• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

13671989

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
درود برشما یعنی توهمین هفته بارتون میرسه وگوشی رو ارسال میکنید؟

kaveh2nd

Registered User
لایک‌ها
85
درود برشما یعنی توهمین هفته بارتون میرسه وگوشی رو ارسال میکنید؟
سلام
اقا گوشي هايه ما چي شد؟منتظره يه جواب قانع كننده م واسه ٦٠روز تاخيرم!

Sent from my A23VIP using Tapatalk 2
گوشیها به ایران رسیدن ! انشاءالله آقای فاضل هفته آینده براتون ارسال میکنه !

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
سلام بچه ها...
من به نتیجه گیری نیاز دارم...
من بین COLPAD F1 و XIAOMI REDMI NOTE و ASUS ZENFONE 5 و DOOGEE DG550 و همچنین ZTE V5 گیر کردم...
اول از همه زیبایی و دوربین گوشی مهمه برام....
ایسوس فکر میکنم سخت افزارش از مابقی ضعیف تر باشه...
دوربین و لنز XIAOMI رو هم نمیدونم چیه ایا همون سونی 135 هست؟
در مورد کیفیت DOOGEE DG550 هم کیفیتش رو نمیدونم در چه حددی هست...!
لطفا منو ازین سردرگمی نجات بدید...
راستی تو سایت امیر خان دیدم که قیمت ردمی نوت اومده پایین ایا قیمت کولپد و بقیه گوشی ها پایین نیومده...
من میخوام هزینه تموم شده بزار 800 تومن بشه با گمرک و همه چیز...
و بین این چند تا گوشی موندم...
ASUS و DOOGEE واقعا خوشگل هستن ریوویو هایی هم که ازشون دیدم خوب به نظر میومدن ردمی نوت و کولپد هم که جوابشونو پس دادن...
تو این رنج قیمتی هم که فکر نمیکنم گوشی بهتری بشه خرید و فکر میکنم محدود به همین گوشی ها هستم...
دوستان ممنون میشم یه راهنمایی بکنید و اگر گوشی دیگه ای مد نظر دارید یا...ممنون میشم اطلاع بدید...

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
سلام بچه ها...
من به نتیجه گیری نیاز دارم...
من بین COLPAD F1 و XIAOMI REDMI NOTE و ASUS ZENFONE 5 و DOOGEE DG550 و همچنین ZTE V5 گیر کردم...
اول از همه زیبایی و دوربین گوشی مهمه برام....
ایسوس فکر میکنم سخت افزارش از مابقی ضعیف تر باشه...
دوربین و لنز XIAOMI رو هم نمیدونم چیه ایا همون سونی 135 هست؟
در مورد کیفیت DOOGEE DG550 هم کیفیتش رو نمیدونم در چه حددی هست...!
لطفا منو ازین سردرگمی نجات بدید...
راستی تو سایت امیر خان دیدم که قیمت ردمی نوت اومده پایین ایا قیمت کولپد و بقیه گوشی ها پایین نیومده...
من میخوام هزینه تموم شده بزار 800 تومن بشه با گمرک و همه چیز...
و بین این چند تا گوشی موندم...
ASUS و DOOGEE واقعا خوشگل هستن ریوویو هایی هم که ازشون دیدم خوب به نظر میومدن ردمی نوت و کولپد هم که جوابشونو پس دادن...
تو این رنج قیمتی هم که فکر نمیکنم گوشی بهتری بشه خرید و فکر میکنم محدود به همین گوشی ها هستم...
دوستان ممنون میشم یه راهنمایی بکنید و اگر گوشی دیگه ای مد نظر دارید یا...ممنون میشم اطلاع بدید...
دوست عزیز ایسوس سخت افزارش از همه ی اینها قویتره ....
به دو هسته ای بودنش توجه نکنید ...
  • Intel Atom Z2580
    اسم پردازنده ایسوس کاملا مشخص میکنه که قدرتمند هست ....با تکنولوژی هایپر دو هسته ی مجازی هم هنگام انجام بازی های سنگین فعال میشند
PowerVR SGX544MP2
گرافیک ایسوس هم
کاملا قدرتمنده ..همون گرافیکی هست که اپل در ایفون هاش استفاده می کنه ...
دوربینش هم دارای فناوری پیکس مستر هست که در تاریکی مطلق بدون فلاش عکس های با کیفیت می گیره که هیچ گوشی این قابلیت رو نداره
باطریش فکر کنم ضعیفتره فقط 2100 هست ..
بنابراین من زن فون رو بهتون پیشنهاد میدم ...ولی تصمیم با خودته

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
آقا با این زن فون مادر این تاپیکو..........
خوب اما دوست عزیر اگه دنباله زیبایی هستی ِDOOGE ولی اگر دنبال یه گوشی هستی واقعا به درد بخوره وسرش به تنش بیارزه خوب شیاومی واقعا قابل قیاس با اون گوشی های بالا نیست چون شما هر مشکل نرم افزاری داشته باشه گوشیت در عرض 1 الی 5 دقیقه از طریق فروم MIUIمی تونی راه حلشو پیدا کنی اگه دنباله یه چیز خاص هستی و دوست داری کاستوم رام زیاد داشته باشه گوشیت بازم شیاومی حرف اول رو میزنه اگه دنباله سخت افزار هستی بازم شیاومی حرف اول رو میزنه وقول میدم کیفیت ساختش از خیلی از برندها هم بهتره چون امتحانشو پس داده(اینفوکوس خودمونم غولیه ها مال خودشه !!!!!!!!!!!!!)

aria6557

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
اخوی شما یه گوشی خریدی تو 10 صفحه گذشته از هر 5 تا پست سه تاپستش مال شماست !!!
چه خبره بابا یه گوشی خریدی چرا اینقدر پست می زاری تو این تاپیک ...
مطلبی اگه داری با فروشنده تو پیغام خصوصی بهشون بگو ...
دیگه شورشو درآوردی به خدا ...
اخوی شما یه گوشی خریدی تو 10 صفحه گذشته از هر 5 تا پست سه تاپستش مال شماست !!!
چه خبره بابا یه گوشی خریدی چرا اینقدر پست می زاری تو این تاپیک ...
مطلبی اگه داری با فروشنده تو پیغام خصوصی بهشون بگو ...
دیگه شورشو درآوردی به خدا ...
اقای اخوی shm744 چه یه گوشی چه صد تا گوشی واسه من مشتری خععلی مهمه که ببینم چقد زمان میبره که گوشیم دستم برسه چقد طول میکشه جنس پست بشه بیشتر از یه هفته غیر منطقیه واسه پست حالا سوای مدت زمان حمل اینجا نیومدیم داستانایه شما رو گوش کنیم نمی دونم شما چه کاره ای ولی اخبار گوشی رو با چهار تا سرچ تو گوگل میشه در اورد مهم اینه که فروشنده چقد به وعده هاش عمل کنه
تو این انجمن ها میشه این چیزا رو فهمید شما که ده تا ده تا سفارش میدی خواهشا تو کار بقیه دخالت نکن من خودم شخصا منتظرم ببینم چقد طول میکشه تا این گوشی به دست مشتریش برسه اگه این چیزا خصوصی باشه دیگه منه نوعی از کجا اطمینان کنم وظیفه کاربراس تجربیاتشونو به هم بگن یوزر هم همین نظرات رو جمع بندی میکنه تصمیم میگیره ...

shm744

Registered User
لایک‌ها
168
اقای اخوی shm744 چه یه گوشی چه صد تا گوشی واسه من مشتری خععلی مهمه که ببینم چقد زمان میبره که گوشیم دستم برسه چقد طول میکشه جنس پست بشه بیشتر از یه هفته غیر منطقیه واسه پست حالا سوای مدت زمان حمل اینجا نیومدیم داستانایه شما رو گوش کنیم نمی دونم شما چه کاره ای ولی اخبار گوشی رو با چهار تا سرچ تو گوگل میشه در اورد مهم اینه که فروشنده چقد به وعده هاش عمل کنه
تو این انجمن ها میشه این چیزا رو فهمید شما که ده تا ده تا سفارش میدی خواهشا تو کار بقیه دخالت نکن من خودم شخصا منتظرم ببینم چقد طول میکشه تا این گوشی به دست مشتریش برسه اگه این چیزا خصوصی باشه دیگه منه نوعی از کجا اطمینان کنم وظیفه کاربراس تجربیاتشونو به هم بگن یوزر هم همین نظرات رو جمع بندی میکنه تصمیم میگیره ...
شما که درمیای دوتا دوتا یوزر می سازی برادر می دونی با یه چک کردن سریع آی پی می شه بنت کرد یا نه ؟
اخوی شما که می خوای ببینی یه گوشی چقدر طول می کشه به دست مشتریش برسه می تونی 170 صفحه قبل رو بخونی ببینی چقدر طول می کشه تا به دستش برسه لازم نیست بشینی دو هفته تو این تاپیک صبر کنی ...
بنده هم یه گوشی بیشتر سفارش ندادم نه ده تا ده تا ...
شما هم اول بزار سنت به نظر دادن برسه بعد صحبت کن لطفا ...
یه نگاه به قوانین هم بنداز تا الفبای فروم دستت بیاد که چه پیغام هایی باید تو تاپیک نوشته بشه چه پیغام هایی تو پیام خصوصی ...

aria6557

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
شما که درمیای دوتا دوتا یوزر می سازی برادر می دونی با یه چک کردن سریع آی پی می شه بنت کرد یا نه ؟
اخوی شما که می خوای ببینی یه گوشی چقدر طول می کشه به دست مشتریش برسه می تونی 170 صفحه قبل رو بخونی ببینی چقدر طول می کشه تا به دستش برسه لازم نیست بشینی دو هفته تو این تاپیک صبر کنی ...
بنده هم یه گوشی بیشتر سفارش ندادم نه ده تا ده تا ...
شما هم اول بزار سنت به نظر دادن برسه بعد صحبت کن لطفا ...
یه نگاه به قوانین هم بنداز تا الفبای فروم دستت بیاد که چه پیغام هایی باید تو تاپیک نوشته بشه چه پیغام هایی تو پیام خصوصی ...

من ده تا ده تا یوزر ساختم من سنم برسه بچه جون فک کردی هر کی میاد جوابتو میده بچس اومده قمپز در کنه
فک نمیکنی مثلا من واقعا یه یوزر بی طرف باشم سنمم از تو بیشتر باشه سابقه کار موبایلو رشته تحصیلیو حتی اطلاعاتم از تو بیشتر باشه اونوقت مرد هستی بیای همینجا معذرت خواهی کنی ... اینجا جاش نیست خصوصی در خدمتت هستم... قوانین سایتو نه واقعا نخوندم ولی این مطالب به نظرم بدرد بخور تر هست

Last edited:

Sarvona

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیایید همگی با هم دوست باشیم... سروریست رایگان برای همگان با هم بخورید همو نخورین!!!!
بچه های من اول فکر کردم به این نتیجه رسیدم که oneplus one عالیه و این چیزا ولی بازم چهار تا گوشی دیگه و امکاناتشون رو دیدم به شک افتادم. به نظرتون حدود 1 تومن همین one بهترینه یا چیزه دیگه؟
ممنون

13671989

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
گوشیها به ایران رسیدن ! انشاءالله آقای فاضل هفته آینده براتون ارسال میکنه !

ممنون خبر خوبی هست .
ازآقا فاضل هم سپاس گزارم فقط اگه میشه جوری بفرسته که زود به دست همه برسه.

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
آقا با این زن فون مادر این تاپیکو..........
خوب اما دوست عزیر اگه دنباله زیبایی هستی ِDOOGE ولی اگر دنبال یه گوشی هستی واقعا به درد بخوره وسرش به تنش بیارزه خوب شیاومی واقعا قابل قیاس با اون گوشی های بالا نیست چون شما هر مشکل نرم افزاری داشته باشه گوشیت در عرض 1 الی 5 دقیقه از طریق فروم MIUIمی تونی راه حلشو پیدا کنی اگه دنباله یه چیز خاص هستی و دوست داری کاستوم رام زیاد داشته باشه گوشیت بازم شیاومی حرف اول رو میزنه اگه دنباله سخت افزار هستی بازم شیاومی حرف اول رو میزنه وقول میدم کیفیت ساختش از خیلی از برندها هم بهتره چون امتحانشو پس داده(اینفوکوس خودمونم غولیه ها مال خودشه !!!!!!!!!!!!!)
بدون شرح ...قدرت پردازنده اینتل z2580
chart-intel-inside.png

trexx

Registered User
لایک‌ها
33
کسی بخواد این گوشی رو بخره خودش میره دنبالش ببینه چجوریه باور کن :general505:
واقعا به نظرت این اسپم هایی که میدی نباید پاک کنی ؟!؟
من دیگه حرفی ندارم

shm744

Registered User
لایک‌ها
168
بدون شرح ...قدرت پردازنده اینتل z2580
مشاهده پیوست 608863
عزیز می شه بگی این نموداری که نشون دادی چی رو نشون می ده ؟
اینکه Z2580 از Z2560 قوی تره ؟ یا اینکه از Snapdragon 200 قوی تره ؟!!!
نکنه منظورتون اینه که سی پی یو 2 گیگاهرتزی اینتل از سی پیو 1گیگاهرتزی مدیاتک قوی تره ؟ ( دیگه کل دنیا می دونن آسمون زمین بیاد و زمین آسمون بره قدرت Mediatek هیچوقت به Snapdragon نمی رسه . این رو می تونی از بنچمارک های سی پی یو های هشت هسته ایش نسبت به چهار هسته ای های Snapdragon متوجه بشی ) ....
پیشنهاد می کنم این لینک رو حتما نگاه کنی و متوجه بشی که سی پی یو شما در چه رده ای قرار داره در بنچمارک ...
http://www.futuremark.com/hardware/mobile
سی پی یو Intel با دو هسته و دو Threads ( در پردازش موازی نقش همون چهار هسته ارو ایفا می کنه ) از سی پی یو Snapdragon s4 با فرکانس 1.7 ضعیف تر عمل می کنه . حتی از Snapdragon 600 با فرکانس 1.7 هم که تکنولوژی هم سطحش هست ضعیف تره ...
شما تو لینک بالا نشون دادی که سی پی یو اینتل از Snapdragon 200 قوی تره !!! خوب مسلمه که قوی تره
ولی وقتی در برنامه های گوشی هیچ برنامه ای نوشته نمی شه که از قانون Threads ها استفاده کنه ، پردازش موازی به چه درد می خوره ؟!!!
بنده خودم از فروشندگان محصولات ایسوز مثل لب تاپ ، تبلت و مادربورد و ... هستم ...
اما ورود ایسوز با سی پی و اینتل به صنعت گوشی یه اشتباه محض بوده برای ایسوز ...
می شه گفت برای ایسوز یا مثلا لنوو با K900 ، یه تست سخت افزاری بوده که این گوشی هارو روانه بازار کردن ...
یه آزمایش روی چیپ های Intel برای گوشی ...
مایکروسافت و Nokia با اون عظمتشون و سونی و سامسونگ و ال جی با این تکنولوژی شون هیچکدوم از چیپ های اینتل روی گوشی استفاده نکردن چون متفق القول قبول دارن چیپ های اینتل فقط به درد دسکتاپ می خوره نه موبایل ...
حتی حاضر هستن از Mediatek استفاده کنن اما از Intel استفاده نکنن ...
درضمن نموداری که گذاشتی در سایت خود ایسوز قرار گرفته اونم در سایت چینی ، شما به سایتی استناد کردی که خودش داره آمار درمورد خودش می ده ، کدوم بقالی می گه ماست من ترشه ؟!!
بهتره به سایت هایی مثل Cpu Boss و Futuremark مراجعه کنی تا قدرت دقیق پردازنده دستت بیاد ...
کلا سی پی یو های Arm با سی پیو های Desktop که ایسوز داره استفاده می کنه از نظر معماری زمین تا آسمون با هم فرق می کنن ...

Last edited:

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
دوستان من چون تجربه استفاده از این پردازنده رو در دو مدل از محصولات ایسوس دارم ..می گم که با وجود دو هسته ای بودنش از پردازنده های چهار هسته ای مدیا تک و کوالکوم قویتره ...
من دیگه نظری در این تایپیک نمی دم ... مگه این که در مورد سفارشم باشه ...
چون اون دوستمون راهنمایی خواست در مورد خرید گوشی تو رنج 800 تومن گفتم که ایسوس بهترین گزینه است و پشتیبانی بهتری هم داره نسبت به برندهای متفرقه چینی ..
بدرود ...

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
آخه برادره آذری زبان من تاج سرم برو ببین کاستوم رام های شیاومی بیشتره یا ایسوس:general208:

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
به زودی با ریویو کینگ زون کا وان غول ظرافت در خدمت برادران خاهم بود واقعا گوشیه خوبیه.مخصوصا سرعت خواندن ونوشتنش برروی درایو سیستمی واقعا بالاست چون من اینفوکوس هم داشتم و وقتی بابرنامه ی اس پی فلش تول رامش رو عوض میکردم نزدیک 5الی 6 دقیقه طول میکشید در صورتی که برای فلش kingzone k1 چیزی بیشتر از 2الی 3 دقیقه طول نمیکشه همین الان رام میوی رو روش ریختم و کلا 1 دقیقه بیشتر طول نکشید(البته با CWM ریکاوری ) سرعت کپی کردن فایل ها از کامپیوتر به داخل گوشی در ویندوز سون برای اینفوکوس و کینگ زون به جرات تفاوت محسوسی داره مخصوصا توی فایل های حجیم.

aria6557

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
به زودی با ریویو کینگ زون کا وان غول ظرافت در خدمت برادران خاهم بود واقعا گوشیه خوبیه.مخصوصا سرعت خواندن ونوشتنش برروی درایو سیستمی واقعا بالاست چون من اینفوکوس هم داشتم و وقتی بابرنامه ی اس پی فلش تول رامش رو عوض میکردم نزدیک 5الی 6 دقیقه طول میکشید در صورتی که برای فلش kingzone k1 چیزی بیشتر از 2الی 3 دقیقه طول نمیکشه همین الان رام میوی رو روش ریختم و کلا 1 دقیقه بیشتر طول نکشید(البته با CWM ریکاوری ) سرعت کپی کردن فایل ها از کامپیوتر به داخل گوشی در ویندوز سون برای اینفوکوس و کینگ زون به جرات تفاوت محسوسی داره مخصوصا توی فایل های حجیم.
مبارکت باشه رام MIUI 4.6.10 رو نصب کردی ... ؟؟ لطف کن از مصرف باطریش و کیفیت فوکوس تو فیلم برداری و کیفیت صداش و ببین از رم دو گیگش چقد ازاده ....ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا