• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش آنتی ویروسهای معتبر(Kaspersky Eset Bitdefender Avast) و لایسنسهای مایکروسافت

majid.bd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
Bitdefender Internet Security 2016 به صورت اوریجینال برای 5 کامپیوتر به مدت 1 سال 75000 تومان
شماره کارت رو لطف می کنین؟
با تشکر

nametalxxx

Registered User
لایک‌ها
18
من از ایشون انتی ویروس کسپر 3 یوزره 1 ساله برای توتال خریدم OEM هم خریدم، فوق العاده قیمت و تحویل عالی، قابل اعتماد و کامل به سوالات من جواب دادن و نگرانی های منو برطرف کردن، با اینکه مثل خیلیا مبتونستن بگن توی تاپیک هست برو بخون! پیشنهاد میشن...

persia_m

Registered User
لایک‌ها
46
با عرض سلام.
دوست عزیز از Kaspersky Total Security به صورت اوریجینال برای 3 کامپیوتر به مدت 1 سال 74000 تومان 2 سری موجود دارید؟؟
ممنون میشم شرایط رو ارسال بفرمایید.

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
با عرض سلام.
دوست عزیز از Kaspersky Total Security به صورت اوریجینال برای 3 کامپیوتر به مدت 1 سال 74000 تومان 2 سری موجود دارید؟؟
ممنون میشم شرایط رو ارسال بفرمایید.
سلام عزیز
ارسال شد

hfh

Registered User
لایک‌ها
0
عرض سلام
ESET Smart Security 9 به صورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر به مدت 1 سال 28000 تومان
میخواستم لطفا شرایط رو برام اسال کنید

persiangolf.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام یک عدد انتی ویروس بیت دیفندر از ایشون خریداری شد 1 ساله ولی 15 ماه اعتبار دارد
با تشکر از ایشون و تحویل سریع

sarah2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام،خسته نباشید
شرایط محصول زیر میخواستم
Kaspersky Internet Security 2016 به صورت اوریجینال برای 2 کامپیوتر به مدت 1 سال 70000 تومان

ممنون

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451

sarah2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام،خسته نباشید
شرایط محصول زیر میخواستم
Kaspersky Internet Security 2016 به صورت اوریجینال برای 2 کامپیوتر به مدت 1 سال 52000 تومان

ممنون

alamshahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ارباب من رفتم توی سایت شما برای خرید، پرداخت آنی بدون ثبت نام که کار نکرد، بعد از کلی ثبت نام هم تو صفحه پرداخت میگه لطفا شرایط استفاده از خدمات ما را بپذیرید، باور کن هم تیکش رو زدم، هم خوندمش، هم 6 بار رفرش کردم باز نشد! حالا ما با این یه لایسنس نود 32 که تو سبد خریدمون مونده چکار کنیم؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
ارباب من رفتم توی سایت شما برای خرید، پرداخت آنی بدون ثبت نام که کار نکرد، بعد از کلی ثبت نام هم تو صفحه پرداخت میگه لطفا شرایط استفاده از خدمات ما را بپذیرید، باور کن هم تیکش رو زدم، هم خوندمش، هم 6 بار رفرش کردم باز نشد! حالا ما با این یه لایسنس نود 32 که تو سبد خریدمون مونده چکار کنیم؟
سایت بدون ثبت نام نمیشه خرید کرد چون گزینه مهمان غیر فعاله
عزیز چک شد و سایت مشکلی نداره

alamshahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سایت بدون ثبت نام نمیشه خرید کرد چون گزینه مهمان غیر فعاله
عزیز چک شد و سایت مشکلی نداره
سایت شما با فایرفاکس مشکل داره. باز هم امتحان کردم نشد، اما از گوگل کروم تونستم خرید کنم. فرایند خرید هم انجام شد اما هیچ لایسنسی برای من ارسال نشده. کل سایت رو هم چک کردم جایی برای دیدن لایسنس خریداره شده نبود. تنها چیزی که ایمیل شده صورتحساب و فاکتور خرید منه.

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سایت شما با فایرفاکس مشکل داره. باز هم امتحان کردم نشد، اما از گوگل کروم تونستم خرید کنم. فرایند خرید هم انجام شد اما هیچ لایسنسی برای من ارسال نشده. کل سایت رو هم چک کردم جایی برای دیدن لایسنس خریداره شده نبود. تنها چیزی که ایمیل شده صورتحساب و فاکتور خرید منه.
دوست عزیز تحویل لایسنس به صورت آنی نیست و 5 دقیقه الی 10 ساعت پس از پرداخت لایسنس به صورت دستی برای شما ارسال میشه
لایسنس ارسال شد

ho3in_devil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
سلام جناب ابراهیمی

یه سوال داشتم در مورد Office 2016 Professional Plus: می خوام بدونم این لایسنسی که شما می دید آیا توی سایت ماکروسافت قسمت دریافت برنامه می شه ازش استفاده کرد. چون من از یکی از دوستان گرفتم توی نرم افزار اکتیو هم شد اما توی سایت ماکروسافت می زدم می گفت این لایسنس اشتباه و نمی شه ازش استفاده کرد. می خوام ببینم لایسنس شما هم همینطوره یا نه؟
البته یه این خاطر این سوالو ازتون پرسیدم چون من از شما تا حالا چند تا لایسنس آنتی ویروس گرفتم و هیچ مشکلی نداشته اما این مورد می خوام ببینم همه لایسنس های آفیس همنجوریه یا اونی که گرفتم مشکل داره.

لینک سایت ماکروسافت برای دریافت آفیس

و سوال دیگه اینکه اگه ویندوزو عوض کنم می شه دوباره با همون لایسنس اکتیو کرد آفیسو؟

بالا