• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ارزون ترین گوشی های آکبند در کل پرشین تولز از جمله اس3

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
حالا واسطه باید چیکار کنه؟؟

واسطه باید پول رو از خریدار بگیره
و همزمان که گوشی و تحویل میگیره و تست میکنه که اصل و سالم باشه
پول رو به فروشنده تحویل میده و بعد برای خریدار ارسال میکنه
اگه خواست هم حق داره پورسانت بگیره
کار سختی نیست

f8000

Registered User
لایک‌ها
167
واسطه باید پول رو از خریدار بگیره
و همزمان که گوشی و تحویل میگیره و تست میکنه که اصل و سالم باشه
پول رو به فروشنده تحویل میده و بعد برای خریدار ارسال میکنه
اگه خواست هم حق داره پورسانت بگیره
کار سختی نیست
هیچ کدوم از کارهایی که ذکر کردید تو بندر سخت نیست به جز قسمت ارسال که من چند روز پیش یه وان ایکس رو که مال خودم بود تو همین فروم فروختم با هزار بدبختی فرستادم شهرستان فقط با اتوبوس میشه فرستاد که اونم راننده به خاطر اینکه قاچاق محسوب میشه شاید یه خورده کرایه بالا بگیره

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
اقا من به عنوان اولین مشتری به جای اینکه مدلی پیشنهاد بدم
میگم شمابرام تبلتی پیدا کن که ویندوز باشه
چه win8 pro OR Win 8 RT
هر مدلی پیدا کردی بهم معرفی کن ت انتخاب کنم
فقط فن نداشته باشه و ضخامت زیر 1 سانت
و وزنش هم زیر 700 گرم

اگر پیدا شد خریداری؟

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
هیچ کدوم از کارهایی که ذکر کردید تو بندر سخت نیست به جز قسمت ارسال که من چند روز پیش یه وان ایکس رو که مال خودم بود تو همین فروم فروختم با هزار بدبختی فرستادم شهرستان فقط با اتوبوس میشه فرستاد که اونم راننده به خاطر اینکه قاچاق محسوب میشه شاید یه خورده کرایه بالا بگیره

این مشکل خریدار هست
شما اونجا اداره پست یا تیپاکس ندارین؟
مگه میشه اخه؟؟؟

ehsanrajabi

Registered User
لایک‌ها
19
اگه گوشی های مد نظر من پیدا می شد من چراغ اول رو روشن می کردم . از شانس ما نیست که نیست . طالب S 3 هم نیستم متاسفانه ! آقا بخرید بابا . این بنده خدا فروشنده معتبر هنوز نشده ولی 5 تا سابقه داره که ! نمیگم زیاده ولی الکی نیست که !

آقا جواد بحث سرمایه رو چی کار کردی داداش ؟ سعی کن مدارک بفرستی به PT تا حداقل فروشنده معتبر بشی دیگه . اینکه کاری نداره داداش . چهار تا کپی و نشونی میدی . شما که موردی نداری پس چرا این کارو نمی کنی ؟

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
این مشکل خریدار هست
مگه میشه اخه؟؟؟

دارن آقا مگه میشه نباشه.منتها خروج این جنس از اون شهر ممنوعه مثل اینکه

Sent from my LT18i

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14

سلام داداش
یک لطفی در حق این بچه ها بکن اگر قبول کنی مطمئن باش برای توهم خیلی خوب میشه چون خیلی افراد قصد خرید دارن فقط منتظر واسطه هستند

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
اگه گوشی های مد نظر من پیدا می شد من چراغ اول رو روشن می کردم . از شانس ما نیست که نیست . طالب S 3 هم نیستم متاسفانه ! آقا بخرید بابا . این بنده خدا فروشنده معتبر هنوز نشده ولی 5 تا سابقه داره که ! نمیگم زیاده ولی الکی نیست که !

آقا جواد بحث سرمایه رو چی کار کردی داداش ؟ سعی کن مدارک بفرستی به PT تا حداقل فروشنده معتبر بشی دیگه . اینکه کاری نداره داداش . چهار تا کپی و نشونی میدی . شما که موردی نداری پس چرا این کارو نمی کنی ؟

تا جایی که من اطلاع دارم ایشون مدارک ارسال کرده
منتظر تایید هست
خود سایت با موبایل من تماس گرفت و یه سری سوالات پرسید بعد که تایید شد
اونوقت بالای اسمم نوشت فروشنده معتبر
فقط ارسال مدارک نیست

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
این مشکل خریدار هست
مگه میشه اخه؟؟؟

عزیز ارسال گوشی بر عهده من هست من و واسطه محترم میرم جای که ارسال میشه کرد من برای این کار آشنا دارم و خیلی اجناس از قبیل موبایل و لپ تاپ ارسال کردم

androidbazeherfeee

Registered User
لایک‌ها
10
برای خرید نگاه به مکان نکن خیالت راحت اعتماد سازی

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
عزیز ارسال گوشی بر عهده من هست من و واسطه محترم میرم جای که ارسال میشه کرد من برای این کار آشنا دارم و خیلی اجناس از قبیل موبایل و لپ تاپ ارسال کردم

خدا رو شکر این مشکل هم حله
فقط مونده اولین سفارش که قفل شکسته بشه و P.T منفجر بشه

f8000

Registered User
لایک‌ها
167
سلام داداش
یک لطفی در حق این بچه ها بکن اگر قبول کنی مطمئن باش برای توهم خیلی خوب میشه چون خیلی افراد قصد خرید دارن فقط منتظر واسطه هستند

ای بابا اگه یه نگاه به تاپیک فروش من بندازی تا گوشیم فروش رفت کلاه بردار شدیم - بی سابقه شدیم و....
من مشکلی ندارم فقط بحث ارسال هست

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14

داداش من مدارک رو روز اول تحویل دادم ولی شانس بد ما امروز جواب دادن و قرار بود تماس بگیرن به شماره های که بهشون دادم صبح زود تماس گرفتن منم گوشیم روی سایلنت بود جواب ندادم بعد متوجه که شدم ایمیل داده بودن باید جواب بدی منم از اول یک ایمیل دیگه دادم (امشب زود بخوابم که دیگه صبح خواب نمونم):D

اگه قیمتش مثل موبایل هایی که معرفی میکنی تفاوت قیمت با بازار زیاد باشه حتما سفارش میدم

این اجناس تماما از دبی وارد میشه که قیمت پایین هست که تو لیست این تبلت ندیدم باید از خود بازار بندر برات پیدا کنم

دارن آقا مگه میشه نباشه.منتها خروج این جنس از اون شهر ممنوعه مثل اینکه

Sent from my LT18i

من هرجای که بخواهید براتون پست میکنم

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
اینم به نوبه خودش یک رکورد در پی تی محسوب میشه
یک تاپیک خرید و فروش بعد از 40 صفحه هنوز معامله ای نداشته؟؟؟؟؟؟؟

f8000

Registered User
لایک‌ها
167
بزار پولم کامل بشه چند روز دیگه خودم یه آیفون 5 ازت می خرم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا