• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
ببین یه برنامه هست که از تمام دوربین های اندروید یه سرو گردن بالاتره Abetter camera من از اون استفاده میکنم تا اینکه دیروز به یه برنامه بر خوردم که مربوط به گوشی های لنووست که توی فروم میوی پورت شده وواقعا کیفیت عکاسیش حرف نداره حتی بهتر از برنامه ای هست که اسمشو بردم اما در رابطه با رام میوی واقعا کسی که پرت کرده روی رام خیلی کار کرده چون تمام آپشن های میوی 5 رو داراست حتی بعضی چیزا رو هم اضافه کرده که شما خیلی راحت تر میتونی گوشیتو به دلخواه خودت شخصی سازی کنی توی حجم رم اشغال شده تفاوت محسوسی با رام اورجینال خودش نداره (یه ذره بهتره ) مصرف باطری هم تغییری نکرده ولی انگار یه ذره (خیلی کم) زیادشده که اون رو هم خیلی راحت میشه کم کرد کیفیت صداش رو هم یه برنامه هست به اسم 4viper که توی تنظیماتش هست ومیتونی زیادترش کنی ولی کیفیت صداش هم کمی از رام اورجینال بهتر شده ولی اینو هم بگم رام اورجینالش هم خوب بود چون بلافاصله مثل گوشی های برند واسش اوتا آپدیت میومد و هر دفعه بهتر میشد.

riddickmybio

Registered User
لایک‌ها
28
ببین یه برنامه هست که از تمام دوربین های اندروید یه سرو گردن بالاتره Abetter camera من از اون استفاده میکنم تا اینکه دیروز به یه برنامه بر خوردم که مربوط به گوشی های لنووست که توی فروم میوی پورت شده وواقعا کیفیت عکاسیش حرف نداره حتی بهتر از برنامه ای هست که اسمشو بردم اما در رابطه با رام میوی واقعا کسی که پرت کرده روی رام خیلی کار کرده چون تمام آپشن های میوی 5 رو داراست حتی بعضی چیزا رو هم اضافه کرده که شما خیلی راحت تر میتونی گوشیتو به دلخواه خودت شخصی سازی کنی توی حجم رم اشغال شده تفاوت محسوسی با رام اورجینال خودش نداره (یه ذره بهتره ) مصرف باطری هم تغییری نکرده ولی انگار یه ذره (خیلی کم) زیادشده که اون رو هم خیلی راحت میشه کم کرد کیفیت صداش رو هم یه برنامه هست به اسم 4viper که توی تنظیماتش هست ومیتونی زیادترش کنی ولی کیفیت صداش هم کمی از رام اورجینال بهتر شده ولی اینو هم بگم رام اورجینالش هم خوب بود چون بلافاصله مثل گوشی های برند واسش اوتا آپدیت میومد و هر دفعه بهتر میشد.
مبارکتون باشه کیفیت ساختش چطوره؟

RaMiN ArAz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
منم سفارشی دادم خوش به حالت انتظار بد چیزیه حتما ریویوشو بزار خیلی مشتاقم ببینم

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
نمی خام تعریف بی خودی کنما ولی خیلی توپه مخصوصا با رام میوی

I Tab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
منم حرف ایشون رو تایید میکنم
فوق العاده هست این گوشی
من مدل 2 گیگ رو کار کرذم با صفحه نمایش فول اچ دی
شما کدوم ورژن رو داری؟

دوستانی که میخوان ریویو کامل از گوشی بخونن و ببینن این لینکش:
http://chinamobilemag.com/review-kingzone-k1-turbo-k1s/

saee.naghi

Registered User
لایک‌ها
17
سلام
آقا امیر میگم که شما برا ما موبایل thl t200c سفید رو سفارش دادی خیلی ممنون .
ولی مثال چند کد رهگیری تا وضعیت مرسولات رو ببینید :
RQ132874056SG
RQ134429202SG
RQ132874025SG
RQ134429193SG
از این کد رهگیری ها برا موبایلمون یادت رفت بدی الان 2 هفته شده . اصلا از این کدهای ره گیری داره یا نه ؟

لطفا بهم پخ کنید یا همینجا بگید ممنون میشم

omnia2

Registered User
لایک‌ها
46
سلام
آقا امیر میگم که شما برا ما موبایل thl t200c سفید رو سفارش دادی خیلی ممنون .
ولی مثال چند کد رهگیری تا وضعیت مرسولات رو ببینید :
RQ132874056SG
RQ134429202SG
RQ132874025SG
RQ134429193SG
از این کد رهگیری ها برا موبایلمون یادت رفت بدی الان 2 هفته شده . اصلا از این کدهای ره گیری داره یا نه ؟

لطفا بهم پخ کنید یا همینجا بگید ممنون میشم
من 10خرداد thl t200 s فول اچ دی سفارش دادم امیر فکر کرده من thl t200c سفارش دادم! بعد از پیگیری بعد 10 روز امیر جان دنبال مدل C این گوشی بوده که من زنگ زدم فرمودند این مدل تولید نمیشه فقط فول اچ دی تو بازار هستش!
منم عرض کردم از اول هم فول اچ دی میخواستم..که لطف کردن گفتن 3 هفته دیگه منتظر باش:general707::)
علت اینکه هنوز به شما کد پیگیری ندادند شاید همین امر باشه!

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
سلام دوستان من...
من تا یک ماه دیگه دو تا گوشی inew v3 می گیرم....;):):general709:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
این مدل otg میخوره ؟
اسمارت فون FAEA F1 – چهار هسته ای – 4.5 اینچ – NFC

Sarvona

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اساتید هیچ کس جوابه مارو نداد!!!
بچه های من اول فکر کردم به این نتیجه رسیدم که oneplus one عالیه و این چیزا ولی بازم چهار تا گوشی دیگه و امکاناتشون رو دیدم به شک افتادم. به نظرتون حدود 1 تومن همین one بهترینه یا چیزه دیگه؟
ممنون

trexx

Registered User
لایک‌ها
33
سلام دوست گرامی
این گوشی از لحاظ سخت افزار از همه نظر کامل هستش ولی مشکلی که هست الان قیمتش تو خود چین هم حدود 1 تومن ما نیست و دارن به جای 300 , 400 دلار تو سایتاشون میفروشن شما هم قیمت رو تو سایت آقا امیر میتونی ببینی به ادرس پست اول ;)

Sarvona

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست گرامی
این گوشی از لحاظ سخت افزار از همه نظر کامل هستش ولی مشکلی که هست الان قیمتش تو خود چین هم حدود 1 تومن ما نیست و دارن به جای 300 , 400 دلار تو سایتاشون میفروشن شما هم قیمت رو تو سایت آقا امیر میتونی ببینی به ادرس پست اول
سلام
عزیز 300 دلار که قیمت 16 گیگ (قیمت تجاری 299 دلار!) و 400 هم 64 گیگشه دیگه! احتمالاً تو همین یکی دو ماه قیمتش با قیمت اصلی یکی میشه و تقیریبا 1 تومن و خورده ای میشه
بعد میخواستم ببینم تو همین قیمت نهایت مثلاً 1 و دیویست بهتر از این هم هست یا خیر؟
ممنون

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
این مدل otg میخوره ؟
اسمارت فون FAEA F1 – چهار هسته ای – 4.5 اینچ – NFC
خیر...ولی jiayu g2f و elephone p7 mini میخورند....
اخه همون هم حدود یک تومان درنمیاد....شیاومی هم طی ششماه تازه نزدیک قیمت فروش اولیه اش در سال 2013/2014 شده(نه قیمت فعلی فروش کارخونه به عمده فروشها در ماه فعلی June )
بنابراین وان پلاس هم زیر سه ماه اصلا فکرنکنید بشه با همون قیمت خرید کارخانه گرفت....یکم بلواش زیاد بوده وگرنه همه عادت کرده بودند به این قضیه توسط شیاومی و گوشیهاش....
گوشی Thl 5000 هم بجز پردازشگرش (ولی بجاش با قابلیت دوسیمکارته) گوشی هست که خیلیها منتظرشند....

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
لیست هم کمی آپدیت شد..تا گوشیهای بار مشخص بشند اونهاییکه فروشنده هابرنداشتند.....
http://forum.persiantools.com/threa...هlenovo-وhuaweiوumiوhtcو.528389/#post-9796704
البته کل بار این گوشی باهم فروخته میشه(نه تک تک) برای عمده خریدارها یا فروشنده ها:
lenovo s898t :710 - تعداد دوازده تا
Lenovo a378t : 410 - تعداد 10 تا
و مال یکی دیگه ازبچه ها:
Umi cross : 1.150.000
Neo n003 2GB/32GB : 1.050.000
Jiayu g2f : 525
Elephone p7 mini : 535
یک گوشی vivo 3s هم با قیمت نزدیک 2.300 فروش میره

saee.naghi

Registered User
لایک‌ها
17
سلام آقا امیر پس اطلاعی چیزی بهم میدادی که تولید نمیشه تا یه موبایل دیگه ای سفارش بدم o_O
بین این دو مدل کدوم بهتره
HASEE X60TS
Xiaomi Redmi Note WCDMA
1- از لحاظ جنس و پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری کدوم بهتره
2- از لحاظ دوربین کدوم بهتره
3- لوازم جانبی دارند یا نه
4- کارت حافظه رو هم هر دو پشتیبانی میکند دیگه
ممنون میشم جوابم رو بدید.
میخوام یکی از این مدل ها رو سفارش بدم :general710:

RaMiN ArAz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
من خودم hase رو میپسندم ولی چون باطری شیاومی بهتر از هاسه هستش شیاومی کیفیت صفحش "5.5 720 ولی هاسه"FHD 6 شیاومی در مقابل باطری قویتری داره هاسه شیکتره صفحش بزرگتره هاسه 14 شیاومی 13 شاید برابری کنن مثل اینکه هاسه رم خور نیست هردو مورد در وضعیت خوبی از لحاظ کیفیت ساخت و کاربرد قرار دارن شیاومی معروفتره هاسه از لحاظ سخت افزاری و امکانات جانبی از شیاومی بهتره
ختم کلام من هاسه رو میپسندم

omnia2

Registered User
لایک‌ها
46
سلام آقا امیر پس اطلاعی چیزی بهم میدادی که تولید نمیشه تا یه موبایل دیگه ای سفارش بدم o_O
بین این دو مدل کدوم بهتره
HASEE X60TS
Xiaomi Redmi Note WCDMA
1- از لحاظ جنس و پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری کدوم بهتره
2- از لحاظ دوربین کدوم بهتره
3- لوازم جانبی دارند یا نه
4- کارت حافظه رو هم هر دو پشتیبانی میکند دیگه
ممنون میشم جوابم رو بدید.
میخوام یکی از این مدل ها رو سفارش بدم :general710:
به جز اینا به همون thl t200 فول اچ دی هم میتونی فکر کنی..چون t200 رو پسندیدی عرض کردم.

Sarvona

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخه همون هم حدود یک تومان درنمیاد....شیاومی هم طی ششماه تازه نزدیک قیمت فروش اولیه اش در سال 2013/2014 شده(نه قیمت فعلی فروش کارخونه به عمده فروشها در ماه فعلی June )
بنابراین وان پلاس هم زیر سه ماه اصلا فکرنکنید بشه با همون قیمت خرید کارخانه گرفت....یکم بلواش زیاد بوده وگرنه همه عادت کرده بودند به این قضیه توسط شیاومی و گوشیهاش....
گوشی Thl 5000 هم بجز پردازشگرش (ولی بجاش با قابلیت دوسیمکارته) گوشی هست که خیلیها منتظرشند....
متوجه شدم! :general105: الآن به نظره خودتون من یه گوشی می خوام که هم شیک باشه (بیشتر تو سبکای Inew V3 و P6 از نظر ظاهری خوشم میاد) هم قدرتش در حد خیلی خوب باشه ولی قیمتش بیشتر از 1500 نشه بهترین گزینه چیه؟
بعد این thl قیمتش چقدر در میاد؟

shm744

Registered User
لایک‌ها
168
متوجه شدم! :general105: الآن به نظره خودتون من یه گوشی می خوام که هم شیک باشه (بیشتر تو سبکای Inew V3 و P6 از نظر ظاهری خوشم میاد) هم قدرتش در حد خیلی خوب باشه ولی قیمتش بیشتر از 1500 نشه بهترین گزینه چیه؟
بعد این thl قیمتش چقدر در میاد؟
دوست من پیشنهاد می کنم به Lenovo K910 یه نگاهی بندازی ....
من این گوشی رو از امیر آقا گرفتم ...
تو گوشی های چینی به جرأت می تونم بگم تکه ...

RaMiN ArAz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام امیر جان از گوشی ما خبری نشد اینجا پدرمو در اوردن یه کدی چیزی بده بفهمیم این گوشی ما کجاست کی میرسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا