برگزیده های پرشین تولز

عكسهاي گوشه جداول (Tables)

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
نمي دونم اگه متوجه شده باشين حالتهاي سه بعدي كه در جدولها و قسمتهاي مختلف صفحه وبلاگها وجود داره، با استفاده از تصاويرgif و با كمك تگ TD درست شدن و نه كد اچ تي ام ال
حالا مشكلي كه وجود داره اينه كه اگه بخواين رنگ تيبل ها رو عوض كنين، بالطبع بايد رنگ اين عكسها رو هم عوض كنين. در حالي كه نمي شه و در كل به راحتي عوض كردن رنگ مثلا پس زمينه نيست.
راهي نيست كه بشه راحت اين كار عوض كردن رنگ اين شكلها رو انجام داد!؟
براي بهتر متوجه شدن صورت مسئله، مي تونين يه سري به <a href='http://nicnam.blogspot.com' target='_blank'>وبلاگ خودم</a> بزنين كه متوجه بشين چي منظورمه. (يه چند روزي اين جوريش كردم فقط به خاطر تو! همه شماها;))اگه هم مي خواين كامل سكتون بيفته يه نگاهي به تمپليت پينكفلويديش بندازين.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
والا ايني كه ميگي يه چيزي تو مايه هاي هلو بيا تو گلو ميشه!!! :D
اگه بخواي يه كم رنگ و لعاب به وبلاگ يا هر جدول ديگه بدي بايد بشيني فايلهاي گرافيكيش رو بايه نرم افزار رديف كني و كاري از كدها و تگهاي html بر نمياد عزيز. البته اگه يه كم وارد باشي با css ها ميشه يه كم قيافه داد ولي باز هم مثل عكس نميشه...

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
فكر نكنم ساختن اون تصويرها كار سختي باشه (هر چند كه چيدنشون سخته) ولي مسئله همون هميشگيه. يعني نبودن يه جاي مطمئن براي ذخيره كردن چهار تا فايل چند صدبايتي. در مورد CSS هم اگه ممكنه بيشتر توضيح بده.
يه چيز ديگه هم هست. من فكر مي كنم با بيسيك هم مي شد اين تصويرها رو كشيد، اون موقع با اچ تي ام ال نمي شه!؟ يا نكنه خيلي سخته؟ يه توضيحي بده. چون اگه بشه تصويرهاي ساده رو به صورت كد اچ تي ام ال درآورد همه چي حله. يكي مي گفت مي شه

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
آخه HTML كه مثل بيسيك و اينا زبون برنامه نويسي نيست كه بشه باهاش شكل كشيد. تا اونجايي كه عقل من قد ميده نميشه باهاش شكل كشيد. در حد همين چند تا جدول و رنگهاي ساده... همين
مگه اينكه بري VML كار كني كه زياد هم به درد نميخوره. باز هم به اون دردي كه ميخواي نميخوره.

بالا