• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

علی دایی اسطوره فوتبال ایران و آسیا

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
ولي اين حرفا كه زدي همه از روي احتمالاته

به نظر من كه همچين چيزي غير ممكن نيست

با پول همه كار ميشه كرد

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
متاسفانه بعضي دوستان به جاي اينكه از اين موضوع خوشحال باشند ناراحت هم هستند و دوست دارند فكر كنند اين قضيه غير واقعي هست ..

اين موارد فقط تو كشور ما اتفاق مي افته ...

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
متاسفانه بعضي دوستان به جاي اينكه از اين موضوع خوشحال باشند ناراحت هم هستند و دوست دارند فكر كنند اين قضيه غير واقعي هست ..

اين موارد فقط تو كشور ما اتفاق مي افته ...

بعضیها 100 سال یکبار حرف میزنند اونهم میان فقط از یک آدم زمین خورده دفاع کنند! حتی با شایعات بی اساس! این موارد فقط تو کشور ما اتفاق می افته!

Last edited:

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
من كه واقعا خوشحال شدم
اگه راس باشه كه ديگه عاليه
كمتر كسي كه خوشحال نباشه وقتي يه ايراني تو لاليگا بازي ميكنه يا تو آلمان يا تو انگليس مربي گري كنه
باعث افتخار :blush:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من ناراحت نشدم. تعجب کردم. بره اونجا برای فوتبال ما هم بد نیست. ایرانیها رو میتونه ببره لیگ برتر ........

حتی همون لیگ یک انگلیس هم از لیگ برتر ما سرتره

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
بعضیها 100 سال یکبار حرف میزنند اونهم میان فقط از یک آدم زمین خورده دفاع کنند! حتی با شایعات بی اساس! این موارد فقط تو کشور ما اتفاق می افته!

اين هم فقط تو كشور ما پيش مياد كه اگر كسي زمين خورد به جاي اينكه سعي كنيم دستش رو بگيريم و كمكش كنيم تا دوباره پا بگيره ، اينكار رو نميكنيم هيچ تازه با چوب و چماق ميريزيم سرش تا بلكن اگر نمرد حداقل دست و پاش بشكنه تا ديگه نتونه از جاش تكون بخوره و...

آره عزيز

دنيا هميشه براي هيچكس يه رنگ نيست . اونقدر بالا و پايين داره كه آدم نميدونه فرداش چي پيش مياد ...

به اين فكر كن كه يه روزم ممكنه به هر دليل تو بري اون پايينا قرار بگيري . چقدر بده اگر كسي نباشه حتي بهت يه نگاه بندازه چه برسه به كمك ....

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
من ناراحت نشدم. تعجب کردم. بره اونجا برای فوتبال ما هم بد نیست. ایرانیها رو میتونه ببره لیگ برتر ........

حتی همون لیگ یک انگلیس هم از لیگ برتر ما سرتره

ليگ 4 انگليس هم از ليگ ما سرتره دوست عزيز

يادمه همين چند سال پيش بود كه تيم ملي مون رفت به تيم هاي دسته 3 و 4 انگليس باخت و برگشت ..

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
این تاپیک رو بعد از چند سال میارمش بالا . پست های گذشته رو که میخوندم دیدم چقدر تو اون سال ها دایی کوبیده میشد . منم چه دفاعی ازش میکردم .

حالا بعد 4 سال میخوام ببینم چقدر به محبوبیت دایی اضافه شده . میخوام دوستان بترکونن اینجا رو

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
این تاپیک رو بعد از چند سال میارمش بالا . پست های گذشته رو که میخوندم دیدم چقدر تو اون سال ها دایی کوبیده میشد . منم چه دفاعی ازش میکردم .

حالا بعد 4 سال میخوام ببینم چقدر به محبوبیت دایی اضافه شده . میخوام دوستان بترکونن اینجا رو

لین خو چون ... . در نزد من محبوبیتی نداره . به عنوان یه پرسپولیسی بهش احترام میذارم اما نه به اندازه علی کریمی/

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
من خودم کریمی رو دوست دارم و این تاپیکم جای دعوای کریمی دایی نیست . ولی یه سوال از شما دارم . علی کریمی چه گلی به سر پرسپولیس و تیم ملی زده که دایی نزده ؟؟

کدوم پر افتخار ترن ؟

کریمی جزو کسایی هست که شدید تو سال های آخر فوتبال دایی با حضورش تو تیم ملی مخالف بود . اما حالا خودش دست از سر فورتبال برنمیداره

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,939
من که هر وقت دایی رو دیدم دهنش باز بوده داشته اعتراض میکرده به هر چیزی که به ضررش بوده . دیگه از دستش ملت خسته شدن

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
این که عادت ایرونی جماعته . اعتراض به اونچه که دلخواهمون نیست . ربطی به دایی و غیر دایی نداره .

خواهشا تاپیک رو به سمت دعوای کریمی دایی نبرید .

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
علی دایی چیکار کرده حداقل علی با تکنیک ترین بازیکن تاریخ ایران بود من واقعن بازیشو میدیدم به وجد میومدم اما علی دایی نه خیلی از گلهایی که ایشون زده به تیم های درجه 5 آن زمان بوده . خوبه آدمها یادشون نره . کلن ایرانیا آدم های حسود و نمک نشناسین .

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
علی دایی چیکار کرده حداقل علی با تکنیک ترین بازیکن تاریخ ایران بود من واقعن بازیشو میدیدم به وجد میومدم اما علی دایی نه خیلی از گلهایی که ایشون زده به تیم های درجه 5 آن زمان بوده . خوبه آدمها یادشون نره . کلن ایرانیا آدم های حسود و نمک نشناسین .

لطف کنید پراکنده پست نزارید . تو همون تاپیک پرسپولیس پست بزارید من جوابتون رو میدم . این تاپیک رو به حاشیه نبرید .

Eddiy

Registered User
لایک‌ها
505
nf00190014-1.jpg

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

درود

امیدوارم کس دیگه ای پیدا بشه که در یه تورنمنت معتبر 4 گل به تیم بسیار ضعیف کره جنوبی بزنه تا واقعا بفهمیم که علی دایی توهمی بیش نبوده... از قدیم گفتن و چقدر هم درست گفتن : " ملتی که تاریخ خودش رو ندونه محکوم به تکرار کردنش خواهد بود". و ما همچنان افتخارات تاریخی مون رو له میکنیم تا بگیم درک درست تری از حقیقت داریم. زمانی میرسه که کسی رو برای افتخار کردن حتی، نخواهیم داشت. چون یادمون رفته چه کسی، چه کاری برای این مملکت کرده... قهرمانان ذهنی ما، سفید و مبرا از هر خطا و اشتباهی هستن و قهرمانان ذهنی دیگران همه نابکار و مجرم و سیاه . از ماست که بر ماست...
علی دایی یک انسان پیشرو هست. در هر زمینه ای که وارد شد، به معنی کامل و در محدوده امکان موفق بود. اینها ارزش نیست؟ امیدوارم نگید پذیرفته شدنش در دانشگاه صنعتی شریف هم نتیجه لابی !!! کردنهاش بوده... یا زمانی که بعد از پاره شدن طحالش در تیم ملی کشور ما (و احیانا شما) به میادین برگشت فقط بخاطر بغل کردن خدا بوده... امیدوارم نگید ایجاد اولین برند نسبتا مرغوب محصولات ورزشی ایران نتیجه ارتباطات خاصش با صاحبان نفوذ بوده... پیوستنش به بوندسلیگا از الطاف خفیه الهی... رفتنش از بیله فلد به بایرن نتیجه نفوذش در فدراسیون آلمان، رفتنش از بایرن به هرتا محصول نامه سفارش اولی هوینس به برادرش و و و ... خیلی ها که علاقه ای به خواندن تاریخ ندارن مدعی هستن که علی دایی بیشتر گلهاش رو به مالدیو و گوام زده... لطفا به کمک همین نت سرچ کنید تا ببینید چندتا از 17 گل تاریخی ایران در برابر مالدیو رو دایی زد؟
چی از اینها بدست میارید که اینقدر اصرار به تکرارشون دارید؟ داشتن یک یا چند نقطه ضعف آیا مجوزی برای چشم پوشی بر همه این نقاط قوته؟ شما خودتون اساسا هیچ ضعفی ندارید و آیا حاضرید بخاطر ضعفهاتون موفقیت هاتون رو نبینند؟ من هم به دایی انتقاد دارم. بارها هم در پست هام اشاره کردم. اما اینهمه کتمان واقعیت برای چی؟ چه کسی از خراب کردن بزرگیهای دیگران بزرگ شده؟ دست بردارید لطفا. انتقاد کنید... حق شماست... اما تخریب نکنید. دایی توسری خور نیست، کما اینکه کریمی هم نیست... حسی که ایرانیها رو آزار میده چون دوست دارن به اصطلاح طرفدار آدمهای مظلوم باشن... دایی نمیخواد مظلوم باشه و محبوب نیست. اما هیچ کس نمیتونه منکر موفق بودنش باشه...

پاینده باشید

بالا