کارت را نیز دارید. که برایتان فرستادم به جای واریز مبلغ 10 هزار تومان مبلغ 7 هزار تومان واریز بکنید با تشکر
تا امشب منتظر واریزی هستم .
در اخرم خیلی خوشحال شدم که توانستم در این مدت با شما و سایت شما کار بکنم. و کمی هم اطلاعاتم اضافه بشود.
پس لطفا امشب واریزی را انجام بدهید.

hameche

Registered User
لایک‌ها
339
جریان اون چهار تا ورزشی چی . چرا تایید نشد. اصلا می گوییم تایید هم نمی کنید. درست
عزیزم بخاطر اینکه از همه مطالب در یک زمان موجود باشه من نمیتونم براتون هر 4 تا ورزشی رو تایید کنم
الکی که دوس من چون مطالب تایید نشده شما زیاد شد(4 تا) سیستم بعنوان اسپم شناسایی کرده بود که اونو من درست کردم
اگر از این حرف من بد برداشت کردید و یا ناراحت شدید من معذرت میخوام
بنده 3 هزار تومان را به شما شیرینی می دهم
داش گلم من 3 تومن میذارم روی پول شما بعنوان شیرینی 22 بهمن;)
اما اگز هرکس که 2 تا پست گذاشت + 5 امتیاز اول بعد گفت من 10 امتیاز دارم منم پولشونو بدم بنظرتون بی نظمی نمیشه؟
شما سروری به امید همکاری بیشتر

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
عزیزم بخاطر اینکه از همه مطالب در یک زمان موجود باشه من نمیتونم براتون هر 4 تا ورزشی رو تایید کنم
الکی که دوس من چون مطالب تایید نشده شما زیاد شد(4 تا) سیستم بعنوان اسپم شناسایی کرده بود که اونو من درست کردم
اگر از این حرف من بد برداشت کردید و یا ناراحت شدید من معذرت میخوام
داش گلم من 3 تومن میذارم روی پول شما بعنوان شیرینی 22 بهمن;)
اما اگز هرکس که 2 تا پست گذاشت + 5 امتیاز اول بعد گفت من 10 امتیاز دارم منم پولشونو بدم بنظرتون بی نظمی نمیشه؟
شما سروری به امید همکاری بیشتر
بابا رفیق بنده 10 امتیاز که ندارم گفتم 19.5 امتیاز دارم که همون موقعی که داشتم این متن را می نوشتم.
یک نظر نیز ثبت کردم که می شود 20 امتیاز.
و بعدم گفتم به جای 10 تومان. 7 تومان بدهید. چون کاری برایم پیش اومده که نمی توانم دیگه فعالیت بکنم.
و گرنه بنده خیلی خوشحال می شوم که مطلب بزنم. کی از پول بدش می اید.
لطفا اگر می توانید همین امشب مبلغ 7 تومان را واریز بکنید. اگرم دوست دارید همان 10 تومان
ولی اگر وقتم واقعا ازاد شد این بار با قدرت بیشتری می اییم . ولی واقعا مشکلی برایم پیش اومده که خیلی نمی توانم اصلا وقت بگذارم
باید چند ماهی دور بشوم از نویسندگی و کار های دیگر
پس منتظر واریزی هستم با تشکر از شما
یک نقطه قوت دارید که واقعا خوبه اونم پشتیبانی هست

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوست عزیز بنده دارم می روم. شما وقتی واریز کردی
یک پیام خصوصی برای بنده بفرست
با تشکر از شما . خوشحال شدم در این مدت باهاتان همکاری کردم
خدا حافظ

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
نام کاربری ام را دادم دست یکی از بچه ها گفتم تا رسیدن به حداقل پرداخت کار بکند.
چون خودم واقعا وقت ندارم.
ولی گفت 3 تا مطلب زده است. اومده چهارمی را بزنه. همه چی را اوکی کرده اومده عکس بگذاره و بعد بزنه ارسال سایت
دوباره خراب شده یعنی بالا نمی امده است. جریان چیه
این گونه باشه اصلا سایت پیشرفت نمی کند. زیرا سرعت لود برای ایشونم که 3 تا مطلب را گذاشته گفت کم بوده است

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
به نظرم دیروز و امروز اصلا وارد سایت نشدید درسته.
الان اون طرف بهم گفته است. دیروز سه مطلب داده و امروزم چهار تا مطلب ولی هیچ کدام را تایید نکرده اید
جالبش هم همین است که بهش گفتم در هر زمینه ای فقط یک مطلب بگذاری.
مثلا دیشب اگر سه تا مطلب گذاشته است در سه زمینه مختلف گذاشته است تا شما بهونه این را نیارید که مثلا
در یک قسمت سه مطلب گذاشتید. مطالبشم اون طوری خودش گفت . خیلی خوب بودند یعنی اصلا کوتاه نبودند.
لطفا این هفت امتیاز را اوکی بکنید .
دیگه این هفت تا مطلب اصلا هیچ مشکلی ندارند.
اون طوری خودش گفت و مطالب را از سایت های دیگر گذاشته بود و نشان بنده داد
منتظر اضافه شدن 7 امتیاز هستم با تشکر
بعدم خودم الان دو نظر گذاشتم که میشه یک امتیاز.
دیدم کمی وقت ازاد هست. گفتم بگذارم.
کلا باید 8 امتیاز اضافه بشود.
منتظر هستم با تشکر از شما

Last edited:

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوست عزیز تشکر می کنم که دو نظر بنده و همچنین سه مطلب را تایید کردید.
ولی هنوز چهار مطلب مانده است که تایید نکرده اید. اگر بخواهید مشکلی در زمینه اون چهار مطلب بیارید معلوم می شود
کلا در این زمینه مشکل داریدو و به خصوص مطالب را تایید نمی کنید و این باعث می شود که اصلا فردی خیلی دور به حداقل پرداختی برسه
پس منتظرم تا مطلبی را که یکی از بچه ها برایم گذاشته انها را هم تایید بکنید
هیچ بهانه ای هم ندارید زیرا ایشون در هر دسته بندی یک مطلب زده . در یک روز سه تا و در یک روز چهار تا
پس منتظرم تا اون چهار تا هم اضافه بشوند که اگر نشوند. کلا حق بنده را دارید به نوعی ضایع می کنید. و این اصلا رفتار حرفه ای نیست

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
این سایت تا حالا واریزی داشته ؟
روی صحبت با مدیر سایت , به جای اینکه امتیازی بکنید به صورتی رسمی نویسنده میگرفتید بهتر نبود ؟ :rolleyes:

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوستان دیگر در این سایت کار نکنید. به چند علت.
اولین علت این است که سرعت لود سایت پایینه.
علت دوم این است که یکی از دوستان بنده سه روز یا دو روز پیش 3 مطلب و دیروزم 4 مطلب گذاشت.
در صورتی از این 7 مطلب. فقط 3 تاش تایید شد. در صورتی که مطالب کاملا حرفه ای بودند.
عنوان تغییر داده شده بود. تگ زده شده بود. عکس سیو شده بود و بعد اپلود شده بود و دسته بندی نیز انتخاب شد.
جالب این جاست به خصوص 4 مطلب بنده را تایید نکردند و از ان مهم تر 2 امتیاز منفی نیز گرفتیم. حالا در مورد مطالبم به دوستم گفته بودم
که مثلا اگر مطلب می دهی سعی بکن در یک دسته همه را نزنی . که بهونه در بیاورید.
و قبول نکند. ایشونم مثلا در یک روز سه مطلب داده است. هر مطلب را در یک دسته قرار داده است.

کلا این سایت به هیچ وجه توصیه نمی شود.
و هیچ کس تا الان به حداقل پرداخت به نظرم با این سیستمی که اینا دارند نمی رسند.
در اخرم بنده هیچ چیز دیگری ندارم. فقط می توانم بگویم که برایم خودم متاسفم که امدم و کار کردم. چون اصلا به هیچ حرفه ای رفتار
نمی کنند. مگر مردم وقتشان را الکی اورده اند. دوست عزیز
بنده الان 22 امتیاز دارم. می شود 11 هزار تومان. لطفا این مبلغ را واریز بکنید.
چون دیگه به هیچ وجه کار در سایت شما انجام نمی شود.
چون بنده نه تنها تا الان به 30 امتیاز بلکه به بیشتر از 30 امتیازم رسیده بودم. ولی شما به خصوص مطالب را پاک می کنید و امتیاز
منفی می دهید.
پس فقط منتظر واریزی پول هستم. اگر نکردید مراحل بعدی را انجام می دهم با تشکر از شما
سعی بکنید اگر دوست دارید در نت موفق بشوید رفتار حرفه ای انجام بدهید.
با تشکر از شما
دیگه منتظر پرداخت پول هستم
تا الان که هفت ساله در نتیم و کسب درامد کردیم از این نوعش ندیده بودیم.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
این نوشته خودتان هست در این صفحه
داش گلم من 3 تومن میذارم روی پول شما بعنوان شیرینی 22 بهمن
من سه تومان شیرینی نمی خواهم. لطفا 11 هزار تومان بنده را واریز بکنید. با تشکر
تا بنده به شما امتیاز مثبت بازار چه را نیز بدهم با تشکر
و خیلی خوشحال شدم باهاتان همکاری کردم. و بعدم لطفا پشتیبانی بکنید.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
ایشون غیبشون زده است. خیلی جالبه.
مبلغم زیاد نیست. تازه.

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
اینجوری یک طرفه پیش قاضی رفتنو راضی برگشتن درست نیست !! شاید برای بنده خدا مشکلی پیش امده
دوست عزیز بنده پیش قاضی نرفتم. و هیچ چیزی هم نگفتم. دیروز یا پری روز که بنده مطلب را نوشتم.
ایشون هم انلاین شده بودند. ولی جوابی ندادند.
الانم هیچ نگفتم . فقط گفتم دوست عزیز یا 4 مطلب بنده را تایید بکنید که هیچ مشکلی نداشته. یا 11 هزار تومان را واریز بکنید.
شما ناراحت نمی شوید. یکی از دوستانت وقت بگذارد . بگردد مطالب را از یک سایت دیگر پیدا بکند. و بعد عنوان عوض بکند.
مطلب را کپی بکند. تگ بزند. عکس را سیو بکند بعد اپلود بکند . بعد دسته بندی را انتخاب بکند با این سرعت لود سایت ایشون
در اخرم بیایی مثلا ببینی از 7 مطلب 3 تا تایید شده 4 تا تایید نشده است. تازه تایید هم نکردند که هیچ 2 امتیاز منفی هم دادند
این دیگه اخرشه.
بنده از همان روز اول این تایپک گفتم حداقل پرداخت را بکنید 10 تومان.
و الانم بنده 11 تومان موجودی ام هست. حالا ایشون می خواهند بدهند . می خواهند . ندهند بنده مشکلی ندارم.
ولی فقط حرفم اینه. چرا این گونه باید رفتار بشود. بنده و دوستم واقعا مطالبی را گذاشتیم که هیچ مشکلی نداشتند. ولی اوکی نشدند.
حالا این ها همه به کنار.
بنده نگفتم که ایشون دیگه رفتند. فقط گفتم ایشون غیبشون زده اند.
بنده دوست عزیز فقط این را بهتان بگوییم. که برای یک کاری که پول نسبتا کمی هم نبود ده روز صبر کردم. در صورتی که هر کس
بود دوری تایپک کلاهبرداری زده بود.
پس صبرم زیاده.
و هیچ گونه تهمتی به ایشون نزدم. فقط گفتم امدید از بنده را تسویه بکنید. با تشکر
همین

Last edited:

hameche

Registered User
لایک‌ها
339
سلام
ببخشید چند روزی سرم شلوغ بود
عزیز دلم من مطلبی رو که از نظرم کیفیت لازم رو نداره تایید نمیکنم و سیستم هم امتبازی نمیده
شما خودتون خصوصی فرستاد یکی از ذوستاتون دارن فعالیت میکنند
وقتی امتیاز شما به 30 رسید با افتخار پولتون رو بهتون میدیم عزیز
چند نفر از دوستان هم امتیاز 27/28 دارند و یکی از دوستان هم امتیاز 30 دارند و پرداخت شده
ازشون میخاوم اعلام کنند

hameche

Registered User
لایک‌ها
339
این سایت تا حالا واریزی داشته ؟
روی صحبت با مدیر سایت , به جای اینکه امتیازی بکنید به صورتی رسمی نویسنده میگرفتید بهتر نبود ؟ :rolleyes:
داداش گلم ممنون نظر دادی
من دوست دارم سایت فقط مطلب نباشه
نظر و فعالیت و حضور در سایت و ...
برای همین از این سیستم ت=استفاده میکنم
خودشم خوشگله و جالبه:D

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
سلام
ببخشید چند روزی سرم شلوغ بود
عزیز دلم من مطلبی رو که از نظرم کیفیت لازم رو نداره تایید نمیکنم و سیستم هم امتبازی نمیده
شما خودتون خصوصی فرستاد یکی از ذوستاتون دارن فعالیت میکنند
وقتی امتیاز شما به 30 رسید با افتخار پولتون رو بهتون میدیم عزیز
چند نفر از دوستان هم امتیاز 27/28 دارند و یکی از دوستان هم امتیاز 30 دارند و پرداخت شده
ازشون میخاوم اعلام کنند

دوستانی که با ایشون کار میکنن , اعلام کنند و نظرشون رو بهم بگن :rolleyes:

بالا