• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ارزون ترین گوشی های آکبند در کل پرشین تولز از جمله اس3

وضعیت
موضوع بسته شده است.

iranshoping

Registered User
لایک‌ها
57
ببین آقا جواد بهترین راه اینه که شما از دوستی برادری یا .... 2-3 تومن یک هفته ای قرض بگیری و شروع کنی گوشی هایی که بچه ها می گن رو بخری و بفرستی و ... . سابقه ات که اوکی شد بعدا می تونی اول واریز بعد ارسال داشته باشی . 2-3 تومن جور کن خودت هم روی هر گوشی یه مقداری بکش . باور کن اینطوری راحت خودت هم روزی 100 تومن به بالا کاسبی !(روزی 4-5 تا ارسال داشته باشی) چه ایرادی داره آخه؟ میدونی چقدر به نفع بچه هاست ؟ شما هم یه سودی داری و انگیزه هم داری و .... . به نظرم منطقی تر هست . ایشالا خودت هم به مرور میشی فروشنده معتبر . هم ما راضی هم شما راضی .
نه داداش خدایی اینکارو نکن فردا واست دردسرش بیشتر از سودش میشه

Imuser

Registered User
لایک‌ها
106
اکسپریا وی یادتون نره...

gosbe

Registered User
لایک‌ها
66

نظر بسیار خوبی هست.
من ایشون رو کاملا تایید میکنم.از دوستان ما در فروم همسایه (موبایل----)هستند.
اگر ممکن هست با هاشون صحبت کنید.
آقا جواد خدا خیرت بده ، خوبه قبل اینکه بری گفتم ببین چند گیگ هست و موجودی دارن.آشنامون حوصله نداره.گفتم امشب میفهمم واقعا موجود هست یا نه که فردا هماهنگی کنم.
HTC 8s , HTC 8x رو اگر بتونی قیمت بگیری خیلی خوبه.یعنی عالیه.8s آبادان 850 قیمت گرفتم.می خوام ببینم اونجا چنده؟

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
مث اینکه لومیا 620 و 820 پیدا نشد
درسته ؟
به خدا میخواستم 620 بگیرم گیرم نیومد
گفتم جهنم 500 دیگه میدم 820 میگیرم
دیگه واقعا نمیتونم 500 دیگه جور کنم !!!
اگر اون دوتا رو پیدا کردی بهم خبر بده
مرسی
حضوری هم میتونم ازت تحویل بگیرم
داداش بخدا امشب حواسم به شما بود ولی خدایی پیدا نشد فقط لومیا920 بود

ساده ندارید؟

چی داداش؟

wildcat1995

Registered User
لایک‌ها
197
داداش ایشون از بندرعباس هست؟

خیر
ایشون سیستان اند
من حاضرم3میلیون تومن بریزم به حساب ایشون به عنوان واسطه
اما متاسفانه مشکل اینه که شما برات مقدور نیست

androidbazeherfeee

Registered User
لایک‌ها
10
برای خرید نگاه به مکان نکن خیالت راحت اعتماد سازی

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
ببین آقا جواد بهترین راه اینه که شما از دوستی برادری یا .... 2-3 تومن یک هفته ای قرض بگیری و شروع کنی گوشی هایی که بچه ها می گن رو بخری و بفرستی و ... . سابقه ات که اوکی شد بعدا می تونی اول واریز بعد ارسال داشته باشی . 2-3 تومن جور کن خودت هم روی هر گوشی یه مقداری بکش . باور کن اینطوری راحت خودت هم روزی 100 تومن به بالا کاسبی !(روزی 4-5 تا ارسال داشته باشی) چه ایرادی داره آخه؟ میدونی چقدر به نفع بچه هاست ؟ شما هم یه سودی داری و انگیزه هم داری و .... . به نظرم منطقی تر هست . ایشالا خودت هم به مرور میشی فروشنده معتبر . هم ما راضی هم شما راضی .

فکر خوبی هست داداش بهش فکر میکنم ببینم کسی داره بهم پول میده بخدا من از خدام هست سریامه بزارم به افراد با سابقه اول ارسال کنم

offlinebaz

Registered User
لایک‌ها
0
داداش نوت۱ ۳۲ قیمت نکردین؟ قیمت نوت۱ ندیدم تو لیستتون

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
اینهمه پست زدن ملت هیچی نخریدن!!!!!!!!بیشتر فکر کنم مشکل اعتمادهطرح اصل اونجاها نیست؟؟؟چینی؟

داداش دمت گرم یعنی من چینی میخوام بدم به ملت به اسم اصل من حاضرم حضوری بیان اینجا همه چیز رو از نزدیک ببینند و خرید کنند

نه داداش خدایی اینکارو نکن فردا واست دردسرش بیشتر از سودش میشه
اگر پول دستم بیاد این کار رو شاید کردم فقط به افراد باشابقه پی تی میفروشم اول ارسال الان بوجه ندارم

مهدی جان بندر نیستند که
سیستان اند

حبف شد من حاضر بود بهش یک هزینه ای بکشم روی گوشی به ایشون بدم

اکسپریا وی یادتون نره...

چشم ...

نظر بسیار خوبی هست.
من ایشون رو کاملا تایید میکنم.از دوستان ما در فروم همسایه (موبایل----)هستند.
اگر ممکن هست با هاشون صحبت کنید.
آقا جواد خدا خیرت بده ، خوبه قبل اینکه بری گفتم ببین چند گیگ هست و موجودی دارن.آشنامون حوصله نداره.گفتم امشب میفهمم واقعا موجود هست یا نه که فردا هماهنگی کنم.
HTC 8s , HTC 8x رو اگر بتونی قیمت بگیری خیلی خوبه.یعنی عالیه.8s آبادان 850 قیمت گرفتم.می خوام ببینم اونجا چنده؟
اگر موجود بود چشم

offlinebaz

Registered User
لایک‌ها
0
داداش جواب من رو ندادین نوت ۱ چه قیمته خدایی اگه ۱۲۰۰-حداکثر۱۳۰۰ باشه چون بیشتر ندارم من حاظرم اولین نفری باشم که ازتون خرید کنم.

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
خیر
ایشون سیستان اند
من حاضرم3میلیون تومن بریزم به حساب ایشون به عنوان واسطه
اما متاسفانه مشکل اینه که شما برات مقدور نیست
درسته اگر با ایشون صحبت کنم میتونید بهش اعتماد کنید؟
نمایش مشخصات: farmarz-vc - PersianTools Forums

داداش نوت۱ ۳۲ قیمت نکردین؟ قیمت نوت۱ ندیدم تو لیستتون

نداداش امشب قیمت نگرفتم

داداش جواب من رو ندادین نوت ۱ چه قیمته خدایی اگه ۱۲۰۰-حداکثر۱۳۰۰ باشه چون بیشتر ندارم من حاظرم اولین نفری باشم که ازتون خرید کنم.

اگر هم باشه قیمتش بالای 1.400.000 هست داداش

ahijoon

Registered User
لایک‌ها
420
جوادی ایکس 8 و ایکس پریا مینی چنده ؟

offlinebaz

Registered User
لایک‌ها
0
درسته اگر با ایشون صحبت کنم میتونید بهش اعتماد کنید؟نمایش مشخصات: farmarz-vc - PersianTools Forumsنداداش امشب قیمت نگرفتماگر هم باشه قیمتش بالای 1.400.000 هست داداش
لطفا اگه زحمتی نیست فردا قیمت بگیرین ساخت کره باشه و قیمت حداکثر ۱۳۰۰ باشه هماهنگ کنیم پول و بفرستم واسم تهیه کنین.مطمعنم اگه یکی فروش بره دیگه بچه ها راحت تر اطمینان میکنن و خرید میکنن.به نظرتون پیدا میشه؟

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
جوادی ایکس 8 و ایکس پریا مینی چنده ؟

داداش ایکس هشت اچ تی سی ویندوزی منظورته ؟ باشه چشم

لطفا اگه زحمتی نیست فردا قیمت بگیرین ساخت کره باشه و قیمت حداکثر ۱۳۰۰ باشه هماهنگ کنیم پول و بفرستم واسم تهیه کنین.مطمعنم اگه یکی فروش بره دیگه بچه ها راحت تر اطمینان میکنن و خرید میکنن.به نظرتون پیدا میشه؟

داداش نظر شخصی من اینه که پیدا نمیشه اگر بخوای میرم برات میگردم مثل امروز صبح چون امروز صبح هم بخاطر یکی بچه ها رفتم کل بازار رو گشتم که یک وان ایکس 1.350.000 تومنی پیدا کنم ولی پیدا نشد که نشد برای شما هم میرم ولی فکر نکنم پیدا بشه اگر 1450 داشته باشی خیلی بهتره هرچی اضاف اومد بهتون برمیگردونم چون دستت پرباشه بهتره تا خالی باشه

offlinebaz

Registered User
لایک‌ها
0
بحث پولش نیست خدایی اگه داشتم اصلا جایه حرف نبود اما متاسفانه حداکثر بودجم ۱۳۰۰ شما لطف کنین اگه زحمتی نیست واستون سوال کنین اگه پیدا بشه ۱۰۰٪ میخوام و اطلاع بدین که پول بفرستم واسم تهیه کنین لطفا.

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
بحث پولش نیست خدایی اگه داشتم اصلا جایه حرف نبود اما متاسفانه حداکثر بودجم ۱۳۰۰ شما لطف کنین اگه زحمتی نیست واستون سوال کنین اگه پیدا بشه ۱۰۰٪ میخوام و اطلاع بدین که پول بفرستم واسم تهیه کنین لطفا.

باشه من فردا صبح هم بخاطر شما میرم تو بازار کاملا میگردم اگر دست دوم در حد آک این قیمت بود چی؟ اگر پیدا نشد به نظرم یک گوشی دیگه با همین قیمت های که زدم بپسند چون واقعا از دیگر جاها ارزون تر هست

gosbe

Registered User
لایک‌ها
66
داش جواد
فردا صبح میری من یادت باشم
نکسوس 7 16 یا 32 گیگ و 8اس سیاه و آبی(بالا سیاه و پایینش آبی باشه)
قیمت بگیر ظهر بهم بگو تا عصر هماهنگ کنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا