برگزیده های پرشین تولز

فروش تبلیغات پربیننده ترین سایت ایرانی با قیمت استثنایی

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
خوب اگه اونطوری می شه، این دوستمون می گن که از گوگل آنالیتیک استفاده می کنن، یه نسخه واسه من و دوستان ارسال کنن:

rezanew at gmail

تو این ریپورت تمام ورودی ها هم نشون داده میشه!
این page view / user هم نشون دهنده متوسط تعداد صفحاتی هست که هر کاربر می بینه! نمی تونه نشانگر تعداد کاربرا باشه!

ممنون

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
لطفا شماره حساب و کارت رو ارسال کنید
یک پیشنهاد جای تبلیغاتی که گزاشتی یکم نا مناسب هست اگه بیاریش تو قالب خیلی بهتر میشه
یک نوع تبلیغ هم بزار بالای لینک دانلود هر اهنگ تو ادامه مطلب

ASANWEB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بزارید من اینجا یک شفاف سازی بکنم وقتی من این سایت بررسی کردم دیدم که سیستم کانتر نیوک دستکاری شد و کاملا معلومه چون اگر خود شما هم دقت کنید میبینید یک عدد 4 پشت بازدید های امروز و دیروز گزاشته شده به صورتی که همیشه این عدد 4 اولش هست مثلا اگر بازدید 100 نفر باشه میزنه 4100 نفر و اگر 900 نفر میزنه 4900 و وقتی بشه 1000 نفر اینجاست که میشه 41000 نفر اگر خودتون هم چند روزی دقت کنید میبینید که همیشه اون 4 هستش و تغییر نمیکنه پس اگر میخواهید بازدید واقعی رو بدونید اون عدد 4 (البته اگر عوضش نکنه) رو از اول بازدید های امروز و دیروز بر دارید .
پس نتیجه میگیریم که این سایت در روز نهایت 2000 بازدید داره و کاملا هم مطمئنم و حاضرم به هر کسی که ادعا میکنه ثابت کنم.

اتمام شفاف سازی

پایان

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
لطفاً شرایط .

شرایط ارسال شد

لطفا شماره حساب و کارت رو ارسال کنید
یک پیشنهاد جای تبلیغاتی که گزاشتی یکم نا مناسب هست اگه بیاریش تو قالب خیلی بهتر میشه
یک نوع تبلیغ هم بزار بالای لینک دانلود هر اهنگ تو ادامه مطلب

شرایط ارسال شد

. در ضمن با تشکر از بقیه دوستان که روی سیستم ما دقت کردند

mehr2000

Registered User
لایک‌ها
0
ببینید یک بنر قیمتش 3000 تومن هست و قیمت هر آی پی متعادل در ایران 10 تومن هست البته شایدم بیشتر پس هر بنر حدود 300 آی پی باید در ماه بده ولی بنده 100% تصمین میکنم از 2 برابر این مقدار آی پی هم بیشتر به شما میفرستم

با سلام

عزیز شما چرا توجه نمیکنید . میگم دامین های قبلیم فیلتر شده و دوباره الان حدود 1 ماه هست دارم با دامین جدید کار میکنم و بازدید کننده هام شدیدا داره بر میگرده و بالا میره

در ضمن الکسا بنده تا دیروز روی 450 هزار بود ولی تو این 2 روز اومد روی 390 هزار . کاشکی عکس میگرفتم قبلی رو و الان رو

البته بعضی از دوستان دیده بودند قبلی رو

اینم لینک الکسا بنده :

http://www.alexa.com/siteinfo/rap50.com

میتونید هر روز 30 ثانیه وقتتون رو بذارید ببنید به طور اعجاب انگیزی داره بالا میره رتبه در الکسا

دامین های قبلی که برای آمار بالا بهش استناد میکنید مال زمونی بود که روی بلوهاست بودید و بخاطر کپی رایت بیرونتون کردن و با دلال بلوهاست اینجا برای برگشت پول دعوا داشتید و چند سال ازش گذشته و فعالیتی نبوده
آمار دامین قبل فیلتر شدن وقتی بهش استناد میکنند که چند روزی یا چند هفته ای از فیلتر شدنش گذشته باشه نه چند سال!
نمونه پست های اون زمون

http://www.forum.persiantools.com/showpost.php?p=876810&postcount=77

هر بار هم تو تاپیک های شما خلاف ادعاتون دیگران ثابت میکنن یک تاپیک دیگه میزنید!

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
درسته كه امارشون پايينه و ميگن بالاست !!!!!!!!!!

اما اگه طبق گفته خودشون حداقل 300 اي پي به هر بنر بدند قيمت معقولي هست .

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز بعد اون 2 ماه بعدش ما سایت رو راه انداختیم

تا چند وقت پیش که دامین فیلتر شد و ما از طریق خبرنامه وبگذر نزدیک به 20 هزار عضو خبر نامه جمع کردیم

2 ماه سایت نداشتیم تا با کروز وی پی اس اومدیم بالا و دامین جدید رپ50 رو گرفتم

الان هم به تمام عضو های خبرنامه ایمیل میزنیم و زدیم که دامین سایت عوض شده و روزانه ما شدیدا داریم در الکسا بالا میریم

ولی نمیدونم این قیمت هر لوگو که 1500 تومن هست چقدر مگه زیاده که اینقدر جستجو میکنید

الان با 1500 تومن یه شیر کاکائو کیک میدن با یه چیپس . همین

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درسته كه امارشون پايينه و ميگن بالاست !!!!!!!!!!

اما اگه طبق گفته خودشون حداقل 300 اي پي به هر بنر بدند قيمت معقولي هست .

به هر بنر من تضمین میکنم 600 آی پی به بالا بدم در 1 ماه

asl1

Registered User
لایک‌ها
0
بزارید من اینجا یک شفاف سازی بکنم وقتی من این سایت بررسی کردم دیدم که سیستم کانتر نیوک دستکاری شد و کاملا معلومه چون اگر خود شما هم دقت کنید میبینید یک عدد 4 پشت بازدید های امروز و دیروز گزاشته شده به صورتی که همیشه این عدد 4 اولش هست مثلا اگر بازدید 100 نفر باشه میزنه 4100 نفر و اگر 900 نفر میزنه 4900 و وقتی بشه 1000 نفر اینجاست که میشه 41000 نفر اگر خودتون هم چند روزی دقت کنید میبینید که همیشه اون 4 هستش و تغییر نمیکنه پس اگر میخواهید بازدید واقعی رو بدونید اون عدد 4 (البته اگر عوضش نکنه) رو از اول بازدید های امروز و دیروز بر دارید .
پس نتیجه میگیریم که این سایت در روز نهایت 2000 بازدید داره و کاملا هم مطمئنم و حاضرم به هر کسی که ادعا میکنه ثابت کنم.

اتمام شفاف سازی

پایان
ممنون بابت شفاف سازی

منم بدم نمیومد یک تبلیغ بگیرم در این سایت، اما اینجوری که مشخصه بازدید 40 هزار تا واقعی نیست !
بحث نیست که قیمت کم میدید و ... ، وقتی میخوان دو نفر با هم کار کنند صداقته که حرف اول رو میزنه !

بالا