برگزیده های پرشین تولز

فروشندگان و خریداران اکانت های رپیدشر حتما بخوانند

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
اگر کسی تونست توی downtr و freshwap مطلب ارسال کنه به ما هم خبر بده

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
ادمين downtr نام كاربريش SOUL هست ضمنا سايت هراتوركو رو هم خريدند و هر دوش دستشونه

بهش پيام بده ببين چي ميگه

سايت freshwap هم ادمينش ايراني هست بهتره بهش پيام بدي ببيني قبول ميكنه گروه پستر بشي يا نه

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
ادمين downtr نام كاربريش SOUL هست ضمنا سايت هراتوركو رو هم خريدند و هر دوش دستشونه

بهش پيام بده ببين چي ميگه

سايت freshwap هم ادمينش ايراني هست بهتره بهش پيام بدي ببيني قبول ميكنه گروه پستر بشي يا نه
3 روز پیش به SOUL پیام دادم ولی هنوز جواب نداده

این SOUL ادمین freshwap هم هست. کلا این چند تا سایت ادمینشون یک نفر هست

راستی من یک اکانت هات فایل از طریق hotfile.ir خریدم، از طریق voucher هم اکانت رو ساختم، بالا هم زده premium، ولی هنوز نمیتونم باهاش دانلود کنم. فقط با Regular Download میشه داون کرد!
با IDM هم تست کردم نشد

ولی با fileserve و filesonic مشکلی نداره

قلق خاصی داره این هاتفایل؟

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
من پیشنهاد می کنم خودت رو کوچیک نکنی و اگر ادمیش Freshwap ایرانی هستش بهش پی ام ندی! چون بدونه ایرانی هستی تحویلت نمی گیره!
این رو همینجوری نمی گم بارها تجربه کردم. البته جز یک مورد برای یک سایتی که اونم چون از قدیم ادمینش من رو می شناخت بدون مشکل با هم کار می کنیم الان.
Mehmet یا همون محمد که مدیر قبلی Heroturko بود هم من باهاش دوست بودم. حتی فایل های بخش VIP رو بهم لینک می داد. پست هام هم راحت شیر می شد توی سایت. اما مدیریتش که عوض شد VIP که سهله بعد 300 پست دیگه نمی زارن توی صفحه ارسالی داشته باشم! کلاً 99% سایت های وارز الان باند بازی هستش،
این سایت ها یک شبه به این درجه نرسیدن، خودت هم می تونی یک سایت راه بندازی و هرچند زمان می بره اما با یکم صبر مثل همین ها معروف بشی. این هم تجربه ثابت کرده :دی

برای هات فایل هم یک گزینه توی Setting هستش تیکش رو بزن که لینک ها رو مستقیم بهت بده. هرچند که هات فایل کلاً فیل//7تره.

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
من لو ندادم که ایرانیم، خیلی مودبانه بهش گفتم منو نویسنده کن :دی
نمیشه گفت باند بازی شده، وقتی تعداد نویسنده ها و بعدشم تعداد مطالب میره بالا، مدیریت روشون سخت میشه. به خاطر همین مجبورن یه مقدار محدودیت اعمال کنن
واسه هات فایل هم، من اون تیک رو زدم ولی بازم کار نمیکنه، ضمنا مشکلی با فولتر ندارم، از روی وی پی اس داون میکنم

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
من لو ندادم که ایرانیم، خیلی مودبانه بهش گفتم منو نویسنده کن :دی
نمیشه گفت باند بازی شده، وقتی تعداد نویسنده ها و بعدشم تعداد مطالب میره بالا، مدیریت روشون سخت میشه. به خاطر همین مجبورن یه مقدار محدودیت اعمال کنن
واسه هات فایل هم، من اون تیک رو زدم ولی بازم کار نمیکنه، ضمنا مشکلی با فولتر ندارم، از روی وی پی اس داون میکنم

من پیشنهاد می کنم خودت رو کوچیک نکنی و اگر ادمیش Freshwap ایرانی هستش بهش پی ام ندی! چون بدونه ایرانی هستی تحویلت نمی گیره!
این رو همینجوری نمی گم بارها تجربه کردم. البته جز یک مورد برای یک سایتی که اونم چون از قدیم ادمینش من رو می شناخت بدون مشکل با هم کار می کنیم الان.
Mehmet یا همون محمد که مدیر قبلی Heroturko بود هم من باهاش دوست بودم. حتی فایل های بخش VIP رو بهم لینک می داد. پست هام هم راحت شیر می شد توی سایت. اما مدیریتش که عوض شد VIP که سهله بعد 300 پست دیگه نمی زارن توی صفحه ارسالی داشته باشم! کلاً 99% سایت های وارز الان باند بازی هستش،
این سایت ها یک شبه به این درجه نرسیدن، خودت هم می تونی یک سایت راه بندازی و هرچند زمان می بره اما با یکم صبر مثل همین ها معروف بشی. این هم تجربه ثابت کرده :دی

برای هات فایل هم یک گزینه توی Setting هستش تیکش رو بزن که لینک ها رو مستقیم بهت بده. هرچند که هات فایل کلاً فیل//7تره.

باند بازي تا حدودي هست اما نه زياد من تو اين http://www.forum.persiantools.com/showthread.php?p=3049096 تاپيك توضيح دادم كه اگه پستها يونيك باشه و يا به لحظه خود ادمينها بهت پيام ميدند و دعوتت ميكنند براي پست دادن

الان ليچر زياد شده قطعا با ليچري نميشه توقع داشت دعوتنامه گرفت

تو هراتوركو اديتور بودم هم پستم بدون تائيد درج ميشد هم ميتونستم پين كنم قبل از رفتن ادمينها به يكسري پيغام دادند بيايدgfxtra (سايت جديدشون) يوزر ساختم و بهش دادم اونم همون اديتور رو بهم داد

مديران جديد كه اومدند تو هراتوركو رتبم شد ساب اديتور منتها با soul صحبت كردم و درجه اديتور رو بهم داد

salam2010

Registered User
لایک‌ها
6
ببخشید من تازه وارد این مقوله شدم ! و فقط میخوام توی ایران فعالیت کنم ! الان توی داتک fileserve , filefactory فیل نیست میخواستم بدونم بقیه آی اس پس ها هم اینجوریه ؟

و این که تو کدوم آپلودسنتر تمرکز کنم فقط برای ایران که فیل نشه ؟

sancho

Registered User
لایک‌ها
3
رپيد پوست انداخت. كسي مي دونه چه تغييراتي داشته است؟

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
از این به بعد برای تمدید هر ماه باید 500 رپیدز بپردازید. یعنی ارزش رپیدز ها رو تقریبا 5 برابر کم کرد یه دفعه. پهنای باند رو هم ظاهرا یک مقدار اضافه کرده . 50 گیگ

RAR

Registered User
لایک‌ها
43
پوسته عوض کرده ؟
این که قیمت رو خیلی خیلی گرون کرده

1 ماه = 495 رپیدز 150 گیگ ترافیک ، 50 گیگ فضای آپلود

تازه امتیازم که نمیده به آپلودرا

کسی مغز خر خورده بره رپیدشر بگیره ؟

armin15000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
راپيد با imd مشكل داره ؟تا 99 در صد ميره و بعد متوقف ميشه .كسي نيست راهنمايي كنه ؟

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
سلام
راپيد با imd مشكل داره ؟تا 99 در صد ميره و بعد متوقف ميشه .كسي نيست راهنمايي كنه ؟
کلا گند زده!
باید آخرین نسخه IDM رو بگیرید که ظاهرا این مشکل رو حل کرده
با دانلود منیجر های دیگه هم resume نداره

maziyar_hacker@

Registered User
لایک‌ها
10
پوسته عوض کرده ؟
این که قیمت رو خیلی خیلی گرون کرده

1 ماه = 495 رپیدز 150 گیگ ترافیک ، 50 گیگ فضای آپلود

تازه امتیازم که نمیده به آپلودرا

کسی مغز خر خورده بره رپیدشر بگیره ؟

گرون نكرده قبلاً ٩٩ رپيدز ميگرفت ٣٠ گيگ حجم دانلود مي داد حالا ٣٠ گيگ رو ٥ برابر كرده شده ١٥٠ گيگ ميزان رپيدز هم كه در ماه ميگيره ٥ برابر كرده از ٩٩ تا شده ٤٩٥ تا ولي در عوض بديش اينه كه رپيدز ها زودتر تموم ميشه​

metalbaz2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان یعنی الان 99 تا رپیدز بگیریم دیگه 30 گیگ نمیده؟؟؟؟؟

mx_2dar

Registered User
لایک‌ها
1
اقایون آپلودر و دانلودر چرا جدیدا دیگه میرور هات فایل کم شده ؟؟؟ من اکانت رپید یه سالم رو فروختم هاتفایل گرفتم الان میرور هات فایل رو هر چی می گردم خیلی سخت پیدا میشه ولی رپیدشر راحتتر شده
تو وارز بی بی هم دیگه کسی هات فایل نمیذاره
katz هم از کار افتاده اگر سایتی میشناسید که تو کار هات فایل هست معرفی کنید سرویس شدیم !!

بالا