برگزیده های پرشین تولز

فروش انواع کتابخوان (آمازون کیندل، نوک و ...) و تبلت با قیمت کمتر از بازار

oscar-patch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
قیمت تمام شده Nook Tablet و Nook Color رو اگه امکانش هست اعلام کنید.

shahram_s

Registered User
لایک‌ها
7
قیمت تمام شده Nook Tablet و Nook Color رو اگه امکانش هست اعلام کنید.

دوست عزیز قیمت این موارد در لیست موجود هست. برای تبدیل نرخ دلار پی پال به ریال به سایت payment24.us مراجعه کنید قیمت تمام شده به ریال دستتون میاد. نرخ حداقل و حداکثر از فروشنده های مختلف هست. درصورتی که واقعا نیاز به خرید داشتید به ما اعلام کنید ما استعلام می کنیم . اگر فروشنده اولمون موجود داشته باشه همون قیمت حداقل قیمت تمام شده هست و اگر موجود نداشته باشه از اولین فروشنده ای که با قیمت نزدیک تر موجودی داشته بشه قیمت میدیم.

فروش کتابخوان نوک Barnes&Noble nook color
قیمت تحویل درب منزل شما در ایران:
قیمت حداقل: 156 دلار پی پال
قیمت حداکثر: 184.5 دلار پی پال

تبلت نوک Barnes&Noble Nook Tablet
قیمت تحویل درب منزل شما در ایران:
قیمت حداقل: 241 دلار پی پال
قیمت حداکثر: 305.5 دلار پی پال

gongb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
دوست عزیز شما فقط این یک مدل تبلت چینی رو میتونین بیارین یا اگه سفارش بدیم تبلت دیگه هم میارین
ممنون

shahram_s

Registered User
لایک‌ها
7
با توجه به هزینه 20 دلاری که برای ارسال به ایران دارند

441 هزار تومان با توجه به نرخ دلار پی پال در این لحظه

Last edited:

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
خیلی عذر میخوام اینو میپرسم چجوری اعتماد سازی میکنید برای ارسال سفارشها؟ آیا باید مبلغ رو اولش بپردازیم ؟
آیا کسی از دوستان از ایشون خرید کرده؟

shahram_s

Registered User
لایک‌ها
7
با عرض پوزش از اشکال تایپی قیمت صحیح 441 هزار تومان هست در حال حاضر.

در پاسخ به دوست دیگه. بله کل هزینه ابتدا پرداخت میشه و خرید شما انجام میشه.

تنها راه اعتماد سازی یک واسطه هست از اعضای پرشین تولز که بالای 10 امتیاز فروشگاه داشته باشن. کل مبلغ رو به ایشون میدید و خرید شما انجام میشه. کالا که به دست شما رسید ایشون هزینه رو به ما پرداخت میکنن. البته قیمت رو برای این خرید 20 هزار تومان بالاتر در نظر خواهیم گرفت با توجه به نوسان قیمت ارز، چون ما خارج از ایران هستیم و کامزد کمتری نسبت به دوستان داریم و وجه باید به خارج از ایران ارسالبشه. این 20 هزار تومان برای این هست که وقتی کالا به دست شما رسید و هزینه از واسطه به ما پرداخت شد، ریسک افزایش نرخ ارز در این مدت برای ما کم بشه.

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
با عرض پوزش از اشکال تایپی قیمت صحیح 441 هزار تومان هست در حال حاضر.

در پاسخ به دوست دیگه. بله کل هزینه ابتدا پرداخت میشه و خرید شما انجام میشه.

تنها راه اعتماد سازی یک واسطه هست از اعضای پرشین تولز که بالای 10 امتیاز فروشگاه داشته باشن. کل مبلغ رو به ایشون میدید و خرید شما انجام میشه. کالا که به دست شما رسید ایشون هزینه رو به ما پرداخت میکنن. البته قیمت رو برای این خرید 20 هزار تومان بالاتر در نظر خواهیم گرفت با توجه به نوسان قیمت ارز، چون ما خارج از ایران هستیم و کامزد کمتری نسبت به دوستان داریم و وجه باید به خارج از ایران ارسالبشه. این 20 هزار تومان برای این هست که وقتی کالا به دست شما رسید و هزینه از واسطه به ما پرداخت شد، ریسک افزایش نرخ ارز در این مدت برای ما کم بشه.

ببخشید قیمتهاتون خوبه ولی واسطه از کجا پیدا کنیم.چون شما اوکراین هستید و مشکلی برای بسته پیش اومد چجوری میتونید پیگیری کنید ؟

shahram_s

Registered User
لایک‌ها
7
ببخشید قیمتهاتون خوبه ولی واسطه از کجا پیدا کنیم.چون شما اوکراین هستید و مشکلی برای بسته پیش اومد چجوری میتونید پیگیری کنید ؟

برای بسته هایی که از اوکراین ارسال می کنیم میتونید درخواست بیمه بفرمایید دوست عزیز . 2 درصد ارزش اعلامی کالا هزینش هست. گرچه اداره پست مسئول سالم رسیدن کالا هست اما برای اطمینان این مورد رو میتونید درخواست بدید.

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
کدوم مدل
1 . قابلیت ساپورت هارد داشته باشه
2 . سخت افزار قوی باشه که فیلم بدون لگ انجام بده
3 . سیم کارت بخوره بهتره
4 . سیستم عامل مهم نیست
5 . شارژ خوب داشته باشه
6 . کیفیت ال سی دی عالی

این مدل چجور بهم مبرسونی ؟؟؟
تبلت های ACER

فروش تبلت Acer Iconia Tab A500
عکس
قیمت تحویل درب منزل در ایران:
مدل 16 گیگ: 769 هزار تومان
مدل 32 گیگ: 857000 تومان

با توجه به امتیاز بالا 10 من

Last edited:

shahram_s

Registered User
لایک‌ها
7
کدوم مدل
1 . قابلیت ساپورت هارد داشته باشه
2 . سخت افزار قوی باشه که فیلم بدون لگ انجام بده
3 . سیم کارت بخوره بهتره
4 . سیستم عامل مهم نیست
5 . شارژ خوب داشته باشه
6 . کیفیت ال سی دی عالی

این مدل چجور بهم مبرسونی ؟؟؟
تبلت های ACER

فروش تبلت Acer Iconia Tab A500
عکس
قیمت تحویل درب منزل در ایران:
مدل 16 گیگ: 769 هزار تومان
مدل 32 گیگ: 857000 تومان

با توجه به امتیاز بالا 10 من

دوست عزیز ببخشید مشکل اینترنتی داشتم نتونستم زودتر پاسخ بدم. تبلت سیم کارت خور با این مشخصات سراغ ندارم معمولا تبلت های سیم کارت خور ضعیف هستند.

برای مدل ایسر و با توجه به امتیاز بازارچه، شما می تونید 20 درصد مبلغ رو واریز بفرمایید و بقیه رو موقع تحویل کالا (این 30 درصد برای این هست که درحین 15 روز تا کالا به شما برسه پشیمون نشین). من کالا رو به برادرم در ایران ارسال میکنم. شما میتونید هم حضوری تشریف ببرید ازش تحویل بگیری (تهران) و یا با پست بفرستن به شما و باقی هزینه رو به پست یا پیک موتوری بپردازید (هزینه ارسال یا پیک با شما).

درصورتی که کالا گمرکی بخوره هزینه گمرک هم با شما هست.

2 درصد قیمت کل هم هزینه بیمه پستی هست که چون شما هزینه کالا رو بعد از تحویل قرار هست پرداخت کنید و ما باید مطمئن باشیم کالا سالم به تهران میرسه، به قیمت کل اضافه میشه.

درصورت نیاز بفرمایید موجودی رو استعلام کنم و قیمت روز بدم چون این قیمت قبل از این بود که نرخ ارز رفت بالا.

با تشکر از شما

s_mina_1369

کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
دوست عزیز ببخشید مشکل اینترنتی داشتم نتونستم زودتر پاسخ بدم. تبلت سیم کارت خور با این مشخصات سراغ ندارم معمولا تبلت های سیم کارت خور ضعیف هستند.

برای مدل ایسر و با توجه به امتیاز بازارچه، شما می تونید 20 درصد مبلغ رو واریز بفرمایید و بقیه رو موقع تحویل کالا (این 30 درصد برای این هست که درحین 15 روز تا کالا به شما برسه پشیمون نشین). من کالا رو به برادرم در ایران ارسال میکنم. شما میتونید هم حضوری تشریف ببرید ازش تحویل بگیری (تهران) و یا با پست بفرستن به شما و باقی هزینه رو به پست یا پیک موتوری بپردازید (هزینه ارسال یا پیک با شما).

درصورتی که کالا گمرکی بخوره هزینه گمرک هم با شما هست.

2 درصد قیمت کل هم هزینه بیمه پستی هست که چون شما هزینه کالا رو بعد از تحویل قرار هست پرداخت کنید و ما باید مطمئن باشیم کالا سالم به تهران میرسه، به قیمت کل اضافه میشه.

درصورت نیاز بفرمایید موجودی رو استعلام کنم و قیمت روز بدم چون این قیمت قبل از این بود که نرخ ارز رفت بالا.

با تشکر از شما

دوست گلم 100 درصد گمرک میخوره و از ایران بالاتر میشه
نکته 2 اینکه شما گفتین امتیاز بالا 10 کل پول بعدش
بخونین نوشته خودتون را

تنها راه اعتماد سازی یک واسطه هست از اعضای پرشین تولز که بالای 10 امتیاز فروشگاه داشته باشن. کل مبلغ رو به ایشون میدید و خرید شما انجام میشه.

shahram_s

Registered User
لایک‌ها
7
دوست گلم 100 درصد گمرک میخوره و از ایران بالاتر میشه
نکته 2 اینکه شما گفتین امتیاز بالا 10 کل پول بعدش
بخونین نوشته خودتون را

تنها راه اعتماد سازی یک واسطه هست از اعضای پرشین تولز که بالای 10 امتیاز فروشگاه داشته باشن. کل مبلغ رو به ایشون میدید و خرید شما انجام میشه.

فرمایش شما صحیح. اما بعنوان واسطه رو عرض کردم و کالا چینی بود قیمتی نداشت. 20 درصد هم مبلغی نیست دوست من فقط محض احتیاط هست که نظر شما برای خرید عوض نشه. دوست دیگه اگر مبلغ رو به شما واگذار کنه مشخص هست که نمیتونه نظرش رو عوض کنه.

حالا مبلغ بیعانه رو شما خودتون میتونید پشنهاد بدید.

دوستان یک راه دیگر هم هست اینکه میتونن منتظر هم بمونن. یک فروشگاه ایجاد کردیم در سایتی به مشابه ای بی. که خریداران بعد از رسیدن کالا امتباز مثبت به فروشنده میدن. به محض اینکه فروشی داشتیم و کالا بدست مصرف کننده هامون برسه از امتیازات اون سایت میتونن اعتماد کنن. ما کلا فعالیت سایت فروش برای هموطنان رو تقریبا گذاشتیم کنار ، چون این مسئله اعتماد نه از این طرف انگار قابل حله نه از اونور :blink:

s_mina_1369

کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
فرمایش شما صحیح. اما بعنوان واسطه رو عرض کردم و کالا چینی بود قیمتی نداشت. 20 درصد هم مبلغی نیست دوست من فقط محض احتیاط هست که نظر شما برای خرید عوض نشه. دوست دیگه اگر مبلغ رو به شما واگذار کنه مشخص هست که نمیتونه نظرش رو عوض کنه.

حالا مبلغ بیعانه رو شما خودتون میتونید پشنهاد بدید.

دوستان یک راه دیگر هم هست اینکه میتونن منتظر هم بمونن. یک فروشگاه ایجاد کردیم در سایتی به مشابه ای بی. که خریداران بعد از رسیدن کالا امتباز مثبت به فروشنده میدن. به محض اینکه فروشی داشتیم و کالا بدست مصرف کننده هامون برسه از امتیازات اون سایت میتونن اعتماد کنن. ما کلا فعالیت سایت فروش برای هموطنان رو تقریبا گذاشتیم کنار ، چون این مسئله اعتماد نه از این طرف انگار قابل حله نه از اونور :blink:

ممنون داداش پس هیچ
ممنونم از پاسخگویی

amir10203040

Registered User
لایک‌ها
14
گمرک برای تبلت معمولا 30 تا 35 درصد قیمتی است که کارشناس گمرک ارزش محصول را برآورد کند ممکنه بگه این تبلت 50 دلار ارزش داره یا ممکن است بگوید که 400 دلار هیچ اعتراضی هم وارد نیست
خواستم بگویم که دوستان قیمت گمرک را توجه داشته باشند

Elven_Dawn

Registered User
لایک‌ها
52
دوستان اگر کسی از ایشون خرید داشته، لطفاً بگه اینجا.

mmx

Registered User
لایک‌ها
6
تبلت ویندوزی دارید ؟

بالا