• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

RaMiN ArAz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
امیر جان کاش یکم زودتر جواب مارو بدی
امیر جان صفحه قبل مدل گوشی هارو گذاشتم
zte nubia x6 32 gig

kingzon k1

iocean x8 2gb 32 gb

oppo n1

قیمت تموم شده بگو تقریبی هم باشه مشکلی نیست میخوام ببینم پولم میرسه

Last edited:

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
یکی از دوستانی که تا حالا گوشی گرفته بگه از اداره گمرک استان گرفته یا اداره پست مرکزی استان ؟

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
یکی از دوستانی که تا حالا گوشی گرفته بگه از اداره گمرک استان گرفته یا اداره پست مرکزی استان ؟
گمرک
نگران نباش تا چند ماه بسته رو نگه میدارن

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

havzhin

Registered User
لایک‌ها
215
سلام
بهترین گوشیهای تا قیمت 800تومن هزینه نهایی خرید چی هست الان؟
سایز بالای 5اینچ تا 5.7اینچ
دوربین با کیفیتی در عکاسی و فیلم برداری
NFC داشته باشه
کیفیت ساخت بالا داشته باشه برای استفاده طولانی مدت

big_noob

Registered User
لایک‌ها
16
INEW I8000 V5C
DOOGEE VALENCIA DG800
Coolpad F1W 8297W
قیمت تومم شده این سه گوشی رو با حساب پست میگی امیر جان

A E

Registered User
لایک‌ها
189
نمیدونم شهرهای دیگه چطوریه اما توی تهران برای سه تا از بسته های خودم:
1.تابستون پارسال بسته رسید و برام نامه فرستادن که برم از گمرک امانات پستی که توی همون اداره پست مرکزی هست تحویل بگیرم . برای گوشی 150 دلاری 23 هزار تومن هزینه ترخیص پست و 30 تومن هزینه گمرک گرفتن
2.زمستون پارسال بسته رو پستچی آورد در خونه 23.5 هزینه پست و 40 تومن هزینه گمرک گرفت برای تبلت 250 دلاری
3.چند روز پیش پستچی بسته رو آورد و در کمال ناباوری فقط 23 پول پست گرفت . برای گوشی 180 دلاری
ایشالله دفعه بعد پول پست هم نگیرن. تازه این دفعه جعبه گوشی و وسایل رو با تیغ نابود نکرده بودن ، فکر کنم اخیرا براشون کلاس و برنامه های فرهنگی برگزار کردن

A E

Registered User
لایک‌ها
189
سلام
بهترین گوشیهای تا قیمت 800تومن هزینه نهایی خرید چی هست الان؟
سایز بالای 5اینچ تا 5.7اینچ
دوربین با کیفیتی در عکاسی و فیلم برداری
NFC داشته باشه
کیفیت ساخت بالا داشته باشه برای استفاده طولانی مدت
با این مشخصات فکر میکنم فقط Infocus M320 قابل خرید باشه
http://amirexpress.ir/index.php?route=product/product&product_id=252

shm744

Registered User
لایک‌ها
168
واسه من 1 ماه پیش بسته رسید خودم پیگیری می کردم ببینم کجاست ...
وقتی رسیده بود اصفهان زنگ زدم به اداره پست مرکزی گفتن بسته اتون اینجاست بیایین تحویل بگیرین ...
واسه گوشی 1200 از من یه 7 تومن گمرک !!! یه 11 تومن مالیات !!! و 20 تومن هزینه پست گرفتن ...
البته جلوی خودم بسته پلمپ رو باز کردن و خودم گوشی رو از تو بسته در آوردم ....
همونجا گمرکی و پستش رو حساب کردن ( دمش گرم بهش گفتم دانشجویی حساب کن گمرک رو دانشجویی حساب کرد !!! )

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
اهان پس بر اساس پول اصلی گوشی پول گمرک می گیرند ..زن فون 6 199 دلار هست ...فکر نکنم بیشتر از 50 تومن بشه ...:D
اقا حله ..شنبه سفارش رو میدم ..به همراه کیف اورجینالش
فقط هزینه رفت و امد به مرکز استان هم هست که اونم سی تومنی میشه ...(شاید شانس اوردم و فرستادم دره خونه ..یا پست شهر خودمون )

reza10wert

Registered User
لایک‌ها
207
سلام داداش
قیمت این چنده؟
Asus zenfone 6 2gb/32gb

Sent from my UMI C1 using Tapatalk

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
سلام اقا امیر ..من سفارش رو زدم و فوری هم پرداخت کردم
زنگ هم زدم ..گفتم اینجا هم بگم ..شماره سفارش 686 هست ....کل پرداختی شد 9186000 ریال
زن فون 6 880600 تومن با قاب35000 تومن + 3000 هم پای لاین چرا کسر کرد ؟ :eek:

A E

Registered User
لایک‌ها
189
بعد از چند روز استفاده از Dakele Xiaokele یه توضیحات مختصری درباره ش مینویسم تا بعدا اگه وقت کردم یه ویدئو نقد کامل براش بسازم
اسم این گوشی Xiaokele یا 小可乐 هست ، اما به اسم های مختلف مثل DKL01 ، Small cola ، Small Coke ، Small و ... شناخته میشه ، به خاطر همین توی اینترنت سرچ کردن درباره ش مشکله
این گوشی در اصل برای رقابت با پرفروش ترین گوشی های هم رده خودش یعنی Xiaomi Redmi و Hoawei 3C ساخته شده و توی این مدت کم واقعا موفق هم بوده و فروش بالایی داشته
حالا مهمترین ویژگی هاش که تونسته به این فروش برسه رو در ادامه میگم

دوربین
برجسته ترین مورد توی این گوشی دوربین اون هست و یه جورایی Camera Phone محسوب میشه
این گوشی دوربین و فلاش خیلی عالی داره ،
سنسور گوشی Sony IMX179 هست که توی گوشی های پرچمداری مثل Nexus 5 ، iPhone 5 ، Meizu MX3 استفاده شده ، البته مدل ارتقا یافته اون هست که به جای 5 لنز ، 6 تا لنز داره . گشادگی دیافراگم اون هم 2.0 هست و عملکردش در کل نسبت به گوشی هایی که گفتم بهتره .
نقاط قوت اصلی این دوربین هم عکاسی تو نور کم و عکاسی ماکرو هست که میتونه از فاصله 3 سانتی متری عکس بگیره ، این دو مورد معمولا نقطه ضعف دوربین های گوشی های دیگه هستن. البته من به 3 سانت قناعت نکردم و براش لنز ماکرو خریدم تا از فاصله کمتر از 1 سانت عکس بگیرم:D
فلاش هم عالی عمل میکنه و توزیع نور قوی و یکنواختی داره ، بنابراین توی تاریکی هم میتونید عکس های قابل قبولی بگیرید
اگر نقدهای مربوط به IMX179 رو هم بخونید متوجه میشید که توی عکاسی HDR هم عملکرد عالی داره
نرم افزار دوربین هم امکانات مناسبی داره ، به علاوه قابلیت افکت real time داره و میتونید قبل از عکس گرفتن فیلتر های مختلف رو انتخاب کنید و بعد عکس بگیرید
فیلمبرداری رو هنوز درست تست نکردم پس نظری نمیدم
لینک های زیر نمونه عکس های این گوشی هست که بعضی هاشون با افکت و بعضی بدون افکت هستن
http://bbs.dakele.com/thread-79165-1-1.html
http://bbs.dakele.com/thread-80971-1-1.html
http://bbs.dakele.com/thread-78671-1-1.html
http://bbs.dakele.com/thread-80975-1-1.html
http://bbs.dakele.com/thread-80976-1-1.html
http://bbs.dakele.com/thread-80757-1-1.html

رابط کابری
گوشی های Dakele از رابط کاربری اختصاصی این شرکت که اسمش KeleUI هست استفاده میکنن
مثل شرکت Xiaomi این شرکت هم پشتیبانی نرم افزاری خوبی از گوشی هاش میکنه و برای همه مدل ها توی فاصله های زمانی کوتاه آپدیت میده
شکل ظاهری این رام فلت هست و شباهت زیادی به iOS اپل داره و به نظر من جذابه ، تم های متنوعی هم برای نصب کردن توی برنامه اختصاصی این رام هست. اما من چون ظاهر MIUI رو بیشتر دوست دارم نرم افزار MIUI Express رو نصب کردم

از لحاظ فنی هم تنظیمات و امکانات خوبی داره و کاملا قابل قبوله ، تا حالا هم باگ خاصی از گوشی ندیدم
Smart Wake-Up هم قابلیت جالب این رام هست که با اون میتونید وقتی صفحه گوشی خاموشه با دو بار کلیک صفحه رو روشن کنید یا با کشیدن حرف c وارد دوربین بشید و یا با s فلاش رو روشن کنید

صفحه نمایش
صفحه نمایش این گوشی از نوع LTPS IPS LCD هست که کیفیت و سرعت پاسخ دهی خیلی خوبی داره ، زاویه دید هم از همه جهت ها و زاویه ها کامله . فکر نمیکنم تا کمتر از 1 میلیون گوشی دیگه ای باشه که از فناوری LTPS استفاده کنه
عملکرد تاچ هم عالیه و با دستکش هم میشه با گوشی کار کرد. برای تست از دستمال کاغذی استفاده کردم و تاچ تا 10 لایه دستمال کاغذی رو جواب داد

طراحی ظاهری
مهمترین نکته توی طراحی ظاهری این گوشی بدنه باریک اون با ضخامت 7.2 میلی متر هست که جزء باریکترین گوشی ها محسوب میشه
گوشی از جلو شباهت زیادی به Oppo Find 5 داره و از نظر من خیلی زیباست
اما طراحی پشت کاملا ساده هست
بدنه گوشی پلاستیکی هست و کیفیت متوسط یا نسبتا خوبی داره
محل قرار گیری کلید های پاور و ولوم مناسبه اما برجستگی کمی دارن و استفاده ازشون زیاد دلچسب نیست
برای گوشی در پشتی با رنگ های مختلف قابل خرید هست که برای تنوع خیلی خوبه

بقیه موارد رو چون چیز خاصی ندارن کوتاه تر میگم
پردازنده گوشی mt6582 هست و با رم 2 گیگ امتیازی در حدود 18 تا 19 هزار میگیره که قابل پیش بینی بود
باطری 2000mah با توجه به صفحه نمایش 5 اینچی عملکرد مناسبی داره و مشکلاتی مثل iNew V3 نداره ، اما هنوز هیچ تست و بنچمارکی از باطری نگرفتم تا بتونم دقیق نظر بدم. مدت زمان شارژ کامل هم تقریبا 3 ساعته
آنتن دهی Wi-Fi و هر دو سیم کارت خیلی خوب و مناسب هست
gps رو هنوز تست نکردم
با توجه به اهمیت زیادی که به موزیک میدم خروجی صدای گوشی اصلا برام قابل قبول نیست که البته انتظارشو داشتم ، توی گوشی های این رده فقط Xiaomi Redmi و Jiayu G4 خروجی صدای خوبی دارن
اسپیکر گوشی هم کاملا معمولی هست
دوربین دوم 5 مگاپیکسلی گوشی کیفیت خیلی خوبی داره و برای مکالمات تصویری کاملا مناسبه

معایب
تا الان به 2 تا مشکل خوردم
1. سمت راست صفحه یه مقدار شل بود که با سفت کردن پیچ های پشت گوشی یه مقدار بهتر شد
2.از 5 تا هدفون و هندزفری مختلفی که روی گوشی تست کردم فیش 2 تاشون کامل وارد پورت صدا نمیشدن

Last edited:

cenzo

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوست عزیز این گوشی xiaomi redmi note رو سایت های معتبر فروش آنلاین مثل etotalk.com و 1949deal.com با قیمت 199 دلار میفروشن .
شما قیمتتون زیادی بالا نیست ؟
تازه اونا ورژن 2 گیگ رم با سی پی یو 1.7 رو این قیمت میدن که از ورژن شما بالاتره

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
قیمت زن فون 6 ...199 دلار هست ...که اگه ما دلار رو 3300 هم حساب کنیم میشه 656 هزار تومن ...اقا امیر شما زدید 765 هزار ...(البته کاری به قیمت کمسیون درجه 2 و هزینه پست و هزینه گمرک ندارم ) هزینه سفارش من می تونست در مجموع 100 هزار تومن کمتر بشه ...البته شاید دلایلی داشته باشه ..من هر چی فکر کردم چیزی به ذهنم نرسید :eek:
میشه توضیح بدید ..چرا اینقدر تفاوت داره قیمت ها ...؟

RaMiN ArAz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
امیر اقا چرا جواب سوال مارو نمیدی

ali_barsa123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بعد از بررسی هایی که از رام miui کردم اکثر گوشیها نرم افزار واتس اپ با این رام کار نمیکند کسی تونسته این مشکلو حل کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا