• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ارزون ترین گوشی های آکبند در کل پرشین تولز از جمله اس3

وضعیت
موضوع بسته شده است.

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
مال شما هم مثل من شده
باتر فلای که موجود نیست
اونم حتما نیست

داداش اون نکسوس 7 حتی پلمپ بود من ـدر مغازه رو به یکی بچه های پی تی دادم گفت میرم میخرم نمیدونم خریده یا نه اگر نخریده باشه هنوز موجود هست وگرنه فروش رفت
دوستان مشکل اینجاست که شما هر زمانی که دوست دارید میخواین بخرید معلومه تموم میشه هرموقع من قیمت ها رو بروز کردم همون موقع سفارش بدین موجود هست نه چند روز بعد

مگه 1دونه نکسوس 7 دارید؟
قیمت جدیدش رو میشه لطف کنید
معتبر شدنتون رو هم تبریک میگم

ممنون داداش دیگه خیالتون راحت هست برای معامه؟
آره داداش یکی بود حالا اگر میخواین میرم دنبالش براتون خراب رفاقتیم
قیمتش هم 830.000 تومن یا پایین تر باشه اگر زود بخواین بخرید

دوست عزیز LG کار نمی کنین؟

داداش بخدا خیلی دوست دارم ال جی بیارم ولی خداوکیلی تو لیست گوشی های دوبی نیست

hajizadeh110

Registered User
لایک‌ها
66
لطفا گالکسی تب نوت 16 و 32 گیگ رو هم قیمت بذارید!

hoseinkaf

Registered User
لایک‌ها
24
داداش اون نکسوس 7 حتی پلمپ بود من ـدر مغازه رو به یکی بچه های پی تی دادم گفت میرم میخرم نمیدونم خریده یا نه اگر نخریده باشه هنوز موجود هست وگرنه فروش رفت
دوستان مشکل اینجاست که شما هر زمانی که دوست دارید میخواین بخرید معلومه تموم میشه هرموقع من قیمت ها رو بروز کردم همون موقع سفارش بدین موجود هست نه چند روز بعد

ممنون داداش دیگه خیالتون راحت هست برای معامه؟
آره داداش یکی بود حالا اگر میخواین میرم دنبالش براتون خراب رفاقتیم
قیمتش هم 830.000 تومن یا پایین تر باشه اگر زود بخواین بخرید
حاجی من میخوامش یه بیانه ای چیزی فردا یا امشب هرچقدر شما بگید واریز میکنم اگر ممکنه تا شنبه صبر کنید پول رو کامل واریز کنم
یا هرطور که خودتون میدونید
قیمت نهاییش رو حتما برام پ.خ کنید حتما میخوام

ehsanrajabi

Registered User
لایک‌ها
19
جواد جان اومدم معتبر شدن رو تبریک بگم داداش ! بالاخره گره باز شد .امیدوارم امتیازت هم هر روز بره بالا . قیمت ها که عالیه واقعاً . امروز هم قیمتت خیلی خوبه . ای کاش ال جی وامونده هم این وسطا بود . یک فروند Nexus4-16GB سفارش می دادم همین الان ! چون قیمت ها نشون میده که واقعا کفه !

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
حاجی من میخوامش یه بیانه ای چیزی فردا یا امشب هرچقدر شما بگید واریز میکنم اگر ممکنه تا شنبه صبر کنید پول رو کامل واریز کنم
یا هرطور که خودتون میدونید
قیمت نهاییش رو حتما برام پ.خ کنید حتما میخوام

داداش شما الان چقدر بوجه دارید من قیمت نهایش ندارم فردا میرم مغازه دوستم چندتا سفارش گوشی گرفتم پول شما رو بیانه میدم به اون مغازه ای که نکسوس7 داره میدم که براتون نگه داره اگر قبول کنه

hoseinkaf

Registered User
لایک‌ها
24
داداش شما الان چقدر بوجه دارید من قیمت نهایش ندارم فردا میرم مغازه دوستم چندتا سفارش گوشی گرفتم پول شما رو بیانه میدم به اون مغازه ای که نکسوس7 داره میدم که براتون نگه داره اگر قبول کنه
فردا کی میرید مغازه؟ اگر شب میرید تا شب پول رو کامل میتونم جور کنم. الان 50 تومن اینا دارم...

شنبه ارسال میکنید دیگه؟

javad96

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
14
جواد جان اومدم معتبر شدن رو تبریک بگم داداش ! بالاخره گره باز شد .امیدوارم امتیازت هم هر روز بره بالا . قیمت ها که عالیه واقعاً . امروز هم قیمتت خیلی خوبه . ای کاش ال جی وامونده هم این وسطا بود . یک فروند Nexus4-16GB سفارش می دادم همین الان ! چون قیمت ها نشون میده که واقعا کفه !

ممنون داداش من هدفم کمک به تمامی دوستان پرشین تولز هست بخدا هزارتومن هم سود مال من نیست حالا هرکی خواست بخره هرچی دلش خواست روی قیمت گوشی سود منو بده مجبور نمیکنم دل بخواهی هست
داداش اینقدر من پیگیر گوشی های ال جی هستم به خصوص نکسوس 4 که فکر نکنم شما هم به فکرش باشد اصلا تو لیست گوشی های دبی نیست دوستم به چند عمده فروش دبی زنگ زد باز هم نداشتند دو شب پیش هم کل بازار بندرعباس رو گشتم که شاید یکی داشته باشه ولی دریغ از یک مغازه داشته باشه
داداش همشهری ما (آقا فرامرز) نکسوس4 داره برو از ایشون بگیرید میخواین براتون برم حضوری از فرامرز بگیرم شاید بتونم حضوری تخفیف بگیرم اش به عنوان همشهری بودن؟

فردا کی میرید مغازه؟ اگر شب میرید تا شب پول رو کامل میتونم جور کنم. الان 50 تومن اینا دارم...

شنبه ارسال میکنید دیگه؟

اره داداش اگر میتونی تا فردا شب کلش جور کن که نوسانات ارز خیلی خیلی بالاست شاید تا شنبه بگه 900.000 تومن

civmilad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
داداش میشه شمارتا برام پخ کنی تا معامله کنیم

hoseinkaf

Registered User
لایک‌ها
24
ممنون داداش من هدفم کمک به تمامی دوستان پرشین تولز هست بخدا هزارتومن هم سود مال من نیست حالا هرکی خواست بخره هرچی دلش خواست روی قیمت گوشی سود منو بده مجبور نمیکنم دل بخواهی هست
داداش اینقدر من پیگیر گوشی های ال جی هستم به خصوص نکسوس 4 که فکر نکنم شما هم به فکرش باشد اصلا تو لیست گوشی های دبی نیست دوستم به چند عمده فروش دبی زنگ زد باز هم نداشتند دو شب پیش هم کل بازار بندرعباس رو گشتم که شاید یکی داشته باشه ولی دریغ از یک مغازه داشته باشه
داداش همشهری ما (آقا فرامرز) نکسوس4 داره برو از ایشون بگیرید میخواین براتون برم حضوری از فرامرز بگیرم شاید بتونم حضوری تخفیف بگیرم اش به عنوان همشهری بودن؟

اره داداش اگر میتونی تا فردا شب کلش جور کن که نوسانات ارز خیلی خیلی بالاست شاید تا شنبه بگه 900.000 تومن
باشه داداش فقط بپا 830 بالاتر نرفته باشه :D
دمت گرم من تا فردا شب حتما واریز میکنم فقط یه جوری جورش کن یارو قیمتو نبره بالا
شماره حساب و شماره موبایل رو این داستانا رو هم پ.خ کن بعدا یادت نره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا