• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش آنتی ویروسهای معتبر(Kaspersky Eset Bitdefender Avast) و لایسنسهای مایکروسافت

cyrus khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
اگر نسخه موبايل هم موجود شد اعلام بفرماييد تا يك جا خريد نمايم.
با تشكر

asir38

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام محصولات شما قابلیت چند بار نصب روی یک سیستم رو دارن؟(چند بار تعویض ویندوز؟)

aliano7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.من لایسنس کاسپرسکی اینترنت سکیوریتی رو از خودتون گرفتم ولی دیتابیس آپدیت نمی شه.چرا؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام محصولات شما قابلیت چند بار نصب روی یک سیستم رو دارن؟(چند بار تعویض ویندوز؟)
سلام عزیز
کسپرسکی نسبت به مناطق مختلف تعداد دفعات فعالسازیش فرق میکنه اما نرمالش زیر 7 باره
برای بقیه محصولات هم مثل ای ست بیتدفندر نامحدوده

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام.من لایسنس کاسپرسکی اینترنت سکیوریتی رو از خودتون گرفتم ولی دیتابیس آپدیت نمی شه.چرا؟
لطفا ساعت و تاریخ ویندوزتون رو به روز کنید و از هیچ پروکسی و وی پی انی هم استفاده نکنید و مطمعن شید که تنضیمات پروکسی در برنامه کسپرسکی تیک نخورده باشه و بعضی اوقات هم به خاطر ای اس پی شرکتی که دارید این مشکل پیش میاد

ho3ein.agl

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
جناب لطف کنید قیمت گیفت کارت اپل رو بدید. همچنین نحوه خرید

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام
جناب لطف کنید قیمت گیفت کارت اپل رو بدید. همچنین نحوه خرید

5$ 20000 تومان
10$ 34500 تومان
15$ 48500 تومان
25$ 80500 تومان
50$ 159000 تومان
100$ 317000 تومان
ارسال شد

ho3ein.agl

Registered User
لایک‌ها
20
مبلغ 34500 برای 10 گیفت کارت 10 دلاری واریز شد.
اطلاعات رسید هم ارسال شد. لطفا پیگیری بفرمایید

i-morteza72

Registered User
لایک‌ها
99
دوست عزی یک سوال داشتم از خدمتتون تو محصلات ESET ٔو نوع نوشتید یکی ارجینال یکی قابلیت رجیستر تو سایت چه فرقی دارن بهم ؟؟

i-morteza72

Registered User
لایک‌ها
99
من یک سوالی دارم
من یک بار یه انتی ویروس گرفتم eset sec یه سریال داشت تو جهبه بعد به سایت eset رفتیم رجیستر کردیم use pass داد اومدیم تو انتی ویروس زدیم دقیقا جایی که خواسته بود . یه جورایی همه چی قانونی و و اکی شد و ۱ سال خوب کار کرد
یه بارم خریدم آوردم تو خونه دیدم use pass رو نوشته رو سی دی بعد گفته برید تو قسمت update اینا وارد کنید این Use pass رو نه تو قسمت اصلی برنامه تو قسمت اصلی میزدم ارور میداد ولی تو قسمت update میزدیم update میشد !
ممنون میشم راهنماییم کنید که محصولات شما جز کودوم هست

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
دوست عزی یک سوال داشتم از خدمتتون تو محصلات ESET ٔو نوع نوشتید یکی ارجینال یکی قابلیت رجیستر تو سایت چه فرقی دارن بهم ؟؟
به صورت ارجینال به شما اکانت داده میشه که شامل یوزر و پسورد هست و استارت خورده و دیگه نمیشه نگه داشت اکانت رو چون در صورت استفاده نکردن روز به روز از اعتبارش کاسته میشه
اما به صورت کد به شما یک کد داده میشه و تا هر وقت که خواستید میتونید نگه دارید و برای استفاده کردن میبایست به سایت ای ست برید و در اونجا کد رو رجیستر کنید و همون لحظه اکانت شامل یوزر و پسورد رو بهتون میده و اکانتتون استارت میخوره وگرنه از لحاظ کیفیت هیچ تفاوتی ندارن

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
من یک سوالی دارم
من یک بار یه انتی ویروس گرفتم eset sec یه سریال داشت تو جهبه بعد به سایت eset رفتیم رجیستر کردیم use pass داد اومدیم تو انتی ویروس زدیم دقیقا جایی که خواسته بود . یه جورایی همه چی قانونی و و اکی شد و ۱ سال خوب کار کرد
یه بارم خریدم آوردم تو خونه دیدم use pass رو نوشته رو سی دی بعد گفته برید تو قسمت update اینا وارد کنید این Use pass رو نه تو قسمت اصلی برنامه تو قسمت اصلی میزدم ارور میداد ولی تو قسمت update میزدیم update میشد !
ممنون میشم راهنماییم کنید که محصولات شما جز کودوم هست
به صورنت کد جزو دسته یک هست
به صورت اوریجینال جزو دسته دو هست

Sam_K

Registered User
لایک‌ها
88
درود مجدد خدمت جناب ابراهیمی عزیز.
قربان یک عدد Bitdefender Total Security 2015 به صورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر به مدت 2 سال میخواستم. محبت میفرمایید قیمت رو برام بفرستید ؟ البته اگه تخفیفی شامل حال بنده میشه.تشکر فراوان

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
درود مجدد خدمت جناب ابراهیمی عزیز.
قربان یک عدد Bitdefender Total Security 2015 به صورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر به مدت 2 سال میخواستم. محبت میفرمایید قیمت رو برام بفرستید ؟ البته اگه تخفیفی شامل حال بنده میشه.تشکر فراوان
سلام دوست خوبم
ارسال شد

Peter Pro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
Bitdefender Internet Security 2015
لایسنس دریافت شد و رجیستر شد.
به این دلیل که اکانت بنده کاربر تازه وارد بود. متاسفانه قادر به دادن امتیاز نیست.
سپاسگزارم بابت خدمات عالی که ارائه می دهید. موفق و پیروز باشید.

modj.ir

Registered User
لایک‌ها
136
سلام.
برای چندین و چندمین خرید مزاحم میشم .
لطفا شرایط و شماره حساب برای
ESET Smart Security 8 به صورت اوریجینال برای 5 کامپیوتر به مدت 1 سال

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451