• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش تعدادی سکه زمان پهلوی و اوایل انقلاب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585

سلام خدمت همه دوستان عزیزم.تعدادی سکه مال زمان پهلوی دوم و تعدادی سکه هم مال اولای انقلاب دارم که عکساشونو خدمتتون گذاشتم.کیفیت بعضی سکه ها عالی(که عکسشونو نذاشتم) هستش.همون جور میدونید بعضی سال ها سکه هاش کمیاب تره که لطفا اونم مد نظر بگیرید.سکه ها پهلوی فقط 6 تاشون زیر سال 1340 هستش بقیه سالای عمدتا سالای 1350 به بالاست با 2535.هرکسی مایل به خرید هست قیمت پیشنهادیشو بگه و نوع سکه رو هم مشخص کنه.با تشکر.(قیمت الکی هم ندین لطفا)

مشاهده پیوست 321280مشاهده پیوست 321281مشاهده پیوست 321282

مشاهده پیوست 321284مشاهده پیوست 321286مشاهده پیوست 321285مشاهده پیوست 321283

deldare_ashegh3

Registered User
لایک‌ها
70
عجب سکه های قشنگی! خوب بفروشی داداش

amir130

Registered User
لایک‌ها
2
داداش مراقب سکه هات باش گم نشن : دی
حالا چند مد نظرته ؟
قیمت سریع پ .خ :D

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
آقا یا از همش عکس بزار و بگو تعداد دقیق چند تاست یا این که قیمت پایه بزار

هر جایی هر کسی یه قیمتی میگه.من که گفتم شما پیشنهاد بدین اگه برام خوب بود میپذیرم.عکس همه مدل رو گذاشتم.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
34 تومن برا همش..

دوست عزیز نمیدونم بر چه پایه ای قیمت میدین اما تو شهر خودمون 450 فقط 100تا 2 ریالیمو میخواستن که ندادن.سکه 2 ریالی پهلوی سال 1338 ام رو 150 تومن مدیر سایت sekehaقیمت زدن.سکه 10 ریالی اول انقلابم که مال تاریخ 1367 هستش رو 100 قیمت زده.لطفا قیمت مزخرف ندین.با تشکر

linkoln

Registered User
لایک‌ها
2,632
دوست عزیز نمیدونم بر چه پایه ای قیمت میدین اما تو شهر خودمون 450 فقط 100تا 2 ریالیمو میخواستن که ندادن.سکه 2 ریالی پهلوی سال 1338 ام رو 150 تومن مدیر سایت sekehaقیمت زدن.سکه 10 ریالی اول انقلابم که مال تاریخ 1367 هستش رو 100 قیمت زده.لطفا قیمت مزخرف ندین.با تشکر

تو تهران که اینجوریه قیمتا..
سکه 2 ریالی پهلوی رو با این کیفیت دونه 200 تومن حساب میکنن..
و تو همین روال 200 ، 300 تا 500 که سکه های شما فاقد سکه هایی به ارزش 500 تومن هستن ..

قیمت پایه نزاشتن همچین معایبی هم داره دیگه..

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
تو تهران که اینجوریه قیمتا..
سکه 2 ریالی پهلوی رو با این کیفیت دونه 200 تومن حساب میکنن..
و تو همین روال 200 ، 300 تا 500 که سکه های شما فاقد سکه هایی به ارزش 500 تومن هستن ..

قیمت پایه نزاشتن همچین معایبی هم داره دیگه..
عزیز دلم شما هم خوبه انصاف داشته باشین نیاین یه قیمتی بدین که مال طرف کلا بی ارزش بشه.والا یه سر سایت sekeha بزن دوست گرامی

linkoln

Registered User
لایک‌ها
2,632
عزیز دلم شما هم خوبه انصاف داشته باشین نیاین یه قیمتی بدین که مال طرف کلا بی ارزش بشه.والا یه سر سایت sekeha بزن دوست گرامی

هیتلرشک ندارم برم قیمتای بروزشو ببینم ولی کلا قیمتای پرتی داره!
میگم اگه اینقدر پیشنهاد شده بهت ، بهتره بفروشی..
خداییشش اگه با این قیمتا میخرن ما بیایم تجارت سکه بزنیم..

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
هیتلرشک ندارم برم قیمتای بروزشو ببینم ولی کلا قیمتای پرتی داره!
میگم اگه اینقدر پیشنهاد شده بهت ، بهتره بفروشی..
خداییشش اگه با این قیمتا میخرن ما بیایم تجارت سکه بزنیم..

استاد گرامی شما بسیار متین میفرمایید.حتما نصیحتتون رو مد نظر قرار میدم.هفته قبل انگشترم شکست بردم پیش یه جواهری گفت اگه یه 2 ریالی قدیمی پیدا کنی میتونم برات درستش کنم.براش آوردم وقتی درستش کرد گفتم چه قد شد گفت من به تو بدهکارم.3500 تومن هم پسم داد.داداش ممکنه من قیمت پایه ندم و بگم قیمت دستم نیست اما میدونم شما هم دارید ادعای الکی میکنین:دی

linkoln

Registered User
لایک‌ها
2,632
استاد گرامی شما بسیار متین میفرمایید.حتما نصیحتتون رو مد نظر قرار میدم.هفته قبل انگشترم شکست بردم پیش یه جواهری گفت اگه یه 2 ریالی قدیمی پیدا کنی میتونم برات درستش کنم.براش آوردم وقتی درستش کرد گفتم چه قد شد گفت من به تو بدهکارم.3500 تومن هم پسم داد.داداش ممکنه من قیمت پایه ندم و بگم قیمت دستم نیست اما میدونم شما هم دارید ادعای الکی میکنین:دی

نه جان شما..

میخواین یه کاری کنیم..

بنده میام سکه 2 رو 1000 به شما میدم ، شما ببر اون قیمت بفروش ؛ هر دومون سود کنیم..چطوره؟
من دور از جون بیمار که نیستم بیام یه قیمت چرت بدم..

...بازم پیشنهاد میکنم پیشنهادی که بهت کردنو رد نکن...

موفق باشید..

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
نه جان شما..

میخواین یه کاری کنیم..

بنده میام سکه 2 رو 1000 به شما میدم ، شما ببر اون قیمت بفروش ؛ هر دومون سود کنیم..چطوره؟
من دور از جون بیمار که نیستم بیام یه قیمت چرت بدم..

...بازم پیشنهاد میکنم پیشنهادی که بهت کردنو رد نکن...

موفق باشید..

مرسی ممنون.حتما رو پیشنهادتون فکر میکنم.

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840

جناب ممکنه شماره تماسی، آدرسی چیزی از این شخص که می فرمایین به من بدین!؟
یعنی الآن من میلیونر بودم و خودم خبر نداشتم؟!!
بهتون پیشنهاد می کنم سکه های منو به نصف این قیمتی که بهتون گفتن بخرین تا کلکسیونتون کامل بشه 10 ریالی 1367 یه گونی دارم که اگه خواستی دونه ای 50 باهات حساب می کنم

پ.ن:می تونین کتاب راهنمای سکه های ایران رو از کتاب فروشی شهرتون تهیه کنین ویا یه سری از قیمت ها رو در این سایت ببینین

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
جناب ممکنه شماره تماسی، آدرسی چیزی از این شخص که می فرمایین به من بدین!؟
یعنی الآن من میلیونر بودم و خودم خبر نداشتم؟!!
بهتون پیشنهاد می کنم سکه های منو به نصف این قیمتی که بهتون گفتن بخرین تا کلکسیونتون کامل بشه 10 ریالی 1367 یه گونی دارم که اگه خواستی دونه ای 50 باهات حساب می کنم

پ.ن:می تونین کتاب راهنمای سکه های ایران رو از کتاب فروشی شهرتون تهیه کنین ویا یه سری از قیمت ها رو در این سایت ببینین
نمیدونم ملت ما چه ژنی تو بدنشون هست که دوس دارن مال دیگرون رو بی ارزش کنن اما من سایت sekeha رو ول کنم برم تو یه وبلاگ قیمت سکه چک کنم؟؟؟بابا بیخیال خجالت بکش.در ضمن گونیتو ببر بازار بیشتر میخرن.
آدرس مغازه که سکه میخرید : کرمان-چهار راه احمدی-سمت راست

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
نمیدونم ملت ما چه ژنی تو بدنشون هست که دوس دارن مال دیگرون رو بی ارزش کنن اما من سایت sekeha رو ول کنم برم تو یه وبلاگ قیمت سکه چک کنم؟؟؟بابا بیخیال خجالت بکش.در ضمن گونیتو ببر بازار بیشتر میخرن.
آدرس مغازه که سکه میخرید : کرمان-چهار راه احمدی-سمت راست

من در عجبم همین ملت ژن گوش بری هم تو بدن دارن ولی خودشون خبر نداره در عجب ترم که که دارن به شعور بقیه توهین می کنن و اونارو یابو فرض کردن
آخه### اون وبلاگی که دادم داره به اون قیمت داره میفروشه تازه اگه کلی بخری تخفیف میده یعنی سکه ای که شما می گی 100هزار تومن ازت خواستن و نفروختی و من می گم اون سکه رو به قیمت 50هزار تومن بهت میفروشم و شما هیچ جوابی در باره اش نمی دی رو داره توی وبگلاگش به قیمت 500 تومن بله 500 تا تک تومنی میفروشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا