• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

عضو شوید فعالیت کنید و پول دریافت کنید

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
بنده واقعا مانده ام. بنده در این تایپک ایشون بیشتر از همه فعالیت داشتم و در سایت ایشان نیز خیلی پست دادم.
اول اینکه سه الی 4 امتیاز منفی دادند. بعدم که امتیاز منفی ها را حذف کردند گفتم انها را برگردانید.
بعدم وقتی امدم وارد حساب بشوم رمزم از یادم رفته بود. وقتی زدم فراموشی رمز
این را برایم نوشت
ایمیل خود را برای پیوند تایید چک کنید.
ایمیلم را از دیروز تا الان چک می کنم ولی رمزی برایم نیامده است.
لطفا رمز را برایم بفرستید و امتیاز را بکنید 27.5 امتیاز تا بنده 2.5 امتیاز را هم بگیرم و شما 15 هزار تومان را واریز بکنید
اینم رسمش نیست پست های کاربران تازه وارد را جواب بدهید ولی کسی که تمام مشکلات سایتتان را از اول گفته
اصلا از روی سوال هایش رد بشوید.
این اصلا کار حرفه ای نیست

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
خیلی جالبه رئیس این سایت. وقتی سوال می پرسم و جواب نمی دهد. می اید و می گوید وقتم پر بود.
ولی هر کس غیر از بنده چون تازه عضو شده می اید سوال می پرسد جوابش را می دهد.
بنده الان سه الی دو روز هست رمزم را فراموش کردم. جالب تر اینکه دو بار فراموشی رمز زدم. و گفته رمز برای شما
اومده ولی اصلا هیچی نیامده است.
از اونم جالب تر اینه که امتیاز منفی 3 الی 4 امتیاز به بنده تعلق گرفته الکی. هنوز چون نتوانستم وارد نام کاربری ام
بشوم به نظرم اونم اضافه نشده است.
بازم از اون جالب تر این است که ایشان گفتند کسی به حداقل پرداختی رسیده و می اید اعلام می کند ولی الان
حداقل چندین روز از حرف ایشون می گذرد ولی بازم هیچی به هیچی
کلا دیگه حال حوصله نیست که بخواهم بیاییم و همیشه پست بدهم.
ایشون که مشکلات بنده را حل نکردند
این امتیازاتیم را گرفتم. مال خودتان. این پست ها هم چه در این تایپک و چه در سایتتان هست یادگاری باشد.
پول نخواستیم این گونه پشتیبانی مدیر سایتی اصلا برای بنده خوب نیست.
بای برای همیشه. ولی این رسمش نیست . بنده مثل خیلی ها نیستم که گیر پول باشم
برایم اول اخلاق و پشتیبانی و چیز های دیگر مهم است و در اخر پول
خدا حافظ

hameche

Registered User
لایک‌ها
339
خیلی جالبه رئیس این سایت. وقتی سوال می پرسم و جواب نمی دهد. می اید و می گوید وقتم پر بود.
ولی هر کس غیر از بنده چون تازه عضو شده می اید سوال می پرسد جوابش را می دهد.
بنده الان سه الی دو روز هست رمزم را فراموش کردم. جالب تر اینکه دو بار فراموشی رمز زدم. و گفته رمز برای شما
اومده ولی اصلا هیچی نیامده است.
از اونم جالب تر اینه که امتیاز منفی 3 الی 4 امتیاز به بنده تعلق گرفته الکی. هنوز چون نتوانستم وارد نام کاربری ام
بشوم به نظرم اونم اضافه نشده است.
بازم از اون جالب تر این است که ایشان گفتند کسی به حداقل پرداختی رسیده و می اید اعلام می کند ولی الان
حداقل چندین روز از حرف ایشون می گذرد ولی بازم هیچی به هیچی
کلا دیگه حال حوصله نیست که بخواهم بیاییم و همیشه پست بدهم.
ایشون که مشکلات بنده را حل نکردند
این امتیازاتیم را گرفتم. مال خودتان. این پست ها هم چه در این تایپک و چه در سایتتان هست یادگاری باشد.
پول نخواستیم این گونه پشتیبانی مدیر سایتی اصلا برای بنده خوب نیست.
بای برای همیشه. ولی این رسمش نیست . بنده مثل خیلی ها نیستم که گیر پول باشم
برایم اول اخلاق و پشتیبانی و چیز های دیگر مهم است و در اخر پول
خدا حافظ
عزیز دل من شما که خودتون باید اشنا باشید
این مشکل ما نیست و سرور مشکل ارسال ایمیل دارد که در حال پیگیری هستیم البته سرور اختصاصی کم مونده اماده بشه

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
خوب هر طور مایلید. وقتی تمام مشکلات را حل کردید و امتیاز بنده را کردید 27.5 امتیاز
به بنده بگویید تا فعالیت بکنم و برسانم به 30 امتیاز
ولی الان دیگر فعالیت نمی کنم

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
من میخستم ثبت نام کنم فیلدها را پر کردم بعد ثبت نام را میزنم باز میاد و اون سوال عددی را میپرسه که چند با چند میشه چند . هر چی جواب میدم همش اینو میپرسه قیدشو زدم

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوست عزیز شما قید ثبت نام را زدی. درسته
بنده ثبت نام کرده ام. 23.5 امتیاز دارم سه ایل چهار امتیازم الکی ازم کم کرده اند.
بعدم رمزم را فراموش کردم بالای 3 بار زدم ولی هیچی رمزی برایم نیامد.
سرعت لود سایتشان هم پایین هست.
گفتند به کسی پرداخت کرده ایم . ولی هیچ کس نیامد و نگفت من بودم.
و خیلی چیز های دیگر .
فعلا کار نکنید تا سایت همه چیز ان درست بشود.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
تشکر می کنم بالاخره سایت را درست کردند. برای بنده رمز فرستاد. بنده الان 24 امتیاز دارم.
ایشون 3 الی 4 امتیازم الکی کم کردند در صورتی که حق بنده نبودند.
لطفا این امتیازات را برگردانید تا بنده بتوانم. دو امتیاز دیگر بگیرم. و اولین پرداختی خود را انجام بدهید با تشکر

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوستان فردا نتایج خوبی را از این سایت می گذارم تا دیگران به طور کامل قضاوت بکنند .
منتظر باشید

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوستان بنده دیگه به هیچ کس توصیه نمی کنم در این سایت فعالیت بکند . حالا می نویسم علتش چیه
بنده 24 امتیاز داشتم. دیشب که رمز را بعد از چندین روز که سایتشان درست شد و فرستاد. دوستم اقدام به ارسال 10 نظر برای مطالب کرد
که هر نظر نیم امتیاز داشت. که می شد برای ده مطلب 5 امتیاز. حالا امروز که امدم و حساب را چک کردم به جای اینکه حسابم 29 امتیاز داشته باشد. شده منفی 4 . علت را پرسیدم بهم گفتند شما امدی و مطالبی را گذاشتی که جفنگ هستند و نظر نیستند.
حالا بنده می خواهم بگویم دوست بنده برای مطالب. اول مطلب را خوانده بعد امده است برای مطالب نظر اختصاصی نوشته است.
و وقت گذاشته است . بعد شما می گویید جفنگ است. تازه ایشون گفتند هر مطلبی که اسپم هم باشد فقط و فقط 0.25 صدم کم می کنند
که ایشون از ده مطلب بنده 5 تاشون را اسپم شناخته اند. که 5 تا مطلب اسپم می شود 1.25 صدم . بعدم 5 تا مطلب بنده که تایید شده است و هر نظر نیم امتیاز می شود 2.5 امتیاز . که اگر به 24 امتیازم اضافه بکنند. می شود 26.5 امتیاز و اگرم 1.25 ازش کم بکنیم می شود
25.75 امتیازم. بعدم ایشون در صفحه قبلی گفتند امتیاز منفی برای مطالب بر داشته شده است. در صورتی که از بنده قبلا 3 الی 4 امتیازم برای مطالبم کم کرده اند و گفتم باز بگردانید. ولی اصلا هیچی نگفتند. جالبی اش اینه برای هر نظر اسپم 5 امتیاز کم کرده اند.
کلا توصیه نمی شود به هیچ وجه در این سایت کار بکنید. خدا را شکر خودمم از همان روز اول که کار کردم و دیدم جریان داره دست نزدم
یکی از دوستان گفت بده ببینم جریانش اخر چیه .که امروز فهمیدم چیه.
کلا این راه درست نیست . مطلب را الکی تایید نمی کنید. نظر می دهیم می گویید جفنگ است. می گویید پول ریختید. برای یکی در همین انجمن و بالای چند روز یا شایدم یک هفته گذشته باشد ولی هیچ کس نیامد و نگفت بنده دریافتی داشته ام.
در اخر لطفا دوستان در سایت ایشون به هیچ عنوان فعالیت نکنید. چون اصلا حرفه ای با ادم عمل نمی کنند.
حساب بکنید وقتی که طرف وقت گذاشته است و نظر داده است ایشون می گویند جفنگ هست. دیگه چی میشه گفت
مطلب می نوشتیم . که عنوان را .تغییر می دادیم. مطلب را کپی می کردیم. عکس می گذاشتیم. تگ می زدیم . دسته بندی انتخاب می کردیم و وقت می گذاشتیم و وقتی می زدیم ارسال مطلب سایت دیگه نمی امد بالا.
جواب این وقت دوستان عزیز را کی باید بدهد. سایت شما از همان روز اول اصلا درست بالا نمی امد و سرعت لود پایینی داشت.
بهترین نکته ای که سایت شما الان دارد این است که سرعتش کمی بهتر شده است.
امیدوارم روزی متوجه اشتباه خودتان شده باشید. حالا این 15 تومانم پولی نیست . ولی این که الکی بخواهید مطلب تایید نکنید.
نظر ها را بگویید جفنگ هست. خوب این گونه دیگه هیچ کس به اون 30 تا نمی رسه. و بعدم بدون اطلاع رسانی که بکنید
می اید هر نظر اسپم را از 0.25 صدم به 5 امتیاز می برید بالا.
کلا اگر خودتان جای بنده بودید. یک کلمه فقط به خودتان نسبت می دادید که بنده دوست ندارم بنویسم.
ولی امیدوارم اگر دوست دارید در زمینه نت موفق بشوید سعی بکنید برای طرف ارزش قائل بشوید
و بدانید وقتی که طرف می گذاره علف هرز نیست . و هر فردی برای وقتش ارزش بسیاری قائل هست.
جالب ترین نکته هم این است کسی می تواند امتیاز کم بکند که در صفحه اول و پست اولش همیشه ان را اپدیت بکند و بگویید این مقدار برای هر چیز امتیاز منفی کم می کنم در صورتی که ایشون در صفحه اول این مطالبشان هست
سلام
با سیستم جدید امتیاز دهی در خدمتیم
تصمیم به ارایه امتیاز برای کاربران و تبذیل ان به پول نمودم
فعلا برای هر 30 امتیاز 15 هزارتومان تعلق میگیره
دوستان نظر بدند که کم هست یا خوبه
لیست امتیاز ها:
عضویت در سایت:5امتیار
ورود به سایت:0.5 امتیاز
انتشار مطلب:1 امتیاز
فرستادت پیدگاه:0.5 امتیاز
پاسخ به دیدگاه:1 امتیاز
کلیک بر روی لینک ها:0.5 امتیاز
تماشای ویدیو:0.5 امتیاز
دوستان حتما نظر بدین تا تغییرا ت لازم اعمال بشه
www.hameche.ir
منوی کاربری به ستون سمت راست اضافه شد
مدال ها اضافه شدند:
0 تا 15 امتیاز :تازه واردین
16 تا 29 امتیاز:کاربر سایت
29 تا 60 امتیاز:کاربر محبوب
و مدال های جدید در راه است
منتظر مزایای مدال ها باشید
امکان فرستادن پیام خصوصی بین کاربران فعال شد
در این جا هیچ نکته ای به عنوان نمره منفی ندارند. بعد در چند صفحه جلو تر فقط گفتند هر نظر یا مطلب فقط و فقط 0.25 صدم.
در اخر امیدوارم در کار هایتان موفق بشوید. ولی این را بدانید بنده کاملا از دست شما ناراضی هستم.
چون برای وقت خودم و دوستانم هیچ ارزشی قائل نشدید
در اخرم ایشون برای بنده نوشته اند قانون سایت ماست و باید احترام بگذارید . مگر نباید قانون را اطلع رسانی بکنند.
شما کجا در این تایپک نوشته اید برای هر نظر اسپم 5 امتیاز کم می کنید. شما کلا یک بار در این تایپک گفتید هر نظر یا مطلب منفی که تایید نشود که اون تایید نشدنم دست خودتان هست. 0.25 هست. یعنی 4 تا نشوند می شود فقط و فقط 1 امتیاز.

Nasrin007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام. من امتیازام نزدیک به 40 تا بود اما امروز میرم میبینم شده 26 تا!! چرا؟؟!! از طریق خود سایت هم نمیتونم برای ادمین پیغام بذارم،میگه صندوق ارسال پره، در صورتی که هیچی توش نیست.
لطفا امتیاز فبلیمو جایگزین کنید دیگه... زحمت کشیدیم. مرسی

hameche

Registered User
لایک‌ها
339
سلام. من امتیازام نزدیک به 40 تا بود اما امروز میرم میبینم شده 26 تا!! چرا؟؟!! از طریق خود سایت هم نمیتونم برای ادمین پیغام بذارم،میگه صندوق ارسال پره، در صورتی که هیچی توش نیست.
لطفا امتیاز فبلیمو جایگزین کنید دیگه... زحمت کشیدیم. مرسی
سلام بخاطریستارت شدت دیتابیس بعضی اکانت ها اینطوری شده لطفا از طریق سایت پیام خصوصی بدید یا همینجا نام کاربری رو پخ کنید تا چک کنم

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
بنده فقط می تونم بگم واقعا متاسفم. دوست عزیز اقای همه چی . مگر شما چند روز پیش به بنده قول ندادید
که برای اینکه نه حقی از بنده ضایع نشود و نه بنده ناراضی باشم. مبلغ 10 تومان می ریزید. گفتید فردای اون روز رفتم
شرکت برایتان می ریزم. ولی الان بالای چند روز شاید 4 الی 5 روز هست . نریختید. بهتانم پیام خصوصی دادم.
قولا اصلا روی حرفتان وای نمی ایستید. این خوب نیست. این 10 تومانم برای بنده اصلا ارزش نداره.
ولی مهم این قولتان بود که زدید زیرش . اگر نمی خواهید بدهید. اقا ندهید. ولی وقتی حرفی زدید
پایش بیستید.

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
چه قدر جالبه. ایشون در بخش وبمستر ها یک تاپیک داشتند که یکی برایشان زده بود در زمینه کلاهبرداری و پاک شد.
و ایشون به بنده قول دادند امروز پول نویسندگی را واریز می کنند. ولی هنوز که ساعت 11:38 ظهر هست هنوز مبلغی واریز نشده است
لطفا دوست عزیز این مبلغ را واریز بکنید. مگر خودتان قول ندادید در اون تاپیک. اولا این 10 تومان پولی نیست نه برای بنده نه برای شما
دوما وقتی قولی می دهید زیرش نزنید. این بار چندمه چند بار در پخ گفتید واریز می کنید که هشت روز طول کشید و اصلا جواب پیامی را
ندادید . و الانم داره از ظهر دیگه می گذره و به. بعد ظهر می رسیم . ولی هنوز پولی واریز نکردید.
اینم عکسی که خودتان در اون تاپیک گفتید امروز واریز می کنید.

فایل های ضمیمه

• 12.JPG
    12.JPG
    118.7 KB · نمایش ها: 3

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
منتظر جوابتان در این تاپیک هستم.
لطفا واریزی را انجام بدهید تا بگوییم مدیر فروم تاپیک را حذف بکند
اینم تاپیک

بالا