• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش آنتی ویروسهای معتبر(Kaspersky Eset Bitdefender Avast) و لایسنسهای مایکروسافت

oultimo

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام دوست عزیز
Kaspersky Internet Security 2015 به صورت اوریجینال برای 2 کامپیوتر به مدت 1 سال 64000 تومان

Last edited:

FXD

Registered User
لایک‌ها
40
با سلام دوست عزیز
.
تاريخ ۱۳۹۴/۰۴/۰۵ زمان ۰۰
با سلام

دوست عزیز فکر میکنم اگر این اطلاعات رو از طریق پیام خصوصی یا از طریق سایت برای آقای ابراهیمی ارسال کنید امن تر باشه ...

پیشنهاد میکنم پستتون رو ویرایش کنید و از دو راهی که خدمتتون عرض کردم ارسال کنید.

لیتک ارسال ار طریق سایتشون این جا هستش :
https://easyvshop.com/contact-us

موفق باشید

Last edited:

oultimo

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام

دوست عزیز فکر میکنم اگر این اطلاعات رو از طریق پیام خصوصی یا از طریق سایت برای آقای ابراهیمی ارسال کنید امن تر باشه ...

پیشنهاد میکنم پستتون رو ویرایش کنید و از دو راهی که خدمتتون عرض کردم ارسال کنید.

لیتک ارسال ار طریق سایتشون این جا هستش :
https://easyvshop.com/contact-us

موفق باشید

ممنون
انجام شد .

D A N T E

Registered User
لایک‌ها
67
سلام دوست عزیز ، من یک سوال داشتم .
من الان آخرین ورژن بیت دفندر رو نصب کردم که نسخه تریال هست و 30 روز مهلت استفاده دارم ، براحتی از سرور اصلی سایت هم آپدیت کردم موتور برنامه رو .
سوال من اینجاست که اگر من لایسنسش رو بخرم ، فقط اون مهلت 30 روزم افزایش پیدا میکنه و مثلا میشه 365 روز ؟ تاثیری توی قدرت و کیفیت آنتی ویروس و یا آپدیت ها داره یا نداره ؟
چون اگر نداشته باشه ، فرضا با یک Trial Reseter میشه همون کار رو کرد و نیازی به لایسنس رسمی نیست .

Allen74

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
انتی ویروس امسی سافت دارین ؟؟؟؟؟ قیمت چنده ؟؟؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام دوست عزیز ، من یک سوال داشتم .
من الان آخرین ورژن بیت دفندر رو نصب کردم که نسخه تریال هست و 30 روز مهلت استفاده دارم ، براحتی از سرور اصلی سایت هم آپدیت کردم موتور برنامه رو .
سوال من اینجاست که اگر من لایسنسش رو بخرم ، فقط اون مهلت 30 روزم افزایش پیدا میکنه و مثلا میشه 365 روز ؟ تاثیری توی قدرت و کیفیت آنتی ویروس و یا آپدیت ها داره یا نداره ؟
چون اگر نداشته باشه ، فرضا با یک Trial Reseter میشه همون کار رو کرد و نیازی به لایسنس رسمی نیست .
سلام عزیز
بله فقط اعتبار برنامه بیشتر میشه و تاثیری در کارکرد برنامه نداره

soheil001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز.
من میخوام بیت دیفندر توتال سکوریتی و بخرم . ولی یه چیزی که باعث شده به شک بیوفتم اینه اگر بخرم و استفاده کنم نسخه بیت دفندرم به premium تبدیل میشه یا همچنان به عنوان نسخه Trail شناخته میشه با زمان طولانی تر مثلا 365 روز یا ... . نمیدونم منظورم و درست تونستم برسونم یا نه :general406:
به زبون ساده تر پیغام Buy Now روی صفحه اصلی بیت دفندر همچنان نشون میده یا نه. اگه اسکرین شاتی هم موجود باشه بهتره.
اگر کاملا اورجینال باشه که واقعا قیمت هاتون مفته .
مرسی

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام عزیز
شما برای اولین بار که برنامه رو نصب میکنید 30 روز اعتبار رایگان به شما هدیه میده و وقتی که لایسنس رو خریداری میکنید و وارد برنامه میکنید گزینه خرید حذف میشه اون 30 روز رایگان اعتباری که به شما میده از لحاظ کیفیت و قدرت برنامه هیچ فرقی با اعتباره یک ساله یا بیشتر نداره

soheil001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی از جوابت
البته اینطور که می فرمایید نیست همیشه یه فرق هایی بین آنتی ویروس های فری و پریمیوم هست . فرقش نه تو امکانات اصلی یا دسترسی آپدیت و نه تو مدت زمان قابل استفاده است، بحث طولانی ه که بیشتر به سیاست های شرکت های آنتی ویروس برمیگرده که تو حوصله این تاپیک نیست.
به هر حال خریدار این محصولم : Bitdefender Internet Security 2015 به صورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر به مدت 1 سال 35000 تومان
راستی تحویل فوری ه ؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
مرسی از جوابت
البته اینطور که می فرمایید نیست همیشه یه فرق هایی بین آنتی ویروس های فری و پریمیوم هست . فرقش نه تو امکانات اصلی یا دسترسی آپدیت و نه تو مدت زمان قابل استفاده است، بحث طولانی ه که بیشتر به سیاست های شرکت های آنتی ویروس برمیگرده که تو حوصله این تاپیک نیست.
به هر حال خریدار این محصولم : Bitdefender Internet Security 2015 به صورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر به مدت 1 سال 35000 تومان
راستی تحویل فوری ه ؟
خواهش میکنم
تحویل لایسنس 20 دقیقه الی 10 ساعت پس از واریز وجه

Last edited:

Sam_K

Registered User
لایک‌ها
88
درود فراوان خدمت جناب ابراهیمی عزیز.
قربان من یه Bitdefender Total Security 2015 به صورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر به مدت 1 سال میخواستم. از توی سایت پرداخت کنم یا براتون کارت به کارت کنم؟ تخفیفی هم شامل ما میشه بزرگوار؟ بعد سوالی که ازتون داشتم، پرداخت آنلاین توی سایت، لایسنس رو به صورت آنی تحویل میده؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
درود فراوان خدمت جناب ابراهیمی عزیز.
قربان من یه Bitdefender Total Security 2015 به صورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر به مدت 1 سال میخواستم. از توی سایت پرداخت کنم یا براتون کارت به کارت کنم؟ تخفیفی هم شامل ما میشه بزرگوار؟ بعد سوالی که ازتون داشتم، پرداخت آنلاین توی سایت، لایسنس رو به صورت آنی تحویل میده؟
سلام دوست خوبم
فرقی نداره اما چون میخوام بهتون تخفیف بدم کارت به کارت کنید بهتره
تحویل آنی در سایت هنوز راه اندازی نشده و لایسنس 20 دقیقه الی 10 ساعت پس از پردذاخت ارسال میشه
شماره کارت ارسال شد

barbod227263

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
53
سلام
با اجازه استارتر عزیز
میشه راهنماییم کنید چه آنتی ویروسی برای لب تاب سونی با CPU 2.2 core 2 du و رم 4 خوبه ؟ که سرعت و پایین نیاره و سیستم و زیاد درگیر نکنه
همش یه چی نصب میکنم و باز ناراضی میشم پاک میکنم :(

cyrus khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يا سلام
چرا سايتي كه معرفي كرديد براي فروش باز نمي شه؟
شرايط فروش يك لايسنس سه كاربره 2 ساله براي بيت ديفندر توتال سكيوريتي 2015 را براي من ارسال نماييد.با تشكر

cyrus khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آيا بيت ديفندر نسخه مخصوص موبايل رو هم داريد؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام
با اجازه استارتر عزیز
میشه راهنماییم کنید چه آنتی ویروسی برای لب تاب سونی با CPU 2.2 core 2 du و رم 4 خوبه ؟ که سرعت و پایین نیاره و سیستم و زیاد درگیر نکنه
همش یه چی نصب میکنم و باز ناراضی میشم پاک میکنم :(
سلام عزیز
سیستم شما کانفیگ پایینی داره با کسپرسکی به مشکل برمیخورید اما بیتدفندر گزینه خوبیه منتها اگر اینترنت نامحدود ندارید بیتدفندر گزینه خوبی نیست چون این محصول تاثیر زیادی روی سرعت و حجم نت میزاره اما ای ست مشکلی با کانفیگ پایین و اینترنت نداره و در صورت نداشتن سیستم کانفیگ بالا و اینترنت نامحدود بهترین گزینه برای شماست

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
يا سلام
چرا سايتي كه معرفي كرديد براي فروش باز نمي شه؟
شرايط فروش يك لايسنس سه كاربره 2 ساله براي بيت ديفندر توتال سكيوريتي 2015 را براي من ارسال نماييد.با تشكر
سلام عزیز
فعلا داریم برسی میکنیم منتها تا چند ساعت دیگه درست میشه از این بابت ازتون معذرت میخواهیم
ارسال شد

بالا