برگزیده های پرشین تولز

فروشندگان و خریداران اکانت های رپیدشر حتما بخوانند

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
سلام
این سرعت آپلود تو هات فایل برای همه کمه؟
برای من بین 100 تا 300 هست

سرعت سرورهاي اروپا همين حدود هست اگر سرور آمريكا و كانادا بگيريد سرعت بالايي رو داره

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
من ميخوام تو projectw يا forumw ثبت نام کنم منتها موقع بالا اومدن فرم ثبت نام صفحه سریع میره تو یه تبلیغ و هر دفعه همینطوری میشه به طوری که نمیتونم ثبت نام کنم !
حالا میخوام بدونم اگه اون تبلیغی که وا میشه ویروسی تروجانی چیزی نیست دانلود کنم حداقل شاید بزاره من ثبت نام کنم !
مرسی

آخه این سایت ها به درد می خوره که می خواهید توش ثبت نام کنید؟ من تو Warez-bb لینک به اشتراک می گذارم حتی یک بار هم دانلود نمی شه. اینا که بازدیدش از اون هم کمتره. به عبارتی این سایت ها جایی برای اسپم کردن هست. اونقدر تعداد تاپیک های تکراری و بی ارزش زیاده که ...

از حالا تو این فکرم که چند روز دیگه وقتی مدیر سایتی که توش فعالیت می کنم برگرده، من باید چکار کنم؟

سایت های وارز پربازدید هم اجازه ارسال پست به هر کسی رو نمی دهند.

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
آخه این سایت ها به درد می خوره که می خواهید توش ثبت نام کنید؟ من تو Warez-bb لینک به اشتراک می گذارم حتی یک بار هم دانلود نمی شه. اینا که بازدیدش از اون هم کمتره. به عبارتی این سایت ها جایی برای اسپم کردن هست. اونقدر تعداد تاپیک های تکراری و بی ارزش زیاده که ...

از حالا تو این فکرم که چند روز دیگه وقتی مدیر سایتی که توش فعالیت می کنم برگرده، من باید چکار کنم؟

سایت های وارز پربازدید هم اجازه ارسال پست به هر کسی رو نمی دهند.

اتفاقا فروم هاي خوبي هستند اين كه شما لينك به اشتراك ميگذاريد و داونلود نداره به شرايط بسياري بستگي داره
ايني هم كه ميگيد سايتهاي وارز بزرگ اجازه ارسال پست نميدند هم اينطور نيست كه شما ميگيد بايد بدونيد قوانين سايتها چيه پستتون تكراري نباشه و يه مزيتهايي هم داشته باشه تا پستتون پابليش بشه ضمن اين كه با زياد شدن پستهاتون رتبه تون اضافه ميشه و تو سايتهاي بزرگ هم احتياج به تائيد نداره و به محض ارسال منتشر ميشه

با اين تاپيك همراه بشيد تا طريقه غمل رو ياد بگيريد هر چند شما استاد ما هستيد ولي خب تجربه ناچيزي هست كه شير ميشه اميدوارم بدردتون بخوره

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
اتفاقا فروم هاي خوبي هستند اين كه شما لينك به اشتراك ميگذاريد و داونلود نداره به شرايط بسياري بستگي داره
ايني هم كه ميگيد سايتهاي وارز بزرگ اجازه ارسال پست نميدند هم اينطور نيست كه شما ميگيد بايد بدونيد قوانين سايتها چيه پستتون تكراري نباشه و يه مزيتهايي هم داشته باشه تا پستتون پابليش بشه ضمن اين كه با زياد شدن پستهاتون رتبه تون اضافه ميشه و تو سايتهاي بزرگ هم احتياج به تائيد نداره و به محض ارسال منتشر ميشه

با اين تاپيك همراه بشيد تا طريقه غمل رو ياد بگيريد هر چند شما استاد ما هستيد ولي خب تجربه ناچيزي هست كه شير ميشه اميدوارم بدردتون بخوره

ممنونم دوست عزیز.
ما در حد شاگرد دوستان هم نیستیم.

فعلا امکان ارسال پست تو سایت یکی از دوستان برام فراهمه و چون نتیجه خیلی خوبه سراغ سایت های دیگه نرفتم.
یه زمانی تو سایت هایی مثل downtr - freshwap - alivedownload و downeu و خیلی های دیگه ثبت نام کردم ولی همشون گفتن که امکان ارسال پست برای شما وجود نداره. سایت های پربازدیدی مثل اینها سراغ دارید که امکان ارسال پست در اون ها وجود داشته باشه؟

باور کنید هر فایلی تو این فاروم ها قرار دادم دانلود نشد که نشد. نرم افزارهای روز، کلیپ های فول اچ دی و ...

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
ممنونم دوست عزیز.
ما در حد شاگرد دوستان هم نیستیم.

فعلا امکان ارسال پست تو سایت یکی از دوستان برام فراهمه و چون نتیجه خیلی خوبه سراغ سایت های دیگه نرفتم.
یه زمانی تو سایت هایی مثل downtr - freshwap - alivedownload و downeu و خیلی های دیگه ثبت نام کردم ولی همشون گفتن که امکان ارسال پست برای شما وجود نداره. سایت های پربازدیدی مثل اینها سراغ دارید که امکان ارسال پست در اون ها وجود داشته باشه؟

باور کنید هر فایلی تو این فاروم ها قرار دادم دانلود نشد که نشد. نرم افزارهای روز، کلیپ های فول اچ دی و ...

اين سايتها جزو بي دردسر ترين سايتها هستند و كار توشون راحته نميدونم شما چطور نتونستيد كار كنيد
به هر صورت اگر با اون تاپيك همراه باشيد تمام ريزه كاري هايي كه من با تجربه چند ساله گيرم اومده رو بهتون منتقل ميكنم

Last edited:

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
اين سايتها جزو بي دردسر ترين سايتها هستند و كار توشون راحته نميدونم شما چطور نتونستيد كار كنيد
به هر صورت اگر با اون تاپيك همراه باشيد تمام ريزه كاري هايي كه من با تجربه چند ساله گيرم اومده رو بهتون منتقل ميكنم

اول اینکه به خاطر کمک به من و دوستان دیگه ازتون ممنونم.

دوم اینکه وقتی می خوام تو سایت هایی که نام بردم به ارسال پست بپردازم با پیام زیر مواجه می شم.

65514641579246309254.jpg

دلیلش چی می تونه باشه و چطور می تونم این مشکل رو حل کنم؟

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
اين متن يعني اين كه شما ابتدا بايد ثبت نام كنيد و با نام كاربريتون لاگين كنيد سپس پستتون رو بفرستيد
اين پست ميره تو صف پابليش اگه مدير سايت دلش خواست و مشكلي با قوانين سايتش نبود پستتون منتشر ميشه و گر نه حذف ميشه

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
اين متن يعني اين كه شما ابتدا بايد ثبت نام كنيد و با نام كاربريتون لاگين كنيد سپس پستتون رو بفرستيد
اين پست ميره تو صف پابليش اگه مدير سايت دلش خواست و مشكلي با قوانين سايتش نبود پستتون منتشر ميشه و گر نه حذف ميشه

بعد از ثبت نام و لاگین کردن این پیام رو نشون می ده. اصلا قبل اینکه لاگین کنم لینک Add Post رو نشون نمی ده که بتونم روش کلیک کنم.

HamedPC

Registered User
لایک‌ها
3
راپیدشار اینطوره که میشه با هر چندتا ایپی که داری لوگین کنی تو پنل یا هرکاری
فقط 2 تا ایپی همزمان نباید بیشتر بشه واسه دانلود. یعنی هر دفعه بخوام با یه ای پی دانلود کنم مشکلی نداره؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
راپیدشار اینطوره که میشه با هر چندتا ایپی که داری لوگین کنی تو پنل یا هرکاری
فقط 2 تا ایپی همزمان نباید بیشتر بشه واسه دانلود. یعنی هر دفعه بخوام با یه ای پی دانلود کنم مشکلی نداره؟
نه مشكلي نيست

HamedPC

Registered User
لایک‌ها
3
یه توضیح کامل بدون از قلم انداختن این در مورد ای پی میدید واسه rs?
1- به خوام با 2 تا ای پی همزمان دانلود کنم مشکل نداره جدیدا ؟
قبلا اینجور بود مشکل نداشت نمیدونم الان با 2 تا مشکل داره یا فقط یکی باید باشه
2- اگه با تعداد ای پی بالا دانلود صورت بگیره . در اون صورت بگیره اخطار میاد؟ تا چند بار؟

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
بعد از ثبت نام و لاگین کردن این پیام رو نشون می ده. اصلا قبل اینکه لاگین کنم لینک Add Post رو نشون نمی ده که بتونم روش کلیک کنم.

ميشه بگيد كدوم سايت اين متنو نشون ميده
با مرورگرهاي ديگه تست كنيد ببينيد همينه يا نه

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
یه توضیح کامل بدون از قلم انداختن این در مورد ای پی میدید واسه rs?
1- به خوام با 2 تا ای پی همزمان دانلود کنم مشکل نداره جدیدا ؟
قبلا اینجور بود مشکل نداشت نمیدونم الان با 2 تا مشکل داره یا فقط یکی باید باشه
2- اگه با تعداد ای پی بالا دانلود صورت بگیره . در اون صورت بگیره اخطار میاد؟ تا چند بار؟

فكر كنم تو پ خ بهتون توضيح دادم اگر اشتباه نكنم

شما با 2 تا آي پي مجازيد همزمان داونلود كنيد و مشكلي پيش نمي ياد

اگر تعداد داونلود هاي همزمان با آي پي هاي مختلف زياد بشه راپيد شير اينطور استنباط ميكنه كه اكانت شما هك شده بنابر اين بطور اتوماتيك پسوردتون رو تغيير ميده و با ايميلي پسورد جديد رو بهتون اطلاع ميده
تا 3 بار اين مورد انجام ميشه بعد از 3 بار اكانتتون بن ميشه

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
ميشه بگيد كدوم سايت اين متنو نشون ميده
با مرورگرهاي ديگه تست كنيد ببينيد همينه يا نه

این اسکرین شات رو از downtr.net گرفتم ولی وضعیت بقیه سایت ها هم برای من همینطوره. به غیر از چند سایت انگشت شمار که بازدیدشون خیلی کمه.

با سه مرورگر IE ، Opera و فایرفاکس امتحان کردم. هیچ فرقی نکرد.
برای این مشکل راه حلی به ذهنتون می رسه؟ شما و دوستان دیگه این مشکل رو ندارید؟

ممنونم.

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
من مشكلي ندارم و دارم راحت پست ميدم

db429781d3064358a9a0.jpg

با توجه به مشكلي كه با اكثر سايتها داريد احتمال زياد مشكل از خودتون هست و احتمالا ويندوزتون

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
با توجه به مشكلي كه با اكثر سايتها داريد احتمال زياد مشكل از خودتون هست و احتمالا ويندوزتون

فکر نمی کنم ویندوزم مشکل داشته باشه چون تو چند سایت که از اسکریپت همین سایت ها استفاده می کنند می تونم پست بدم. شاید شما از کاربران قدیمی هستید و این محدودیت را فقط برای کاربر های جدید در نظر گرفته اند.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
فکر نمی کنم ویندوزم مشکل داشته باشه چون تو چند سایت که از اسکریپت همین سایت ها استفاده می کنند می تونم پست بدم. شاید شما از کاربران قدیمی هستید و این محدودیت را فقط برای کاربر های جدید در نظر گرفته اند.
الان من تو freshwap ثبت نام کردم ! هیچ مشکلی تو زدن تاپیک ندارم !
احتمالا مشکل از همون ویندوز هست ! کوکی سیو نمیکنه !

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
الان من تو freshwap ثبت نام کردم ! هیچ مشکلی تو زدن تاپیک ندارم !
احتمالا مشکل از همون ویندوز هست ! کوکی سیو نمیکنه !

ممنونم. چک می کنم و نتیجه رو می گم.
فقط اگه امکانش هست شما downtr رو هم امتحان کنید و نتیجه رو بگید.

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
من از دیروز سعی می کنم تو Freshwap پست ارسال کنم که نمی شه. می گه تعداد پست هایی که در طی روز کاربران می توانند ارسال کنند از حد مجاز گذشته و باید صبر کنید. کلا هر دفعه یه بامبولی داره.

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
من از دیروز سعی می کنم تو Freshwap پست ارسال کنم که نمی شه. می گه تعداد پست هایی که در طی روز کاربران می توانند ارسال کنند از حد مجاز گذشته و باید صبر کنید. کلا هر دفعه یه بامبولی داره.

بله چون خيلي پست زياده و مديريتش سخته اين محدوديت رو گذاشته البته تعداد كاربران بدون تائيد هم زياد داره كه اونها جدا هستند با ارسال 120 پست به جمع ساب اديتورها اضافه ميشيد و ميتونيد بدون تائيد پست بديد تا اون موقع بايد تحمل كنيد

بالا