• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
اقای ساعی شما که وان پلاس دارید بنظرتون نیاز به محافظ صفحه داره گوشی؟
گوریلا گلس3 داره خودش محافظ من احتیاجی نمیبینم نصب کنم الان هم زوپو 998 هم دارم همین محافظ روشه به نظرم من احتیاجی نیست

amirreza_hn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
میشه یکی لطف کنه و بگه من چجوری میتونم این گوشی OnePlus One رو تهیه کنم؟
یکی توضیحات کامل بده ممنون میشم....

MeLoud

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام دوستان
میشه یکی لطف کنه و بگه من چجوری میتونم این گوشی OnePlus One رو تهیه کنم؟
یکی توضیحات کامل بده ممنون میشم....
شما میتونی بری تو سایت amirexpress.ir اونجا کالا تو انتخاب و سفارش بدی(الان نسخه 64 گیگ رو با قیمت خوبی بصورت رزرو سفارش میگیرن) یا اینکه دعوتنامه این گوشی رو داشته باشی و یک نفر در خارج از ایران(چون ارسال به ایران نداره شرکت) تا برای اون شخص ارسال بشه و بعد اون برای شما...دعوتنامشو من تا 90 دلارم دیدم قیمت زدن البته ارزونترم یا با خوششانسی میشه گیر آورد بعد 350 دلار و هزینه پست و تکس گوشیتون ارسال میشه به اون ادرس .بنظر من اونطوری از لحاظ هزینه فرق خاصی نداره و دردسراشم بیشتره.من خودم از همینجا 64 گیگ مشکی سفارش دادم.

تو Andoird Authority که مقایسه 1+1 با S5 گذاشته...اونجا به رونی سیانوژن مد پی میبرید!!!

princemoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
شما میتونی بری تو سایت amirexpress.ir اونجا کالا تو انتخاب و سفارش بدی(الان نسخه 64 گیگ رو با قیمت خوبی بصورت رزرو سفارش میگیرن) یا اینکه دعوتنامه این گوشی رو داشته باشی و یک نفر در خارج از ایران(چون ارسال به ایران نداره شرکت) تا برای اون شخص ارسال بشه و بعد اون برای شما...دعوتنامشو من تا 90 دلارم دیدم قیمت زدن البته ارزونترم یا با خوششانسی میشه گیر آورد بعد 350 دلار و هزینه پست و تکس گوشیتون ارسال میشه به اون ادرس .بنظر من اونطوری از لحاظ هزینه فرق خاصی نداره و دردسراشم بیشتره.من خودم از همینجا 64 گیگ مشکی سفارش دادم.

تو Andoird Authority که مقایسه 1+1 با S5 گذاشته...اونجا به رونی سیانوژن مد پی میبرید!!!
واسه 1 + 1 رام استوک ASOP هم اومده چیز خوبی باید باشه

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
با بازی دو بعدی و سه بعدی مصرف باتری وان پلاس چقدره لطفا بچه هایی که دارن در مورد باتری کاملا توضیح بدن

reza2047

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
سلام امیرجان اقا تکلیف من چیه از کد رهگیری من خبری نشد

princemoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
با بازی دو بعدی و سه بعدی مصرف باتری وان پلاس چقدره لطفا بچه هایی که دارن در مورد باتری کاملا توضیح بدن
باطریش خوبه 8 ساعت به طور مداوم کار می کنه بعد باطری زد 2 قرار می گیره ، بازی 2 بعدی که خیلی باطری نمی خوره شاید با همون 2 بعدی بتونی 5 ساعت بازی کنی ولی 3 بعدی ها شارژ رو میخورن.
60 فریم هم می گیره واسه بازی ها که خیلی خوبه ! :general711:

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام دوستان من...
جریان این خبر درباره سرقت اطلاعات توسط شیائومی چیه...این خبر راسته یا دروغه؟
کارشناس F-Secure: تلفن های شیائومی اطلاعات کاربران را می دزدند!‎

من میخواستم ردمی نوت بگیرم!خوب که نگرفتم!
دنبال جایگزین انتخابم هستم کسی میشناسه معرفی کنه

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
من میخواستم ردمی نوت بگیرم!خوب که نگرفتم!
دنبال جایگزین انتخابم هستم کسی میشناسه معرفی کنه
جایگزین هست گوشی امضای من هست که موجوده و آکبنده...

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
گوشی خوبی محسوب نمیشه....
تو یه مقایشه از لینک های خوده چینی ها که آقا امیر داده بود بهم دیدم Coolpad F1 8297W از ردمی نوت شیاومی بهتره حالا هم خوده آقا امیر تایید میکنن...

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
ببخشیدا جسارتا اون کاربری که شما میگی رو "همه " میشناسن ! این گوشی یه سال پرفروش ترین گوشی چین شده !!! کلی هم رام کاستوم اومده براش !!

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
بچه ها اینو بخونید که از سایت عجوبه آوردم که سئوال خودم ایجاد کردم...
شیائومی اطلاعات کاربران می دزد و برای همین شک کردم... پس بذار یه چیزی بهت بگم:
من چند وقت پیش یه تبلت چینی خریده بودم، توش دوتا نرم افزار چینی هم بود که اصلا نمیدونستم چی ان و چیکار میکنن، فقط یک بار بازشون کرده بودم که چینی بود دست نزده بودم، تا اینکه تبلت رو روت کردم و حذفشون کردم، مدتها گذشت و فروختم رفت
چند هفته پیش برام ایمیل اومد: شما توسط نرم افزار ... ( یادم نمیاد چی بود اسمش ) مزاحمت برای افراد داخل کشور ایجاد کرده اید، پرونده شما به مخابرات استان و پلیس فتا انتقال داده شد! من اصن گیج شده بودم که این دیگه چیه، نرم افزار رو جستجو کردم دیدم همونی هست که توی تبلت بود، اون هم کارش پیغام رسانی و چت بود. خلاصه یه نامه اومد رفتم پلیس فتا، گفتن اینجوریاست. خلاصه با کلی آشنا و دنگ و فنگ تونستیم از دستشون فرار کنم!
خلاصه اینکه نمیدونم چه بلایی برامون نازل شده که باید آت و آشغال های کشورهای آسیای شرقی رو استفاده کنیم. ( بله درست نوشتم آت و آشغال !! )
منبع:عجوبه

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
ببخشیدا جسارتا اون کاربری که شما میگی رو "همه " میشناسن ! این گوشی یه سال پرفروش ترین گوشی چین شده !!! کلی هم رام کاستوم اومده براش !!
سلام.داداش ببخشید. چون صحبت این گوشی شد. من یه سوال درمورد این گوشی دارم.گفتم شاید شما بتونید کمکم کنید. رفیقم این گوشی رو داره ورژن رایتل خورشو. گوشی از اول که رسید دستش روت بود
http://upload7.ir/imgs/2014-07/55912309572657113156.jpg
همونطور که معلومه ورژن رامش ۱۵ هست. من هرچی گشتم نتونستم بفهمم چطوری باید رام اصلیشو پیدا کنم و فلش بزنم که از آپدیت ota بهره ببره.الان خیلی آپدیت ازش گذشته فک کنم تا ۲۰ رفته
شما نمیدونید چطوری رام اصلی این گوشی رو پیدا کنم و روش نصب کنم؟
اینم بگم که با برنامه mobileuncle ریکاوری cwm روش نصب کردمو فکتوری ریسیتش کردم ولی بازم هنوز گوشی روت هست.
ببخشید اینجا مطرح کردم. واقعا نمیدونستم به کی بگم.تشکر.

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk

Raymvnd

Registered User
لایک‌ها
28
فعلا شیائومی رتبه اول بازار فروش چین گرفته....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا