• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
سلام ..
دوستان اگه بخوایم گوشیمون رو بفروشیم ..چیکار باید بکنیم ؟
شرمنده اینجا پرسیدم ..نفهمیدم باید کجا برم :(

morvin2012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام گوشی lenovo A8 رو از کی میشه سفارش داد با توجه به این که قیمتش130 دلار هستش میشه انتظار داشت قیمتش زیر 500 تومن باشه؟

Masterdealer

Registered User
لایک‌ها
9

ali_barsa123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
منم یه zopo zp980 هشت هسته ای 32 گیگ دارم میخواستم بفروشم

Adf

Registered User
لایک‌ها
15
سلام لطفا دلیل فروش رو بگید و همچنین قیمت
تا جایی که خوندم چند نفر تا حالا این گوشی zopo zp980 رو خواستند بفروشند . مایلیم دلیل فروش این نوع گوشی رو بدونیم

saeidcz

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من می خوام یه Oneplus One 16 گیگ سفارش بدم قیمت
و ایا مموری تا چند ساپورت می کنه این مدل 16 64
واین که ایا کلا صلاح می بینید اینو سفارش بدم به زور پولشو جور کردم ممنون

Last edited:

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92
سلام
سلام. مموری ساپورت نمی کنه. گوشی خیلی خوبیه اما نسخه 64 گیگ پیشنهاد می شه.

princemoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
سلام
بله نسخه 64 گيگ بهتر هستش.
و نیازی به مموری ندارین.
گوشی خوبی هست. ولی اگه قیمتش ارزونتره بشه حدودای 1200 ديگه خیلی ارزش بالایی داره.

victor203

Registered User
لایک‌ها
50
سلام
سلام
دوست عزیز به نظرم mi4 بگیرید خیلی بهتره
به نظرم هم زیباتره هم پشتیبانی قویتری داره از نظر نرم افزاری ...
Honor 6 هم تا یه مدت دیگه رسمی وارد میشه حدود ۱۱۰۰ و هم مموری میخوره هم دو سیمکارته اونم انتخاب خوبیه نسبت به قیمت

1soshiant

Registered User
لایک‌ها
13
سلام
دوست عزیز به نظرم mi4 بگیرید خیلی بهتره
به نظرم هم زیباتره هم پشتیبانی قویتری داره از نظر نرم افزاری ...
Honor 6 هم تا یه مدت دیگه رسمی وارد میشه حدود ۱۱۰۰ و هم مموری میخوره هم دو سیمکارته اونم انتخاب خوبیه نسبت به قیمت

به نظر من هم صبر کنید هم mi4 بیاد و ارزون بشه، تا اون موقع oneplus به خاطر برتری نسبی mi4 ارزون تر میشه و از طرفی huawei honor 6 که تو بنچمارک ها s801 رو گرفته به طور رسمی و با قیمت مناسب وارد میشه، اون موقع میتونید یه انتخاب مناسب داشته باشید..

Adf

Registered User
لایک‌ها
15
سلام دوستان
کسی گوشی KINGZONE K1 Turbo داره ؟ ارزش خریدن داره یا نه ؟

Hamid2547

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من با توجه به نیازم و بودجه Xiaomi redmi note رو انتخاب کردم اگر در این رنج قیمتی گوشی بهتری سراغ دارید معرفی کنید در مورد خرید هم چند تا سوال داشتم:
1- اگر برای گوشی که خریدم بعد از مدتی مشکلی پیش اومد مثلا صفحه نماش یا باطریش دچار مشکل شد از کجا باید قطعاتش رو تهیه کنم آیا توی بازار قطعاتی هست که به این گوشی ها بخوره یا تنها راهم سفارش قطعه معیوب از اینترنت هست؟
2- هزینه ی گمرکی که پست میگیره رو کجا باید پرداخت کنم منظور اینکه هزینه رو میشه به پست شهرستان پرداخت کرد یا حتما باید برای دریافت بسته به مرکز استان رفت و هزینه گمرکی رو اونجا پرداخت و بسته رو تحویل گرفت؟
3- گوشی توی این رنج قیمتی هست که رام سیانوژن براش موجود باشه؟ و اینکه نسخه ای که شما ارسال می کنید رامش روت شده هست یا نه

mmousavi

Registered User
لایک‌ها
679
سلام. یه گوشی سفارش دادم که آقا امیر کد رهگیری بهم داده.تو سایت 17track که میزنم قسمت Destination مینویسه Unknown .قسمت Events خالیه و قسمت Status هم مینویسه Not Found . جریانش چیه؟ دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن لطفا.

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
نوشتی دوستان تجربه دارن راهنمایییی کنن مرد حسابی کد بزار تا راهنمایی کنیم!!!!

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
با وان پلاس وان بیش از 60 ساعت موسیقی گوش کنید! (وقتی یک گوشی می ترکاند) مطلب ویژه

چند مدتی بود خبری از گوشی وان پلاس وان نبود و داشتیم کم کم برای این محصول دوست داشتنی دلتنگ میشدیم که با یک خبر خوب رو به رو شدیم. در جدیدترین خبری که منتشر شده است شرکت کوالکام گوش وان پلاس را تایید و پیشنهاد کرده است! بله درست شنیدید این شرکت معروف سازنده چیپ ست موبایل به این موضوع اشاره کرده است که وان پلاس وان یکی از بهترین گوشی ها برای پخش موسیقی برای مدت بسیار طولانی است زیرا این گوشی می تواند بیش از 60 ساعت به صورت پیوسته موسیقی پخش کند.

این بدان معنی است که شما می توانید به مدت دو و روز نیم بدون هیچ نیاز به شارژ موسیقی گوشی کنید. این گوشی ارزان قیمت مجهز به چیپ ست Snapdragon 801 است که از واحد پردازش دیجیتالی Hexagon در کنار چهار واحد پردازش قدرتمند بهره می برد. البته بعضی ها بر این باور هستند که این زمان در حالتی بدست آمده است که بعضی از امکانات ارتباطی برای افزایش عمر باتری غیر فعال شده بود اما با این وجود این زمان مدت زیادی برای یک گوشی است. البته داستان موقعی جذاب می شود که بتوان این گوشی را بسیار ارزان تر از دیگر رقبا خرید که در این حالت دیگر جای برای حرف نمی ماند.

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
شما از سایت 4px.com رهگیری رو انجام بدید که مخصوص سفارشاتی هست که تو چین کریت میشه...
اونجا در صورتی که کد حتی هنوز ثبت نشده باشه باز هم مشخصات بسته و وزن و مقصد رو میزنه...
ارادت"
سلام. یه گوشی سفارش دادم که آقا امیر کد رهگیری بهم داده.تو سایت 17track که میزنم قسمت Destination مینویسه Unknown .قسمت Events خالیه و قسمت Status هم مینویسه Not Found . جریانش چیه؟ دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن لطفا.

MeLoud

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
اقای ساعی شما که وان پلاس دارید بنظرتون نیاز به محافظ صفحه داره گوشی؟
گوریلا گلس3 که داره... ولی تا حالا من که چندتا گوشی گوریلا گلس دار داشتم محافظ صفحه محض احتیاط میچسبوندم:D
یا علی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا