برگزیده های پرشین تولز

## عکس سیستم اعضا ##

Ehsan.kamalifard

Registered User
لایک‌ها
28
دوست عزیز. من از با یک نوع از بشریت نمیتونم کنار بیام اونم نوعیه که روی کاغذ صحبت میکنه.
شما دوتا 970 رو با یه 980ti از نزدیک مقایسه کردی؟
آره بنچمارک رو که هر ننه قمری میتونه سرچ کنه پیدا کنه و مقایسه کنه.
شما که خودت همچین چیزی نداری چرا به بقیه تحمیل میکنی؟
صد در صد از برنامه های ویرایش تصویر استفاده کردی؛ اما فرق رم 8گیگ با 64 رو تاحالا از نزدیک خودت مقایسه کردی ببینی چقدر زمان رندر رو چه مقدار کمتر میکنه؟ لطفا اگه چیزی ندارید دربارش نظر قاطعانه ندید
نزارید یه همچین جوکی برامون درست کنن:

اشکالی نداره شما در کیست رو فابریک نگه داشتی برای روز مبادا ولی واقعا برای مود کیست کم گذاشتی (سخته برش در کیس کاسماس ولی شدنیه). حالا من درباره اسلیو یه راهنمایی بکنم.
این اسلیو من که پارسال از سایت frozencpu.com سفارش دادم کل ست 24+8+8+8 در اومد نزدیک 450 تومان.
لینک

این اسلیو که میبینید پارچه ای هست و میتونم بگم آشغال به تمام معنا قیمتشم که چیزی نمیگم.
این عکس کیس الانم با اسلیو های PCMOD.IR که جنسشون پلاستیکیه.

اینم مقایسه هر دو نوع کابل که مشکی یک دسته آمریکاییه هست، چند رنگه مال PCMOD.IR که قرار بندازمش روی اون یکی سیستمم.

و اما در مورد قیمت همون طور که تو نقل قول اول هم به اون دوست عزیزمون گفتم، شما اگه جنسی رو از نزدیک ندیدید نگید گرونه یا قراره چطوری باشه. علت؟
شما 20 متر اسلیو میخواید میشه 100 هزار تومان. اصن مجانی. ابزار اسلیو کردنشم دارید؟ تجربشم دارید؟ مطمئنید که 40 متر اسلیو که یه پروژه (کل پاور بدون افزاینده) میبره توش هدر رفتن و خطا وجود نداره؟ هزینه نقدی زمانشم در نظر گرفتید؟
شما قیمت هارو با اسلیو های آماده و افزاینده مقایسه کنید. این بابا (PCMOD) نباید نون در بیاره؟ دستمزد نداره؟ رفته انبوه اینارو وارد کرده نباید روش سودی ببره؟ دو ماه پولش بخوابه تا جنسش بیاد؛ بفروشه یا نفروشه؟ یکم هم به فکر بقیه باشیم فقط خودمونو نبینیم.
چندین نفرم هم از ایشون خرید داشتن قاعدتا اونها صد در صد مدارکی بهتری از دلایل من هستن، میتونید ازشون بپرسین.

حامد جان، وارنیش بد ترین متریاله برای اسلیو (بعد از سیم خالی) و فقط یک دست بودن رو به ارمغان میاره. فقط نسوزه. اصلا هم زیبا و یکدست نمیکنه کارو چون برای این کار ساخته نشده.
ممنون
دوست عزیز از کیست بازم عکس باز بزار از نماهای مختلفش برای ایده گرفتن خوبه

Devileytion

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
ممنون
دوست عزیز از کیست بازم عکس باز بزار از نماهای مختلفش برای ایده گرفتن خوبه
کیس بنده هم کار گروه PCMOD هست. به زودی تو پروژه های تکمیلی سایتش قرار میگیره.
تو همین تاپیک چند تا عکس ازش تو صفحات قبل هست:
http://forum.persiantools.com/threads/عکس-سیستم-اعضا.275993/page-40#post-10448914

esseien 3

Registered User
لایک‌ها
204
دوست عزیز. من از با یک نوع از بشریت نمیتونم کنار بیام اونم نوعیه که روی کاغذ صحبت میکنه.
شما دوتا 970 رو با یه 980ti از نزدیک مقایسه کردی؟
آره بنچمارک رو که هر ننه قمری میتونه سرچ کنه پیدا کنه و مقایسه کنه.
شما که خودت همچین چیزی نداری چرا به بقیه تحمیل میکنی؟
صد در صد از برنامه های ویرایش تصویر استفاده کردی؛ اما فرق رم 8گیگ با 64 رو تاحالا از نزدیک خودت مقایسه کردی ببینی چقدر زمان رندر رو چه مقدار کمتر میکنه؟ لطفا اگه چیزی ندارید دربارش نظر قاطعانه ندید
نزارید یه همچین جوکی برامون درست کنن:

تومان.
لینک

.
شما باید ی دوره کلاس حقوق بشر بری !!!
وقتی تمام بنچمارکها ۲۰۰ تا فیلم از مقایسه کارت گرافیک ندیدی و حداقل بنچمارک سایت معتبر ندیدی چ جوابی به شما بدم !
اگه نخای ب ویدیو یوتیوب که کاربرا برا امثالی مثل شما میزارن توجه نکنی برو ۶۴ گیگ رم بزار !
اگه من برا بازی رو تجربه ۱۰ ساله گیمر بودنم ب شما میگم ۶۴ گیگ رم بدرد بازی نمیخوره ...لطف اطلاعات و تجربتو ببری بالاتر

کاربر تازه وارد هم باید نظراشو برا خودش نگه داره

• Like
Reactions: pzt

Devileytion

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
عزیزم اون ویدئو ها و بنچمارکا که همه دنیا میبینن و فقط شما تنها نیستی بین این هفت میلیارد آدم که اون مقایسه هارو میتونی ببینی. لازمم نیست جواب منو بدی، جواب وجدان خودتو بده. وجدان یک انسان خیلی بالاتر از اینه که بیاد بگه اگه فلان کارت از اون یکی قویتر نبود به من فحش بدید.
10 ساله گیمری؟ اصلا من همین امروز با گیم آشنا شدم. خوبه؟ شما سر تر؟ یعنی گیمر نداریم 11سال باشه که گیم بازی کنه؟ شما غول غولایی؟ نکنیم از این فخر فروشی ها.
بنده هم نیازی به ویدئو و اینچیزا ندارم خودم تست میکنم. اینم عکس مدرکش که نگی رو هوا حرف زد و خالی بست و مدرکی نداشت:

سعی نکنیم از تجربه دیگران مایه بزاریم، خودمون تست انجام بدیم و تجربه کسب کنیم یا اینکه در مورد چیزی که نکردیم و نداریم سکوت کنیم.
بنده پورشه ندارم، درموردش نظری هم نمیدم. سادس.
دوتا 970 روزگاری کم بیاره دیگه باید جفتشو بندازی سطل آشغال ولی یه 980Ti رو میشه در آینده دوتا کرد. ولی نکتش اینکه که چیزیو که نداری بگی قراره برات فلان عدد پرفرمس رو بده زشته. تازه تحمیلشم کنی.
کاربر تازه وارد؟ عزیزم من 5 ساله اینجا عضویت دارم شما از 2013 اینجایی. از این ادعا ها نکن، به خدا اینکه کی تازه وارده کی قدیمیه دلیل بر چیزی نیست. همه ما ها انسانیم.
در ضمن من در فروم های سخت فزار مگ و لیون کامپیوتر و مربوط به اینا فعالیت دارم، اینجا کمتر میام.

esseien 3

Registered User
لایک‌ها
204
عزیزم اون ویدئو ها و بنچمارکا که همه دنیا میبینن و فقط شما تنها نیستی بین این هفت میلیارد آدم که اون مقایسه هارو میتونی ببینی. لازمم نیست جواب منو بدی، جواب وجدان خودتو بده. وجدان یک انسان خیلی بالاتر از اینه که بیاد بگه اگه فلان کارت از اون یکی قویتر نبود به من فحش بدید.
10 ساله گیمری؟ اصلا من همین امروز با گیم آشنا شدم. خوبه؟ شما سر تر؟ یعنی گیمر نداریم 11سال باشه که گیم بازی کنه؟ شما غول غولایی؟ نکنیم از این فخر فروشی ها.
بنده هم نیازی به ویدئو و اینچیزا ندارم خودم تست میکنم. اینم عکس مدرکش که نگی رو هوا حرف زد و خالی بست و مدرکی نداشت:

سعی نکنیم از تجربه دیگران مایه بزاریم، خودمون تست انجام بدیم و تجربه کسب کنیم یا اینکه در مورد چیزی که نکردیم و نداریم سکوت کنیم.
دوتا 970 روزگاری کم بیاره دیگه باید جفتشو بندازی سطل آشغال ولی یه 980Ti رو میشه در آینده دوتا کرد. ولی نکتش اینکه که چیزیو که نداری بگی قراره برات فلان عدد پرفرمس رو بده زشته. تازه تحمیلشم کنی.
کاربر تازه وارد؟ عزیزم من 5 ساله اینجا عضویت دارم شما از 2013 اینجایی. از این ادعا ها نکن، به خدا اینکه کی تازه وارده کی قدیمیه دلیل بر چیزی نیست. همه ما ها انسانیم.
در ضمن من در فروم های سخت فزار مگ و لیون کامپیوتر و مربوط به اینا فعالیت دارم، اینجا کمتر میام.
باشه عمو تو راست میگی
شما اگه اطلاعات بالا بود میشد باهات بحث کرد ..
بعد هم بالا پروفایلتو بخون نوشته تازه وارد

بشین دونه دونه خودت کارت هارو تست ببینم ی ۵۰ میلیونی هم قطعه تست بعد بیا نتیجشو اینجا بگو

Last edited:

Hamed DC

Registered User
لایک‌ها
374
تاپیک خوب داره جون میگیره.
انشالله من هم به محض پایان رسیدن کار مدینگ کیسم ، عکسهارو میگذارم توی تاپیک تا از نظر دوستان بهره مند بشم.
در مورد وارنیش نسوز هم با شما موافقم. به نظرم اگر متریال خوب رو کسی برای مدینگ اسلیو میخواد و کیفیت هم براش مهمه باید به ناچار از خارج خریداری کنه!

esseien 3

Registered User
لایک‌ها
204

شما اگه نوشته هارو درست خونده طرف بودجه اش کمه...میتونم بهش بگم بیا تو تایتان بزار حدود ۷ میلیون و عملکرد بهتری بگیر اما

زرنگ اونه که از بودجش بهترین کارایی بگیره ...

بعد هم هر زمان اراده کن 970 رو 3 way
میزاره

esseien 3

Registered User
لایک‌ها
204
حالا مثلا میخای خودتو شیرین عکس میزاری !؟
میخای از سیستم ۶ تا تایتان برات عکس بزارم‌بگی بازم تجربه میخای ...

خیلی زرنگی تو رنج ۲۴۰۰ ی پیشنهاد ب اون بده بهتر از دوتا ۹۷۰

Devileytion

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
در مورد وارنیش نسوز هم با شما موافقم. به نظرم اگر متریال خوب رو کسی برای مدینگ اسلیو میخواد و کیفیت هم براش مهمه باید به ناچار از خارج خریداری کنه!
حامد جان، نمیدونم پست منو دقیق خوندی یا نه. چرا به ناچار؟ اونم از خارج؟ با اون همه هزینه!
هموطنت خیلی هم خوب داره همین محصول رو ارئه میده. بخدا حساب کنی میبینی یه ست اسلیو کورسیر از اون ور بیاد 600-500 آب میخوره. تازه با اون همه ایرادش (استفاده از متریال پارچه ای + استفاده از هیت شرینک منسوخ شده + کار ماشین با درصد خطای بسیار بالا).
طوریشم بشه دستت به جایی بند نیست باید بگی از نو بیاد.

Hamed DC

Registered User
لایک‌ها
374
حامد جان، نمیدونم پست منو دقیق خوندی یا نه. چرا به ناچار؟ اونم از خارج؟ با اون همه هزینه!
هموطنت خیلی هم خوب داره همین محصول رو ارئه میده. بخدا حساب کنی میبینی یه ست اسلیو کورسیر از اون ور بیاد 600-500 آب میخوره. تازه با اون همه ایرادش (استفاده از متریال پارچه ای + استفاده از هیت شرینک منسوخ شده + کار ماشین با درصد خطای بسیار بالا).
طوریشم بشه دستت به جایی بند نیست باید بگی از نو بیاد.
بله.
درست می فرمایید.

amin8speed

Registered User
لایک‌ها
110
هموني كه داغه داغه خخخخ 8350
Cpu:amd 8350
Main:m5a97
Vga: نگم بهتره
Coler:kulher antec 920
Power raidmax cobra700w
Ram:g-skill8gb 2133
Hard:wd green 2tb

hamidsensor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
Assemble The Best , Break All Limits
----------------------------------------------------------------------------------------
MAINBOARD : ASUS ROG RAMPAGE IV BLACK EDITION
CPU : INTEL CORE i7 4930 K
COOLING : ENERMAX ELC 240 LIQUID WATER COOLING
VGA : 2x GIGABYTE GTX 980 Ti WINDFORCE G1 OC SLI
MEMORY : CORSAIR VENGEANCE PRO 32GB 2400 MHZ
SSD : SAMSUNG 850 EVO 250 , CORSAIR FORCE GS 128 ,OCZ Vertex 3 120
H.D.D : WD 2 TB 64MB 7200 , SEGATE 2TB BARRACUDA 64 MB 7200
POWER : CORSAIR AX 1200i PLATINUM
CASE : CORSAIR GRAPHIT 760T
MONITOR : ASUS PG278Q 2K G-SYNC 144Hz
POWER ARMOR BY PCMOD
SLEEVE CABLE BY PCMOD
Special Thanks To
Lion Computer.ir & Pcmaxhw.com
(www.pcmod.ir (Sleeving Cables & Power Supply Armor Modding

t2cn_5r.jpg
2mcl_4r.jpg
uz2y_3r.jpg
5thu_2r.jpg
d8x_1r.jpg
ofr3_6er.jpg
278a_7r.jpg
orsc_8r.jpg
w3b0_9r.jpg
3fy6_10r.jpg
flhn_11r.jpg

mojtaba2600

Registered User
لایک‌ها
285
آقا من دلم نیومد بین این همه کیس اوکی کیس خودمو بذارم
موفق باشید دل ما رو میلرزونید دمتون گرم:)

H.E.F

Registered User
لایک‌ها
58
با سلام
درست کیس بنده زیاد دیدنی نیست و یکم مفلصانست ولی یکم به ضعیفتر ها هم میدون بدین.
عکس اول و دوم دمای idle سیستم، عکس سوم مدل افزایش سرعت فن کولر سی پی یو، چهارمی وضعیت سیستم تو لود هست، بقیه عکس ها هم که مشخصه.
از 6 تا فن که داخل کیس هست سه تاش به پاور وصل شده دوتا 14 به داخل یه 14 به خارج بعلاوه پمپ کولر.
سه تا فن هم به مین وصل شده یکی فن استوک کولر به بیرون یه کوگار به بیرون یه کولر مستر به داخل.
و هدف اصلیم هم اینه که اساتید که تعدادشونم کم نیست واسه دمای سی پی یو یکم نظر بدن شاید موردی توی اسمبل بوده که اگه رعایت کنم دما بهتر بشه!
میخوام بدونم بدون خرج کردن ریالی میشه دما رو پایینتر آورد؟

3reikfiiq2oz9cl2s8a6.jpg

bzhvb5lbpv06wn754tb7.jpg

9i8m21bx83k9l834eqjo.jpg

9wrrqqy28te727u43hyz.jpg

پردازنده: Intel Core i5-4690
مادربورد: Gigabyte Z87-HD3
رم: Gskill TridentX 8GB 4GBx2 2400Mhz DDR3
کارت گرافیک: Gigabyte GTX 960 G1 Gaming WF 3X OC 2GB GDDR5
درایوهای ذخیره سازی: Seagate Baracuda 1TB 64MB 7200Rpm

منبع تغذیه: Green 600-HP
کیس: Cooler Master 690 II Plus
خنک کننده پردازنده: Corsair H60 High Performance Liquid CPU Cooler
مانیتور: LG E2260
کیبورد و موس: Logitech G100s Gaming Combo
اسپیکر: EDIFIER X600
سیستم عامل: WINDOWS 8.1

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,892

Assemble The Best, Break AllLimits
----------------------------------------------------------------------------------------

MB: Asus X99 Rampage V Extreme
CPU: Intel Core i7-5930K
COOLING : Corsair H110i GT Extreme Performance
VGA : 2x GIGABYTE GTX 980 Ti WINDFORCE G1 OC SLI
MEMORY : GSkill Ripjaws 4 | 4×8GB=32GB DDR4 2800MHz CL16 Black
SSD : SAMSUNG 850 EVO 500GB
POWER : CORSAIR HX1200i
CASE : CORSAIR GRAPHIT 780T
MONITOR : ASUS PG278Q 2K G-SYNC 144Hz
POWER ARMOR BY PCMOD
SLEEVE CABLE BY PCMOD

:Special Thanks To