برگزیده های پرشین تولز

فال حافظ و طالع بینی هندی

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام دوستان عزيزم.

من واقعا شرمندم كه فال حافظ اين همه مشكل داره. من اصلا فكر نمي كردم كه اين نرم افزار در WM2003 هم اجرا بشه. دوستاني كه WM5 دارن هم مشكل دارن؟

به همه قول مي دم كه يه جورايي مشكلشو حل كنم. ولي مشكل اصلي اينجاست كه رو PPC من و حتي روي WM2003 Emulator هم هيچ پيغام خطايي نمي ده. از اون طرف دارم رو يه نرم افزار واژه نامه كار مي كنم. يه كم وقت كم مي يارم. ولي رديفش مي كنم. از اون طرف هم قول مي دم شنبه با يه واژه نامه ي در حد خوب با 75490 كلمه به شما سلام كنم. امروز نسخه جديد فال حافظ رو براتون UP مي كنم. هم سرعتش بالاتر رفته و هم احتمالا مشكل نخواهد داشت.

فعلا دوستان

b-xenon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزيزم.

من واقعا شرمندم كه فال حافظ اين همه مشكل داره. من اصلا فكر نمي كردم كه اين نرم افزار در WM2003 هم اجرا بشه. دوستاني كه WM5 دارن هم مشكل دارن؟

به همه قول مي دم كه يه جورايي مشكلشو حل كنم. ولي مشكل اصلي اينجاست كه رو PPC من و حتي روي WM2003 Emulator هم هيچ پيغام خطايي نمي ده. از اون طرف دارم رو يه نرم افزار واژه نامه كار مي كنم. يه كم وقت كم مي يارم. ولي رديفش مي كنم. از اون طرف هم قول مي دم شنبه با يه واژه نامه ي در حد خوب با 75490 كلمه به شما سلام كنم. امروز نسخه جديد فال حافظ رو براتون UP مي كنم. هم سرعتش بالاتر رفته و هم احتمالا مشكل نخواهد داشت.

فعلا دوستان
منم با فال حافظ مشکل دارم روی WM5 صفحه‌ی اول میاد ولی بعد ارور میگیره و توی Details هم یه سری کد رو نشون میده که اشکال از اوناست.

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
منم با فال حافظ مشکل دارم روی WM5 صفحه‌ی اول میاد ولی بعد ارور میگیره و توی Details هم یه سری کد رو نشون میده که اشکال از اوناست.

منم دقیقا همین مشکل رو هم با فال حافظ هم طالع بینی دارم!:(

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
اقا من مشکل رو فهمیدم!!!:D این برنامه با فارسی ساز informobility مشکل داره البته احتمال میدم با عربایزر مشکلی نداشنه باشه به خاطر اینکه یه سری از دوستان مشکل ندارن!حالا اونایی که مشکل داشتن اینفورمبیلیتی دارن؟

vivareza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خسته نباشيد نظرتون اشتباهه

vivareza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1نفر پيدا نميشه مشگل حال کنه مديران عزيز چه ميکنن

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
1نفر پيدا نميشه مشگل حال کنه مديران عزيز چه ميکنن

با سلام.
من روي نسخه جديد هر دوي اين نرم افزار ها دارم كار مي كنم. بزودي نسخ جديد اين دو برنامه رو براي شما دوستان آپ خواهم كرد. البته من اين نرم افزار رو با Arabizer بر روي PPC تست كردم. حتا بر روي Emulator هم Arabizer نصب كردم.
بزودي مشكل رو بنيادي حل مي كنم.

vivareza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.
من روي نسخه جديد هر دوي اين نرم افزار ها دارم كار مي كنم. بزودي نسخ جديد اين دو برنامه رو براي شما دوستان آپ خواهم كرد. البته من اين نرم افزار رو با Arabizer بر روي PPC تست كردم. حتا بر روي Emulator هم Arabizer نصب كردم.
بزودي مشكل رو بنيادي حل مي كنم.

1 هفته گذشت مشگل هل نشد

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
1 هفته گذشت مشگل هل نشد

سلام.
من واقعا شرمنده دوست عزيزم. دارم روش كار مي كنم جوري كه ديگه مشكل كندي و اجرا نشدن نداشته باشه. يكي دوروزه ديگه هم به من وقت بدي حله.

vivareza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
من واقعا شرمنده دوست عزيزم. دارم روش كار مي كنم جوري كه ديگه مشكل كندي و اجرا نشدن نداشته باشه. يكي دوروزه ديگه هم به من وقت بدي حله.

اگه بلد نيستی چرا هی امروز فردا ميکنی مارو سر کار گذشتی
3rooz gozasht

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
جناب vivareza

به خاطر داشته باشید, هیچکس در این فروم کاری رو از روی اجبار انجام نمی ده و هیچ کس وظیفه ای در قبال برآورده کردن درخواست های شما نداره. درصورت تکرار مشاهده ی چنین طرز برخوردی, دسترسی شما به این بخش محدود خواهد شد.

vivareza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داش فرهاد چرا ناراحت ميشی من فقط گفتم اگر کسی قلی ميده بقلش عمل کنه نه اينکه آدمو سره کار بزاره درضمن هر حرکتی که درونه سايت انجام ميشه تنها برای خوش حال کردن و لطف کردن به افراده و هيچ کس انتظاری از کسی نداره
jigar tala

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام دوستان...
مي دونم زياد منتظر مونديد و شايد هم نا اميد شديد. ولي همينجا قول مي دم كه فردا نسخه جديد فال حافظ رو بزارم. اين نسخه اي كه فردا آپ خواهم كرد، خيلي سريعتر شده. چنتا فال هم مي تونيد پشت سر هم بگيريد. ديگه مشكل اجرا نشدن بر روي بعضي PPC ها رو هم نداره. كاملا تست شده. Framework 2 و يه فارسي ساز داشته باشيد اجرا مي شه.

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام دوستان. اينم نسخه جديد فال حافظ. مشكلات قبلي رو نداره و كاملا هم كنديش رفع شده. اميدوارم كه مورد توجه شما دوستان عزيز قرار بگيره.

Screen001.png

Screen002.png

Screen003.png

فایل های ضمیمه

• FaleHafez.zip
    318.1 KB · نمایش ها: 914

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
سلام دوستان. اينم نسخه جديد فال حافظ. مشكلات قبلي رو نداره و كاملا هم كنديش رفع شده. اميدوارم كه مورد توجه شما دوستان عزيز قرار بگيره.

Screen001.png

Screen002.png

Screen003.png

سلام
براي استفاده vga بايد چه كار كرد !!!
اگه ميشه كاري كنيد و نسخه اي رو براي vga قرار بديد كه خيلي عالي ميشه ... البته اگر دردسر زيادي نداره !!!:happy:

راستي آواترتون هم الان عوض شد مبارك باشه

4m1vdxe.jpg

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
من تلاش خودمو مي كنم. ولي چون همچين PPC رو دمه دست ندارم بايد يه شبيه ساز از سايت مايكروسافت دانلود كنم. البته اينم بگم كه 180 مگابايته و كمي طول مي كشه كه دانلودش كنم. ولي بفكر خواهم بود.

بالا