برگزیده های پرشین تولز

عکسهای فضایی با گوگل ارث 4.2 واقعا شگفت انگیز

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
whirlpool galaxy

5x945ye.jpg

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
شنیدم کهکشان whirlpool علاوه بر مرکز خودش در یکی از باله هاش هم سیاهچاله داره که این باید همون باشه

957lc567e8pfwwy5gnpv.jpg

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
خواهش میکنم
چند تا دیگه عکس میگذارم ولی چون اینجا این دوستان خوب رو دیدم که همشون دلهای پاک و بزرگی دارن خیلی خوشحال شدم دوست دارم بگم با دیدن این عکسها وقتی یاد خدا می افتین این اول ماه رمضونی برای همه این دوستان دعا کنین از خدا بخوایم هممون موفق بشیم تا نظر مهربونشو جلب کنیم بخوایم ما رو طوری راهنمایی کنه که خودش دوست داره ایمانمون رو طوری قوی کنه که سستی نکنیم ایمانمون همیشگی و پایدار باشه
وقتی این عظمت رو میبینیم فراموش نکنیم که خودمون چقدر کوچکیم ولی به یاد بیاریم که اینها رو برای این آفریده که بدونیم چقدر میتونیم بزرگ باشیم
یه چیزی هست که باید بگم
ا حتما شنیدین که خدا انسان رو بهتر و بزرگتر از تمام آفریده هاش آفریده پس ما با خودمون چه کردیم که اینقدر خودمون رو کوچک و حقیر میبینیم در حالی او ما رو از این کیهان هم بزرگتر آفریده

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
خوب دوستان تو عکس بالایی گوشه سمت چپ کهکشان triangulum اون عکس قرمز رنگ رو میبینید اون همین عکسه که یک صحابی دیگه هست به اسم Firestorm
واقعا که آتشینه چه رنگ آمیزی زیبایی
Firestorm of Star Birth
In Galaxy NGC 604

2ltsjo278h1hirse8vlb.jpg

taher007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
البته یه چند (شاید هم چندین) سالی هست که بسته نرم افزاری به نام Starry Night همین کار رو انجام میده. تنها فرقش اینه که دیگه لازم نیست آنلاین باشید (تصاویر به صورت آفلاین، بر روی حافظه کامپیوتر). ورژن آخرش فکر کنم دو تا دی وی دی باشه...
اگر یک گوگل ارث (تصاویر زمین) آفلاین هم بود عــــالی میشد!

این عکس ها مسلما زنده نیستند، اکثرا عکس های گرفته شده با تلسکوپ هابل و متعلق به ناسا هستند.

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
البته یه چند (شاید هم چندین) سالی هست که بسته نرم افزاری به نام Starry Night همین کار رو انجام میده. تنها فرقش اینه که دیگه لازم نیست آنلاین باشید (تصاویر به صورت آفلاین، بر روی حافظه کامپیوتر). ورژن آخرش فکر کنم دو تا دی وی دی باشه...
اگر یک گوگل ارث (تصاویر زمین) آفلاین هم بود عــــالی میشد!

این عکس ها مسلما زنده نیستند، اکثرا عکس های گرفته شده با تلسکوپ هابل و متعلق به ناسا هستند.
حجم گوگل ارث به قدری زیاده که اصلا امکان عرضه نسخه آفلاین وجود نداره ...

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
درسته همشون عکس های فضای گرفته شده توسط تلسکوپ هاست و زنده نیست ولی حجمشون انقدر زیاد میشه که باید چندین dvd جمع اوری بشه که قابل دسترسی همه هم نخواهد بود و این رو هم در نظر بگیرید که گوگل ارث رو میتونن آپدیت کنند و به راحتی کشفیات جدید عکسهای جدید رو میتونید در اختیار داشته باشید

taher007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حجم گوگل ارث به قدری زیاده که اصلا امکان عرضه نسخه آفلاین وجود نداره ...

مثلا چقدر؟
به نظر شما دیتابیس گوگل ارث شامل چند تا عکس 800 در 600 ؟ (حدوداَ) یک میلیون؟ ده میلیون؟ پنجاه...

taher007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درسته همشون عکس های فضای گرفته شده توسط تلسکوپ هاست و زنده نیست ولی حجمشون انقدر زیاد میشه که باید چندین dvd جمع اوری بشه که قابل دسترسی همه هم نخواهد بود و این رو هم در نظر بگیرید که گوگل ارث رو میتونن آپدیت کنند و به راحتی کشفیات جدید عکسهای جدید رو میتونید در اختیار داشته باشید

دوست من، مگه عکس چقدر حجم داره؟
من یک ورژن از استاری نایت که همه این عکس های گوگل ارث رو داره را روی 3 سی دی دارم...

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
گیریم همینطور باشه باز هم قابلیتهای یک نرمافزار آنلاین رو نداره باز هم اگه داشته باشه حالا که گوگل نداده
در کل شما عادت دارین بحث تاپیکها رو به محله خودتون ببرین ؟
لطفا بزارین تاپیک مسیر خودشو طی کنه

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
مثلا چقدر؟
به نظر شما دیتابیس گوگل ارث شامل چند تا عکس 800 در 600 ؟ (حدوداَ) یک میلیون؟ ده میلیون؟ پنجاه...
خیلی بیشتر از این حرف هاست دوست عزیز

یه مقاله خوندم که اگه با بالاترین سرعت اینترنت موجود در جهان هم بخواهیم کل گوگل ارث را دانلود کنیم عمر هیچ کس جوابگو نیست!!

( هرچی گشتم الان اون مقاله را پیدا نکردم توی اون مقاله حجم دقیق google earth نوشته شده بود و توضیح داده بود که به هیچ وجه نمی شه از این برنامه به صورت offile استفاده کرد!! )

بالا