• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش آنتی ویروسهای معتبر(Kaspersky Eset Bitdefender Avast) و لایسنسهای مایکروسافت

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام
قیمت هاتون اونقدر هم کم نیست
در سایت های مشابه قیمت از شما کمتر میفروشن
سلام عزیز
ممکنه این طور باشه منتها شما میبایست به کیفیت هم توجه داشته باشید

• Like
Reactions: FXD

FXD

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
قیمت هاتون اونقدر هم کم نیست
در سایت های مشابه قیمت از شما کمتر میفروشن
دقت داشته باشید به Retail و OEM بودن محصولات چون خود من قبلا این اشتباه رو کردم.

آقا قیمت بیت دیفندر مک رو میشه پ.خ کنید ؟

با تشکر

jackmorfy

Registered User
لایک‌ها
154
سلام البته ببخشید این موضوع رو اینجا عرض میکنم اما من نود 32 اسمارت 8 یکساله خریدم از سایتی بقیمت 30 تومن و چندبار هم ویندوز عوض کردم کار میکنه و روزی هم که به من دادن 365 روزه بود
من خودم مغازه دار هستگ اگر قیمت خوب بدین برای مشتریانم از شما خرید میکنم

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام البته ببخشید این موضوع رو اینجا عرض میکنم اما من نود 32 اسمارت 8 یکساله خریدم از سایتی بقیمت 30 تومن و چندبار هم ویندوز عوض کردم کار میکنه و روزی هم که به من دادن 365 روزه بود
من خودم مغازه دار هستگ اگر قیمت خوب بدین برای مشتریانم از شما خرید میکنم
سلام عزیز
محصولات ای ست ما هم نامحدود قابلیت اکتیو شدن دارند در مورد قیمت هم بله ما به همکاران و یوزرهای ثابت خودمون تخفیفهای خیلی خوبی میدیم

kamiran.online

Registered User
لایک‌ها
57
سلام دوست من .

آیا این آنتی ویروس های ESET شما کاملا اورجینال هستند ؟

1 - سریال آنتی ویروس در کدام سایت رجیستر میشود ؟
2 - آیا لایسنس در سایت رسمی ESET خاورمیانه (http://www.eset.com/me/activate/) با کشور ایران قابل ثبت میباشد ؟
3 - آیا لایسنس مجوز فروش در حوزه ایران و خاورمیانه را دارد ؟
4- پشتیبانی محصول مربوط به کدام شرکت است و سایت پشتیبانی کننده محصولات ESET شما چیست ؟

اگر لایسنس های شما کاملا اورجینال و تائید شده ESET هستند لطفا قیمت های فروش همکاریتون رو روی تعداد بالا بفرمائید.

ali61karimi

Registered User
لایک‌ها
272
سلام . من دیروز یدونه اکانت 6 ماه اسمارت سکوریتی 8 از طریق سایت خرید کردم . خواستم ببینم چقدر زمان میبره تا مشخصات اکانت به دستم برسه ؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام دوست من .

آیا این آنتی ویروس های ESET شما کاملا اورجینال هستند ؟

1 - سریال آنتی ویروس در کدام سایت رجیستر میشود ؟
2 - آیا لایسنس در سایت رسمی ESET خاورمیانه (http://www.eset.com/me/activate/) با کشور ایران قابل ثبت میباشد ؟
3 - آیا لایسنس مجوز فروش در حوزه ایران و خاورمیانه را دارد ؟
4- پشتیبانی محصول مربوط به کدام شرکت است و سایت پشتیبانی کننده محصولات ESET شما چیست ؟

اگر لایسنس های شما کاملا اورجینال و تائید شده ESET هستند لطفا قیمت های فروش همکاریتون رو روی تعداد بالا بفرمائید.
سلام عزیز
بله 100% اوریجینال هستند
1- در سایت اصلی ای ست
http://www.eset.com/us/register/
2- کدها اینترنشنال هستند و با ای پی ایران هم رجیستر و اکتیو و آپدیت میشوند اما خودم به شخصه غیر از سایت اصلی ای ست که در بالا هم لینکش رو دادم لینک دیگه ای رو تست نکردم
3- بله مجوزهای لازم رو دارا هست
4- پشتیبانی مسقیم با خود ما هست منتها کدها معتبر هستند و یوزر میتونه با همون ایمیل خودش که کد رو رجیستر کرده در سایت www.eset.com و در قسمت ساپورت پیگیر باشه
فعلا فقط 1 و 3 کاربره یک ساله مجوده لطفا دقیقا بگید چه تعدادی لازم دارید تا همکاران من قیمت دقیق رو به شما اعلام کنند

Last edited:

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام . من دیروز یدونه اکانت 6 ماه اسمارت سکوریتی 8 از طریق سایت خرید کردم . خواستم ببینم چقدر زمان میبره تا مشخصات اکانت به دستم برسه ؟
سلام عزیز
ارسال شد

take

Registered User
لایک‌ها
100
وقتتون بخیر و ممنون بابت محصولاتی که ارائه میدید
بنده قصد خرید اکانت کسپر البته از نوع اینترنت سکریتی رو دارم منتها سوال برام پیش اومده
من رو سیستمم کسپر اینترنت سکریتی دارم ورژن 2013 با سریالی که میگیریم از شما میتونم همین نسخه رو فعال کنم احتمال میدم سریال قبلی رو هم از شما گرفته باشم؟
مورد بعد خودتون صلاح میدونید این نسخه رو کامل پاک کنم 2015 بریزم ایا ارزششو داره؟
در اخر نحوه خرید چون من سه روز کسپر م سریال اکسپایر شده

optis2005

Registered User
لایک‌ها
70
سلام.
یک Bitdefender Internet Security 2015 به صورت اوریجینال برای 3 کامپیوتر به مدت 1 سال خریداری کردم.
کی تحویل داده میشه ؟
تشکر.

Last edited:

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
وقتتون بخیر و ممنون بابت محصولاتی که ارائه میدید
بنده قصد خرید اکانت کسپر البته از نوع اینترنت سکریتی رو دارم منتها سوال برام پیش اومده
من رو سیستمم کسپر اینترنت سکریتی دارم ورژن 2013 با سریالی که میگیریم از شما میتونم همین نسخه رو فعال کنم احتمال میدم سریال قبلی رو هم از شما گرفته باشم؟
مورد بعد خودتون صلاح میدونید این نسخه رو کامل پاک کنم 2015 بریزم ایا ارزششو داره؟
در اخر نحوه خرید چون من سه روز کسپر م سریال اکسپایر شده
سلام عزیز
خواهش میکنم شما لطف دارید
بله میتونید در ورژن 2013 لایسنس رو اکتیو کنید بله اگر بتونید آخرین نسخه کسپرسکی سکوریتی رو نصب و آپدیت کنید ارزشش رو داره
ارسال شد

Isfahan.2015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
با سلام ،من از همکارهای شما هستم که در اصفهان وشیراز فعال هستم ،میخواستم اگر لطف کنید قیمت همکاری محصولات کسپراسکی اورجینال و نود تک کاربره و 3 کاربره اورجینال(eset.com )رو ،برای خرید 50 عددی و 500 عددی برای من ارسال کنید .ممنون

kamiran.online

Registered User
لایک‌ها
57
سلام عزیز
بله 100% اوریجینال هستند
3- بله مجوزهای لازم رو دارا هست

در لینک http://www.eset.com/us/register اسمی از ایران وجود ندارد . چطور مجوز فروش در حوزه خاورمیانه و ایران را دارد ؟
لطفا در صورت موجود بودن لینک مجوز فروش این محصول در ایران آن را برای ما و بقیه کاربران قرار دهید و بفرمائید دقیقا پشتیبانی این لایسنس با کدام حوزه ESET است. ( افغانستان ، مالزی ، هند و ... ؟ )

همانطور که میدانید لایسنس های کشور هایی مثل افغانستان ، پاکستان و ... در لینک http://www.eset.com/us/register
ثبت میشوند زیرا ESET دفتر رسمی مستقیمی در آن حوزه ها ندارد و همه مشترکا از لینک فوق استفاده میکنند.

اما برای مثال لایسنس های حوزه خاورمیانه در لینک رسمی مخصوص ایران http://www.eset.com/me/activate
رجیستر میشوند که کشور ایران هم در لیست موجود است.

Last edited:

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
در لینک http://www.eset.com/us/register اسمی از ایران وجود ندارد . چطور مجوز فروش در حوزه خاورمیانه و ایران را دارد ؟
لطفا در صورت موجود بودن لینک مجوز فروش این محصول در ایران آن را برای ما و بقیه کاربران قرار دهید و بفرمائید دقیقا پشتیبانی این لایسنس با کدام حوزه ESET است. ( افغانستان ، مالزی ، هند و ... ؟ )

همانطور که میدانید لایسنس های کشور هایی مثل افغانستان ، پاکستان و ... در لینک http://www.eset.com/us/register
ثبت میشوند زیرا ESET دفتر رسمی مستقیمی در آن حوزه ها ندارد و همه مشترکا از لینک فوق استفاده میکنند.

اما برای مثال لایسنس های حوزه خاورمیانه در لینک رسمی مخصوص ایران http://www.eset.com/me/activate
رجیستر میشوند که کشور ایران هر در لیست موجود است.
بله از اول هم اسم ایران در اینجا نبوده و تا چند سال دیگه هم اسمش رو نمیزارن منتها بعد از اکتیو کردن کد اکانتی که به شما میدن کاملا اینترنشنال هست و به کلیه کشورهای دنیا جواب میده و تو این 3 ساله که این کدها رو عرضه میکنیم حتی یک مورد هم مشکل نداشتیم
بله لایسنسهای هند پاکستان هم در این لینک رجیستر میشوند اما در حال حاظر کدهای ما با USA , GB شروع میشوند که مشخصه کشورهای انگلیس و آمریکا هستند که از بهترین و گرانترین کدهای موجود هستند
http://www.eset.com/me/activate این لینکی که شما قرار دادید رو من تا به حال باهاش کار نکردم اما کلا لایسنسهای منطقه خاورمیانه از بیکیفیترین و ارزانترین و ضعیفترین لایسنسهای دنیا هستند تو این چند سالی که تو این ضمینه فعالیت داشتم این رو متوجه شدم اگر واقعا کدهای شما خیلی خوب میبود میبایست در همان لینک قدیمی اصلی و بسیار معتبر رجیستر میشد و اگر برای ایران اعتباری قائل بودند باید در همان لینک اصلی اسمش رو اضافه میکردند خوذم به شخصه که با لایسنسهای کسپرسکسی منطقه خاورمیانه کار کردم خیلی اذیت شدم چون محدودیت اکتیو بسیار بدی داره به طوری که گفته شده در طول یک سال نباید بیشتر از دو بار اکتیو شه در حالی که لایسنسهای آمریکا و انگلیس و اکثر کشورهای اروپایی همچین چیزی رو قبول ندارند در کل لایسنسهای خاورمیانه از بیکیفیترن و ارزانترین لایسنسهای موجود در دنیا هستند همینطور ساپورت خیلی بدی دارند
در ضمن مگه شرکت کامیران قبلا لایسنس دروغی نمیفروخت که فقط در برنامه ای که خودشون درست کرده بودن جواب میداد و کاملا مشخص بود دستکاری شده و اون زمان با صراحت کامل میگفتند که لایسنسه کاملا اوریجینال هستند و هیچگونه مشکلی ندارند الان چطوریه که شما میایید و میگید که نه اون لایسنسها کاملا الکی بوده و به خاطر اینکه لایسنسهای جدیدشون رو بفروشید میایید و دستشون رو رو میکنید؟
تازه معلوم هم نیست که لایسنسهای شما که با مشخصه RN شروع میشند حتما مختص ایران هستند الان با ای ست مکاتبه کردم و منتظر جوابشون هستم که مشخص بشه واقعا برای ایران زدند یا خیر
شما حداقل چند عدد از این لایسنسها رو بفروشید و بگزارید یک سال تمام شود و ببینیم که تو این یک ساله به مشکلی بر میخورند یا نه و کاربرانی که این محصول رو خریدند بیان و نظراتشون رو بدند بعد سریع این همه برای محصول خودتون تبلیغ کنید لطفا یکم واقع بین باشید و به خاطر سود خودتون هر کاری رو انجام ندید
اینجا تاپیک فروش است و اگه بحث تخصصی دارید پی ام بدید در غیر اینصورت با عرض معذرت تمامی پستهای شما حذف خواهند شد و در صوت تکرار مجدد گزارش خواهد شد

Last edited:

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
با سلام ،من از همکارهای شما هستم که در اصفهان وشیراز فعال هستم ،میخواستم اگر لطف کنید قیمت همکاری محصولات کسپراسکی اورجینال و نود تک کاربره و 3 کاربره اورجینال(eset.com )رو ،برای خرید 50 عددی و 500 عددی برای من ارسال کنید .ممنون
سلام عزیز
ارسال شد

L.Toni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
با سلام

یک عدد

ESET Smart Security 8 به صورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر به مدت 6 ماه 15000 تومان

رو میخواستم از شما تهیه کنم.آیا این نسخه با اون نسخه ای که ذکر کردید قابل رجیستر شدن در سایت ESET هست تفاوت خاصی دارد ؟ امکان اپدیت کردن بدون دردسر این نسخه ی بالا که بنده قصد خریداری آن را دارم هست ؟

لطفاً شرایط خرید رو برای من ارسال کنید

بالا