• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

behnamfrozen

Registered User
لایک‌ها
97
ببخشید یه سوال الان یعنی مثلا با این تفاسیر که شما گفتی ایسوس باید گوشیهاش از برندهای vivo,zte,umi,,xiamoi خیلی بیشتر فروش کرده باشه والان باید سومین برند گوشی دنیا باشه حداقل ولی دوست عزیز تجربه ثابت کرده روی کاغذ خیلی چیزا هست ولی عمل مهمتره اون موقع که ایسوس بود اصن شیاومی وجود خارجی نداشت ولی الان ایسوس کجا شیاومی کجا؟پس نتیجه گیری اخلاقی اینه ما با کمترین قیمت دنبال بهترین سخت افزار هستیم یعنی وقتی زن فون درمیاد نزدیک 800 تومن خوب چه کاریه ادم غولی مثل اینفوکوس رو ول کنه(البته مطمئنا از سابقه شرکت فوکس کان خبردارید )وبره سراغ ایسوس که ÷ول برندش رو هم روی گوشیش کشیده.
آقا یه سوال کدوم شرکت وارد کننده معتبر .گوشی های چینی رو گارانتی میکنه که اگه فردا کار نکرد جوابگو باشه؟اگه خوب بود همه میرفتن تو کارش .خیلی ها از همین راه پولهای هنگفتی به جیب زدن .یعنی اونا اندازه شما نمیفهمن که جنس ارزون = فروش بیشتر= سود بیشتره؟
البته من جسارت به فهم شما نمیکنم ولی جنس چینی مثل آش کشک خالته بخوری پاته نخوری پاته
نه فروشندش و نه وارد کنندش هیچ کی گارانتی این کالاهای چینی رو نمیکنه اونوقت شما نمیدونم با چه منطقی داری انقد متعصبانه و یک طرفه میگی این بهترینه .فقط کشورهای جهان سومی بدبختی مثل ما سمت جنس های چینی میرن و خودشونو دلخوش میکنن که ما زرنگیم و این جنس همونه که اون یکی گرون میدتش.وگرنه هیچ کشوری برند چینی استفاده نمیکنه .چین فقط ماشین تولید دنیاست ولی طراح این ماشین ها کشورهای غربی هستن و از خودشون نو آوری ندارن و فقط کپی میکنن و تکنولوژی جدیدی خلق نمیکنن
شما خودتم میتونی تک تک قطعات این گوشی ها رو از کمپانی هاشون سفارش بدی مثل چین مونتاژ کنی .تازه ارزون تر هم میفته پات
من خودمم پولم به ایسوز نمیرسه فعلا و حتی خودم اینجا پی گیر onepluse one هستم ولی آدم در مورد چیزی اگه بخواد نظر بده باید هم معایب و هم مزایاشو بگه و انتقاد پذیر هم باشه نه اینکه کورکورانه به یه گوشی کاملا اعتماد کنیم که چون ارزون میده پس این بهترینه
هیچ ارزونی بی علت نیست
هیچ گرونی هم بی علت نیست

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
اینهم آخرین کارلنوو:
http://www.gizchina.com/2014/05/26/...pro-flagship-killer-2k-display-snapdragon-801
درمورد این پردازشگراینتل بگم که خودم شخصا اولین بار که در k900 استفاده شد، چندهفته ای باهاش کارکردم وبازی و.... اونموقع ایرادد بزرگی که داشت فقط رو این گوشی بود و بعدش zte Geek بنابراین بعضی بازیها روش comptability نداشتند(که بحق بود بدلیل اینکه دیولوپر نداشته مطمئنا این فقط دوگوشی رو) ولی بعدا ایسوس و....توی تبلت وغیره استفاده کردند ومساله پشتیبانی از نرم افزارها و بازیها(مثل rally racing که تو دقیقه اول میومد بیرون یکدفعه) حل شد....در آنتوتو ورژن 3، امتیازش 26 تا 28 هزار بود که درآنتوتو 4، تصحیح شد این بازیگوشی اینتل و به 19-23 هزار رسید....از مزایای اصلی که قبلا هم گفتم، سریع سردکردن گرمای تولید شده نسبت به سایر چیستها بود....مشکلی در روونی که برگرفته از پردازشگر باشه، نبود...قدرت گرافیکی و پردازشگری هم باهاش من مساله ای نداشتم....البته باتری هم خوب نگه میداشت..بطوریکه من با 2500 میلی آمپر باتری لنوو کانهصد،صفحه 5.5 اینچ و فول اچدی، تونستم بین سه تا پنج ساعت بازی NFS most wanted رو اجراداشته باشم....
درمورد کیفیت وربطش باقیمت، درچین،یکم مسایل متفاوته..اول ازهمه دوچیزرو مدنظر داشته باشید:
1-این چینیها تواروپای شرقی فروش خوبی دارند ومیشناسنشون مردم(زوپو وغیره)
2-این مطلب روبخونید تا بدونید چراگوشی مثلا شیاومی redrice رو میتونن 130 دلار بزنه درزمان خودش کارخونه بااینهمه مشخصات(یا jiayu 2f)....,ولی کیفیت فدای قیمت نشه...
http://www.gizchina.com/2014/04/24/chinese-phone-makers-keep-prices-low

بدنیست بازارخود چین و نگرش خریدارانی که همه برندی با همه گارانتی داخلی میتونن بالاخره پیدا کنن، رو هم مدنظر داشته باشیم که تفاوت نگرششون نسبت به سه ماهه سال 2013 و سه ماهه اول 2014 چجور بوده:
SAMSUNG 17.3%
Lenovo 13.1%
Coolpad 10.3%
Huawei 10.1%
ZTE 6.9%
Apple 6.4%
K-touch 4.3%
Gionee 3.8%
HTC 3.1%
OPPO 2.9%
---------------------------------------------------------------------
سه ماهه دوم سال 2013:
20947986512637821689.jpg

chinamarketshare.png

تفاوتهاجالبه...و مخصوصا اینکه 22 درصد سایر برندهای متفرقه چین شده 27 درصد..اوپو رفته کنار(دلیل اینکه باید opo میومد جای oppo) وشیاومی واقعا مثل اپل با داشتن تعدادکمی مدل، خودشو به لنوو وسامسونگ متنوع از مدلها فقط درطی یکسال برسونه و.........................
بادرنظرگیری همه چیز، یک مساله هم توجه داشته باشید...چین محصولاتش و شرکت اصلی محصولش درخودشه..تبلیغاتی خارج نداره..نمایندگی خارجی ندارن و نیاز به اکسچنج پول و هزینه های حمل ونقل و..........
خود سامسونگ نسبت به سال پیش 1.5 درصد فروش کمتر داشته که به نظر و عقیده رییس این کمپانی بزرگ،براینه که این 1.5 درصد قسمت اعظمش بدلیل همین گوشیهای نوظهورچینی هست و باید رو این قسمت تلاش بکنن وگرنه درصد بزرگتری میشه.
همه اینها باعث میشه قیمت کمتری داشته باشند..قبلا یکبار گذاشتم ولی بازم میزارم که چجور شد xioami بجایی رسیده که الان فروشش از HTC بیشتر باشه و دو جایگاه برتر در میان پرفروشترین گوشیها داشته باشه:
http://www.chinainternetwatch.com/4850/xiaomi-marketing-success
واینهم:
http://www.frost.com/c/10107/blog/blog-display.do?id=3032447

Last edited:

mohsen6099

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
راستی امیر خان رنگ سفیدش رو می خوام
DOOGEE DAGGER DG550

A E

Registered User
لایک‌ها
189
نکته ای که آقا امیر درباره پردازنده intel z2580 گفت رو من هم تایید میکنم
این پردازنده عملکرد کلیش با همون امتیاز آنتوتو که حدود 22000 هست متناسبه و قدرتش توی سطح خوبیه
اما بازی های بعضی از شرکت ها روی این پردازنده لگ میزنن و ربطی هم به حجم و گرافیک بازی نداره . مثلا بازی subway surfer یا vector لگ داره اما most wanted نداره. فکر کنم این مشکل روی همه دیوایس های با این پردازنده هست
البته من تونستم این مشکل رو با دو تا نرم افزار تا حدودی حل کنم که نیاز به روت دارن
اما جدا از این مشکل این پردازنده توی زمینه های دیگه عالیه
با اینکه فرکانسش 2.0 هست ولی مصرف شارژ پایینی داره ، روی حالت استندبای هم روی تبلت مصرفش نزدیک به صفره و چند ماه دووم میاره ، روی گوشی هم فقط یه مقدار کمی به خاطر سیم کارت مصرف میشه
سرعت بارگذاری نرم افزارها و اسکرول و غیره عالیه ، حدودا 3 ماه پیش لینک دو تا ویدئو همینجا گذاشتم که مقایسه ramos i9 ، ipad air و galaxy note 10.1 2014 بود . توی سرعت بارگذاری نرم افزار، پیمایش ، لود کردن عکس های حجیم و ... ramos i9 هم سطح آیپد و بالاتر از note بود. در حالی که برنامه ها توی ios بهینه تر هستن و امتیاز note هم خیلی بالاتر از i9 هست
در ضمن این پردازنده DAC خیلی خوبی هم داره و خروجی صدای خیلی بهتری نسبت به پردازنده های مدیاتک و پردازنده های متوسط اسنپ داره
در کل اگر بازی زیاد براتون مهم نیست این پردازنده عالیه ، شاید اگه اینتل لطف کنه و بعد از 10 سال کیت کت رو عرضه کنه این مشکل برطرف بشه که اگر برطرف بشه به نظر من از mt6592 1.7ghz با ارزش تر میشه

Last edited:

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
دوستان ایسوس دوست فکر میکنم امیر خان خیلی خوب جوابتونو داد من موندم با اینکه این همه دلیل و منطق میارن خیلی کورکورانه بازهم طرف ایسوس رو میگیرید در رابطه با گارانتی افاضاتی فرمودید بسی غیر منطقی اینکه مثلا گوشی مثل هواوی وارد میشه اما گوشی مثل شیاومی وارد نمیشه دلیل بر این نیست که شیاومی شرکت ضعیفیه دلیلش اینه اون تاجر منفعت طلب که میخاد واردکنه به فکر جیب خودشه فقط و اصلا به فکر ملت نیست وگرنه در اینکه شرکتی مثل شیاومی قابل قیاس با شرکتی مثل ایسوس نیست وخیلی برتره شک نکنید چه از لحاظ پشتیبانی نرم افزاری چه از لحاظ کیفیت وکارکرد و عمر محصولات -2- ببخشید کدوم شرکت معتبر گارانتی از لحاظ شما واقعا وجود خارجی داره تو ایران اصلا گارانتی معنی هم داره تو ایران یا نه ؟یا اگه فردا شما گالکسی اس 5 بخری بخوره زمین شیشش بشکنه یعنی رایگان عوض میکنن یا نه تو بحث خرابی هم شرکت اچ تی سی با اون همه یالوکوپال گوشی دیزایر اچ دی دوروز کارکرده بردش سوخت و هیچ مسئولیتی رو قبول نکرد (چیزی که به عینه دیدم گوشی رفیقمون )در اخر من هم به شعور و فهم سرشار شما توهین نمیکنم ویک سوال واقعا ذهن من رو درگیر کرده به نظر شما بیشترین واردات کشور ایالات متحده ی آمریکا از کدوم کشوره دنیاست ؟در اخر سری هم به بازار موبایل بزنین ویکی از معتبرترین گوشی ها رو انتخاب کنین و پشت باطریش رو نگاه کنین مطمئنم در بیشتر موارد یک جمله واره ی کوچک خواهید دید "ساخت چین "پس اینکه تاجر های منفعت طلب ما میرن جنس در جه 3 هواوی رو میارن ولی جنس درجه یک شیاومی و زوپو و ویو یومی و بیرد و.....که همگی صادرات به اروپا و امریکا میشه رو نمیارن دلیل بر این نیست که چومن معتبرنیستن شرکتها به اصطلاح شما گارانتی نمیکننشون.

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
در بخش دوم صحبتاتون فرمودید که بنده گفتم چون فلان گوشی ارزون تر پس بهتره من نمیدونم با این فهم سرشار چرا این طوری برداشت کردین عرض بنده این بود شرکت ایسوس چون بالای گوشیش برند ایسوس نوشته میشه گرونتره نه به خاطر کاراییش یعنی اگر همین اینفوکوس رو بالاش مینوشت ایسوس فکر میکنم گوشی حداقل 1میلیون به بالا میشد قیمتش پس نتیجه اخلاقی اینه ما باتوجه به سخت افزار موجود وهمچنین قیمت وکارایی باید انتخاب کنیم نه باتوجه به اسم برند وگرنه هیچ موقع شیاومی نمیتونست اچ تی سی رو پشت سر بذاره قابل توجه شما باید عرض کنم شرکت شیاومی تا چندسال ÷یش فقط کار نرم افزاری انجام میداد والان تازه چندساله وارده بخش تولید گوشی وتلویزیون هوشمند شده وچون کیفیت بالایی داشته تونسته رقیب گردن کلفتی مثل اچ تی سی تایوان رو بزنه زمین.و اما در مورد برند نظر این نیست شما بری جنس درجه 4 چین مثل استار وhdcکه کپی کار میکنن بخری بلکه بحث ما اینه برایند باید خوب باشه یعنی هم از لحاظ کارایی هم از لحاظ پشتیبانی وعمر گوشی و پشتیبانی و ...که تمام گوشی های درجه یک و دو چین از پس خیلی از این فاکتورهایی که گفتم براومدن وبخاطرهمینه که رشد هم کردن حالا بازهم قضاوت با کسایی که میان توتاپیک شاید هم بنده حقیر سخت در اشتباه هم وباید نظرم رو عوض کنم وبه ایسوس وامثال ایسوس ها ایمان بیاورمدر اخر برای همه ارزوی پیشرفت دارم . چهارشنبه 7 خرداد سنه ی 1393 مصادف با 28 رجب 1435 هجری قمری و 2014 28 May میلادی

Last edited:

big_noob

Registered User
لایک‌ها
16
دوست من چرا انتقدر خودت رو داغون می کنی بنده کل صحبت های شما ها رو خوندم ولی یک مطلب کلی رو میگم بخون دیگه جای بحث نمی مونه
بعضی آدم ها در همه جای جهان هستند که ریسک پزیر نیستن و سعی میکنن چیزی داشته باشن که کمترین میزان خرابی رو داشته باشه حتی اگر امکانات کم تر داشته باشه در هر زمینه ای مثلا همین گوشی طرف حاظر نیست شیاومی یا coolpad بخره حتی اگر قیمتش ارزون تر باشه نسبت به امکاناتش می ره سامسونگ می خره یا اپل می خره یا برند های معروف و معتبر دیگه رو چون خیالش راحت به این راحتی خراب نمی شه و در صورت خرابی گرانتی های قوی که پشت این گوشی ها هست جای نگرانی نمی زاره و ترس این افراد فقط از این اگر گوشی مشکلی پیدا کنه کل هزینه ای که کردن از بین می ره و باید از نو هزینه رو برای خرید به کنن.
ولی بعضی افراد ریسک پذیر هستند و به برند های جدید هم با کمی تحقیق اعتماد پیدا میکن حتی اگر اون برند تازه امروز تاسیس به شه و یک گوشی بزنه افرادی در دنیا هستن که با نگاه کردن به امکانات این برند و گوشی که ساخته این گوشی رو می خرند من هم نمی گم گروه اول افکارش درسته یا گروه دوم غلط هست
ولی گروه اول اکثر افرادی هستن که از نظر مالی یا بسیار قدرت مند هستن یا حداقل متوسط بالای در جامعه ی خود هستن
ولی اکثر افراد گروه دوم افرادی هستن که یا توان مالی اندکی دارن یا متوسط جامعه هستن ( همین افراد هستن که برندی مثل سامسونگ رو بعد از چند سال به یکی از برند های معتبر دنیا تبدیل میکنن و دلیلش هم زیاد بودن افراد گرو دوم در جهان هست
چون تعداد این گرو از افراد زیاد هست در نتیجه گوشی در همه جا پخش می شه و افراد گروه اول نیز این گوشی ها رو از نزدیک می بینند و بعد از مدتی انها هم اعتماد پیدا میکنند به این برند جدید )
و چرا بعضی افراد گروه دوم فقط برند های معتبر خرید میکنند این هم یک نکته مهم و قابل بحث داره و یا عکسش
اکثر افرادی که توانای مالی پایین یا متوسط دارن و باز هم پول های زیادی خرج برند می کنند افرادی هستند که یا در کنار افراد گروه اول زندگی می کنن یا در اتباط مستقیم با این دسته از افراد هستند( و اینجاس که ما بهش می گیم چش به هم چشمی یا کلاس . مثلا این افراد فکر میکنند اگر برند سامسونگ یا اپل در دستشون باشه کلاس داره و اعتماد به نفس بیشتری پیدا میکنن و طرف حاضر هست در خلوت خود شب ها نان و ماست بخره ولی برند معروف در دست یا زیر پاش یا زیر لباسش حتی برند باشه چون فکر میکنه این برند که به اون داره شخصیت و احترام میده )
ولی دسته اولی که با اینکه دارای وضعیت مالی بسیار بالا یا متوسط به بلا هستند ولی هنوز هم دارن از ماشین های معمولی یا برند های معمولی استفاده می کنند اکثر افرادی هستند که از گروه دوم به گروه اول رسیدن و چون فرق زیادی نسبت به پولی که می دن در جنس مورد نظر ندیدن باز هم دیده میشه که به سمت برند های بزرگ نمی رن منظور بنده فقط گوشی نیست این یک بحث کلی هست .

یک مثال کلی از این دسته از افراد که فقط زندگی خود رو با برند گره زدن رو میگم
این مثل که من میگم رو یک روانشناس بزرگ انجام داده ژان ژاک روسو که فرانسوی هم هست

یک بسنه چیپس از یک برنده معروف رو و یک بسته چیپس از یک برنده غیر معروف رو ور میداره و محطوای آن رو با هم عوض میکنه و هر دو بسته رو می زاره جلوی کسی که همیشه فقط از اون برند معروف خرید می کرده
بعد می گه از دو برند بخر بگو کدوم بهتر قبل از خردن طررف اشاره به سمت برند معروف میکنه باز هم بهش می گه لطفا بخور بعد یک دونه چیبس از برنده معروف می خوره و می گه عالی و وقتی یک گاز کوچیک میزنه به برنده غیر معروف بقی چیبس رو زمین می زاره و میگه این واقعا افتضاح هست و روان شناس بهش می گه این همون چیپسی هست که شما 4 سال داری هر ماه مصرف میکنی
نتیجه ای که از این آزمایش میگیره اینه کی بعضی افرا حاضرن به هر چیزی تن بدن اگر اون چیز مهر معتبری روش باشه ولی درونش یک چیز اشغال
پس دوست من بحث با این گونه افراد به جای نمی رسه و بنده برای هر دو دسته هم احترام می زارم

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
والله ما تو این مطلبی که گذاشتی یه دلیل ومدرک پیدا نکردیم که داغونیت ما رو یا سالم بودن شما رو نشون بده در کل فکر میکنم هرکسی بخواد قضاوت کنه پست های منو هم دیده پست های شما رو هم دیده پس ادامه این بحث کمکی به تاپیک نخواهد کرد پس بیاید قضاوت رو به افرادی که تو تاپیک هستند بسپاریم.

mlmrtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من از این گوشی خیلی خوشم اومده ولی چرا هزینه سفارش zte v5 انقدر بالاست؟! :(
آخه قیمت نسخه دو گیگ رمش تو سایتا اندازه Huawei 3c عه ولی تو سایت شما قیمتش به مراتب بالاتره!
راستی نسخه دو گیگش کی قابل سفارش میشه؟ قیمتش پایین میاد؟
ممنون

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
من از این گوشی خیلی خوشم اومده ولی چرا هزینه سفارش zte v5 انقدر بالاست؟! :(
آخه قیمت نسخه دو گیگ رمش تو سایتا اندازه Huawei 3c عه ولی تو سایت شما قیمتش به مراتب بالاتره!
راستی نسخه دو گیگش کی قابل سفارش میشه؟ قیمتش پایین میاد؟
ممنون
هردو چون غیرمستقیم میاد دستمون ، قیمتهای بالاتری دارند
انشالله تا قیمت داده بشه، اضافه میکنم
ممنون مقاله جالبی بود
در صورت درست بودن احتمالا snap 801 با صفحه 2k دچار چالش بشه
برای همینم همه منتظر عرضه این پردازشگرش بودن تا از QHD استفاده کنن...
http://www.gizmochina.com/2014/05/22/here-is-the-qualcomm-snapdragon-805-performace
انشالله thl t5000 هم از بهترین گوشیهای ساخته شده با قیمت مناسب هست

behnamfrozen

Registered User
لایک‌ها
97
عزیز شما اصلا ایسوس و کارهاشو اصلا دیدی؟ تجربه کردی؟من فکر میکنم شما رو کاغذ این دوتا رو مقایسه میکنی. بعد میای با شرکت های تازه تاسیس مقایسه ش میکنی و امتیاز منفی رو میدی به ایسوس.یه اصل کلی هست اونم اینه که هر کسی به فکر منافع و سود خودشه.مطمن باش ایسوس و امثال ایسوس نسبت به کیفیت ساخت و قیمت تمام شده ساخته هاشون سود منصفانه ای میگیرند.مثلا من یه گوشی میسازم برام 200 تومن تموم میشه میدمش 210 .یکی هم میاد میگه همین گوشی رو با مشخصات مشابه یا بالاتر میدن 150 .به نظرت کسی که برا خودش 200 تموم شده میده 150؟اتقاقا اینها اگه بتونن حتما قیمت تمام شده رو پایین میارن که فروش و سود بیشتری داشته باشه.ایسوس از خداشه بیشتر بفروشه دستگاهاشو.هم ایسوس هم اپل هر دو تو چین با نیروی کار چینی مونتاژ میشن پس هزینه کارگرها یکیه .پس دلیل محکمی باید برای این گرونی یا ارزونی باشه.ضمنا هیچ شرکتی بی نیاز از تبلیغ نیست.اپل هم با این همه اسم و رسم بازم تبلیغ میکنه چه برسه به این چینی های تازه کار.دوستمون حرف خوبی زد.میگه آدما با وضع مالی مناسب میرن دنبال برند شناخته شده.پس چین برای همون دسته دومی ها داره تبلت و گوشی میزنه .دلیل اینکه ایسوس یا اچ تی سی یا اپل به قول شما جلوش زمین میخورن اینه که توجیه اقتصادی برای کمپانی هاشون نداره که با تولید دستگاه با کیفیت متوسط اسم و رسمی که سال ها براش تلاش کردن رو یک شبه به باد بدن.و گوشی با کیفیت میدن که توی بازار جهانی کمپانی شون پایدار باشه و طرفداران زیاد بشن.شرکت ایسوس تو خیلی زمینه ها فعالیت میکنه و شروعش با سخت افزارهای دسکتاپ بود که مدتی بعد وارد لپ تاپ شد و به سرعت در میان لپ تاپ ها برند شد و بعدش مانیتور و تبلت و اسمارت فون
من نمیگم چینی خوب نیست ولی اگر بالاتر از ایسوس بود تو مدت زمانی که ایسوس وارد بازار جهانی گوشی ها شد و برند شناخته شد چینی ها هم میتونستن اینکارو بکنن و برند شناخته بشن ولی نتونستن و تمام این تکنولوژی ها رو از جای دیگه رو دستگاهاشون کپی کردند و هیچ امکانات منحصر به فردی ندارن .تنها فرقشون اینه که چینی ها سریع تر این تکنولوژی ها را ارائه میدن ولی ایسوس تحت یک برنامه و سیاست هدفمند در مقطع زمانی خاص اقدام به تولید این گوشی ها با این تکنولوژی ها میکنن تا گوشی که شما ازش میخری کاملا امتحانشو پس داده باشه و روش کار شده باشه که مشکلی پیش نیاد و ریسک عرضه دستگاه به بازار جهانی کم باشه و از شهرت کمپانی چیزی کم نشه.

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
ای کاش کمی به همدیگه احترام میذاشتیم.....
خواهشا اگه بحثی دارید جای دیگه انجام بدید اینجا فامیل دور و اینا رد میشن
با تشکر

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
بابا ما بی خیال شدیم اینا گیر دادن به ایسوس کم کم دارم شک میکنم که اینا یا از کارمندای شرکت ایسوسن یا بازاریابش هستن !ببین چقدر ادم باید متعصب و کورکورانه از یه برند پیروی کنه که گوشی مثل شیاومی Mi3 روبگه یه گوشی با کیفیت "متوسط " مثلا شما فرض کنید یکی بیاد بگه vivo xplay3sیه گوشی با کیفیت متوسطه واقعا خنده داره!دلیل اینکه شرکتای مثل ایسوس و اپل گرون تر میفروشن ربطی به این نداره که حتما اینا یه چیزی اضافه تر دارن ربطش اینه فقط دارن پول برندشون رو میگیرن همین! اقا اصلا شما برید گوشی با کیفیت بالای زن فون 5 رو خداتومن بخرید ولی گوشی با کیفیت متوسط vivo xplay3s رو نخرید و به هیشکی هم پیشنهاد ندین فکر میکنم اگه شخصیت وادب برخوردهم برند بود قطعا الان از برند ایسوس خریده بودید واستفاده کرده بودید.در آخر نرود میخ آهنین در سنگ .

hofhom

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
یه باتری واسه lenovo a820 میخواستم .
چطوری بدستم میرسه؟

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
سلام ...این روزا سرم کمی شلوغه ...متاسفانه امکان پرداخت اون سفارش رو از دست دادم اقا امیر ...
کمی هم نظرم عوض شد ..100 تومن بیشتر بزارم زن فون 6 رو با دوربین 13 مگاپیکسلی بگیرم خیلی بهتره ...
فقط اقا امیر این زن فون 6 نسخه یک گیگ نداره که کلا ..من رفتم سایت ایسوس به طور ثابت نوشته رم دو گیگ ...
مطمئن هستید اینی که گذاشتید رو سایت اصله ؟عکساش هم مشوکه ...ارم اینتل رو با برچسب زدن پشتش ..در حالی که باید به صورت حک شده باشه :D

mehdi60-0

Registered User
لایک‌ها
106
سلام برای سفارش king zone 2g به همراه کاور چقدر باید واریز بشه

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
سلام
یه باتری واسه lenovo a820 میخواستم .
چطوری بدستم میرسه؟
با یک گوشی بچه ها سفارش بدید بیاد یا ......
سلام ...این روزا سرم کمی شلوغه ...متاسفانه امکان پرداخت اون سفارش رو از دست دادم اقا امیر ...
کمی هم نظرم عوض شد ..100 تومن بیشتر بزارم زن فون 6 رو با دوربین 13 مگاپیکسلی بگیرم خیلی بهتره ...
فقط اقا امیر این زن فون 6 نسخه یک گیگ نداره که کلا ..من رفتم سایت ایسوس به طور ثابت نوشته رم دو گیگ ...
مطمئن هستید اینی که گذاشتید رو سایت اصله ؟عکساش هم مشوکه ...ارم اینتل رو با برچسب زدن پشتش ..در حالی که باید به صورت حک شده باشه :D
بله،اصلا قرار نبود یک گیگ رم بده بیرون ولی به دلایلی مثل اینکه ورژن یک و هشت رو پسندیده برای basic
آره عزیز.....
سلام برای سفارش king zone 2g به همراه کاور چقدر باید واریز بشه
70 تومان پول کیف وایرلس شارژشه ولی مدنظر داشته باشید که پد وایرلس شارژ همراهش نیست که اگه بخواید اون رو هم سفارش بدید نزدیک 85-110 تومان میشه.....بنابراین اون 70 تومان رو بابت کیف میدید...البته قاب ژله ای/شیشه ای، بصورت هدیه روشه

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92
آقا امیر لطفا قالب سایتتو عوض کن. حداقل رو تبلت خیلی مشکل داره...

Last edited by a moderator:

behnamfrozen

Registered User
لایک‌ها
97
دوست عزیز شما تو پستی که نوشته شده بحثاتونو ببرید جای دیگه لایک میزنی بعد میای زیرش بحثو ادامه میدی؟:general404:
ایسوس پول برندشو نمیخوره عرض کردم خدمتت ایسوس تمام تکنولوژی های جدید رو داره ولی روشون کار میکنه و حساب شده گوشی میزنه که خرید و فروش گوشی نه برا خودش و نه مشتری ریسک باشه که این کار باعث شده برند بشه.یعنی براش مهم نیست که فلان کمپانی چینی زودتر ازش اومده تو ساخت گوشی فناوری QHD رو به کار برده.هدف اصلیش اینه که این فناوری رو بعد از تست ها و آزمایش های زیاد و پس از اطمینان استفاده کنه و نتیجه ش میشه محصول نهایی با کیفیت و بی نقص وگرنه کاری نداره براش از الان سی پی یو هشت هسته ای و 64 بیت بزنه مثل این چینی ها.اگرم قیمت بالاست واسه همین تست ها و آزمایش ها هست که انقدر گوشی رو زیر ذره بین میزارن که نهایتا محصول با درجه کیفیت A تولید بشه

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
آخه میدونی چیه خیلی باحالی یعنی واقعا بی شوخی دارم میگما ماشا الله اعتماد به نفس خوبی داری عزیزم باور کن وقتی الان شرکت کوچیکی مثل elephone وقتی میاد آندروید کیت کت رو لانچ میکنه واسه دیوایس هاش اون موقع فکر کنم ایسوس (با این تفاسیری که شما داری میگی )هنوز داره آزمایش میکنه ببینه یه موقع اندروید 4.1روی دیوایس هاش خوب کار میکنه یا نه ؟بعد یه سوال یعنی واسه یه شرکت معتبری مثل ایسوس آزمایش سخت افزار نزدیک 1 سال طول میکشه؟بابا عجب دلایلی داری ها ؟اقا یه امار بده بهشون بگو اگه بخوان همین طوری هی ازمایش کنن تا بتونن فول اچ دی بزنن فکر کنم شرکتی مثل vivo ,oppo از Qhd هم گذشته باشن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا