• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
چرا در قسمت sensors گوشیت گزینه های roaration و linear و gravity sensor و proximity خالی هست و مقدار نداره
داخل گوشی xiaomi note من همشون مقدار داره
مشکوکا گوشیت!
شما هم یه شات بزار یه بنچمارک هم لطف کن

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
چرا در قسمت sensors گوشیت گزینه های roaration و linear و gravity sensor و proximity خالی هست و مقدار نداره
داخل گوشی xiaomi note من همشون مقدار داره
مشکوکا گوشیت!
92150601668613666044.png

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان شما باشید بین
Xiaomi Red Rice 1S و
ZTE V5 Red Bull و
Lenovo A8(اگه WCDMA باشه) چی انتخاب میکنید.همه چیو در نظر بگیرید حتی معروفیت برند و زیبایی

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
دوستان شما باشید بین
Xiaomi Red Rice 1S و
ZTE V5 Red Bull و
Lenovo A8(اگه WCDMA باشه) چی انتخاب میکنید.همه چیو در نظر بگیرید حتی معروفیت برند و زیبایی
داداش هنوز موفق نشدی یه گوشی انتخاب کنی بخری ؟

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92

meyghan

Registered User
لایک‌ها
25
سلام oneplus one 64 قیمتش چنده و چندروزه میرسه به دستمون با تشکر

پخ کنید

Last edited by a moderator:

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
دوستان کولپد
http://www.minideal.net/coolpad-732...wcdma-with-5-5inch-ogs-ips-screen-13-0mp.html
غیر از باطری و رم فرقی با ردمی داره؟پیشنهاد میدید؟
باتریش یه خورده برای 5.5 اینچ ضعیفه .دوربینش هم IMX135 نیست. در کل اگه بخوام راهنماییت کنم باید بگم اولین پیشنهادم کولپد 8297 هست بعد رد می نوت. ولی اگه 5.5 اینچ برات مهمه اولین پیشنهادم همون رد می نوت هست.
یا علی

hesamkaveh

Registered User
لایک‌ها
92
دوستان کولپد
http://www.minideal.net/coolpad-732...wcdma-with-5-5inch-ogs-ips-screen-13-0mp.html
غیر از باطری و رم فرقی با ردمی داره؟پیشنهاد میدید؟

نقاط قوت کولپد مقابل ردمی نوت:
  • قیمت
  • وزن(18گرم کمتر)

نقاط ضعف:
  • جفت دوربین
  • باطری
  • رم(قابل حل*)
  • پشتیبانی
  • امکانات نرم افزاری(قابل حل)

* با ROEHSOFT RAM Expander می تونی رم مجازی بسازی و رمتو افزایش بدی(swap)

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
در مورد coolpad 7320
این گوشی دوربینش از نظر لنز sony imx 135 هست...
نمونه عکسی هم که خودم گرفتم با این گوشی چند پست بالا تر گزاشتم...
از نظر تست هم میتونید به سایت امیر مراجعه کنید دوربین هر دو گوشی در کنار هم تست شده و کولپد به صورت چشمگیری بهتره...
باطری رو تقریبا موافقم یکم واسه 5.5 اینچ کمه اما من با استفاده معمولی 2 روز کار کردم باهاش...
اما اینم بگم که مثلا کینگزون با این که همین 5.5 اینچ هست اما بازم باطریش در همین حد هست...
کلا اگر کولپد 7320 رو بخواید بخرید با لوازم جانبیش حدود 650 تموم میشه با گمرکی
اما ردمی نوت حدود 850 تا 800 با فیلیپ کیس هوشمندو ایناش... با گمرکی
این اختلاف قیمت خوب قابل توجه هست...
در مورد 8297 هم من خودم با 5 اینچ حال نمیکنم اما همونم حدود 80 تا 100 تومن از این گوشی گرون تر هست اما من از نزدیک باهاش کار کردم راضی کننده بود...
در کل مثلا برای من که بازی زیاد نمیکنم...البته من رو این گوشی walking dead و اسفالت 8 رو بدون کوچکترین لوگی اجرا کردم این گوشی خوب هست
دوربینش کاملا راضی کنندست
این گوشی انقدر خوب بود که من 3 تای دیگه برای داداشم و یکی از دوستام سفارش دادم که یکیش هم هنوز پلم مونده...
قطعا با این قیمت برای من بهترین گوشی همین گوشی بود اما اگر روزی بخوام این رو عوض کنم مطمئنا میرم سراغ one plus one یا همرده هاش
اینم بگم که با این قیمت lenovo a8 golden wario هم نمیدن بهتون...و همین لنوو با گمرکو ایناش حدود 700 تموم میشه
ارادت"

راستی به دوستان کولپد دارم رام myUI رو پیشنهاد میدم...واقعا عالی هست...

Last edited:

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
در مورد coolpad 7320
از نظر تست هم میتونید به سایت امیر مراجعه کنید دوربین هر دو گوشی در کنار هم تست شده و کولپد به صورت چشمگیری بهتره...
باطری رو تقریبا موافقم یکم واسه 5.5 اینچ کمه اما من با استفاده معمولی 2 روز کار کردم باهاش...
اما اینم بگم که مثلا کینگزون با این که همین 5.5 اینچ هست اما بازم باطریش در همین حد هست...
در مورد 8297 هم من خودم با 5 اینچ حال نمیکنم اما همونم حدود 80 تا 100 تومن از این گوشی گرون تر هست اما من از نزدیک باهاش کار کردم راضی کننده بود...
در کل مثلا برای من که بازی زیاد نمیکنم...البته من رو این گوشی walking dead و اسفالت 8 رو بدون کوچکترین لوگی اجرا کردم این گوشی خوب هست
این گوشی انقدر خوب بود که من 3 تای دیگه برای داداشم و یکی از دوستام سفارش دادم که یکیش هم هنوز پلم مونده...
قطعا با این قیمت برای من بهترین گوشی همین گوشی بود اما اگر روزی بخوام این رو عوض کنم مطمئنا میرم سراغ one plus one یا همرده هاش
اینم بگم که با این قیمت lenovo a8 golden wario هم نمیدن بهتون...و همین لنوو با گمرکو ایناش حدود 700 تموم میشه
ارادت"

7230 گوشیه خوبیه ولی به پای 8297 نمیرسه 5.5 اینچ یه خورده بزرگه و کارکردن باهاش سخته ولی 5 خیلی بهتره چون من باهاش کار کردم که حتی یه دست هم میشه کار کرد ولی آیا با 5.5 میشه یه دست کار کرد؟؟!!
رم 7230 یک گیگ هست که مشخصه کمه. دوستان گفتن از اس دی کارت به رم اضافه میکنید= توصیه میکنم این کار رو نکنید چرا؟؟؟ چون 1)پارتیشن بندی مموری کارت بهم میریزه و باعث سوختن مموری میشه 2)سرعتش از رم واقعی خود گوشی خیلی خیلی پایینتره...!
بهترین گزینه از لحاظ قیمت و کارایی و آپدیت و ساپورت نرم افزاری و اندازه و شیک بودن و... همین 8297w است والسلام...
نکته: نسبت ال سی دی به کل گوشی : کولپد 8297 =72% -___- ردمی نوت=69٪
یا علی

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
7230 گوشیه خوبیه ولی به پای 8297 نمیرسه 5.5 اینچ یه خورده بزرگه و کارکردن باهاش سخته ولی 5 خیلی بهتره چون من باهاش کار کردم که حتی یه دست هم میشه کار کرد ولی آیا با 5.5 میشه یه دست کار کرد؟؟!!
رم 7230 یک گیگ هست که مشخصه کمه. دوستان گفتن از اس دی کارت به رم اضافه میکنید= توصیه میکنم این کار رو نکنید چرا؟؟؟ چون 1)پارتیشن بندی مموری کارت بهم میریزه و باعث سوختن مموری میشه 2)سرعتش از رم واقعی خود گوشی خیلی خیلی پایینتره...!
بهترین گزینه از لحاظ قیمت و کارایی و آپدیت و ساپورت نرم افزاری و اندازه و شیک بودن و... همین 8297w است والسلام...
نکته: نسبت ال سی دی به کل گوشی : کولپد 8297 =72% -___- ردمی نوت=69٪
یا علی
من که با یه دست خیلی راحت کار میکنم با گوشی...
از نظر دوربین هم به نظر من تفاوتی حس نمیشه...
در مورد رم بنده همین الان یدونه رم 4 گیگ رو مستقیم اضافه کردم به گوشی سرعت گوشی حاظرم شرط ببندم دوبرابر 8297 هست...
البته میدونید که تو حالت معمولی تست نمیشه و باید توو برنامه های سنگین این تست رو گرفت و این از پنچمارک گوشی هم مشخخصه بعد اضافه کردن پنچمارک حدود 3 تا 4000 اضافه تر شد
اما بنده هم قبول دارم 8297 گوشی خوبی هست
من اگر دفعه دیگه بخوام گوشی بگیرم حتما سراغ elephone 2000 رنگ زردش میرم لامسب خیلی زیباست...

mmousavi

Registered User
لایک‌ها
679
در مورد coolpad 7320
ارادت"

گوشیتون اومده؟ یه هفته شده که کد گرفتم که اصلا هم نمیدونم معنیش چیه. کسی میدونه کمک کنه:
Rq261947938sg
Rj011550193cn

www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=rq26194793,rj011550193cn

Last edited by a moderator:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا