برگزیده های پرشین تولز

فروش ادکلنهای جذب کننده درجه 1 با مناسبترین قیمت در کل ایران: کاپیتان بلک اصلی و .. ارسال رایگان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alakdolak

Registered User
لایک‌ها
101
من همچنین فردا میرم پست مرکزی بسته ی دوستان هفته پیش پیگیری میکنم
کاربر alakodolak من بابت 3 تا ادکلن نمیام دروغ بگم . بیش از این هم چون شرمنده دوستان هستم نمیخام با کاربری کل کنم

دوست عزیز من چنین جسارتی به شما نکردم شما داری ادعا میکنی سه روز پیش که امروز هم داریم میشه روز چهارم ارسال کردی قبول مدرک ارائه کن لطفا
لطفا توضیح بده از روی آدرس چطوری مرسولرو پیگیری میکنی ؟

farzad.sadeshi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز من چنین جسارتی به شما نکردم شما داری ادعا میکنی سه روز پیش که امروز هم داریم میشه روز چهارم ارسال کردی قبول مدرک ارائه کن لطفا

عزیز گفتم آدرس + کد پستی و نام گیرنده
یوزر اصلی بن شده و آدرسها ندارم . میخام چک کنم ببینم مواردی که در ارسال با مغایرت مواجه شده چک کنم تا حلش کنم

شما هم خیالتون راحت

من تمام توضیحات و دادم . دوستان هم خیالتون راحت پیگیری هم از من

لطفن جو تاپیک هم دوستان طوری نگه دارند که دو روزه یکی وارد شد خیال نکنه اینجا اتفاقی جنگی چیزی شده
سفارش جدید هم نمیگیریم چون میخام پیگیری کنم . از تمام دوستان بابت صبرتون ممنون

alakdolak

Registered User
لایک‌ها
101

عزیز گفتم آدرس + کد پستی و نام گیرنده
یوزر اصلی بن شده و آدرسها ندارم . میخام چک کنم ببینم مواردی که در ارسال با مغایرت مواجه شده چک کنم تا حلش کنم

شما هم خیالتون راحت

من تمام توضیحات و دادم . دوستان هم خیالتون راحت پیگیری هم از من

لطفن جو تاپیک هم دوستان طوری نگه دارند که دو روزه یکی وارد شد خیال نکنه اینجا اتفاقی جنگی چیزی شده
سفارش جدید هم نمیگیریم چون میخام پیگیری کنم . از تمام دوستان بابت صبرتون ممنون

دوست عزیز جنگ چیه چون مدتی در اداره پست کار می کردم دارم برای سایر دوستان قضیه رو به صورت کاملا مسالمت آمیز موشکافی میکنم
شما میفرمایی4 روز پیش ارسال کردید بنده هم قبول میکنم مدرک هم لازم نیست قرار بدید کلا 2 تا حالت پیش رو هست یا بسته میرسه یا بدلیل مغایرت برگشت میخوره غیر از هم نیست !
بسته بنده که نرسیده پیش شما هم گمان نمیکنم باشه پس بسته کجاست ؟

125911

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

دوست عزیز شما چرا دارید بچه بازی در میارید ؟؟؟

واسه 30 تومن پول ناقابل ؟؟؟

ایشون کارشون رو بلدن و یکی از معتمدین بازارچه هستن و خودم و پسرخاله هام کلا از ایشون خرید میکنیم و تا الان هم هیچ مشکلی نداشتن !
شما هم به جای زدن اسپم و ..... صبرکنید , دستتون میرسه , نرسید من خودم پول شمارو میدم !

والا به خداا , عجب مملکتیه !

Jack_81

Registered User
لایک‌ها
11
به نطر میرسه اصلا ارسالی در کار نبوده.

reza2052

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نطر میرسه اصلا ارسالی در کار نبوده.

منم فکر میکنم بسته ی من هنوز ارسال نشده ولی با توجه به اینکه ایشون آدم خوبی تا الان بودن و مشکل هم ممکنه برای هرکسی پیش بیاد ، میخوام به این دوستمون اعتماد کنم و منتظر بمونم . امیدوارم مشکلشون سریعتر هسته . از همه دوستان هم میخوام اگه ممکنه 4-3 روز دیگه هم صبر کنیم . سپاس از همه ی دوستان

Last edited:

alakdolak

Registered User
لایک‌ها
101
دوست عزیز شما چرا دارید بچه بازی در میارید ؟؟؟

واسه 30 تومن پول ناقابل ؟؟؟

ایشون کارشون رو بلدن و یکی از معتمدین بازارچه هستن و خودم و پسرخاله هام کلا از ایشون خرید میکنیم و تا الان هم هیچ مشکلی نداشتن !
شما هم به جای زدن اسپم و ..... صبرکنید , دستتون میرسه , نرسید من خودم پول شمارو میدم !

والا به خداا , عجب مملکتیه !

عجب یوزر چهارم :eek:
کار درستی نیست شما رو با فرد دیگری مقایسه کنم ولی خیلی هم به امتیاز بالا و تعداد اسپم هاتون تکیه نکنید شایان عسگرپور هم کارش رو خوب بلد بود 3 سال هم سابقه ی فروش داشت 1000 تا هم مشتری اسپم هم فراوون داشت
شما هم به جای اینکه یوزرهای جدیدتون رو رو کنید تکلیف ارسالتون رو مشخص کنید هر چند که ارسالی در کار نبوده

منم فکر میکنم بسته ی من هنوز ارسال نشده ولی با توجه به اینکه ایشون آدم خوبی تا الان بودن و مشکل هم ممکنه برای هرکسی پیش بیاد ، میخوام به این دوستمون اعتماد کنم و منتظر بمونم . امیدوارم مشکلشون سریعتر هسته . از همه دوستان هم میخوام اگه ممکنه 4-3 روز دیگه هم صبر کنیم . سماس از همه ی دوستان

ایشون ارسال میکنند ولی کی بعد از 20 - 30 روز حالا این کار چه منفعتی براشون داره نمیدونم

reza2052

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عجب یوزر سوم هم پس دارید جالبه
کار درستی نیست شما رو با فرد دیگری مقایسه کنم ولی خیلی هم به امتیاز بالا و تعداد اسپم هاتون تکیه نکنید شایان عسگرپور هم کارش رو خوب بلد بود 3 سال هم سابقه ی فروش داشت 1000 تا هم مشتری اسپم هم فراوون داشت
شما هم به جای اینکه یوزرهای جدیدتون رو رو کنید تکلیف ارسالتون رو مشخص کنید

ایشون ارسال میکنند ولی کی بعد از 20 - 30 روز حالا این کار چه منفعتی براشون داره نمیدونم
والا چه عرض کنم . امیدوارم تا دوشنبه بسته ی همه مون برسه و قضیه ختم بشه

reza2052

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فکر نکنم ایشون اینقدر غیرقابل اعتماد باشه . من چند روز پیش بهشون گفتم میخوام باز ازتون خرید کنم ولی ایشون گفت چند روز صبر کن . اگه قرار بود نفرستن همون موقع به من میگفت پول رو واریز کن . حالا من که فعلا به موضوع خوشبینانه برخورد میکنم ولی دیگه بار آخرم بود که اینترنتی خرید میکنم و پول به حساب کسی میریزم که نمیشناسم حالا میخواد هر چه قدر هم توی فضای مجازی معتبر باشه

Helpax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دوستان عزیز لطفاً صبر کنید. خود من بیشتر از همه تون هست که منتظر بسته ام هست و خیلی وقته سفارش دادم.

ایشون آدم قابل اعتمادی هستند و حالا یک دفعه پیش اومده که مشکلی در ارسال بسته ها به وجود آمده. مطمئن باشید اگر قرار به زرنگ بازی و این حرفا بود ایشون نمیومد یک یوزر دیگه بسازه جواب همه رو اینجا بده و پیگیر مسائل بشه.

کمی صبر کنید تا دوشنبه هفته بعد ایشالا همه بسته ها به دستمون میرسه.

reza2052

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چند تا از دوستان به من پیام دادن و میخوان بر علیه ایشون تایپیک درست کنن . از همه خواهش میکنم چند روز دیگه هم صبر کنن . فکر کنم ایشون معتبرترین فروشنده ی سایت هستن . بهشون فرصت بدیم . شابد واقعا به مشکل خوردند و بدشانسی اورده باشن

125911

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب انیشتین , "
بنده یک سال و 9 ماهه اومدم ایران و این اکانت رو تقریبا همون حول و حوش (به تاریخ جوین شدن بنده دقت فرمایید ) درست کردم !
و هیچ دوست نداشتم که کامنت و .... بذارم !
چون تازه با روال این سایت اشنا و از طرف یکی از آشنایان با این سایت اشنا شدم و همچنین جناب سادشی !

پس به جای اینکه انگ بزنید که اقای سادشی به اصطلاح به جای من داره جواب میده , شما یکم صبر کنید !
30 تومن ارزشه این همه داد و جنجال و شکایت و ریپورت رو نداره !

Last edited:

Ali Subi

Registered User
لایک‌ها
588
سلام دوستان.
من چون با ایشون معامله داشتم این چیزا رو بهتون میگم امیدوارم کمکتون کنه.
ایشون کلا دیر ارسال میکنن. شماره ای که داده بودن رو جواب ندادن. ادرسشون هم شیراز بود.
اما در کل بسته من رسید فک کنم 19 روز طول کشید. وقتی دیر شد بهشون پیام دادم چند بار، که پیگیری کنن. من متوجهم که پست شیراز تا قم 72 ساعت ماکزیمم تایمش هست. اما بازم صبر کردم و بستم اومد.
از طرفی 30 تومن ارزش نداره که ادم بخواد اعصاب خودش رو خورد کنه. ادکلن هم جنسی نیست که ادم لنگ بمونه که تا نرسه کارش انجام نشه.
یه نکته بسیار مهم هم اینه که ایشون تاپیکش جزو بالاها هست و خودشون تو همچین سایت شلوغی فروشنده معتبر هستن. پس پیچوندن در کار نیست. دیر ارسال میشه.
به نظر من صبر کنید.
موفق باشید.

reza2052

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان.
ایشون کلا دیر ارسال میکنن. شماره ای که داده بودن رو جواب ندادن. ادرسشون هم شیراز بود.
اما در کل بسته من رسید فک کنم 19 روز طول کشید. وقتی دیر شد بهشون پیام دادم چند بار، که پیگیری کنن. من متوجهم که پست شیراز تا قم 72 ساعت ماکزیمم تایمش هست. اما بازم صبر کردم و بستم اومد.
از طرفی 30 تومن ارزش نداره که ادم بخواد اعصاب خودش رو خورد کنه. ادکلن هم جنسی نیست که ادم لنگ بمونه که تا نرسه کارش انجام نشه.
یه نکته بسیار مهم هم اینه که ایشون تاپیکش جزو بالاها هست و خودشون تو همچین سایت شلوغی فروشنده معتبر هستن. پس پیچوندن در کار نیست. دیر ارسال میشه.
به نظر من صبر کنید.
موفق باشید.

مرسی از راهنماییتون . البته من 131 تومن به حسابشون واریز کردم نه 30 تومن !!! حداکثر هم تا همین دوشنبه میتونم صبر کنم نه تا 20 روز دیگه !!

alakdolak

Registered User
لایک‌ها
101
سلام دوستان.
به نظر من صبر کنید.
موفق باشید.

سلام
دوست عزیز ایشون باید در تاپیکشون شفاف سازی میکردند تا تعداد خریدارها به حد ماکزیمم نرسه به صرفشون نیست ارسال کنند چون بیزینسشون به هم میریزه
حالا چه خریدار 30 تومن خرید کرده باشه چه 1 میلیارد ایشون وظیفشون هست در اولین فرصت بسته رو ارسال کنند و کد پیگیری مرسوله بدند . بنده اگر میخاستم 20 روز صبر کنم از
دست فروش سر کوچمون میخریدم. اون دوستمونم که میگه پول ارزشی نداره و من جبران میکنم اگر یوزر چندمشون نیستی پای حرفت وایسا یکی یکی شماره حساب کاربرا رو بگیر مبلغشون رو برگردون

Jack_81

Registered User
لایک‌ها
11
خیلی جالبه. کسانی که میان اینجا ادعا می کنند که قبلا از ایشون خرید داشتن و 30 تومن ارزش نداره. فقط یکی دو تا پست تا حالا داشتن و اون پست ها هم اینجا بوده. به نظر شما این چه معنی میده؟؟؟؟

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
واقعا ما ایرانی ها عادت کردیم برای گرفتن حقمون بدوییم.من میخواستم چیزی نگم به احترام سابقه ایشون. اما دیدم ایشون این سابقه خوبشون رو بهونه قرار دادن تا هرطوری دلشون میخواد با مشتری رفتار کنند و زیر تمامی حرفهای تاپیکشون بزنند. این تاپیکیه که پاک شد. اما دوباره اینجا میزارم تا همه فکر نکنند که کسی که اعتبار بالا اینجا داره ملزوما" صادق و درستکار و خوش قوله!
من از حقم و این چهل تومن گذشتم.اما این مطلبو میزارم تو تاپیکشون تا فکر نکنند اینکه از حقم گذشتم یعنی بی عرضه هستم...
اونایی که منو میشناسند میدونن آدم بی سر و صدایی ام و از این جور کارا و شکایت خوشم نمیاد. اما وقتی به شعور آدم توهین میشه دیگه نمیشه کشید کنار و گفت "بیخیال" !

تاپیک پاک شده :

با سلام خدمت همه کاربران عزیز پرشین تولز. قبل از شروع بحث و ارائه مستندات میخوام چند نکته رو یادآوری کنم.
اول اینکه من خودم هم رو کسایی که اینجا امتیاز بازارچه بالا دارند حساب باز میکنم و میدونم که شما هم با همین دید این تاپیک رو میخونید ولی لطفا این موضوع باعث نشه که چشتون رو به واقعیات ببندید و تنها بدلیل امتیاز بالا حق رو به ایشون بدید.نمیگم حق رو به من بدید.فقط ازتون خواهش دارم مطالب و مستندات رو کامل بخونید و عادلانه قضاوت و اظهار نظر کنید.
دوم اینکه من از ایشون یکبار خرید "عطر کاپتان بلک اصلی قهوه ایی" داشتم و کاملا راضی بودم و بهشون امتیاز بازارچه مثبت هم دادم(علیرغم تاخیر چندین روزه در ارسال):
Buyer Count.Duckula(14) November 26th, 2013
Positive فروشنده معتبر-راضی از خرید

امتیاز بالای بازارچه ایشون و رضایت از خرید اول باعث شد تا دقیقا از همین عطر برای بار دوم ازشون خرید کنم.
لازم میدونم مشخصات عطر اولی که ازشون خریدم رو از زبان خود ایشون براتون بازگو کنم:
ادکلن کاپیتان بلک اصلی ( اسپشیال ) : 40.000 تومن با بوی خاطر انگیز . جذاب و مهیج کاپیتان بلک Captain Black

ادکلن کاپیتان بلک قهوه ای با تضمین اصل بودن . اگر اصل نبود تمام وجه بازگشت داده شده و ادکلن هم نزد خودتان

دقت کنید این کاپیتان بلک اسپشیال هست و در سایت لیلیوم با قیمت 60.000 تومان عرضه میشود
عطر و ادکلن - Captain Black Victoria - Shop
ما در تمام معاملتون اول صداقت را انتخاب میکنیم
از لحاظ واریز . ارسال سریع
ارزش قائل شدن برای مشتری = بهترین پشتوانه
با تضمین اصلی بودن ( حتی اگر کسی احساس کرد فقط احساس کرد اصل نیست من پولشو پس میدم ادکلن برای خودشون )
فروش فقط با ضمانت اصلی
تمام این موارد بر روی هولوگرام اصالت کالا درج شده است

خوب من با توجه به اینکه خرید اولم کاملا موفق بود و عطر کاپتان بلک قهوه ایی اصلی رو گرفته بودم. و عکسها و هولوگرام مطابق با جنسی بود که گرفتم و از اونجا که ایشون توی تاپیکشون نگفته بودن درکنار این عطر اصل, یک نوع عطر بی کیفیت دیگری هم با نام کاپتان بلک میفروشند تصمیم گرفتم برای دوستم هم دوباره از همین عطر خرید کنم.

عطری که بار اول از ایشون خرید کردم قیافه اش همانند عطریه که در سایت لیلیوم قرارا داده شده :
مشاهده پیوست 504568
و از لحاظ ماندگاری تا یک هفته و حتی بیشتر بخوبی بوش روی لباس میمونه.

من بعد از واریز مبلغ چهل هزارتومان برای خرید دوباره از عطری که دریافت کرده بودم در تاریخ November 26th, 2013, 11:39 PM پیام زیر رو به ایشون دادم:

سلام. برای بار دوم میخواستم ازتون کاپتان بلک بخرم. دست گلتون درد نکنه. اطلاعات رو زیر نوشتم :

مبلغ چهل تومن به کارت ***** امروز ارسال شد.
شماره ارجاع: ******
1392/09/05 18:02 *****
از کارت ****
آدرس: ******
اگه امکان داره با پست پیشتاز فردا صبح ارسال بشه که تا پنجشنبه یا حداکثر شنبه به دستم برسه.
خیلی ممنون

و ایشون لحظاتی بعد اینطور جواب دادن :

ارادتمند عزیزم
ممنون از لطفتون
چشم . شنبه و حداکثر یکشنبه میرسد

ممنون از شما تشکر

شنبه گذشت نیومد.یکشنبه گذشت نیومد. تا اینکه من بعد از 8 روز از واریز! با ادب کامل پیام دادم که :

سلام آقا فرزاد. خسته نباشید. من هفته پیش ازتون یه کاپتان بلک خرید کردم که گفتید نهایتا یکشنبه میرسه. اما امروز چهارشنبه هست و هنوز نیومده. میخواستم این موضوع رو بگم.چون امکان داره بدلیل حجم بالای خریدهایی که ازتون میشه خرید من یادتون رفته باشه.اگه هم ارسال کردید و یادتون میاد میشه بگید کدوم روز ارسال کردید؟
سپاس فراوان
که ایشون اینجور جواب دادن :

سلام . ارادت
ممنون
تا شنبه خدمتتون هست
ایشالا ببخشید بابت تاخیر
ممنون از صبرتون

پنج روز دیگه هم گذشت و خبری از پستچی نشد! این بار این پیام رو دادم:
jenab 2haftas az kharide man migzare o nareside daste man!! chon omde kharid nakardam injuri barkhord mikonin?! goftam kharide aval shayad moshkeli dashtin ke dir resid,ama in kharide dovom am toolanitar shod!! key ferestadin ke hanooz nareside? kode peygiri ro lotf konid

که ایشون اینطور جواب دادن و طوری صحبت کردند که انگار پست کردند و مشکل از اداره پسته:

سلام . ارادتمند عزیزم
اول من معذرت میخوام
دوم من فرقی برام نداره 1 عدد خریداری شود یا 20 تا یا 100 تا
فردا میرم پست مرکزی ببینم مشکل چی بوده
ممنون

خلاصه عطری که قرار بود 5 ام دست من باشه 23 ام رسید! ایشون تو تاپیک چندین بار با فونت قرمز نوشته بودند "ارسال سریع" ! من هم فکر کردم مشکل از اداره پست بوده. ولی روی پاکت نوشته بود تاریخ ارسال 21 ام!!!! یعنی ایشون بسته ایی رو تا 21 ام هنوز ارسال نکرده بودند و به من میگفتن که مشکل از اداره پسته!

اما من آدمی نیستم که بخاطر دیرکرد دو هفته ایی در ارسال بیام اینجا تاپیک بزنم.الان چون به شعورم توهین شده مجبور شدم این تاپیکو بزنم.

مشکل وقتی جدی شد که عطر رو همونجور با پاکت پستی به دوستم دادم و دوستم بعد چندساعت بهم زنگ زد و گفت اینکه تقلبیه! من اول گفتم اشتباه میکنی. طرف با سابقه است و خرید اولی هم که از ایشون داشتم کاملا درست و اصل بود. اما وقتی از نزدیک بسته بندی متفاوت و بی کیفیت رو دیدم جا خوردم.ایشون توی تاپیک گفته بودند هولوگرام داره و حتی عکس هلوگرام رو گزاشته بودند اما این هلوگرام نداشت.جعبه عطر با جعبه عطر اصلی تفاوتهای فاحشی داشت. قسمت فجیع ماجرا خود شیشه عطر بود. شیشه عطر اصلی که بار اول از ایشون خریدم دارای کاور چرم و نوشته Made in France حک شده روی شیشه بود. اما این عطر دوم در کمال تعجب بجای چرم,مقوا رویش چسبانده شده بود و از زمین تا آسمون با عطر اول فرق میکرد.روی شیشه Made in France حک نشده بود! روی قاب بجای عبارت Captain Black عبارت Hadya Captain Black بود(البته ایشون 2 روز پیش عکسهای تاپیکو عوض کردن و عکسهای Hadya رو جایگزین کردن)
از لحاظ مانداگاری و بو :
بوی اول بسیار دلنشینتر بود و از نحوه پاشش عطر میشد فهمید که اصله و ماندگاریش حداقل یک هفته است.
اما موقع پاشش عطر دوم بوی الکل از خود عطر پیشی میگرفت و بعد مدتی بوی الکل میرفت و بوی عطر میماند و ماندگاری حتی یک روز هم نیست.

بیایید فرض کنید که من از پشت کوه اومدم و 5 سال کاپتان بلک مصرف نمیکنم. خود شما قضاوت کنید آیا این عطر دوم با این طرز ابتدایی ظاهری اصله؟ قسمت در عطر بجای گرد بودن و چرم داشتن,تماما پلاستیکیه و حتی بدرستی به هم چسبیده نشده و جای چسب معلومه!

در زیر عکس از قاب و شیشه عطر اول که اصل بود و عطر دوم که اصل نیست رو میزارم و قضاوت رو به شما میسپارم :

دو عکس از قاب و خود عطر اول که کاپیتان بلک قهوه ای اصل بود:
0175e4024eb37dae1.jpg

0175a5858a241aab2.jpg

و عکس از عطری که سری دوم با نام کاپتان بلک قهوه ای اصل دریافت کردم:
01755fecddfc51e93.jpg

من به امتیازهای بالای ایشون و به ارسال اولشون کاملا اطمینان کردم. به حرفهای توی تاپیکشون درباره تاکید بر اصلی بودن کاپتان بلک اصلی.اما ایشون همچین چیزی رو بعد دو هفته تاخیر برام فرستاند و اصرار دارند که من اشتباه میکنم! جالبه کسی که توی تاپیک گفته : "حتی اگر کسی احساس کرد فقط احساس کرد اصل نیست من پولشو پس میدم و ادکلن برای خودش" الان به درخواست من برای برگشت دادن هزینه اقدام نمیکنه. من حتی گفتم حاظرم از عطر اولی بفرستید و اینو پس بگیرید که ایشون ممانعت میکنند. متن پیامها برای درخواست پس دادن این عطر به شرح زیره. پیام آخرشون واقعا منو شوکه کرد. به حدی که یه لحظه گفتم شاید خودشون پشت سیستم نیستند و کسه دیگه ایی جواب داده!...

من دیروز گفتم :
اقا از تاخیر دو هفته ایی و ارسال تاریخ 21 ام که قرار بود 5 ام باشه بنا به گفته خودتون و اینکه مشکل دیرکرد از اداره پسته بگذریم.حداقل فکر کنم بتونید توضیح بدید که علت تفاوت زمین تا اسمونی این دوتا عطر کاپتان بلک قهوه ایی که ازتون جداگانه خریدم چیه

ایشون جواب دادند :
سلام . ارادتمند عزیزم
والا بخدا من روانی شدم از دست این کاپیتان بلک
اون نمونه رو میارم میگم همونی که قبلن بود بهتر بود
نمونه ی لیلیوم و میارم میگن اونو بیار
فرقشون اینه که این بوی توتون پیپش بیشتره

منم وقتی دیدم خودشون هم دارن میگن چند نوع دارن میفروشن (در حالی که نمونه اصلی یکتاست,حداقل در مورد کاپتان بلک قهوه ایی!) اینطور جواب دادم که یکم ناراحتیم مشخصه.اما هیچ بی ادبی به ایشون نکردم:

والا من از مکاتبات شما با بقیه خبر ندارم.تو تاپیک هم اشاره ایی به این موضوع نکردید.من بار اول کاپتان بلک قهوه ایی خریدم و کاملا راضی.اما از این کاملا ناراضی.هم از شیشه و جنس ظاهر هم از بو
اگه از اولی دارید بفرستید و یا برگشت هزینه
که بعدا معلوم شد از نمونه اصلی تمام کردند و اینطور جواب دادند :
از اولی دیگر ندارم
ببخشید میشه بگید این چیه مشکلش ؟
این نمونه خیلی که بهتر هست
منم وقتی دیدم به حرف من اعتنایی نمیشه.گفتم شاید به من اعتماد ندارند.واسه همین پیشنهاد دادم این دوتا عطرو در معرض دید کاربران اینجا بزارم تا کاربران بگند که کدوم اصله! و وقتی فهمیدم از نوع اصلیه این عطر رو تموم کردند.درخواست برگشت هزینه رو کردم.و اینطور جواب دادم:
اگه به گفته من درباره ظاهر و بو اعتماد ندارید میتونم از هردو عکس بگیرم و تو تاپیکتون بزارم تا بقیه اعضا نظرشون درباره ظاهرشون و اصالتشون رو بنویسند.من الان برای برگشت هزینه چیکار کنم؟

خوب من تا اینجا نه بی ایشون توهین کردم نه تهمت زدم.فقط اول پرسیدم از اون عطر اولی دارید؟ گفتند نه. منم گفتم پس هزینه رو برگشت بزنید.چون من به نیت اصلی بودن و اینکه از همون عطر اولیه میخوام بخرم پول رو ارسال کردم. اما ایشون اینطور جواب دادند که البته به من بی احترامی نکردند اما طوری رفتار کردند که انگار من به ایشون بی حرمتی کردم!:
دوست عزیزم این چه طرز رفتاره

من بهترین نمونه ی کاپیتان بلک و فرستادم

نمونه ای که لیلیوم داره میده 60 و در بازار 90 هست
من نمیام برا 1 ادکلن خودمو ببرم زیر سوال . این نمونه پرفروش کاپیتان بلک تاریخ هست و از اون نمونه بهتر هست
http://upload7.ir/images/36878003707367761091.jpg
http://www.liliume.com/modules/oledr...product_id=954
ببینید
انگار طوری با من حرف میزنی که من کلاهبردارم

دیگه جواب ندادم تا کمی آروم شم و فردا جوابشون رو منطقی بدم. از اونجای که به جنجال و تاپیک شکایت اینا علاقه ایی ندارم سعی کردم خیلی آروم مساله رو فیصله بدم. که امروز اینکارو کردم و این پیامو دادم :
عزیز کدوم رفتار؟ توهین کردم یا بی ادبی؟ اینکه توی طول این دوهفته با ادب تمام ازتون میپرسیدم بسته چی شد بی ادبیه؟ یا اینکه الان میگم این عطر بی کیفیته و اصل نیست؟ من لال شم خوبه؟!!!
من بار اول ازتون کاپتان بلک اصل قهوه ایی خریدم و هم بسته بندی و هم قاب و هم بوی عطر نشون میداد که اصله و با اینکه دیر ارسال کرده بودید امتیاز بازارچه دادم و ازتون تشکر کردم. الان روانی نیستم که بیام بیخودی بگم من این جنسو نمیخوام! من آدم کاملا آروم و منطقی هستم. دوست من از عطرم خوشم اومد و براش سفارش دادم. به خیال اینکه همانند عطر قبلی رو ارسال میکنید. کمااینکه توی تاپیک هم به تنوع کاپتان بلک قهوه ای اصل! هم اشاره ایی نکرده بودید.
بعد دو هفته تاخیر (بماند که من هر روز به دوستم میگفتم فردا میرسه بسته) بسته رسید و همونطور با پاکت پست تحویل دادم به دوستم. دوستم هم به من زنگ زد که تقلبیه و حتی به عطر فروشی معروف زنجان (امپراطور) هم داده بود و گفته بودن تقلبیه. حالا من کاری با حرف بقیه ندارم و نمیخوام حرف اونا رو ملاک قرار بدم من فقط دارم میگم این عطر در مقایسه با کاپتان بلک اصلی که بار اول فرستادید خیلی بی کیفیت تره. و من نمیدونستم شما قراره یه نوع دیگه شو بفرستید.
الانم میگم. من با شما پدرکشتگی ندارم و سرم واسه اینجور مسائل درد نمیکنه. اگه از اون عطر قبلیه دارید بفرستید. اگه هم نه هزینه رو برگشت بزنید. الان من درخواست بی جایی دارم؟!!!

ولی بعد چند ساعت در کمال ناباوری این جوابو از ایشون دریافت کردم:
من براتون عصر پس از صحبتهاتون چند نام کاربری میدم حدود 20 تا بهشون پیام بدید که کاپیتان بلک ویکتوریا پرفیوم چه بویی داره
این نظر و یکی از کاربران پس از رسیدن مرسوله ش نوشته :
اولین ادکلنی بود که بعد از چند ساعت بوشو باز حس میکردم.
خداشاهده
تمام مغازه داران دنیا کاپیتان بلک و با نام VICTORIA PERFUME میدونند . تازه قیمتش تا اون مدل NOBLE واس ما گرونتره
اما من توضیح دارم براتون . آره میگم درست حرف بزن چون نوشته بودی چمیدونم یا پول پس میدی یا میرم تاپیک شکایت میزنم
تاپیک شکایت بزنید ببینم چی میشه مثلن
شما از این بو خوشت نیومده ادکلن خودتی و بده رفیقت اونو بردار
ما داریم صحبت میکنیم

من سوال دارم از شما کاربرا و مدیران پرشین تولز. آیا وقتی کسی که بالای 4 هزار پست و بالای 150 امتیاز بازارچه مثبت داره با مشتری اینطور برخورد میکنه, میشه امیدی به خرید و فروش اینترنتی در این سایت داشت؟ آیا صرف اینکه کسی فروشهای موفق و خوبی داشته (از جمله خودم در مورد خرید سری اولم از ایشون) باعث میشه ایشون اینطور احساس قدرت کنند و بر خلاف تمامی گفته هاشون توی تاپیک, بعد از ارسال این عطر بی کیفیت از بازگشت عطر و پس دادن وجه ممانعت کنند و به من دستور بدهند که عطر استفاده شده ام رو به دوستم بدهم و عطر بی کیفیتی رو که ارسال کردند خودم بردارم؟!!
اگه من به ایشون توهین یا بی احترامی میکردم باز میشد به ایشون حق داد. اما من خیلی منطقی به ایشون گفتم که عطر کاپتان بلک اصلی اونی بود که بار اول فرستادید و این عطری که بار دوم فرستادید به کل غیراصله. اصلا بیایید فرض کنیم که هردوی این عطرها اصل هستند! آیا ایشون نباید در تاپیک ذکر میکردند که دو نوع عطر کاپتان بلک میفروشند که با هم از همه لحاظ فرق دارند؟ من از کجا میدونستم ایشون یه عطر متفاوت با عطر سری اول ارسال خواهند کرد؟ حالا اگه ایشون واقعا به حرفهایی که توی تاپیک به کاربرا گفتند که اگه مشتری ناراضی بود وجه برگشت داده میشه. من ازشون میخوام به حرفی که خودشون با فونت قرمز و بزرگ نوشتن عمل کنند.البته من عطر رو به ایشون پس خواهم داد و برای خودم نگه نخواهم داشت!!

در آخر هم نظر شما رو به ویدئوی تبلیغاتی کاپیتان بلک در رایحه های مختلف جلب میکنم که از لحاظ ظاهری دقیقا مانند عطریست که سری اول دریافت کردم : Captain Black fragrance commercial - YouTube

reza2052

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
واقعا ما ایرانی ها عادت کردیم برای گرفتن حقمون بدوییم.من میخواستم چیزی نگم به احترام سابقه ایشون. اما دیدم ایشون این سابقه خوبشون رو بهونه قرار دادن تا هرطوری دلشون میخواد با مشتری رفتار کنند و زیر تمامی حرفهای تاپیکشون بزنند. این تاپیکیه که پاک شد. اما دوباره اینجا میزارم تا همه فکر نکنند که کسی که اعتبار بالا اینجا داره ملزوما" صادق و درستکار و خوش قوله!
من از حقم و این چهل تومن گذشتم.اما این مطلبو میزارم تو تاپیکشون تا فکر نکنند اینکه از حقم گذشتم یعنی بی عرضه هستم...
اونایی که منو میشناسند میدونن آدم بی سر و صدایی ام و از این جور کارا و شکایت خوشم نمیاد. اما وقتی به شعور آدم توهین میشه دیگه نمیشه کشید کنار و گفت "بیخیال" !

تاپیک پاک شده :

با سلام خدمت همه کاربران عزیز پرشین تولز. قبل از شروع بحث و ارائه مستندات میخوام چند نکته رو یادآوری کنم.
اول اینکه من خودم هم رو کسایی که اینجا امتیاز بازارچه بالا دارند حساب باز میکنم و میدونم که شما هم با همین دید این تاپیک رو میخونید ولی لطفا این موضوع باعث نشه که چشتون رو به واقعیات ببندید و تنها بدلیل امتیاز بالا حق رو به ایشون بدید.نمیگم حق رو به من بدید.فقط ازتون خواهش دارم مطالب و مستندات رو کامل بخونید و عادلانه قضاوت و اظهار نظر کنید.
دوم اینکه من از ایشون یکبار خرید "عطر کاپتان بلک اصلی قهوه ایی" داشتم و کاملا راضی بودم و بهشون امتیاز بازارچه مثبت هم دادم(علیرغم تاخیر چندین روزه در ارسال):

امتیاز بالای بازارچه ایشون و رضایت از خرید اول باعث شد تا دقیقا از همین عطر برای بار دوم ازشون خرید کنم.
لازم میدونم مشخصات عطر اولی که ازشون خریدم رو از زبان خود ایشون براتون بازگو کنم:

خوب من با توجه به اینکه خرید اولم کاملا موفق بود و عطر کاپتان بلک قهوه ایی اصلی رو گرفته بودم. و عکسها و هولوگرام مطابق با جنسی بود که گرفتم و از اونجا که ایشون توی تاپیکشون نگفته بودن درکنار این عطر اصل, یک نوع عطر بی کیفیت دیگری هم با نام کاپتان بلک میفروشند تصمیم گرفتم برای دوستم هم دوباره از همین عطر خرید کنم.

عطری که بار اول از ایشون خرید کردم قیافه اش همانند عطریه که در سایت لیلیوم قرارا داده شده :
مشاهده پیوست 504568
و از لحاظ ماندگاری تا یک هفته و حتی بیشتر بخوبی بوش روی لباس میمونه.

من بعد از واریز مبلغ چهل هزارتومان برای خرید دوباره از عطری که دریافت کرده بودم در تاریخ November 26th, 2013, 11:39 PM پیام زیر رو به ایشون دادم:

و ایشون لحظاتی بعد اینطور جواب دادن :

شنبه گذشت نیومد.یکشنبه گذشت نیومد. تا اینکه من بعد از 8 روز از واریز! با ادب کامل پیام دادم که :

که ایشون اینجور جواب دادن :

پنج روز دیگه هم گذشت و خبری از پستچی نشد! این بار این پیام رو دادم:

که ایشون اینطور جواب دادن و طوری صحبت کردند که انگار پست کردند و مشکل از اداره پسته:

خلاصه عطری که قرار بود 5 ام دست من باشه 23 ام رسید! ایشون تو تاپیک چندین بار با فونت قرمز نوشته بودند "ارسال سریع" ! من هم فکر کردم مشکل از اداره پست بوده. ولی روی پاکت نوشته بود تاریخ ارسال 21 ام!!!! یعنی ایشون بسته ایی رو تا 21 ام هنوز ارسال نکرده بودند و به من میگفتن که مشکل از اداره پسته!

اما من آدمی نیستم که بخاطر دیرکرد دو هفته ایی در ارسال بیام اینجا تاپیک بزنم.الان چون به شعورم توهین شده مجبور شدم این تاپیکو بزنم.

مشکل وقتی جدی شد که عطر رو همونجور با پاکت پستی به دوستم دادم و دوستم بعد چندساعت بهم زنگ زد و گفت اینکه تقلبیه! من اول گفتم اشتباه میکنی. طرف با سابقه است و خرید اولی هم که از ایشون داشتم کاملا درست و اصل بود. اما وقتی از نزدیک بسته بندی متفاوت و بی کیفیت رو دیدم جا خوردم.ایشون توی تاپیک گفته بودند هولوگرام داره و حتی عکس هلوگرام رو گزاشته بودند اما این هلوگرام نداشت.جعبه عطر با جعبه عطر اصلی تفاوتهای فاحشی داشت. قسمت فجیع ماجرا خود شیشه عطر بود. شیشه عطر اصلی که بار اول از ایشون خریدم دارای کاور چرم و نوشته Made in France حک شده روی شیشه بود. اما این عطر دوم در کمال تعجب بجای چرم,مقوا رویش چسبانده شده بود و از زمین تا آسمون با عطر اول فرق میکرد.روی شیشه Made in France حک نشده بود! روی قاب بجای عبارت Captain Black عبارت Hadya Captain Black بود(البته ایشون 2 روز پیش عکسهای تاپیکو عوض کردن و عکسهای Hadya رو جایگزین کردن)
از لحاظ مانداگاری و بو :
بوی اول بسیار دلنشینتر بود و از نحوه پاشش عطر میشد فهمید که اصله و ماندگاریش حداقل یک هفته است.
اما موقع پاشش عطر دوم بوی الکل از خود عطر پیشی میگرفت و بعد مدتی بوی الکل میرفت و بوی عطر میماند و ماندگاری حتی یک روز هم نیست.

بیایید فرض کنید که من از پشت کوه اومدم و 5 سال کاپتان بلک مصرف نمیکنم. خود شما قضاوت کنید آیا این عطر دوم با این طرز ابتدایی ظاهری اصله؟ قسمت در عطر بجای گرد بودن و چرم داشتن,تماما پلاستیکیه و حتی بدرستی به هم چسبیده نشده و جای چسب معلومه!

در زیر عکس از قاب و شیشه عطر اول که اصل بود و عطر دوم که اصل نیست رو میزارم و قضاوت رو به شما میسپارم :

دو عکس از قاب و خود عطر اول که کاپیتان بلک قهوه ای اصل بود:
0175e4024eb37dae1.jpg

0175a5858a241aab2.jpg

و عکس از عطری که سری دوم با نام کاپتان بلک قهوه ای اصل دریافت کردم:
01755fecddfc51e93.jpg

من به امتیازهای بالای ایشون و به ارسال اولشون کاملا اطمینان کردم. به حرفهای توی تاپیکشون درباره تاکید بر اصلی بودن کاپتان بلک اصلی.اما ایشون همچین چیزی رو بعد دو هفته تاخیر برام فرستاند و اصرار دارند که من اشتباه میکنم! جالبه کسی که توی تاپیک گفته : "حتی اگر کسی احساس کرد فقط احساس کرد اصل نیست من پولشو پس میدم و ادکلن برای خودش" الان به درخواست من برای برگشت دادن هزینه اقدام نمیکنه. من حتی گفتم حاظرم از عطر اولی بفرستید و اینو پس بگیرید که ایشون ممانعت میکنند. متن پیامها برای درخواست پس دادن این عطر به شرح زیره. پیام آخرشون واقعا منو شوکه کرد. به حدی که یه لحظه گفتم شاید خودشون پشت سیستم نیستند و کسه دیگه ایی جواب داده!...

من دیروز گفتم :

ایشون جواب دادند :

منم وقتی دیدم خودشون هم دارن میگن چند نوع دارن میفروشن (در حالی که نمونه اصلی یکتاست,حداقل در مورد کاپتان بلک قهوه ایی!) اینطور جواب دادم که یکم ناراحتیم مشخصه.اما هیچ بی ادبی به ایشون نکردم:

که بعدا معلوم شد از نمونه اصلی تمام کردند و اینطور جواب دادند :

منم وقتی دیدم به حرف من اعتنایی نمیشه.گفتم شاید به من اعتماد ندارند.واسه همین پیشنهاد دادم این دوتا عطرو در معرض دید کاربران اینجا بزارم تا کاربران بگند که کدوم اصله! و وقتی فهمیدم از نوع اصلیه این عطر رو تموم کردند.درخواست برگشت هزینه رو کردم.و اینطور جواب دادم:

خوب من تا اینجا نه بی ایشون توهین کردم نه تهمت زدم.فقط اول پرسیدم از اون عطر اولی دارید؟ گفتند نه. منم گفتم پس هزینه رو برگشت بزنید.چون من به نیت اصلی بودن و اینکه از همون عطر اولیه میخوام بخرم پول رو ارسال کردم. اما ایشون اینطور جواب دادند که البته به من بی احترامی نکردند اما طوری رفتار کردند که انگار من به ایشون بی حرمتی کردم!:

دیگه جواب ندادم تا کمی آروم شم و فردا جوابشون رو منطقی بدم. از اونجای که به جنجال و تاپیک شکایت اینا علاقه ایی ندارم سعی کردم خیلی آروم مساله رو فیصله بدم. که امروز اینکارو کردم و این پیامو دادم :

ولی بعد چند ساعت در کمال ناباوری این جوابو از ایشون دریافت کردم:

من سوال دارم از شما کاربرا و مدیران پرشین تولز. آیا وقتی کسی که بالای 4 هزار پست و بالای 150 امتیاز بازارچه مثبت داره با مشتری اینطور برخورد میکنه, میشه امیدی به خرید و فروش اینترنتی در این سایت داشت؟ آیا صرف اینکه کسی فروشهای موفق و خوبی داشته (از جمله خودم در مورد خرید سری اولم از ایشون) باعث میشه ایشون اینطور احساس قدرت کنند و بر خلاف تمامی گفته هاشون توی تاپیک, بعد از ارسال این عطر بی کیفیت از بازگشت عطر و پس دادن وجه ممانعت کنند و به من دستور بدهند که عطر استفاده شده ام رو به دوستم بدهم و عطر بی کیفیتی رو که ارسال کردند خودم بردارم؟!!
اگه من به ایشون توهین یا بی احترامی میکردم باز میشد به ایشون حق داد. اما من خیلی منطقی به ایشون گفتم که عطر کاپتان بلک اصلی اونی بود که بار اول فرستادید و این عطری که بار دوم فرستادید به کل غیراصله. اصلا بیایید فرض کنیم که هردوی این عطرها اصل هستند! آیا ایشون نباید در تاپیک ذکر میکردند که دو نوع عطر کاپتان بلک میفروشند که با هم از همه لحاظ فرق دارند؟ من از کجا میدونستم ایشون یه عطر متفاوت با عطر سری اول ارسال خواهند کرد؟ حالا اگه ایشون واقعا به حرفهایی که توی تاپیک به کاربرا گفتند که اگه مشتری ناراضی بود وجه برگشت داده میشه. من ازشون میخوام به حرفی که خودشون با فونت قرمز و بزرگ نوشتن عمل کنند.البته من عطر رو به ایشون پس خواهم داد و برای خودم نگه نخواهم داشت!!

در آخر هم نظر شما رو به ویدئوی تبلیغاتی کاپیتان بلک در رایحه های مختلف جلب میکنم که از لحاظ ظاهری دقیقا مانند عطریست که سری اول دریافت کردم : Captain Black fragrance commercial - YouTube

بله دوست من . منم چند بار توی تایپیک اومدم دیدم خیلی ها نوشته بودن که کاپیتان بلک دیگه مثل اول نیست و تقلبیه . ولی ایشون مطالب دوستان رو ظاهرا پاک می کردن . خوب شد ایشون بلوک شدن که نتونن پیامهای کاربرها رو پاک کنن تا همه چیز روشن بشه . الان هم که نمیشه بهشون پیام خصوصی هم بدیم . همیشه هم آنلاین هستند ولی جوابی به کاربرها نمیدن . من که دیگه خسته شدم . اگر موفق شدی بسته ها رو بفرستی بیا بگو فرستادم اگر هم نفرستادی شهامت داشته باش بگو

farzad.sadeshi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هر چی میخاید بگید
من نه از کسی ترس دارم نه به این تهمتها ی شما واکنش خاصی نشون میدم
من کارمو بلدم
اگرم خدای نکرده آدم حروم خوری بودم نمیومدم بگم آدرساتون بدید
وظیفه ی من فقط داشتن آدرسهای خریداران و ارسال بسته ها هست . اینو اگر انجام بدم خودش یه تو دهنی محکم به تمام حرف کاربران هست

حالا هر کی هر تهمت و فحش و انگ جدیدی داره بما بزنه . مهم رسیدن بسته هاست
چون من بکارم واردم و میدونم چججوری وظیفمو انجام بدم . متاسفانه ایرانی جماعت تا بوده زود قضاوت کرده

جواب پیغام خصوصی هم که نمیدم چون نمیدم روزی که بسته ها میرسه همه میوفتن رو معذرت خواهی
تو زندگی تون فقط سعی کنید هیچوقت زود قضاوت نکنید

تمام بسته های کاربران از شهری که اشتباه ارسال شده بوده مجدد ارسال شده است .

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا