برگزیده های پرشین تولز

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

vahid_mc

Registered User
لایک‌ها
277
من از آقا امیر گوشی zopo zp980 سفارش دادم انشاالله تا 2هفته دیگه دستمونه

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
سلام
عزیز تو برند Xiaomi باکیفیتاش رم خور نیستن هیچکدوم؟ چرا جدیدا اینطوری گوشی میزنن !؟
بالخره گوشیهای قیمت بالاشون اینجوریه............
سلام دوست عزیز شرایط خرید zopo p980 چه جوریاس؟
براتون پخ کردم
سلام دوست عزیز
من میخوام مدل 1-Xiaomi m2s رو سفارش بدم
کل قیمت همراه با هزینه گمرک چقدر میشه ممنون
هزینه گمرک رو درشهرتون میگیرن و بین 80-90 تومانه
نحوه سفارش پخ شد
گوشی های با قیمت کمتر هم بزن که ما فقیر فقرا هم بتوننیم تهیه کنیم:rolleyes:

توی تاپیک تبلتهام(امضا) تو پستهای آخر زیاد بود اینجا بصورت کلی اشاره میکنم برات عزیز: البته قیمت روزشونو بعد از انتخاب دو تا سه از میونشون با توجه به بودجت، بپرس

ThL w100 : 544
Lenovo a820 : 608
UMI x1s : 685
Vowney v5 : 670
Star S5 Butterfly : 700
ThL W8e HD 16GB : 710
ThL W8+ FHD 16GB : 790
Star 7599 16GB : 750
Inew I4000 : 815
Inew i6000 16GB : 1,000,000
zopo c2 4GB : 870
Iocean x7 Youth 4GB : 735
zopo ZP980 + 32GB : 1,040,000
Iocean X7 elite 2/32GB :1,060,000
Inew i6000 6.5Inch (1/16GB) : 1,000,000
Zopo C2 Platinum 1GB/16GB : 935
ThL W8 Beyond : 830
ThL w9 beyond 5.7Inch: 960
دوست عزیز به نظرت چرا کسی باید مدل Xiaomi m2s که قیمت 16 گیگ 1350 درمیاد البته تا ایران که حتما بازم هزینه داره را بخره وقتی میتونه اینجا اپتیموس G یا گالکسی اس 3 را با همین قیمت وگارانتی معتبر تهیه کنه بعدشم شما گول امتیاز بنچمارک را نخور چونکه اینها همشون رام کاستومه و تو رام کاستوم خیلی راحت قسمت I/O گوشی را دستکاری میکنن که تو امتیاز گوشی تاثیر داره شما باید ببینی تو تک تک قسمتها مثلا رم یا گرافیک در مقایسه با اس 4 چه امتیازی اوردن
مطمئن باشید، در اینجا نه گوشیهایی که کانفیگ دروغین داشته باشند فروش میره و نه کیفیت ناجور و یا به قول مردم کشور: جنس چینی........ و فقط مرغوبترین کالاها در رنج قیمت و کانفیگ متفاوت براتون میزارم(همونکاری که تو بخش تبلت هم دارم انجام میدم)

من لینک مقایسه این گوشی با s4 رو میزارم که سند هست برای مقایسه کیفیت کارها:

Samsung Galaxy S4 vs Xiaomi M2S : Beast Wars | All my Tech Blog

اقا امیر هنوز این کد ما فعال نشده؟دیگه یه هفته شده
باسلام
به فروشندمون منتقل کردم، پست هم گفته تا دوروزدیگه، در سایت میزنیم

بین تمام این گوشی ها به نظر من فقط zopo c2 ارزش خرید داره که اونم خیلی گرون میگید!
قیمت این گوشی با دلار 3200 تومنی و گمرکی و سود برای شما باید نهایتا 800 تومن در بیاد نه یک میلیون!
این رو هم در نظر داشته باشید که فردا روزی خواستین گوشی رو بفروشین حداقل هیچ مغازه داری حاضر به خریدش نمیشه.مگر اینکه تو همین انجمن مشتری واسه کارکردش پیدا بشه!
من بعید میدونم با این قیمت ها فروش خوبی داشته باشین چون من هم دقیقا حرف دوستمون android boy رو تایید می کنم و به شخصه ترجیح میدم یه گوشی از یه برند معتبر(حداقل در ایران)خرید کنم.
استارتر محترم امیدوارم از حرف های من ناراحت نشی و انشالله فروش خوبی هم داشته باشی.:blush:

