برگزیده های پرشین تولز

عكس در ميان متن

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
در مورد پاراگراف... يكي اينكه اگه تگي رو باز ميكني حتما ببندش... يعني يه دونه <p/> هم بزن آخر كار...
بعدش هم اينكه به قول سوسك اگه واسه اين تگهاي استاندارد هم تو قسمت استايل تعريف كني ديگه هيچوقت مشكل نخواهي داشت... اگه نگرفتي منظور رو بگو كه توضيح بدم...

سوسك عزيز... بگو چي ميخواي باشي تا برات عوضش كنم. (برام پيام شخصي بفرست) بعد از خوندن پيام من عوضش ميكنم ها... دفعه بعد بايد با جديده وارد سايت بشي...

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
احسان دادا چرا اون كدهايي كه خودت واسه مطالب و عكسات استفاده مي كني رو نميگي ؟!!!!! هم خودت رو راحت مي كني هم مارو . يكمي هم در بارشون توضيح بده .

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
احسان دادا چرا اون كدهايي كه خودت واسه مطالب و عكسات استفاده مي كني رو نميگي ؟!!!!! هم خودت رو راحت مي كني هم مارو . يكمي هم در بارشون توضيح بده .
:D :D :D :D

بابا مگه من كدي رو قايم كردم يا نميگم!؟ خودم هم از همينا استفاده ميكنم!!!

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
دادا منظورم اين بود همش رو يه جا بنويس . من الآن از اينا استفاده مي كنم اما يه مشكل اينكه ديگه هر چي مطلب كش بياد به موازات عكس پايين ميره حتي اگه عكس تموم شده باشه و نمياد زيرش رو بگيره 8)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
آها...
خب ببين بايد براي هر دو حتما align رو تعريف كني... مثلا اينجوري:
[code:1]&#60;p align=&#34;justify&#34;&#62;

&#60;img src=&#34;http&#58;//...&#34; align=&#34;right&#34;&#62;

text...

text...

text...

&#60;/p&#62;[/code:1]
فكر كنم منظورت اينه ;)

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
دادا احسان دمت ملو . از اول همين مي گفتي ;)
چاكرتيم آقا

ehsaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
آقا در مورد اون سوال بايد بگم كه من تگ رو هم ميبندم ولي باز هم متن بعد از بستن با فونت تعريف شده فرق ميكنه مثلا اينجا رو ببينيد كه يه نفر با گوگل سرچ كرده واينطوري براش نمايش شده
<a href='http://216.239.51.100/sea...:hes.blogspot.com/+اخبار+پزشکی&hl=fa&ie=UTF-8' target='_blank'>http://216.239.51.100/search?q=cache:lw_l4...&ie=UTF-8[/url]</a>
اگر اين اشكال فقط برا من پيش مياد بايد عيب از تمپلت من باشه

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
ببين من اون لينك رو كه دادي همشو با يه فونت ديدم. ولي يه جا ديگه هم گفتم. واسه اينكه از اين مشكلا پيش نياد سعي كنيد براي تگهاي استاندارد هم استايل تعريف كنيد. مثل <P> حتي... منظورم توي قسمت <head>

etaat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همه اين هايي كه دوستان گفتند درست. ولي هيچكدوم جاي Table رو نميگيره. Table خيلي استاندارد و مرتبه. ضمنا در محيط هاي مختلف نسبت عكس و متن به هم نميخوره. حتي اگر بيننده Text size رو تغيير بده نوشته ها بزرگ و كوچك ميشن اما عكس جاش عوض نميشه.
يه خاطره: بچه هاي دفتر ما طرح صفحه رو با فرانت پيچ كار ميكردند و ميدادند به برنامه نويس شركت كه كدهاي ASP يا اسكريپت ها و ... رو توش بنويسه. وي عصباني ميشد كه چرااينهمه Table تودرتو گذاشتيد . حالا همون آدم مياد بالاسر يچه ها ميايسته و وادارشون ميكنه براي هر كلمه يك table بذارن :!:

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
اخرین قیمتتو واسم پخ کن

بالا