برگزیده های پرشین تولز

فروش تبلیغات پربیننده ترین سایت ایرانی با قیمت استثنایی

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
با سلام
دوست عزیز من یه پیشنهاد دارم، شما یه وبگذر یا یه سیستم دیگه (که نشه توش دست کاری کرد، البته با عرض معذرت ها :D) تو سایتت بزار و بزار دوستان هم ببینن، البته یه چند روز پشت سرهم رو ببینن! این طوری هم دوستان می فهمن که اولا بازدید 40 هزار واقعیه یا نه و هم اینکه این 40 هزار از کجا می یان!!
چون واقعیت نمی شه به این آمار گیر نیوک زیاد اطمینان کرد :D
اگه همه چی ok بود من هم یه چند تا می گیرم!! (به همون صورت که شما پیشنهاد دادی و یا نقدی)

avan

Registered User
لایک‌ها
207
بله از وبگذر يكي بگير بزار
الكسا و ملكسا هم استناد نيست

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
دوست عزیز من 4 تا قسمت واسه بنر میخوام توی کل سایتت!
لطفا اطلاعات کافی رو برام پ.خ کن
ممنون

asl1

Registered User
لایک‌ها
0
آره اگه لطف کنی از وبگذر بذاری خیلی خوبه ...

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
با سلام
دوست عزیز من یه پیشنهاد دارم، شما یه وبگذر یا یه سیستم دیگه (که نشه توش دست کاری کرد، البته با عرض معذرت ها :D) تو سایتت بزار و بزار دوستان هم ببینن، البته یه چند روز پشت سرهم رو ببینن! این طوری هم دوستان می فهمن که اولا بازدید 40 هزار واقعیه یا نه و هم اینکه این 40 هزار از کجا می یان!!
چون واقعیت نمی شه به این آمار گیر نیوک زیاد اطمینان کرد :D
اگه همه چی ok بود من هم یه چند تا می گیرم!! (به همون صورت که شما پیشنهاد دادی و یا نقدی)

بله از وبگذر يكي بگير بزار
الكسا و ملكسا هم استناد نيست

خدایی نکرده ، بحثی در مورد این تایپیک ندارم،منتها واسه اطلاع دوستان بدترین استت،وبگذز هستش که تقلب های بسیار میشه توش کرد،شما با هر رفرش هم آمارت میره بالا ..+ اینکه میتونی آمار سایت های پر بازدید رو به نفع خودت مصادره کنی :D

بهترین از لحاظ ایرانی persianstat.com هست!!!!

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
واسه همین هم گفتم هر سیستم دیگه ای که نشه توش دست برد! (چون من با وبگذر کار نکردم نمی دونم که می شه دست کاری کرد یا نه)
من خودم با woopra کار می کنم، که البته نسه مجانیش برای سایت های زیر 10000 بازدید هست (البته نمی دونم که واسه سایت فارسی اینا هم می ده یا نه)

منظور روشن کردن ورودی ها به سایت و تعداد بازدید واقعی بود

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
واریز شد سه شنبه
و پی ام کردم

تا فردا صبح انجام میشه. این دو روز دانشگاه بودم

شرمنده دیر جواب دادم

با سلام
دوست عزیز من یه پیشنهاد دارم، شما یه وبگذر یا یه سیستم دیگه (که نشه توش دست کاری کرد، البته با عرض معذرت ها ) تو سایتت بزار و بزار دوستان هم ببینن، البته یه چند روز پشت سرهم رو ببینن! این طوری هم دوستان می فهمن که اولا بازدید 40 هزار واقعیه یا نه و هم اینکه این 40 هزار از کجا می یان!!
چون واقعیت نمی شه به این آمار گیر نیوک زیاد اطمینان کرد

دوست عزیز شما چرا؟ همه دارن مینالن که آمار گیر وبگذر شدیدا توش تقلب هست و کسی قبول نداره

من دارم طبق الکسا و گوگل آنالیتیک میگم ببینید

در ضمن من هیت به شما تضمینی میدم

3000 تومن هم چیزی نیست که بخوام سر کسی رو کلاه بذارم . هیت تضمینی میدم . الانم شدیدا پول نیازم وگرنه هر بنر عمرا زیر 25 هزار تومن نذارم

خوب وبگذر رو هم میشه پیچوند و خیلی راحتتر از اونی که فکرشو بکنید !

هم وبگذر رو میشه راحت پیچوند هم پرشین استت

دوست عزیز من 4 تا قسمت واسه بنر میخوام توی کل سایتت!
لطفا اطلاعات کافی رو برام پ.خ کن
ممنون

پ.خ کردم

شماها چرا Google Analytics رو ول كرديد رفتيد با اينا كار مي كنيد؟

منم همین رو موندم گوگل آنالیتیک و الکسا رو ول کردید میگید وبگذر؟

در ضمن هزینه بنر برای 1 ماه 3000 تومن هست ولی بنده 100% برای هیت دادن تضمین میدم و 3000 تومن چیزی نیست که بخوام سر کسی رو کلاه بذارم

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
تضمين چند تا بازديد را ميديد ؟

پسورد يا عكسي از گوگل اناليتيك به قول خودتون بديد..

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
من به این دلیل گفتم وبگذر چون که اونارو می شه علنی کرد تا همه ببینند، ولی این آنالیتیک نمی شه که!
در مورد تبلیغ هم اینشالا ماه بعد مزاحم می شم، دارم یه سایت فارسی جور می کنم!! :D

ممنون

dvd.arzan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیز دلم روزی 40000 هزار بازدید بعد تو الکسا رتبه اینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه کاکو با عقل جور در نمیاد من با روزی 1300 تا 1500 تا بازدید در روز رتبه سایتم تو الکسا از شما بیشتر هست . اگه این 40 هزار بازدید واقعی بود باید کمتر 1000 بود رتبت اصلا امکان نداره عزیز
سایت منو ببین
http://www.tejaratshop.com

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تضمين چند تا بازديد را ميديد ؟

پسورد يا عكسي از گوگل اناليتيك به قول خودتون بديد..

ببینید یک بنر قیمتش 3000 تومن هست و قیمت هر آی پی متعادل در ایران 10 تومن هست البته شایدم بیشتر پس هر بنر حدود 300 آی پی باید در ماه بده ولی بنده 100% تصمین میکنم از 2 برابر این مقدار آی پی هم بیشتر به شما میفرستم

عزیز دلم روزی 40000 هزار بازدید بعد تو الکسا رتبه اینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه کاکو با عقل جور در نمیاد من با روزی 1300 تا 1500 تا بازدید در روز رتبه سایتم تو الکسا از شما بیشتر هست . اگه این 40 هزار بازدید واقعی بود باید کمتر 1000 بود رتبت اصلا امکان نداره عزیز
سایت منو ببین
http://www.tejaratshop.com

با سلام

عزیز شما چرا توجه نمیکنید . میگم دامین های قبلیم فیلتر شده و دوباره الان حدود 1 ماه هست دارم با دامین جدید کار میکنم و بازدید کننده هام شدیدا داره بر میگرده و بالا میره

در ضمن الکسا بنده تا دیروز روی 450 هزار بود ولی تو این 2 روز اومد روی 390 هزار . کاشکی عکس میگرفتم قبلی رو و الان رو

البته بعضی از دوستان دیده بودند قبلی رو

اینم لینک الکسا بنده :

http://www.alexa.com/siteinfo/rap50.com

میتونید هر روز 30 ثانیه وقتتون رو بذارید ببنید به طور اعجاب انگیزی داره بالا میره رتبه در الکسا

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در ضمن 3 بنر و 1 لینک باکس فروخته شد و در سایت و بالای سایت جای هیدر بنر ها قرار گرفت

میتونید مشاهده کنید بنر ها رو کجا میزنم

http://www.rap50.com

در تمامی صفحات

اینک باکس هم در بالای تمامی ادامه مطالب و در صفحه اول قرار میگیره

با تشکر

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
من به این دلیل گفتم وبگذر چون که اونارو می شه علنی کرد تا همه ببینند، ولی این آنالیتیک نمی شه که!

نميشه؟

اين اسكرين شات رو الان از داشبورد خودم گرفتم:

http://************/files/7xkkqqvfbzrjj5r8uccx.jpg

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
ممنون که گذاشتید تبلیغ من رو
ایشالا بازدید خوبی میاد

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
نميشه؟

اين اسكرين شات رو الان از داشبورد خودم گرفتم:

http://************/files/7xkkqqvfbzrjj5r8uccx.jpg

اونطوری چرا نمی شه!! ولی فوتوشاپ هم همچین بیکار ننشسته!! :D و xml هم یه فایل متنی قابل تغییر هست

منظورم، به صورت علنی، همونطوری که وبگذر نشون می ده! (البته یه سیستم قابل اطمینانتر از وبگذر)

به هر حال بی خیال، موضوع بحث عوض نشه (الان موضوع شده کدوم سیستم آمار دهی بهتره)، من فقط این پیشنهاد رو دادم تا دوستان ببینن لینک ها از کجا میان و آیا این 40000 واقعیه!

ممنون :rolleyes:

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب . این جالبه ببینید

xcspkp.jpg

این بادید کننده از سایت ما رو در الکسا نشون میده . ببینید که به شدت بالا داره میره

http://www.alexa.com/siteinfo/rap50.com

روی page view / user کلیک کنید این عکس رو میتونید ببینید

بازم میگم هر بنر 3000 تومن قیمتش هست که هیچ کس نمیاد آبروش رو به خاطر 3000 تومن ببره

1 ماه بنر 3000 تومن با تضمین هیت بالا

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
اونطوری چرا نمی شه!! ولی فوتوشاپ هم همچین بیکار ننشسته!! :D و xml هم یه فایل متنی قابل تغییر هست

منظورم، به صورت علنی، همونطوری که وبگذر نشون می ده! (البته یه سیستم قابل اطمینانتر از وبگذر)

به هر حال بی خیال، موضوع بحث عوض نشه (الان موضوع شده کدوم سیستم آمار دهی بهتره)، من فقط این پیشنهاد رو دادم تا دوستان ببینن لینک ها از کجا میان و آیا این 40000 واقعیه!

ممنون :rolleyes:
مي تونيد ايميل هر كي رو دوست داشتيد وارد كنيد تا يك نسخه از ريپورت Analytics به ايميل اون فرد ارسال بشه:happy:

بالا