اینو اینجا میگم چون حرفشون ممکنه باعث شک بقیه بشه
، چون قیمت کم و تنوع محصول، شعار کاریم بوده :

zopo c2 در دو ورژن هست، یکی c2 و یکی platinum که البته ورژن سوم Ultimate هم داره که فعلا نداریم برای فروش....
-------------------------------------------------------------------------------
Buy Zopo Mobile Phone at Authorized Official Site
قیمت zopo c2 عادی برابر 810 تومانه(قیمت دلاری تو سایت فروشگاهی زوپو برابر 250 دلاره که با هزینه پست چین هست، نه با هزینه پست سنگاپور که بین 5 تا 8 دلار گرونتره، فقط 3200 رو ضربدر 250 کنید، درمیاد 800 تومان،کمیسیون کار و گمرک و... رو نمیدونم چجوری باید جمع کرد تا همون 800 باقی بمونه!!!!!!)
قیمت zopo c2 platinum هم برابر 885 تومانه(قیمت دلاری اون در سایت اصلی برابر 280 دلاره و باقی ماجرا مثل c2،میشه حساب کرد و توضیح داد..............و باز هم یادتون نره که پست سنگاپور هست)
قیمت zopo zp980+ 32GB هم که یک ملیون و سی هزار تومانه(قیمت دلاریش در سایت اصلی برابر 350 دلاره که با پست چین هم هست که 8 دلاراز سنگاپور کمتره، ضربدر دلار 3200 کنید میشه 1,120,000 تومان!!!!)

من از آقا امیر گوشی zopo zp980 سفارش دادم انشاالله تا 2هفته دیگه دستمونه
اگه ایمیل دادید، بله، سفارشو گرفتم.
اینوتو اون فروم دادم، اینجا هم میدم، ارزونترین گوشی سفارشی از چین با هزینه 550 گوشی زیر هست فعلا،کیفیت تصویر و دوربین گوشیای همه چیز هست........

• ThL w100
  • 4.5inch IPS QHD touchscreen, 960 x 540 pixels
  • MTK6589 Quad core cpu , Cortex A7 1.2GHz
  • 1GB RAM + 4GB ROM
  • 12.6MP back camera and 8.0MP front camera(with interpolation), with flashlight and auto focus,support full screen capturing
  • Android 4.2.1 OS
  • Networking: 2G: GSM 850/900/1800/1900MHz 3G: WCDMA 850/2100MHz
  • Dual SIM Card Dual Standby
اینهم ریویو ازش و عکسهای گرفته شده با دوربینش :Review: ThL W100 - cheap branded quad-core Android smartphone
thl-w100-promo-image.jpg
thl-w100-display-test.jpg
thl-w100-camera1.jpg
thl-w100-camera2.jpg

Last edited:

vahid_mc

Registered User
لایک‌ها
277

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
دوستان این لینک Zopo ZP980 review and unboxing - quad core, 16GB storage, 1GB RAM and Full HD screen - YouTube کل کارایی گوشیه zapo p980 و تنظیماتو نشون میده
داش امیر اگه امکانش هست یه لینک از کیفیت عکس برداری zopo هم بزار اینجا ببینیم

اول از همه ، این لینکو داشته باشید به عنوان یکی ازسایتهایی که ریویو میزاره از کارها، مثبل برای xiaomi m2s :
Overview of smartphone Xiaomi Mi2A/Mi-Two A ― China Shop - China Electronics, Chinese phones, tablets, car, automobile electronics, and more
یا
thl w8+
Overview THL W8+ ― China Shop - China Electronics, Chinese phones, tablets, car, automobile electronics, and more

و سایت بسیار عالی که خیرهای گجتهای چینی توش به روز هست:
Update: Zopo ZP980 Video Review, plus get a special GizChina discount! : Gizchina.com
IMG_20130628_163830.jpg

IMG_20130624_105706.jpg

دوربینهای c2/c2 platinum و zp980+ همی یکی هستند، بنابراینلینک بالا درحقیقت ریویو از کل این سه تا هست.

Milad.Alef

Registered User
لایک‌ها
111
داداش بیزحمت یه رویو و چنتا عکس از این گوشی لنوو ی خودت اگه دستته میذاری بیزحمت ... چون توی نظراتش یه سریا یه مدلشو خریدن اصلا راضی نیستن میگن 8 گیگ فضای خالی داره و باتریش خیلی بده. یه سریا یه مدلشو گرفتن میگن همه چی عالیه و 16 گیگه ... مثل اینکه سبد خرید و مارکتش فرق میکنه دو مدل داره . اگه میشه مشخصات و عکس از مال خودت بذار ببینیم کدوم مدله مال شما و اونی که وارد میکنی . ممنون

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
داداش بیزحمت یه رویو و چنتا عکس از این گوشی لنوو ی خودت اگه دستته میذاری بیزحمت ... چون توی نظراتش یه سریا یه مدلشو خریدن اصلا راضی نیستن میگن 8 گیگ فضای خالی داره و باتریش خیلی بده. یه سریا یه مدلشو گرفتن میگن همه چی عالیه و 16 گیگه ... مثل اینکه سبد خرید و مارکتش فرق میکنه دو مدل داره . اگه میشه مشخصات و عکس از مال خودت بذار ببینیم کدوم مدله مال شما و اونی که وارد میکنی . ممنون

باسلام

Lenovo k900 فقط و فقط در دومدل زده شده، یکیش 16 و یکیش 32 گیگابایت(که به black version مشهوره و تازگیها اومده)..ورژن 8 گیگ نداره واگه هم جایی بود، بدونید تقلید بوده یا فیک.....
اما درمورد باتری هم، اینو بگم بهتون، اتفاقا باتوجه به FHD بودن و سایزش، خیلی خوبه..بصورتیکه من بازی need for Speed Most wanted یک بازی پرحجم و HD رو برای 4.5 تا 5.5 ساعت، براحتی تونستم بازی کنم، برای یک روز بنابراین براحتی دووم میاره(اگه زیر 3.5 ساعت برای یک اسمارتفون، بازی HD رو بتونی اجرا کنی، معمولا میگن باتریش خوب نیست، البته برای FHD ها منظورمه و نه کیفیت صفحه نمایش پایینتر و یا سایز صفحه کوچکتر)
من فعلا فقط همونطور که گفتم، قیمت 16 گیگش رو دارم واون 32 گیگابایتش رو فروشندمون نداره، هروقت اورد، حتما همینجا میزارمش

باتشکر

mymail

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
UMI X2s چند در میاد امیر خان؟
این لینک
لوازم جانبی اینارو از کجا باید پیدا کنیم و آیا میشه همراه خود گوشی پست کرد؟

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
UMI X2s چند در میاد امیر خان؟
این لینک
لوازم جانبی اینارو از کجا باید پیدا کنیم و آیا میشه همراه خود گوشی پست کرد؟

حدود 965 میشه ولی هنوزنیومده.....
این هم لینکی از ریویوش که بصورت تست در اختیار این سایت برتر بررسی و اخبار وسایل چینی قرار داده شد بوده:
Reader Review: UMi X2 Turbo Review : Gizchina.com
لوازم جانبی هم بله، همراه با خود گوشی میشه سفارش داد، بعضیهاشون مثل thl خودشون دارند و بعضیها مثل zopo ندارند(که هزینه کل لوازم جانبی شامل باتری اضافه/ضدخش/بک فلیپ کاور/کیف با هم 95 تومان میشه)، بعضیهاشون مثل Vowney حتی هندزفری هم ندارند(البته کیفیت کارهاش خیلی خوب بوده و میبخشیمش!!)

باتشکر

vahid_mc

Registered User
لایک‌ها
277
حدود 965 میشه ولی هنوزنیومده.....
این هم لینکی از ریویوش که بصورت تست در اختیار این سایت برتر بررسی و اخبار وسایل چینی قرار داده شد بوده:
Reader Review: UMi X2 Turbo Review : Gizchina.com
لوازم جانبی هم بله، همراه با خود گوشی میشه سفارش داد، بعضیهاشون مثل thl خودشون دارند و بعضیها مثل zopo ندارند(که هزینه کل لوازم جانبی شامل باتری اضافه/ضدخش/بک فلیپ کاور/کیف با هم 95 تومان میشه)، بعضیهاشون مثل Vowney حتی هندزفری هم ندارند(البته کیفیت کارهاش خیلی خوب بوده و میبخشیمش!!)

باتشکر

دادا zapoکه لوازم جانبی داشت...

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
دادا zapoکه لوازم جانبی داشت...

اونی که توسایت زده، خودتون هم میتونید ببینید، ارزشش بیش از بیست دلاره(توی سایت معلومه لوازم جانبی و قیمتهاش)، و هیچکسی درهیچ جای دنیا اونم برای تعداد بالا، دراین حد سخاوت تو بیزینس نشون نمیده مگر اینکه رو قیمتش کشیده باشه بیشتر از اینها تا هم سودش در بیاد و هم به عنوان هدیه اسمشو گقته باشه.....مثلا jiayu g4 advance که هنوز نیومده، چهار ماه پیش، تو سایتش 30 دلار تخفیف داده بود اگه خرید کنند این گوشی رو، ولی بعد از گذشت حدود 4 ماه،هنوز خبری از فروشش نیست و در حقیقت پول خریداران راکد مونده و در ضمن معلوم نیست، قیمت عرضه شده رو چقدر بالا بردند که اون 30 دلار توش باشه(بعلاوه سودشون)

باتشکر

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
عزیز این کد رهگیری چی شد؟
شاید این جمعه بیاید!

peyman133

Registered User
لایک‌ها
5
سلام من يدونه گوشي با رم 2 گيگ واقعي ميخام نه الكي باشه و 4هسته اي واقعي با دوربين 8به بالا شما كدوم گزينه رو پيشنهاد ميديد؟؟؟

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
سلام من يدونه گوشي با رم 2 گيگ واقعي ميخام نه الكي باشه و 4هسته اي واقعي با دوربين 8به بالا شما كدوم گزينه رو پيشنهاد ميديد؟؟؟
باسلام

همه گوشیهای بالا ، مشخصاتشون واقعیه و من "طرح" یا فیک ها رو به هیچ عنوان کار نمیکنم...شما از اینکه همشون نام برند دارند هم میتونید بفهمید.
کلا فعلا بهترین گوشی ها تو رنج قیمت یک ملیون :
zoo zp980+ 2/32GB
iocean x7 elite 2/32GB

باتشکر

Reza_994

Registered User
لایک‌ها
40
La Facultad de Lenguas Extranjeras de la Universid
Inew I6000
Inew I4000

امیر جان
ppi 440 برای 400 نیست ؟

راستی چرا قیمتشون انقدر فرق داره ؟ با اینکه تفاوت زیادی ندارن ؟
6000 بزرگتره و یخرده اورکلاک شدست هر چی کوچکتر باشه تکنلوژی میره بالاتر قیمت هم میره بالاتر پس چرا این اینجوریه ؟
کیفیت این دو تا در مقابل هم چطوریه ؟

مشکوک نیست ؟ مثلا تو این سایت و سایت های دیگه زده
iNew I6000 6.5 Inch FHD MTK6589T Quad Core Android Tablet Phone 16GB White
زده 440 PPI
در صورتی که اگه 6.5 اینچه باید باشه 338

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
گوشی های با قیمت کمتر هم بزن که ما فقیر فقرا هم بتوننیم تهیه کنیم:rolleyes:

تایید میشه لنوو یه مدل ضد آب و هم قیمت هایر داشت الان اسمش یادم نیست اونو تونستی بیار

vahid_mc

Registered User
لایک‌ها
277
دادا حالا کد رهگیری کی میدی به ما؟:eek:

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221

mosix11

Registered User
لایک‌ها
84
دادا حالا کد رهگیری کی میدی به ما؟:eek:

خیلی عجله داری!!!
باید یه یه هفته ای صبر کنی
ما هم یه zopo c2 platnium
یه star s5
یه pipo u8 سفارش دادیم اومد ریویو میزاریم.
البته 1 هفته و نیم میشه سفارش دادم

vahid_mc

Registered User
لایک‌ها
277
ببخشید فضولیه،چی سفارش دادی؟بعد از تحویل حتما براش یه ریوایو بنویس اوکی؟[/QUOTE]

خواهش میکنم دوست عزیز والا از تحقیقاتی که تو نت کردم بهترین انتخاب تو رنج قیمتیم zopo p980 بود با سی پی یو 1.5 ریوایو چیه؟

استارتر این مدلا که دوستمون گفت رو میتونی بیاری؟

ببخشید فضولیه،چی سفارش دادی؟بعد از تحویل حتما براش یه ریوایو بنویس اوکی؟

خواهش میکنم دوست عزیز والا از تحقیقاتی که تو نت کردم بهترین انتخاب تو رنج قیمتیم zopo p980 بود با سی پی یو 1.5

خیلی عجله داری!!!
باید یه یه هفته ای صبر کنی
ما هم یه zopo c2 platnium
یه star s5
یه pipo u8 سفارش دادیم اومد ریویو میزاریم.
البته 1 هفته و نیم میشه سفارش دادم

آها عجله که دارم:D حتما ریویو بزار :p

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا