• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
بله داداش همین گوشی بنده گرفته.چند روز پیش رفتم پارک جای خونه گرفتم. یه فیلم فول اچ دی گرفتم که 3 دقیقه نیم اش شد تقریبا 500مگابایت:eek:
سلام. آقا محمد پیامهای من نرسیده براتون؟

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
۴جی که الکی نیست. کلی تجهیزات می خواد. دکل های بیشتر و متفاوت با ۳جی می خواد.... کار چند ماه و چند روز نیست
همین ۳جی که ایرانسل تو بعضی نقاط ارایه داده از چند ماه پیش روش کار شده...
پیشنهاد می کنم رو قول کسی حساب باز نکنی

دوستان کسی از ۳جی همراه اول خبر نداره؟ نقطه خاصی فعال نشده؟ ایرانسل که فعلا حدود ۴۵۰ کیلوبایت دانلود می ده
خوب دیگه .اون گفته میخواد بیاره .حتما یه دلیلی داره.تو این زمانی که انحصارش دسته رایتل بود حتما داشت دکل هاشو ارتقاع میداد

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92
خوب دیگه .اون گفته میخواد بیاره .حتما یه دلیلی داره.تو این زمانی که انحصارش دسته رایتل بود حتما داشت دکل هاشو ارتقاع میداد
اگرم بیاره با پوشش بسیار محدود شروع می کنه.تا جایی که می دونم آنتن ها و تجهیزات 4جی برد بالایی نداره
بیشترین انتظاری که از ایرانسل می ره اینه که با افزایش پوشش، سرعت 3جی رو حفظ کنه.

princemoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
اگرم بیاره با پوشش بسیار محدود شروع می کنه.تا جایی که می دونم آنتن ها و تجهیزات 4جی برد بالایی نداره
بیشترین انتظاری که از ایرانسل می ره اینه که با افزایش پوشش، سرعت 3جی رو حفظ کنه.
3جی مشکلش اصلن برد نیست من مشکلی که با 3جی دارم مصرف زیاد باطری هستش ، ولی 4جی رو یه جایی گفته بود که حتی از 2جی هم کمتر باطری استفاده می کنه. وگرنه سرعتش که مهم نیست ایران سرعت بالایی نمی ده به 1 Mbps هم فک نکنم برسه فقط میان تعرفه ها رو می کشن روش. :|

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92
3جی مشکلش اصلن برد نیست من مشکلی که با 3جی دارم مصرف زیاد باطری هستش ، ولی 4جی رو یه جایی گفته بود که حتی از 2جی هم کمتر باطری استفاده می کنه. وگرنه سرعتش که مهم نیست ایران سرعت بالایی نمی ده به 1 Mbps هم فک نکنم برسه فقط میان تعرفه ها رو می کشن روش. :|
فعلا که سرعت 3جی ایرانسل نجومیه. حدود 3.5مگابیت/ثانیه. خدا حفظش کنه
3جی مشکل برد نداره. 4جی مشکل برد داره

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
بحث تکراری شد. @MohammadPWM بحث رو عوض کن :-D
باشه چشم...
این THL 5000 هم عجب گوشی خوبیه هاااا : http://www.devicespecifications.com/en/model/446a2c93
فقط 2 تا نکته هست: 1)سی پی یوی این گوشی از نوع هشت هسته ای توربو هست یعنی کلاکش رو 2GHz هست
2)فیلم برداری تو این سایت نوشته HD ولی در اصل FHD فیلم میگیره
در کل خیلی گوشیه خوبیه دوربینشم مثه ماله منه:D IMX 135
یا علی

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92
باشه چشم...
این THL 5000 هم عجب گوشی خوبیه هاااا : http://www.devicespecifications.com/en/model/446a2c93
فقط 2 تا نکته هست: 1)سی پی یوی این گوشی از نوع هشت هسته ای توربو هست یعنی کلاکش رو 2GHz هست
2)فیلم برداری تو این سایت نوشته HD ولی در اصل FHD فیلم میگیره
در کل خیلی گوشیه خوبیه دوربینشم مثه ماله منه:D IMX 135
یا علی
راستی پردازندش بهبود یافتست یا فقط کلاکش بیشتره؟

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
راستی پردازندش بهبود یافتست یا فقط کلاکش بیشتره؟
فقط کلاکش بالاتره. کلا مدیاتک هر چیپی میزنه که به نوعی پرچم دارشه نوع T یا توربو شو هم میزنه مثله 6589 یا 6592 و...

1soshiant

Registered User
لایک‌ها
13
دوستان بین huawei honor 3c و گوشیهای چینی تو رنج قیمتش (حدود 550) کدومو پیشنهاد میدید؟!

princemoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
دوستان بین huawei honor 3c و گوشیهای چینی تو رنج قیمتش (حدود 550) کدومو پیشنهاد میدید؟!
Coolpad F1 8297
فک کنم خوب باشه ، صفحه نمایش IPS Gorilla Glass
هشت هسته ای 1.7
رم 2 گیگ
حافظه داخلی 8 گیگ
باطری این هم بهتر هست 2500 میلی
قیمتش هم که ارزونتر هست. حالا دوستان می تونن بهترشم معرفی کنن.
در کل گوشی خوبیه ، ولی من با ظاهرش حال نمی کنم انگار خوش دست نیست.

ha_mi

Registered User
لایک‌ها
12
فعلا که سرعت 3جی ایرانسل نجومیه. حدود 3.5مگابیت/ثانیه. خدا حفظش کنه
3جی مشکل برد نداره. 4جی مشکل برد داره

سلام، عزيز يكم بيشتر از 3جي ايرانسل ميگي؟ چرا پس تو سايتش هيچي نزدن:( كجاها الان انتنش اومده؟ تعرفه هاش چجوريه؟
فك كن با ايرانسل با سرعت 400-500 دانلود كني!!:')) البته مطمئنن به خاطر اينه كه جز تو كسي متصل نبوده اگه زياد بشه ملوم ني به چند برسه ...

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
سلام، عزيز يكم بيشتر از 3جي ايرانسل ميگي؟ چرا پس تو سايتش هيچي نزدن:( كجاها الان انتنش اومده؟ تعرفه هاش چجوريه؟
فك كن با ايرانسل با سرعت 400-500 دانلود كني!!:')) البته مطمئنن به خاطر اينه كه جز تو كسي متصل نبوده اگه زياد بشه ملوم ني به چند برسه ...
به نظرم چون الآن به صورت آزمایشیه محدودش نکردن و سرعتش اینطوریه. زمانی که به طور رسمی ارائه بشه به نظرم کمش میکنن

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92
http://toranji.ir/3g-rightel-or-irancell/

http://toranji.ir/پوشش-3g-ایرانسل-در-ایران/

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا