• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فخر فروشان پی تی!

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,049
بالون اینترنت، اینترنت چمدانی،... به ایران نرسید ، آیا؟!:D
بعضی ها عکسش بزاران فخر فروشی کنند :D

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
ما رکورد زدیم :D
6635648164.png

http://beta.speedtest.net/result/6635648164

پ.ن: اشخاصی که از پست دادن های بنده ناراحت میشن یا خوش ندارن پست های منو ببینن من رو simply ایگنور بفرمایند هم خودم خوشحال میشم هم زحمت دوستان/دشمنان کم خواهد شد :general601:
انسان های موفق و تلاشگر مسئول ناموفق بودن و علافی افراد تنبل و بی اراده نیستن. :general406:
چند خرجش کردی؟ کار شما چیه؟!

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323

حالشو ببرید.
با همینا میام اینترنت.

اینقدر کلاسش بالاست که سه رنگ متفاوت خریدم یه کلکسیون داشته باشم.​

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
6656569533.png

سرور؟ اصلا و ابدا :eek: من الان راستی راستکی تو خارجم :rolleyes::D

یک نکته ای که همیشه برای من سوال بوده اینه که سرعت بالای 400 مگا بیت پر سکند به چه دردی میخوره، وقتی عملا هیچ دستگاهی نمیتونه با این سرعت، پردازش اطلاعات انجام بده:D. حتی سرعت ضبط اطلاعات روی هارد خیلی از دستگاه ها از 200 مگابیت پر سکند هم کمتره:general602:

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,721
یک نکته ای که همیشه برای من سوال بوده اینه که سرعت بالای 400 مگا بیت پر سکند به چه دردی میخوره، وقتی عملا هیچ دستگاهی نمیتونه با این سرعت، پردازش اطلاعات انجام بده:D. حتی سرعت ضبط اطلاعات روی هارد خیلی از دستگاه ها از 200 مگابیت پر سکند هم کمتره:general602:
اصولا هارد bottleneckهه به خاطره اینکه هدش سخت افزاری هست و محدودیت سرعت داره ولی با آمدن SSD ها این مشکل رفع شد

برای مصارف خانگی این سرعت ها فایده چندانی نداره چون برای دانلود ایبوک اینترنت 128k هم کفایت می کند :D HDD های الان سرعتشون حدود 100MB/s هست که حداکثر سرعت 800Mb/s اینترنت رو می تونه جواب بده, SSD بیشتر طرفدار داره چون سرعتشون 400-500 MB/s هست
تو سرور ها هم معمولا چندتا هارد یا SSD رو می چسبونن به هم تا زورشون زیادتر شه :D, مثلا میشه 2 تا SSD رو رید1 بست که سرعته 700-800 MB/s رو بگیره که می تونه اینترنت 6Gb/s رو هم جواب بده

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
اصولا هارد bottleneckهه به خاطره اینکه هدش سخت افزاری هست و محدودیت سرعت داره ولی با آمدن SSD ها این مشکل رفع شد

برای مصارف خانگی این سرعت ها فایده چندانی نداره چون برای دانلود ایبوک اینترنت 128k هم کفایت می کند :D HDD های الان سرعتشون حدود 100MB/s هست که حداکثر سرعت 800Mb/s اینترنت رو می تونه جواب بده, SSD بیشتر طرفدار داره چون سرعتشون 400-500 MB/s هست
تو سرور ها هم معمولا چندتا هارد یا SSD رو می چسبونن به هم تا زورشون زیادتر شه :D, مثلا میشه 2 تا SSD رو رید1 بست که سرعته 700-800 MB/s رو بگیره که می تونه اینترنت 6Gb/s رو هم جواب بده
بجان مصطفی اینها همه اعداد تجاری و کلاهبرداریه:D. من خودم هارد SSD دارم، حداکثر سرعت متوسط رایتش 90MB/s ـه. هارد معمولی 7200 دور هم حدود 50 مگابایت پر سکنده.... پروتکل انتقال یو اس بی 3 و 3.1 رو میگن 5 و 10 گیگابیت پر سکنده. اما من حتی بصورت مستقیم ( بدون انتقال روی هارد که باتل نک باشه) هم بین دو دیوایس یو اس بی 3.1 ، نتونستم سرعت بالاتر از 1.5 گیگابیت بگیرم. کابل انتقال دیتام هم پراب 70 گیگاهرتز بود. همش دروغ میگن و با احساسات آدم بازی میکنن:general208::D:general304:

Orange County

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بجان مصطفی اینها همه اعداد تجاری و کلاهبرداریه:D. من خودم هارد SSD دارم، حداکثر سرعت متوسط رایتش 90MB/s ـه. هارد معمولی 7200 دور هم حدود 50 مگابایت پر سکنده.... پروتکل انتقال یو اس بی 3 و 3.1 رو میگن 5 و 10 گیگابیت پر سکنده. اما من حتی بصورت مستقیم ( بدون انتقال روی هارد که باتل نک باشه) هم بین دو دیوایس یو اس بی 3.1 ، نتونستم سرعت بالاتر از 1.5 گیگابیت بگیرم. کابل انتقال دیتام هم پراب 70 گیگاهرتز بود. همش دروغ میگن و با احساسات آدم بازی میکنن:general208::D:general304:
هارد SSD غلطه درستش درایو SSD هست.شما یک نگاهی به این مدل بنداز تا مفهوم درایو SSD را دقیق متوجه بشی.:D بنده دو برابر این سرعت لینک زیر را هم روی یکی از سرورهامون تجربه کردم که بسیار لذت بخش بود .:general601:
http://ssd.userbenchmark.com/SpeedTest/182182/Samsung-SSD-960-PRO-512GB

Orange County

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8

با RAID 1 خیلی تفاوت ایجاد نمیشه باید از RAID 0 استفاده کنی تا سرعت خواندن عالی بگیری البته امنیت دیتا پایین میاد ولی ارزش داره حمید جان.

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
هارد SSD غلطه درستش درایو SSD هست.شما یک نگاهی به این مدل بنداز تا مفهوم درایو SSD را دقیق متوجه بشی.:D بنده دو برابر این سرعت لینک زیر را هم روی یکی از سرورهامون تجربه کردم که بسیار لذت بخش بود .:general601:
به به جناب دکتر وب :D این یوزرت هم به زودی به بقیه می پیونده :D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

اسمش در اصل حافظه ssd هستش
چون هارد یعنی سخت و به هارد دیسک میگن دیسک سخت ولی تو اس اس دی ها چیز سختی نیست:general704:
حتی همین سرور فروش ها از بزرگشون گرفته تا کوچیکشون اگه حافظه ذخیره سازی سرورشون hdd باشه میگن هارد دیسک یا هارد و اگه اس اس دی باشه میگن هاردssd

کلا جامعه حافظه کامپیوتر رو میگه هارد

مثل sd کارت رو که میگن رم موبایل:D یا حافظه داخی گوشی رو میگه رم یا رام:mad:

چرا به حافظه های usb میگن فلش؟یادمه نسل اولشون در حد ۱۲۸ یا ۶۴ مگابایت فضا داشتن، بهشون اون موقع میگفتن کولدیسک:general407:

Orange County

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
چون هارد یعنی سخت و به هارد دیسک میگن دیسک سخت ولی تو اس اس دی ها چیز سختی نیست:general704:
حتی همین سرور فروش ها از بزرگشون گرفته تا کوچیکشون اگه حافظه ذخیره سازی سرورشون hdd باشه میگن هارد دیسک یا هارد و اگه اس اس دی باشه میگن هاردssd

کلا جامعه حافظه کامپیوتر رو میگه هارد

مثل sd کارت رو که میگن رم موبایل:D یا حافظه داخی گوشی رو میگه رم یا رام:mad:

چرا به حافظه های usb میگن فلش؟یادمه نسل اولشون در حد ۱۲۸ یا ۶۴ مگابایت فضا داشتن، بهشون اون موقع میگفتن کولدیسک:general407:
باریکلا نکته را گرفتی.:D:general704:

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
هارد SSD غلطه درستش درایو SSD هست.
حضرات علما :D، مرسی از اصلاحتون. اما بقیه پست من هم اگر با دید علمی نگاه کنید، صحیح نبود... ما اینجا عمدا غلط مصطلح رو استفاده میکنیم که منظور رو برسونیم:general108::D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
حضرات علما :D، مرسی از اصلاحتون. اما بقیه پست من هم اگر با دید علمی نگاه کنید، صحیح نبود... ما اینجا عمدا غلط مصطلح رو استفاده میکنیم که منظور رو برسونیم:general108::D
میدونم افتک جان:p:D:general703:
بنظر شما تلگرام تا کی سرپا هست؟:oops::oops:

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,721
تا ابد :D ... تقریبا همه استفاده میکنن. محاله تعطیل بشه
آیا خوردن خربزه و عسل واقعا باعث دل درد میشود؟
سوال بعدی اینکه خوردن هندوانه با شکم خالی هم باعث دل درد می شود؟

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,003
فخر فروشي نباشه ، فردا شب سه جا روضه دعوتيم همش هم قيمه س :rolleyes:

بالا