• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش آنتی ویروسهای معتبر(Kaspersky Eset Bitdefender Avast) و لایسنسهای مایکروسافت

klidsam

Registered User
لایک‌ها
251
سلام
عزیز win 10 pro میخواستم . فقط نوع لایسنس چجور هست ؟ محدویت برای تعویض ویندوز داره یا به صورت نامحدود میشه در تعویض ویندوز استفاده کرد بروی یک سیستم ؟

Last edited:

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام
عزیز win 10 pro میخواستم . فقط نوع لایسنس چجور هست ؟ محدویت برای تعویض ویندوز داره یا به صورت نامحدود میشه در تعویض ویندوز استفاده کرد بروی یک سیستم ؟
سلام عزیز
اویم هست بله میتونید ویندوز رو تعویض کنید و برای یک سال کامل گارانتی هست منتها به تعویض قطعات سیستم حساسه و نباید قطعات حساس سیستم رو تعویض کرد

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
کدوم از همه بهتره
بهترینی وجود نداره هرکدوم مزایا و معایب خاص خودشون رو دارن و هر کسی نسبت به تجربه و اطلاعاتی که کسب میکنه و نسبت به سیستمش و کارایی که از یک آنتی ویروس نیاز داره محصول مورد نظرش رو انتخاب میکنه

lp-love

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
ممنون بابت همه چی!
من بار دوم kaspersky IS گرفتم همه چی عالی بود :)

Vip3r

Registered User
لایک‌ها
20
سلام جناب ابراهیمی ، من آنتی ویروس زیر رو میخوام . لطفا شرایط واریز رو ارسال نمایید
ESET Smart Security 9 به صورت کد و قابل رجیستر شدن در سایت ESET.COM برای 1 کامپیوتر به مدت 1 سال 34000 تومان

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام جناب ابراهیمی ، من آنتی ویروس زیر رو میخوام . لطفا شرایط واریز رو ارسال نمایید
ESET Smart Security 9 به صورت کد و قابل رجیستر شدن در سایت ESET.COM برای 1 کامپیوتر به مدت 1 سال 34000 تومان
سلام دوست عزیز
ارسال شد

majid.bd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام و خسته نباشید
امکان داره در مورد اکانت های چند کاربره مثلا 5 کاربره Bitdefender Internet Security 2016 یه توضیحاتی بدین؟
5 تا سیستم رو بصورت جداگانه میشه فعال کرد؟
من تو کار فروش لپ تاپ فعالیت می کنم و می خوام بدونم میشه یه اکانت 5 کاربره بگیرم و روی 5 تا لپ تاپ مختلف نصبش کنم؟
واینکه تو اکانت های چند کاربره با تعویض ویندوز چه اتفاقی می افته؟ یعنی لایسنس سیستمی که ویندوزش تعویض شده، کلا می پره یا قابل بازگشته؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام و خسته نباشید
امکان داره در مورد اکانت های چند کاربره مثلا 5 کاربره Bitdefender Internet Security 2016 یه توضیحاتی بدین؟
5 تا سیستم رو بصورت جداگانه میشه فعال کرد؟
من تو کار فروش لپ تاپ فعالیت می کنم و می خوام بدونم میشه یه اکانت 5 کاربره بگیرم و روی 5 تا لپ تاپ مختلف نصبش کنم؟
واینکه تو اکانت های چند کاربره با تعویض ویندوز چه اتفاقی می افته؟ یعنی لایسنس سیستمی که ویندوزش تعویض شده، کلا می پره یا قابل بازگشته؟
سلام عزیز
بله جداگانه میتونید اکتیو کنید
بله میتونید روی 5 لپتاپ یا 5 کامپیوتر نصب کنید
امکان تعویض ویندوز و نصب مجدد لایسنس امکانپذیر هست اما این دفعات اکتیو کردن در مورد بعضی از کمپانیها محدودیت داره مثل کسپرسکی که تعداد دفعات اکتیو رو در طول ساعت محدود کرده

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
با سلام مجدد به دوست عزیزم
مجدد براتون پیغام خصوصی دادم برای خرید 2 کارت 25 دلاری آیتونز
ممنون از لطفت اگر پاسخ بدی

hadi kabi

Registered User
لایک‌ها
15
سلام لایسنس ویندوز 10 میخوام . محدودیت زمانی داره؟

aloochy

Registered User
لایک‌ها
214
سلام این محصول رو میخواستم
Kaspersky Pure 2 به صورت تریال ورژن برای 1 کامپیوتر به مدت 6 ماه 20000 تومان کیفیت عالی

فقط نگید که موجودی ندارم که لازم دارم:))
آیا بر روی pure3 هم فعال میشود؟
ممنون

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
دو اکانت از ایشان خریداری شد و مثل سالهای قبل خیلی عالی اکتیو شدند.
با تشکر از جناب ابراهیمی عزیز

Rainbow21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
Kaspersky Internet Security 2016 به صورت اوریجینال برای 2 کامپیوتر به مدت 1 سال 52000 تومان

شماره حساب

ممنون

بالا