• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
دوستان گرامی اینقدر تو سر و کله هم دیگه نزنید تکنولوژی مال اوناست و پولشو اونا میخورند و به ریش ما ها میخندند که ما داریم دعوا هاشو میکنیم...
ما باید یه کاری بکنیم که این چینی ها منت مارو بکشند نه اینکه ما بیاییم بگم آی نمیدونم فلان گوشی خیلی شاخه و فلان و از این جور حرف های الکی ...
واقعا نمیدونم اینقدر بچه ها وقت میذارند و این همه مطلب مینویسن میخوان به کجا برسن؟؟؟اگه این وقت ها صرف چیزای دیگه میشد شاید وضعیت ما ایرانی ها اینجوری نبود...

behnamfrozen

Registered User
لایک‌ها
97
خودتم میدونی که الکی ایسوس و امثالش برند نشدن که با حرف شما زیر سوال برن.به هر حال هنوز این چینی ها راه درازی در پیش دارن مثل ال جی که کم کم برند شده و گوشیش اومده تو لیست پرچمدارها.اصلا من برا چی دارم با شما بحث میکنم؟اصلا شما میدونی ایسوس به جز گوشی مادربرد .رایتر.گرافیک .مانیتور. لپ تاپ .تبلت.all in one .مودم و... تولید میکنه و تو همه این محصولاتش برند شناخته شده تا به الان؟هیچ کدوم از اینایی که گفتی با اینکه فقط تو زمینه گوشی کار میکنن هنوز برند نشدن.برو ویدیو ایسوس رو تو دیجی کالا بخون ببین که الان رقیب سر سخت اپل شده .اونوقت شما روت میشه بیای حرف گوشی چینی بزنی؟کلا سعی کن چینی ها رو با خودشون مقایسه کنی نه گوشی های غیر چینی.آخرین جمله مم اینه که چین اگه واقعا از صحت و سلامت چیزی که ساخته مطمن بود خدمات پس از فروش هم ارائه میداد و فروشش رو بالا میبرد و دلیلش واضحه که چرا اینکارو نمیکنه چون میدونه چی میده به مشتریاش.به هر حال کسانی مثل شما هستن که رو کاغذ مشتریش بشن و این برا چینی ها به اندازه کافی سود میرسونه.البته شما مختاری ولی یه روز به این هم میرسی که هر گرانی بی دلیل نیست و هر ارزانی هم بی دلیل نیست.شما آمار روی کاغذ رو فدای سال ها تجربه و دانش برندهای معتبر کردی دوست عزیز.من دیگه ادامه نمیدم این بحثو و از صاحب تاپیک پوزش می طلبم و اینم بدون که من خودمم دنبال onepluse one چینی هستم و خوشم میاد ازش ولی دلیل نمیشه برندها رو نادیده بگیرم و بگم چون زورم به خریدشون نمیرسه اونا خوب نیستن و حقیقتا هم ایسوس قابل قیاس و جای بحثش تو این تاپیک نیست.

pazir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
به نظرت از لحاظ کیفیت سخت افزاری کدوم بهتره
THL T100S
or
JIAYU G4S
و یه توضیحی درباره مصرف باتری گوشی های 8 هسته ای بدی ممنون میشم.

trexx

Registered User
لایک‌ها
33
اومدم چند صفحه آخر تاپیک رو بخونم دیدم دو نفر افتادن به جون هم اومدم ببینم چی شده دیدم انقدر مطالبشون طولانی و متعصبانس که وقت گذاشتن براش اشتباهه
دوستان عزیز ای کاش موضوع تاپیک رو می خوندید اینجا یه بنده خدایی (آقا امیر) سفارش گوشی از چین می گیرن شما هم اگر اطلاعاتی درباره گوشی میخواین یا میخواین سفارش بدین اینجا میتونین پست بذارین
عجب صبری داره صاحب تاپیک که گزارش تخلفتون رو نکرده

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
آقای تریکس ادب برخوردت رو حفظ کن یعنی چی "افتادن به جون هم "فکر میکنم این کار وقبلا خودت انجام دادی که الان داری به ما نسبتش میدی 2-ما مخلص آقا امیر نیز هستیم بابت سرکله زدن با این رفیقمون هم از اقا امیر معذرت میخام 3-برادر ایسوس دوست بیشتر گوشی های چینی تا یک سال گارانتی دارن (بیشتر برای کشورهای اروپایی) اگه نمیدونستی بدون .

big_noob

Registered User
لایک‌ها
16
سلام امیر
به نظر شما کیفیت ساخت و عملکرد کدوم یک از این دو گوشی بهتره Xiaomi Redmi Note یا coolpad f1 و کیفیت عکاسی و فیلم برداری کدوم گوشی بهتر
و لنز دوربین Xiaomi Redmi Note هم مثل coolpad f1 هست یعنی sony هست یا چیز دیگری هست اگر امکان داره کامل توضیح بده بین این دو گوشی گیر کردم

trexx

Registered User
لایک‌ها
33
آقای تریکس ادب برخوردت رو حفظ کن یعنی چی "افتادن به جون هم "فکر میکنم این کار وقبلا خودت انجام دادی که الان داری به ما نسبتش میدی 2-ما مخلص آقا امیر نیز هستیم بابت سرکله زدن با این رفیقمون هم از اقا امیر معذرت میخام 3-برادر ایسوس دوست بیشتر گوشی های چینی تا یک سال گارانتی دارن (بیشتر برای کشورهای اروپایی) اگه نمیدونستی بدون .
سلام دوست عزیز
1. من معذرت میخوام ولی شما از 4 صفحه قبل شروع بفرمایید به خوندن از اول , بعد ببینین چند نفر از جمله امیر میان میگن بحث رو خاتمه بدین گوش نمی کنین من دیگه حرفی ندارم :|
2. به من مربوط نمیشه :)
3. خداییش این بحث برند برتر رو مدتهاست خیلیا مثل طرفدارای اپل و سامسونگ و ... هم دارن و به نتیجه نرسیدن و یه واقعیت وجود داره اونم اینکه شما دیگه گوشی ساخت گینه بیسائو هم میخوای بگیری دیگه 2 تا سایت پیدا میشه که ریویو ازش بذاره پس آدم خودش میره تحقیق میکنه بعد میگیره

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
لطفا بحث هاتون رو پاک کنید کمی ارامش به تاپیک برگرده.اتش بس تا بعد جام جهانی :)
امیر جان پاور بانک بالاتر از ۱۰۰۰۰ چی میتونی سفارش بگیری

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
آقا از طرف من این بحث خاتمه پیدا کرد بنده مخلص همگی هستم حتی شما برادر تریکس.یا علی مدد

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
سلام
به نظرت از لحاظ کیفیت سخت افزاری کدوم بهتره
THL T100S
or
JIAYU G4S
و یه توضیحی درباره مصرف باتری گوشی های 8 هسته ای بدی ممنون میشم.
مصرفشون قرار بود خیلی بهتر از اسنپها باشه ولی خب تقریبا هم اندازه هم هستند....
thl رو برداری بهتره....بالاخره قیمت رو کم کردن تا اون حد، ازیکسری چیزها زدند..بادرنظرگیری اینه این مدل بحالت OEM توخود چین میشناسن....کلا اون گوشی جیایو رضایت بالایی نداشته درحالیکه thl t100s خب خیلی خوب کار کرده

سلام امیر
به نظر شما کیفیت ساخت و عملکرد کدوم یک از این دو گوشی بهتره Xiaomi Redmi Note یا coolpad f1 و کیفیت عکاسی و فیلم برداری کدوم گوشی بهتر
و لنز دوربین Xiaomi Redmi Note هم مثل coolpad f1 هست یعنی sony هست یا چیز دیگری هست اگر امکان داره کامل توضیح بده بین این دو گوشی گیر کردم
مقایسش رو در فکرکنم صفحه یکیشون داشتم که هردو عالین....درشب کولپد بهتره و یاتاریکی....کیفیت عکس گرفته شده با کولپدطبیعی تر ولی با شیاومی، رنگی تر و زنده تر هست...
http://tech.sina.com.cn/mobile/n/2014-04-09/08339307210.shtml
لطفا بحث هاتون رو پاک کنید کمی ارامش به تاپیک برگرده.اتش بس تا بعد جام جهانی :)
امیر جان پاور بانک بالاتر از ۱۰۰۰۰ چی میتونی سفارش بگیری
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
ازبرندای متفرقه میشه گرفت..حداکثر هزینه سفارشت چندمیخوای بشه که بگم و ببینه چی ها هست

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
اقا امیر میشه یه نقد و بررسی هم از زن فون 6 بزاری ؟

shm744

Registered User
لایک‌ها
168
سلام امیر جان ...
گفتی این هفته یاد آوری کنم واسه پاور بانک ، آدرسم رو برات پ.خ می کنم عزیز ...

mose

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام امیر خان
میخواستم گوشی iOcean X8 رو بردارم و قیمت تمام شده این گوشی؟
در ضمن هنگام تحویل درب منزل چند باید بدم(تقریبا هزینه کل چند میشه؟)
همچنین تو این رنج قیمت چه گوشی های دیگه ای صلاح میدونید.در ضمن به اون شماره که تو سایته زنگ میزنم کسی جواب نمیده.
کیفیت واسم مهمه
ممنون

riddickmybio

Registered User
لایک‌ها
28
سلام ببخشید امیر خان بهترین گوشی تا نهایتا 110 دلار به نظر شما چیه؟ برای یه بنده خدا میپرسم خودم اینارو پیدا کردم UMI S1 - JIAYU G2F - Umi X1 Pro - lenovo a850 - lenovo a830- ممنون میشم نطرتون رو بگین

saee.naghi

Registered User
لایک‌ها
17
سلام دوستان اگه دوربین میخوایید بهتره همون دوربین کامپکت رو در نظر بگیرید من عکس یه گوشی مدل بالا را با یه دوربین کامپکت معمولی رو دیدم دوربین کامپکت ارزان قیمتی هم بود ولی تصاویر واقعا عالی بود.
در ضمن برای اینکه تصاویری که با دوربین میگیرید رنگی تر و زنده تر بشه میتونید دیافراگم رو از مثلا 2 به 3 برسونید .
اونا که اندروید دارن اینو حتما نصب کنند.

http://dl.getandroid.ir/Apps/1393/02/A.Better.Camera.Unlocked.v3.28-www.GetAndroid.ir.apk
واقعا برنامه دوربین عالی هست.
یا علی مدد

RaMiN ArAz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام دادش خوبی یه چند تا زحمت برات دارم قیمت این گوشی هارو میخواستم (قیمتی که به دستم میرسه)
zte nubia x6 32 gig

kingzon k1

iocean x8 2gb 32 gb

اگه امکانش هست عکس کینگ زونه طلایی رو هم بزار

Last edited:

SAMAN_SAM

Registered User
لایک‌ها
252
سلام

Xiaomi Redmi Note

که تو سایتتون زدین 833 تومن