• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام.داداش ببخشید. چون صحبت این گوشی شد. من یه سوال درمورد این گوشی دارم.گفتم شاید شما بتونید کمکم کنید. رفیقم این گوشی رو داره ورژن رایتل خورشو. گوشی از اول که رسید دستش روت بود
http://upload7.ir/imgs/2014-07/55912309572657113156.jpg
همونطور که معلومه ورژن رامش ۱۵ هست. من هرچی گشتم نتونستم بفهمم چطوری باید رام اصلیشو پیدا کنم و فلش بزنم که از آپدیت ota بهره ببره.الان خیلی آپدیت ازش گذشته فک کنم تا ۲۰ رفته
شما نمیدونید چطوری رام اصلی این گوشی رو پیدا کنم و روش نصب کنم؟
اینم بگم که با برنامه mobileuncle ریکاوری cwm روش نصب کردمو فکتوری ریسیتش کردم ولی بازم هنوز گوشی روت هست.
ببخشید اینجا مطرح کردم. واقعا نمیدونستم به کی بگم.تشکر.

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk

به به ردمی نوت دارید مواظب اطلاعاتتون باشید

برا مشکلتون باید برید تو برنامه supersu. گزینه unroot. را بزنید

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
به به ردمی نوت دارید مواظب اطلاعاتتون باشید

برا مشکلتون باید برید تو برنامه supersu. گزینه unroot. را بزنید
[emoji3]آره دیگه. ماروتاچندوقت دیگه میگیرن[emoji4]

این برنامه روش نصب نیست. ی برنامه هست به اسم kinguser من فهمیدم که با اون روت شده. اصن من توگوشی هرچی میگردم این گزینه آپدیت رو پیدا نمیکنم
به نظرم رامش کاستومه.
بایدرامه اصلیشوپیداکنم فلش بزنم که من بلد نیستم[emoji17]

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
[emoji3]آره دیگه. ماروتاچندوقت دیگه میگیرن[emoji4]

این برنامه روش نصب نیست. ی برنامه هست به اسم kinguser من فهمیدم که با اون روت شده. اصن من توگوشی هرچی میگردم این گزینه آپدیت رو پیدا نمیکنم
به نظرم رامش کاستومه.
بایدرامه اصلیشوپیداکنم فلش بزنم که من بلد نیستم[emoji17]

تو نید روم بگردید اگه نبود برید تو فروم های چینی درخواست بدید بیکار و الاف زیاد دارند حتما برات میزارن:D

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
فعلا شیائومی رتبه اول بازار فروش چین گرفته....
پسر خوب اونی که داری میگی هیچ ربطی به خوبی و بدیه کول پد نداره ! مگه من حرف برند رو زدم بنده عرض کردم فلان گوشی نگفتم که فلان برند! در ضمن مگه میشه به خاطر یه بنده خدا که پافشاری بر رام اورجینال گوشی داره ادم بیاد بگه چون مشکل نرم افزاری داره پس خوب نیست خیلی از همین مشکل ها توی برترین برندها هست که اغلب راه حل هم داره ! کول پد این مدلش به خاطر استقبال خوبی که همون موقع ازش شد اتفاقا ساپورت نرم افزاری عالی داره فقط ادم باید همت داشته باشه با گوگل ترنسلیت توی سایت های چینی دنباله بهترین کاستوم رام براش باشه.وگرنه اگه شما این گوشی رو ببینی واقعا متوجه میشی که با اون قیمت واقعا خیلی گوشیه مناسبیه .

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
خب من coolpad f1 دارم ...اولش از دوربینش شاکی بودم ..بعد که یه مقایسه ای با دوربین های اکسپریا زد های سونی انجام دادم ..دیدم اونا هم بهتر از دوربین گوشی من نیستند ..کلا از دوربین گوشی نباید زیاد انتظار داشت حتی اگه 20 مگاپیکسل بود ...
دومش هم یه اپدیتی براش اومده بود که باگ پیدا کرده بود و محتویات کارت حافظه رو شناسایی نمی کرد و تا اونجا پیش رفت که خواستم بفروشمش ..ولی تا خواستم بفروشمش مثل اینکه شرکت کول پد بو برد و یه اپدیت براش فرستاد که اون مشکل هم رفع شد
مورد سوم هم اینه که در حین بازی سنگین کمی پشتش گرم میشه که طبیعی هم هست با پردازنده 8 هسته ای
من همون رام اورجینالش رو استفاده می کنم که فوق العاده زیباست ..انواع تم ها و فونت ها و تصاویر پس زمینه و لاک اسکرین های متنوع که هر روز اپدیت می شند ..
به جز سه مورد بالا من ایراد دیگه ای ندیدم از این گوشی ..
کیفیت صفحه نمایش فوق العاده ..باطری فوق العاده ..سخت افزار قدرتمند ..از نظر مکالمات و صدا و این جور چیزها هم فوق العاده است
فکر کنم با توجه به قیمت کولپد جایگزین اون گوشی که گفتید هست ..بقیه گرونتر هستند
یکی از دوستان هم یه دونه اکبندش رو داره اگه نفروخته باشه

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
خب من coolpad f1 دارم ...اولش از دوربینش شاکی بودم ..بعد که یه مقایسه ای با دوربین های اکسپریا زد های سونی انجام دادم ..دیدم اونا هم بهتر از دوربین گوشی من نیستند ..کلا از دوربین گوشی نباید زیاد انتظار داشت حتی اگه 20 مگاپیکسل بود ...
دومش هم یه اپدیتی براش اومده بود که باگ پیدا کرده بود و محتویات کارت حافظه رو شناسایی نمی کرد و تا اونجا پیش رفت که خواستم بفروشمش ..ولی تا خواستم بفروشمش مثل اینکه شرکت کول پد بو برد و یه اپدیت براش فرستاد که اون مشکل هم رفع شد
مورد سوم هم اینه که در حین بازی سنگین کمی پشتش گرم میشه که طبیعی هم هست با پردازنده 8 هسته ای
من همون رام اورجینالش رو استفاده می کنم که فوق العاده زیباست ..انواع تم ها و فونت ها و تصاویر پس زمینه و لاک اسکرین های متنوع که هر روز اپدیت می شند ..
کیفیت صفحه نمایش فوق العاده ..باطری فوق العاده ..سخت افزار قدرتمند ..از نظر مکالمات و صدا و این جور چیزها هم فوق العاده است
خب شما با cwm یه بک اپ بگیر بده اون بنده خدا استفاده کنه

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
اگه منم بخوام یه رویوی کلی بگم اینه که:
من آپدیت نکردم که ببینم چی میشه:D
از لحاظ کیفیت بدنه و ساخت عالی
کیفیت صفحه چون OGS هست بسیار عالی
باتری 2500 خوبه
پشتش مثه بقیه گوشی ها گرم میشه
خوش دسته که این خیلی منو راضی کرده
از لحاظ سخت افزاری: Excellent
فیلم FHD 1088 میگیره که آدم فک میکنه 60 فریمه:eek:
عکس ها تو شب متوسطه و عالی نیست.
ولی تو روز خیره کننده است و دارای افکتهای متنوعی هست...

گوشیم هنوز موجوده برا فروش قیمت رو آوردم پایین:D

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
سلام.داداش ببخشید. چون صحبت این گوشی شد. من یه سوال درمورد این گوشی دارم.گفتم شاید شما بتونید کمکم کنید. رفیقم این گوشی رو داره ورژن رایتل خورشو. گوشی از اول که رسید دستش روت بود
http://upload7.ir/imgs/2014-07/55912309572657113156.jpg
همونطور که معلومه ورژن رامش ۱۵ هست. من هرچی گشتم نتونستم بفهمم چطوری باید رام اصلیشو پیدا کنم و فلش بزنم که از آپدیت ota بهره ببره.الان خیلی آپدیت ازش گذشته فک کنم تا ۲۰ رفته
شما نمیدونید چطوری رام اصلی این گوشی رو پیدا کنم و روش نصب کنم؟
اینم بگم که با برنامه mobileuncle ریکاوری cwm روش نصب کردمو فکتوری ریسیتش کردم ولی بازم هنوز گوشی روت هست.
ببخشید اینجا مطرح کردم. واقعا نمیدونستم به کی بگم.تشکر.

همین رامی که روش هست اصلی هست اگه به خاسر روتش شک داری شیاومی هم از همون اول روت هست... تازه فک میکنم این گوشی به خاطر رابط کاربری CoolFit بهتر از شیاومی هست...
برای اینکه روت رو قطع کنی برو به این آدرس: S u p e r user==>settings==>s u p e r user access==>Disable
ریکاوری یا رام هم میخوای برو تو این لینک:http://www.needrom.com/phone-roms/coolpad/8297-f1/
یا علی

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
همین رامی که روش هست اصلی هست اگه به خاطر روتش شک داری شیاومی هم از همون اول روت هست... تازه فک میکنم این گوشی به خاطر رابط کاربری CoolFit بهتر از شیاومی هست...
برای اینکه روت رو قطع کنی برو به این آدرس: S u p e r user==>settings==>s u p e r user access==>Disable
ریکاوری یا رام هم میخوای برو تو این لینک:http://www.needrom.com/phone-roms/coolpad/8297-f1/
یا علی
سلام.داداش برنامه superuser روش نیست. یه برنامه هست به اسم kinguser که با اون روت شده.
http://www.upload7.ir/imgs/2014-07/88365661140753112043.jpg
http://www.upload7.ir/imgs/2014-07/23855697379751021319.jpg
http://www.upload7.ir/imgs/2014-07/04885438319206271263.jpg
من دسترسی روت رو هم که از داخل این برنامه برمیدارم. اصن این گزینه آپدیت گوشی رو پیدا نمیکنم. شما گوشیتون داره این گزینه آپدیت رو ؟

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
سلام.داداش برنامه superuser روش نیست. یه برنامه هست به اسم kinguser که با اون روت شده.
http://www.upload7.ir/imgs/2014-07/88365661140753112043.jpg
http://www.upload7.ir/imgs/2014-07/23855697379751021319.jpg
http://www.upload7.ir/imgs/2014-07/04885438319206271263.jpg
من دسترسی روت رو هم که از داخل این برنامه برمیدارم. اصن این گزینه آپدیت گوشی رو پیدا نمیکنم. شما گوشیتون داره این گزینه آپدیت رو ؟

گوشیتون Coolpad F1 8297 با رام رسمی نیست؟(که متاسفانه رام رسمی این گوشی رو نمیتونی پیدا کنی )چون گوشی Coolpad F1 8297 که من دارم رامش اصلی هست با رابط کاربری Coolfit و برنامه Su p e r user روش نصبه که قابلیت اینو داره که هر موقع خواست Disable اش کنی خیلی راحت...خوشبختانه من نسخه اورجینال خود کارخونه کول پد رو گرفتم...
اتفاقا تو ستینگ گوشی من هم Setting update رو داره هم System Update ...
پس با این اوصاف قیمت گوشیم رو باید ببرم بالا:D
یا علی

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
گوشیتون Coolpad F1 8297 با رام رسمی نیست؟(که متاسفانه رام رسمی این گوشی رو نمیتونی پیدا کنی )چون گوشی Coolpad F1 8297 که من دارم رامش اصلی هست با رابط کاربری Coolfit و برنامه Su p e r user روش نصبه که قابلیت اینو داره که هر موقع خواست Disable اش کنی خیلی راحت...خوشبختانه من نسخه اورجینال خود کارخونه کول پد رو گرفتم...
یا علی
یعنی گوشی قلابیه؟!!!

اینم محیط گوشی

اینم اون برنامه ایی که میگم گوشی باهاش روت شده

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
یا علی
با cwm. بک اپ بگیرید بدید بشون ریستور کنند بدون دوشواری
تنها ریسکش پریدن انتنه که ایشونم قبل از ریستور بک اپ میگیرند

big_noob

Registered User
لایک‌ها
16
xiaomi redmi note کی داره اگر کسی داره یک چند تا عکس با هاش بگیره یکی از کتاب یکی از اینه طوری که گوشی هم داخل اینه دیده شده با فاصله 2 متری از نوشته های کتاب عکس بگیره و بدونه این که حجم عکس رو کم کنه آپلود کنه برای بنده اگر این کار رو کنید ممنون می شم

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام دوستان من...
جریان این خبر درباره سرقت اطلاعات توسط شیائومی چیه...این خبر راسته یا دروغه؟
کارشناس F-Secure: تلفن های شیائومی اطلاعات کاربران را می دزدند!‎
xiaomi redmi note کی داره اگر کسی داره یک چند تا عکس با هاش بگیره یکی از کتاب یکی از اینه طوری که گوشی هم داخل اینه دیده شده با فاصله 2 متری از نوشته های کتاب عکس بگیره و بدونه این که حجم عکس رو کم کنه آپلود کنه برای بنده اگر این کار رو کنید ممنون می شم
پست بالایی را مطالعه کنید

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
یعنی گوشی قلابیه؟!!!

اینم محیط گوشی

اینم اون برنامه ایی که میگم گوشی باهاش روت شده

نه داداش گوشی اصلیه رامش اصلی نیست. در ضمن گوشی شما 3G رو پشتیبانی میکنه؟برا اینکه میخوام براتون از رام رسمی خودم بکاپ بگیرم برا شما؟

MeLoud

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
پست بالایی را مطالعه کنید
یعنی شما فکر کردی بقیه این کارو نمیکنن!؟خوده اندروید همه اطلاعات رو برای سرور های گوگل می فرسته که ازش برای یافتن عادات شما و بهینه نشون دادن تبلیغات استفاده میشه!اگه اینطوریه شما باید بشنید یه سیستم عامل برای خودتون بنویسید که کاملا امن باشه! در ثانی اطلاعات من و شما مگه چقدر مهمه برای یک شرکت خارجی!؟گیرم شماره دوست یا خاله من رو هم بفهمن!از اپل گرفته که حتی موقعیت GPS شما رو نگه میداره تا بدونه کجاها رفتین تا سامسونگ و بقیه شرکت های بزرگ هم اینکارو میکنن. تازه خیلی راحت میتونید کاستوم رام و کرنل رو عوض کنید اگه اطلاعات خیلی حیاتی دارین که برای امنیت ملی خطرناکه :)

تا الان همه نقد هایی که درباره Oneplus one خوندم عالی بودن چه یوزرا چه رسانه ها.تو فروم اصلی گوشی درباره زردی صفحه انگار مشکل از CM11 هست که رنگهارو کالیبره نمیکنه چون 2 نسخه چینی و جهانی رو آوردن بعد رام هاشونو عوض کردن نتیجه برعکس شد...البته نوشته بود یک آپدیت برای کالیبره کردن رنگ میدن.حالا دوستانی که دارن بعدا تست کنن.

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
نه داداش گوشی اصلیه رامش اصلی نیست. در ضمن گوشی شما 3G رو پشتیبانی میکنه؟برا اینکه میخوام براتون از رام رسمی خودم بکاپ بگیرم برا شما؟
داداش دستت درد نکنه خدا خیرت بده خیلی ممنون
آره مدل 8297w هست که رایتل ساپورت میکنه

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
یعنی شما فکر کردی بقیه این کارو نمیکنن!؟خوده اندروید همه اطلاعات رو برای سرور های گوگل می فرسته که ازش برای یافتن عادات شما و بهینه نشون دادن تبلیغات استفاده میشه!اگه اینطوریه شما باید بشنید یه سیستم عامل برای خودتون بنویسید که کاملا امن باشه! در ثانی اطلاعات من و شما مگه چقدر مهمه برای یک شرکت خارجی!؟گیرم شماره دوست یا خاله من رو هم بفهمن!از اپل گرفته که حتی موقعیت GPS شما رو نگه میداره تا بدونه کجاها رفتین تا سامسونگ و بقیه شرکت های بزرگ هم اینکارو میکنن. تازه خیلی راحت میتونید کاستوم رام و کرنل رو عوض کنید اگه اطلاعات خیلی حیاتی دارین که برای امنیت ملی خطرناکه :)

تا الان همه نقد هایی که درباره Oneplus one خوندم عالی بودن چه یوزرا چه رسانه ها.تو فروم اصلی گوشی درباره زردی صفحه انگار مشکل از CM11 هست که رنگهارو کالیبره نمیکنه چون 2 نسخه چینی و جهانی رو آوردن بعد رام هاشونو عوض کردن نتیجه برعکس شد...البته نوشته بود یک آپدیت برای کالیبره کردن رنگ میدن.حالا دوستانی که دارن بعدا تست کنن.
من وظیفم اطلاع رسانیه چون خودم هم خواستم همینو بخرم،منصرف شدم.
درسته گوگل هم میفرسته ولی نه دیگه دفتر تلفن و پیامهارا!!

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92
من وظیفم اطلاع رسانیه چون خودم هم خواستم همینو بخرم،منصرف شدم.
درسته گوگل هم میفرسته ولی نه دیگه دفتر تلفن و پیامهارا!!
زیاد سخت نگیر. احتمالا می خوان علایقتو بدونن یا یک دیتابیس قوی از اطلاعات مردم جمع کنن
به نظر من بیخیال golden warrior a8 شو و همینو بخر. منتظر 4G هم نباش و 3g ساپورت بگیر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا