• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش آنتی ویروسهای معتبر(Kaspersky Eset Bitdefender Avast) و لایسنسهای مایکروسافت

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
سلام
بیت دیفندر windows 8 security دارید؟

ho3in_devil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
سلام جناب ابراهیمی

در مورد کاسپراسکای یه سوالی داشتم، در نوع retail نوشته شده که قابلیت رجیستر شدن در سایت کسپرسکی را دارا میباشد می خوام بدونم در نوع OEM هم آیا قابلیت رجیستر شدن در سایت رو داره یا نه؟

و اینکه از سایتی که معرفی کردید هم می شه خرید کرد دیگه، مشکلی که نیست؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام جناب ابراهیمی

در مورد کاسپراسکای یه سوالی داشتم، در نوع retail نوشته شده که قابلیت رجیستر شدن در سایت کسپرسکی را دارا میباشد می خوام بدونم در نوع OEM هم آیا قابلیت رجیستر شدن در سایت رو داره یا نه؟

و اینکه از سایتی که معرفی کردید هم می شه خرید کرد دیگه، مشکلی که نیست؟
سلام دوست عزیز
چند کاربره ها قابل رجیستر شدن هستند اما تک کاربره خیر قابل رجیستر نیست
بله میتونید از سایت خرید کنید

iraneasytravel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
حالا کدوم بهتره. من همیشه نود32 استفاده میکردم اما یه سری ویروسی شد سیستم اساسی!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بزرگترين راهنماي سفر و گردشگري ايران
iraneasytravel-for-forums.jpg

معرفي جاهاي ديدني و سوغاتي - بانک سفرنامه - ليست هتل ها - رستوران ها - مراکز خريد

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
دوست عزيز شب گذشته يک عدد لايسنس اينترنت سکيوريتي کاسپر 2015 براي يکي از دوستان از طريق سايت شما و بصورت انلاين خريداري کرديم.چقدر زمان ميبره تا لايسنس رو براي ايشون ايميل کنيد؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
حالا کدوم بهتره. من همیشه نود32 استفاده میکردم اما یه سری ویروسی شد سیستم اساسی!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بزرگترين راهنماي سفر و گردشگري ايران
iraneasytravel-for-forums.jpg

معرفي جاهاي ديدني و سوغاتي - بانک سفرنامه - ليست هتل ها - رستوران ها - مراکز خريد
هر کسی نسبت به تجربه و اطلاعاتی که در این زمینه داره آنتی ویروس مد نظرش رو انتخاب میکنه اما فعلا کسپرسکی و بیتدفندر در رده های بالا هستند

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
دوست عزيز شب گذشته يک عدد لايسنس اينترنت سکيوريتي کاسپر 2015 براي يکي از دوستان از طريق سايت شما و بصورت انلاين خريداري کرديم.چقدر زمان ميبره تا لايسنس رو براي ايشون ايميل کنيد؟
دوست عزیز قبلا ارسال شده

ho3in_devil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
با عرض سلام

دیروز از طریق سایت با شماره سفارش WICCWRZNM آنتی ویروس کاسپرسکاری Internet Security Retail خریداری کردم، اما هنوز فرستاده نشده، ممنون می شم پیگیری کنید

با تشکر

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
با عرض سلام

دیروز از طریق سایت با شماره سفارش WICCWRZNM آنتی ویروس کاسپرسکاری Internet Security Retail خریداری کردم، اما هنوز فرستاده نشده، ممنون می شم پیگیری کنید

با تشکر
سلام عزیز
ارسال شد

__LuCifeR__

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز من از روش خرید آنلاین سایتتون اقدام کردم حالا باید چیکار کنم لطفا جواب بدید :)

__LuCifeR__

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
برای من هنوز ارسال نشده کی پاسخگو این وضعیت؟

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
درود برادر گرامی . لیسانس آنتی ویروس f-secure موجود داری ؟ اگر داشتی بهم از طریق pm اعلام کن با تشکر

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
درود برادر گرامی . لیسانس آنتی ویروس f-secure موجود داری ؟ اگر داشتی بهم از طریق pm اعلام کن با تشکر
سلام دوست عزیز
چه محصولیش و چند ساله و چند کاربره؟

بالا